Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куда эвакуироваться?

Сарочка

Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, Kirill_Dnepr сказал:

Та я тоже. Помню был в Одессе он, квартирки покупал в этом райском месте, чтобы сдавать и не работать. 
Кто ж знал что так будет тогда, кто то знал :) 

Вы тут вспомнили за него, дай думаю посмотрю шо он там, жив ещё этот смешной чудик.

Жив, здоров, в Москве яишенку жарит, кайфует. Телевизор на русской мове, Малышева с ними, ашан ломится от избытка и ассортимента харчей, едет в санаторий в крым 😂

Скорее всего у него основной доход и был от обсирания Америки, с ФСБ-шных счетов. 

Посмотрел у него и сейчас свежие видосы под 500 тыс. просмотров имеют. Больше, чем у самого Арестовича, 😳

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рашики пишуть той самий Коц з комсомолки

не дивно що кацапи уже орлани з МНС почали використовати 

И очень много у них беспилотников-разведчиков.

- А у нас как?

- А у нас их мало. Но я же смотрю на узкий участок фронта. И вижу - на две армии два «Орлана-10» и один «Орлан-30», который наводит лазером высокоточный боеприпас «Краснополь».

- Не жирно.

- Ну, пока их не сбили, нормально.

 

Ну, и чего у нас не хватает, это коптеры. Они появляются стараниями волонтеров. И мы закупали, привозили на Изюмский фронт, и сейчас я передал ребятам, которые Лиман брали, пару коптеров и один тепловизор... Потому что их сбивают, они теряются, их давят системами Радиоэлектронной борьбы - РЭБ. Кстати, очень мощно РЭБ работает у Украины. Бывает, наш «Орлан» летит и упирается просто в «стену». Значит, туда надо срочно накидывать, там что-то за этим РЭБом прячут.

Еще у украинцев очень серьезные американские системы контрбатарейной борьбы AN/TPQ.

- А что это за зверь?

- Это ездит «Хаммер», у него на прицепе такая дощечка полметра на метр, как зеркало в ванной. Она засекает, откуда идет артиллерийский огонь. И передает координаты. А по этим координатам уже открывают ответный огонь. Скорость реагирования бывает 10-15 минут. То есть ты выстрелил, а через 10-15 минут уже по тебе начинает сыпаться.

 

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, vadimv сказал:

Без комментариев:

image.thumb.png.84ee63f729094383b128d45545631a28.png

image.thumb.png.bb2dc91e5ec72b217322d3c4d7b70885.png

є різниця між збиратися та бути готовим...

42 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

з рагулями треба дуже обережно, бо легко стати співзалежним )

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, vadimv сказал:

Без комментариев:

Чому ж? Той, хто пише зі щурячої нори,  знов висмикнув цитату. Скучив? Бо інакше чого ритись в моїх, 5-ти річних, цитатах  наче хряк в багнюці?

Я вдома, в Україні. Поїхала ненадовго, коли вже наші бійці сказали, що краще збиратися, бо стало зовсім небезпечно. Поїхала і повернулась, коли тут не стало бойових дій. Хоч в мене є можливість жити за кордоном в комфортних умовах , не брати соціальну допомогу,  розуміючи, що є люди, котрим вона потрібніше, ніж мені. І допомагати іншим, якщо я можу це зробити. На відміну від щура,  який здриснув з Сум десь в Карпати і швиденько оформив всі "халявні" гроші, які можно получити.

І країна в 2017 році трохи відрізняється від країни  2022 року. В нас війна. Чи зі щурячої нори десь в лісах Карпат, не чути вибухів і нема поряд зруйнованих будинків? 

Вас не дивує, хто "одобрямс" вашу писанину ? Як то кажуть, подібне до подібного. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Країни ЄС прийняли 5,3 млн українських біженців з початку війни, 2,3 млн повернулись – Frontex

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, ukrainian сказал:

Країни ЄС прийняли 5,3 млн українських біженців з початку війни, 2,3 млн повернулись – Frontex

мабуть ті хто здав свої квартири на західній, чекають коли ті біженці зі сходу нарешті поїдуть додому )

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

мабуть ті хто здав свої квартири на західній, чекають коли ті біженці зі сходу нарешті поїдуть додому )

Вже повтікали, ставки оренди впали на довоєнний рівень. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

Это наши убежали назад к нам. К своим.

Сейчас пики аренды пошли по Днепру, аренда домов хороших, стала 3000+ долларов.

Если дом с бассейном -  улетает, морей то в этом году людям не дадут увидеть, надо хоть как-то детей оздоровлять.

я б не дозволив чужинцям сцяти в мій басейн...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

я б не дозволив чужинцям сцяти в мій басейн...

Це залежить від ціни оренди. Якщо їх дуже зацікавить, то ви, можливо, будете сцяти разом з ними.

Змінено користувачем ozor
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

І країна в 2017 році трохи відрізняється від країни  2022 року. В нас війна

В нас вона з 2014 року, якщо ви не помітили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vadimv сказал:

В нас вона з 2014 року, якщо ви не помітили

Чому ж здриснув з Сум тільки  в 2022 році? 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

емігрувати це здатися. тим паче що якщо достатньо довго сидіти на березі, гроші самі до тебе припливуть )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Kirill_Dnepr сказал:

Либо все решится и тогда оставаться и море приплывет само :)

Я собі теж дав ще пару років, бо потім вже просто фізично важко буде яхтою керувати...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

Я собі теж дав ще пару років, бо потім вже просто фізично важко буде яхтою керувати...

Я так собі з середини 90-х , ось так по декілька років давав, декілька раз, так і не емігрував. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, sergio сказал:

Я так собі з середини 90-х , ось так по декілька років давав, декілька раз, так і не емігрував. 

я не стільки про еміграцію, скільки про те що досить вже працювати. колись і пожити треба...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

я не стільки про еміграцію, скільки про те що досить вже працювати. колись і пожити треба...

Аналогічно, з середини 90-з трохи попрацюю, а потім на біржі відпочивають. Як раз на минулому тижні 5-тий, ювілейний раз, зареєструвався. 

Але блін, у них у зв'язку з воєнним станом правила змінилися. Раніше рік по спеціальності роботу шукали (поки допомога шла), а потім будь-яку пропонували. Тепер тільки місяць, а потім будь-що. Погано. 😟

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sergio сказав:

Я так собі з середини 90-х , ось так по декілька років давав, декілька раз, так і не емігрував. 

Значит у вас еще все 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, US7IGN сказав:

я не стільки про еміграцію, скільки про те що досить вже працювати. колись і пожити треба...

А то точно життям зветься?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Ну так с каждым днем ситуация только улучшается, экономически.

Топлива вообще нет уже. 

Быстро схлопывается, очень быстро.

Еще учётную ставку подняли Исскуствено, как в рашке доллар отпустят до 25, чтобы у народа последнее скупить задурно(бо с работой жопа) 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ozor сказал:

А то точно життям зветься?

поки не спробую, не дізнаюсь. але все, що я в житті пам'ятаю - це подорожі. а те що було між ними точно не життя.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

А какой это подарок людям, которые оказавшись в безвыходной материальной ситуации из-за попадания в зону БД и поднабирали уже кредитов на потребительских на карточках...

Нате вам, счетчик тикает. Будут потом идти брать паспорта в нашем цнапе в Мелитополе и дули банкам крутить.

На вскидку. Чтобы нужные люди на ОВГЗшках и военных облигациям под повышенный процент заработали. На хрена сразу больше, чем в два раза было поднимать?! 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

А какой это подарок людям, которые оказавшись в безвыходной материальной ситуации из-за попадания в зону БД и поднабирали уже кредитов на потребительских на карточках...

це був їх вибір. сподіваюсь проголосують за наступний строк 👍

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, sergio сказал:

Еще учётную ставку подняли Исскуствено, как в рашке доллар отпустят до 25, чтобы у народа последнее скупить задурно(бо с работой жопа) 

Я так розумію, що Ви, як мінімум, заступник міністра фінансів, бо так розбираєтесь у економічній ситуації та шляхах подолання критичного дефіциту, що аж заздрісно. Долар "по 25", ставка "исскуствено" (хоча б навчились грамотно писати!), очевидні досягнення не тільки загальної, а й економічної освіти. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...