Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куда эвакуироваться?

Сарочка

Рекомендовані повідомлення

 

35 минут назад, vadimv сказал:

потім раптом прокинулися, бо "стреляли" і здриснули.

 Повний придурок. Точніше - придурок в абсолюті :pozor:

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

 Повний придурок. Точніше - придурок в абсолюті :pozor:

Аргументів як зажди - немає.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, vadimv сказал:

Аргументів як зажди - немає.

 Всі аргументи в вашому дописі. Тільки придурок може написати, що ""здриснула" з під обстрілів". 

Ви навмисно зображаєте з себе золоту рибку і не пам'ятаєте, що зовсім недавно писали про те, що переждете десь в Карпатах, поки закінчиться війна і зробите ще одну спробу  виїхати за кордон , бо вже пробували там жити. Це було не питання, це ствердження. Ви не просто покидьок, ви брехливий покидьок. І збираєте біля себе, наче пилесмок, таких самих.

Поратись в ваших дописах не буду, то ваша улюблена забавка,  поратись в чужіх цитатах, наче свиня в багні. Але, якщо я кажу, що є такий допис від вас, то ви знаєте, не гірше за мене, що він є.

Навіщо кожного разу виставляти себе дурником? Це наводить на думку або про ущербність- зазвичай така поведінка притаманна тим, кого багато цькували в дитинстві однолітки; або про збочинця. Або і те, і інше. 

Все, набрид. Пішов геть.

 

 

Змінено користувачем allanek
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, US7IGN сказал:

цікаво. 

То ви не про все знаєте. Він казав, що буде пхати свого носа до моїх дописів, бо йому примарилось, що я його "дегуманізую", чи щось таке:twisted: 

Він сам з цим " де" справляється краще за всіх :grin:

Згадала. Він ще вимагав, щоб я за ним бігала по всім темам, бо скучає по фан-клЮбу. Але, як бачити, поки що в ролі Сексініки виступає сам, риється в моїх цитатах, чіпляє мої дописи. Таки, це дуже схоже на збочення :pozor:

Змінено користувачем allanek
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, allanek сказав:

зовсім недавно писали про те, що переждете десь в Карпатах, поки закінчиться війна і зробите ще одну спробу  виїхати за кордон , бо вже пробували там жити. Це було не питання, це ствердження. Ви не просто покидьок, ви брехливий покидьок

Хто б ото казав:

 

1.jpg

2.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.05.2022 в 22:12, Kirill_Dnepr сказал:

Полагаюсь исполнительно на свои чувства. Не эмоции. 

А. Чувства - это хорошо.

Цитата

Вот конкретно что внутри откликается. Садишься и пытаешься прислушаться у себе. Надо практиковать, уходить в тело.

Я не употребляю такое ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.05.2022 в 08:28, US7IGN сказал:

до речі, якщо цю умову не скасують, то певна частина абітурієнтів буде вимушена одразу вступати в закордонні ВУЗи та залишатись за кордоном далі, навіть якщо війна закінчиться до кінця року...

Я Вас прошу. Все, кто могут туда поступить, туда и поступают. Но это существенно сложнее, чем в Украине. Или существенно дороже ... Часть раньше успешно возвращались на очень хорошие зарплаты. 

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, OlaR сказал:

Я Вас прошу. Все, кто могут туда поступить, туда и поступают. Но это существенно сложнее, чем в Украине. Или мущественно дороже ... Часть раньше успешно возвращались на очень хорошие зарплаты. 

Не так чтоб и дороже, просто заморочливей.

Но, учитывая , что сейчас опять приоритет в поступлении будет для переселенцев как и в 14-16м,  в заграничных вузах будет аншлаг. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, Телесистемы сказав:

По 80 грн привозят к дому

Хоть бочку

Зеленый (мустанг 95)

Вот и все,что надо знать о топливном кризисе

є варіант кооперуватися. Що мій товариш і хоче зробити. В ОККо треба тонну взяти ДТ на всіх по 57 грн. систему не знаю, мабуть талони будуть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Kirill_Dnepr сказал:

Чувства - это не гормоны и эмоции.

А по статистике, очень часто людей в тело, в чувства возвращает болезнь. 

Вот суетился, ненавидел кого то за пост в интернете, а потом хуякс- онкология. 
Мозги развернулись, а тело уже не может, поздно.

Ненавидеть людей за статьи в интернете, то сильно :)  Хотя по мне и жаловаться на жизнь как бы также вредно для здоровья. Считать, что кто-то или что-то тебе не додал и т.п. Вам еще есть над чем работать ради избежания онкологии :) 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, murava сказал:

Не так чтоб и дороже, просто заморочливей.

Да ладно. СУЩЕСТВЕННО дороже. 

Цитата

Но, учитывая , что сейчас опять приоритет в поступлении будет для переселенцев как и в 14-16м,  в заграничных вузах будет аншлаг. 

Он там всегда был. Сложнее поступить не станет. Разницы между 10 человек на место и 20 нет никакой на самом деле

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, OlaR сказал:

Да ладно. СУЩЕСТВЕННО дороже. 

Он там всегда был. Сложнее поступить не станет. Разницы между 10 человек на место и 20 нет никакой на самом деле

Я про "у нас".

Сейчас пойдет приоритет для переселенцев на поступить у нас в вуз.

Соответственно, аборигенам становится доступным два варианта: или тут на платное или валить закордон.

А закордон, если не оассматривать что-то сильно жирное типа англий и прочих женев, а  чтото типа польско-чешское, то что там платить и тут платить - почти одинаково.

 

Змінено користувачем murava
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, murava сказал:

Я про "у нас".

Сейчас пойдет приоритет для переселенцев на поступить у нас в вуз.

Соответственно, аборигенам становится доступным два варианта: или тут на платное или валить закордон.

А закордон платить и тут платить - почти одинаково.

 

Токмо тут уже практически не учат, даже во Франка. В медицинском даже сессии не будет в этом году. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, OlaR сказал:

Да ладно. СУЩЕСТВЕННО дороже. 

я якщо перерахувати в якість? всі вкладення в освіту повертаються в рази більшими прибутками...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, US7IGN сказал:

вмикати розум без потреби занадто дорого. увімкнув одне око і в Кійові побачив як до біса народу катається на паливі, якого немає...

а з соляркою взагалі проблем нема, бо військові наливають скільки треба )

штучно створена проблема не проблема, а джерело гарних прибутків. розумію )

В Киеве бензин появился по слухам  и без очереди по 70 для всех желающих .  Окко отдельные заправки под это выделило ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, murava сказал:

Я про "у нас".

Сейчас пойдет приоритет для переселенцев на поступить у нас в вуз.

Соответственно, аборигенам становится доступным два варианта: или тут на платное или валить закордон.

А закордон, если не оассматривать что-то сильно жирное типа англий и прочих женев, а  чтото типа польско-чешское, то что там платить и тут платить - почти одинаково.

 

Ага. Только стоило к этому готовится раньше. Бо польско-чешское требует польско-чешского языка как минимум. Ну и ПОЧТИ одинаково -  сильно сказано. С учетом курса и запрета на свифт переводы как бы достаточно неодинаково. Разве что беженцы на социале потянут, наверное

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

я якщо перерахувати в якість? всі вкладення в освіту повертаються в рази більшими прибутками...

Так это другой вопрос. Если деньги есть и есть понимание разницы, то всегда ехали. Хотя чешско-польское качеством не сильно отличается от нашего ...

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, OlaR сказав:

В Киеве бензин появился по слухам  и без очереди по 70 для всех желающих .  Окко отдельные заправки под это выделило ...

коли це таке?
не так давно по небзналу ,талонам були окремі заправки,без черги. по  тій же ціні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, МаТраС сказал:

коли це таке?
не так давно по небзналу ,талонам були окремі заправки,без черги. по  тій же ціні

Вчора розмовляла з батьком 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, OlaR сказал:

С учетом курса и запрета на свифт переводы как бы достаточно неодинаково

ви на освіту дітей в облігаціях відклали? хоча сказали що там все просто прям з телефону проплатити можна )

17 минут назад, OlaR сказал:

Ага. Только стоило к этому готовится раньше. Бо польско-чешское требует польско-чешского языка как минимум

з урахуванням ситуації в Україні, просто можливість легально жити та ще й чомусь навчатись в чехопольщі само по собі варто тих грошей.

11 минут назад, OlaR сказал:

Хотя чешско-польское качеством не сильно отличается от нашего ...

не всі власники дипломів по старій традиції потім підуть торгувати на базарі...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Ага. Только стоило к этому готовится раньше. Бо польско-чешское требует польско-чешского языка как минимум. Ну и ПОЧТИ одинаково -  сильно сказано. С учетом курса и запрета на свифт переводы как бы достаточно неодинаково. Разве что беженцы на социале потянут, наверное

По-перше - оплату за навчання пропускають, як і за лікування. По- друге - не знаю що там в Чехії, а в Польші англомовних програм не море, звісно, але цілком достатньо. Погоджусь хіба що в тому, що освіта не фонтан. Моя донька після року в AGH втекла далі) З найближчого Відень. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Ага. Только стоило к этому готовится раньше. Бо польско-чешское требует польско-чешского языка как минимум. Ну и ПОЧТИ одинаково -  сильно сказано. С учетом курса и запрета на свифт переводы как бы достаточно неодинаково. Разве что беженцы на социале потянут, наверное

Англоязычные группы.  Теперь же все вундеркинды, английский мамочки тычут с пеленок . Запросто. Полным-полно вариантов. Чуточку дороже.

За первый год подтягиваете язык страны и переводитесь в другую группу.

Даже с запретом свифтов вывезти нал и оплатить год пребывания - детская по сложности задача. Не нагнетайте.

Уже сами универы тут говорят, что этот год они проипали в лучших традициях государственных советников.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Gonchik сказал:

По-перше - оплату за навчання пропускають, як і за лікування. По- друге - не знаю що там в Чехії, а в Польші англомовних програм не море, звісно, але цілком достатньо. Погоджусь хіба що в тому, що освіта не фонтан. Моя донька після року в AGH втекла далі) З найближчого Відень. 

В Польщі є зміст вчитись тільки в державних вузах. В них теж своїх Поплавських вистачає. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...