Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як нам живеться в Євросоюзі.

Музей

Рекомендовані повідомлення

22 часа назад, ozzy сказал:

мадам шо ви несете ?  якщо робота закінчується в 18.00 то всі в 18.01 йдуть додому , не треба сказки розказувати про прибирання після роботи

Особисто працював,прибирання після роботи то з 17-50 до 18-00, в 18-01 таки на об'екті вже нікого нема.В перший день я був в шоці,рівно за 1 хвилину кипляче будівництво перетворюеться на кладовище.  

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, standov сказав:

я шось так і очікував шо дискуссія виляду "там не так і треба переробляти мозок" перейде в "там гірше/краще/солоніше/пресніше".

А чого ви очікували, кажучі про те, що вам не сподобалось або з чим ви не готові миритись на побутовому рівні? Не розумію, як можна обговорювати ці речі не на конкретних прикладах. На мою думку, якщо змінюєш країну, де будеш жити якийсь час, " треба переробляти мозок" хоча б з поваги до країни, що дала змогу пережити страшні часи.

8 годин тому, standov сказав:

питання не в тому що як працює а в тому що ти не дуже очікуєш шо в тебе жодного вибору

 До речі, Польща перейшла до  закритих магазинів на вихідних, не дуже і давно, якщо пам'ятаю, то в 2017 році. Пристосувались швидко і проводять вихідні в парках, а не в ТЦ. А парки в них пристосовані для відпочинку людини і там, залюбки, можна відпочивати цілий день.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.11.2022 в 23:54, ozzy сказав:

мадам шо ви несете ?  якщо робота закінчується в 18.00 то всі в 18.01 йдуть додому , не треба сказки розказувати про прибирання після роботи

я несу добре, гарне та позитивне в цей світ, а ви змініть тон, mon cher ami...у мене досвід проживання та роботи на підприємстві, яким я поділилась на форумі.

Я згодна з allanek, щодо комфортного відчуття в Польщі...такого відчуття, для мене особисто , немає в Німеччині((хоч там і ситніше, і чистіше...

щодо ліків в Польщі  все по рецепту, але я про якість...у мене хронічний бронхіт вже багато років,один курс на польських ліках і я забула що це

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, allanek сказал:

На мою думку, якщо змінюєш країну, де будеш жити якийсь час, " треба переробляти мозок" хоча б з поваги до країни, що дала змогу пережити страшні часи.

Ми наче не обговорювали змогу пережити,. З того почав що є багато "але" і розглядати питання єміграції в нормальний час а не вимушеної в умовах війни коли люди тікають туди куди вийде. Вибачте але то якась проекція особиста.

Ми виїхали за свої кошти, нічим окрім легалізації перебування принципово не клристувалися, при цьому дуже вдячні і країнам і людям в них, обирали країни з погляду можливо залишатися а не куди вийде/покликали, тому вибачте але думаю що маю якісь права на висловлювання, так само як і думаю що то комусь може бути цікаво, чого ви так збулися через це я хз, якщо Польща "ваша", вас там все влаштовує, не збираєтесь повертатися я дуже за вас радий, чесно і без сарказму, але чого ви якісь в мій бік закидаєте питання, ото "мають бути вдячні"(с) якщо я комусь вдячний то це не факт що то мені підходить, право людини робити так як їй краще і висловлювати свою думку з цього приводу.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, allanek сказал:

Пристосувались швидко і проводять вихідні в парках, а не в ТЦ. А парки в них пристосовані для відпочинку людини і там, залюбки, можна відпочивати цілий день

Я шось якось не люблю коли мої плани залежать від когось крім мене, але то особиста історія, не всім то підходить і то супер

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, standov сказав:

Вибачте але то якась проекція особиста.

Коли ви питаєте

 

6 годин тому, standov сказав:

чого ви так збулися через це я хз

ви ж повинні розуміти, що це ваша особиста проекція відносно моїх дописів?

6 годин тому, standov сказав:

Ми наче не обговорювали змогу пережити,. З того почав що є багато "але" і розглядати питання єміграції в нормальний час а не вимушеної в умовах війни коли люди тікають туди куди вийде.

 Зараз війна, про яку я знаю не з Ютубу, новин або форуму, я їі бачила на власні очі. Може ви можете відсторонитись від війни, в мене не виходить не зважати на це і тому всі розмови  я розглядаю з урахуванням  факту, що над моїм будинком може щось пролетіти або бахнути, коли завгодно.

6 годин тому, standov сказав:

Ми виїхали за свої кошти, нічим окрім легалізації перебування принципово не клристувалися, при цьому дуже вдячні і країнам і людям в них, обирали країни з погляду можливо залишатися а не куди вийде/покликали,

 Ми теж нічого не оформлювали, тому що  збирались повертатись, як тільки стане можливим повернення. І вибір Польщі був не випадковим.  І  тому, що для мене закриті магазини в вихідні та свята не є проблемою рівня "мене лишають вибору", не розумію вашої емоційної реакції на мої дописи. 

6 годин тому, standov сказав:

але думаю що маю якісь права на висловлювання,

Це дорога з двостороннім рухом. Будь хто має таке саме право на висловлювання своєї точки зору. Чому ви приймаєте альтернативний (вашому) погляд, як особисту образу, хто знає?  В мене нема звички робити припущення за когось.

6 годин тому, standov сказав:

якщо Польща "ваша", вас там все влаштовує, не збираєтесь повертатися я дуже за вас радий, чесно і без сарказму,

 На жаль, ви не уважні до змісту моїх висловлювань в тій частині, що не стосується вас. А я казала, що перебували в Польщі два місяці . Додому повернулись ще в травні.

І знов про Польщу. Я мала змогу скласти враження  на протязі більш 10 років, в спілкуванні з різними людьми і  за різних обставин.Там маємо власне житло, з комфортними умовами. Моє відчуття країни склалось не з швидкоплинних вражень сьогодення. Якщо, колись, вирішу змінити країну проживання, то Польща буде в списку країн, де б я могла жити.

7 годин тому, standov сказав:

Я шось якось не люблю коли мої плани залежать від когось крім мене,

Не знаю людину, хто б любив залежність від кого-чогось, але зараз, подобається це мені чи ні, мої плани  залежать від того, що  в Україні  війна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та таке, не важливо, здалося знач здалося, вибачте. меньше за все хочеться про це сперечатися

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, standov сказав:

меньше за все хочеться про це сперечатися

Мені теж🙂

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, standov сказал:

Я шось якось не люблю коли мої плани залежать від когось крім мене, але то особиста історія, не всім то підходить і то супер

Sometimes a Great Notion ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, US7IGN сказал:

Sometimes a Great Notion ...

Я вам то вже казав, самі шось собі намалювали і героїчно обсасуєте, сподіваюсь вам то чимось допомагає )

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.11.2022 в 05:31, irina1969 сказал:

я несу добре, гарне та позитивне в цей світ, а ви змініть тон, mon cher ami...у мене досвід проживання та роботи на підприємстві, яким я поділилась на форумі.

Я згодна з allanek, щодо комфортного відчуття в Польщі...такого відчуття, для мене особисто , немає в Німеччині((хоч там і ситніше, і чистіше...

щодо ліків в Польщі  все по рецепту, але я про якість...у мене хронічний бронхіт вже багато років,один курс на польських ліках і я забула що це

- вашою  звичкою працювати задарма польський власник буде задоволений

- вам не приходило на думку що зміна місця проживання рішила проблему з хр. бронхітом і ліки тут нідочого

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, ozzy сказав:

- вашою  звичкою працювати задарма польський власник буде задоволений

- вам не приходило на думку що зміна місця проживання рішила проблему з хр. бронхітом і ліки тут нідочого

-щодо задарма оплати праці в Польщі пишуть в кацапських пабліках ? тоді зрозуміло

-ні, така дурня мені на думку не спадала

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, ozzy сказал:

вам не приходило на думку що зміна місця проживання рішила проблему з хр. бронхітом і ліки тут нідочого

про це взагалі ніхто не думає. я особисто знаю алергиків, які дивним чином забули про свої проблеми вже через пару місяців життя в країні з чистим навколишнім середовищем... розумні люди мігрують не через гроші, а через загальний рівень комфорту...

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.11.2022 в 23:50, US7IGN сказал:

залишається головне питання - як же вони там досі не вимерли?:lol:

Все познается в сравнении, ониж не жили В Украине, и думают шо у них хорошо)

По крайней мере, мои там прожили полгода, и сейчас я их на зиму не могу выгнать хоть куда нибудь!))

Готовы без света и отопления в подвале сидеть, лишь бы ни куда не ехать. Я боюсь что даже если русский мир до нас доаолзет, мне их тяжело собрать будет 

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, mastervovik сказав:

Все познается в сравнении, ониж не жили В Украине, и думают шо у них хорошо)

По крайней мере, мои там прожили полгода, и сейчас я их на зиму не могу выгнать хоть куда нибудь!))

Готовы без света и отопления в подвале сидеть, лишь бы ни куда не ехать. Я боюсь что даже если русский мир до нас доаолзет, мне их тяжело собрать будет 

це просто туга по Дому (( поляки ніяк не могли зрозуміти чому ми їдемо...робота,всі блага цивілізації,затишний дім з садом, службова машина, дочка поряд,суперове відношення до нас ( самі винні🤣) а ми як ті навіженні додому, додому...додому і саме цікаве,що ми не знали на той час є у нас той самий дім ((...вдома набагато легше все переживається це я точно знаю і скажи мені зараз "їдь"-пошлю😈

 

 

2 години тому, US7IGN сказав:

про це взагалі ніхто не думає. я особисто знаю алергиків, які дивним чином забули про свої проблеми вже через пару місяців життя в країні з чистим навколишнім середовищем... розумні люди мігрують не через гроші, а через загальний рівень комфорту...

ну все дохтури-розумники підтягнулись🤣

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, ozzy сказав:

я португалію мав на увазі

:shock: То ви, відповідаючи Ірині1969 про прибирання після роботи, вибачте, натягнули португальску "сову" на польский "глобус"? Тому я і вирішила, що ви про Польщу кажете.

В Португалії був чоловік з сином, свого часу їздили туди на футбольні матчі подивитись. Чоловік сказав, що то не для нього країна.

53 хвилини тому, mastervovik сказав:

По крайней мере, мои там прожили полгода, и сейчас я их на зиму не могу выгнать хоть куда нибудь!))

Є різниця, коли їдеш в мирний час і коли тебе змушує війна. Зовсім інше сприйняття. І постійне бажання повернутись додому при першій нагоді. Психологічний надлом, чи щось таке. В мирний час нема такого.

2 хвилини тому, irina1969 сказав:

е просто туга по Дому (( поляки ніяк не могли зрозуміти чому ми їдемо...

Поки писала, ти вже відповіла. Так само, поляки дуже дивувались, коли ми казали, що збираємось додому. Але зараз, через 5 місяців вдома, стала ловити себе на тому, що часто згадую ті 2 місяці в Польщі.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

я особисто знаю алергиків, які дивним чином забули про свої проблеми вже через пару місяців життя в країні з чистим навколишнім середовищем...

Не знаю кого Ти там знаєш, у мене донька алергік, в неї алергія на половину розповсюджених алергенів, пил, пліснява, амброзія, полинь , береза і и.д. плюс лактозна недостатність.

Казала що в Баварії помре, як що мати додому не відвезе))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, irina1969 сказал:

це просто туга по Дому

це до психіатра треба

3 минуты назад, mastervovik сказал:

Казала що в Баварії помре, як що мати додому не відвезе))

значить на Баварію алергія. треба шукати далі. Ти :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, irina1969 сказав:

ну все дохтури-розумники підтягнулись🤣

В мене таке враження, що то колективна творчість, не дивлячись на те, що кірі та мерзеної вівці форум позбувся, а лайно ллється таке саме, бо ця трійца була, наче сіамськи близнюки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, allanek сказал:

:shock: То ви, відповідаючи Ірині1969 про прибирання після роботи, вибачте, натягнули португальску "сову" на польский "глобус"? Тому я і вирішила, що ви про Польщу кажете.

В Португалії був чоловік з сином, свого часу їздили туди на футбольні матчі подивитись. Чоловік сказав, що то не для нього країна.

 

в мене багато знайомих в польщі і всі як один кажуть, що на наступну хвилину після закінчення робочого часу всі вже перевдягаються і додому. ніяких прибирань поза робочим часом якщо це не оплапчується окремо, а тут нам казочку розказують про прибирання складу поза робочим часом

так, країна специфічна, але в кожній країні є своі плюси та мінуси. І кого тут в Європі треба держатись подалі так це українців, бажано взагалі не спілкуватися, бо від цих контактів тільки одні проблеми, чого не скажеш про спілкування з місцевами

Змінено користувачем ozzy
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, ozzy сказав:

чого не скажеш про спілкування з місцевами

Щоб спілкуватись з місцевими, потрібно бажання з їх боку. Поляки дуже закрита нація і не кожному вдається стати "своїм" серед них. Але про це я кажу не з особистого досвіду, а зі слів тих, кому це не вдалось, тому що в моєї сім'ї нема проблем в близькому спілкуванні з поляками.  Колись я про це писала на форумі.

19 хвилин тому, ozzy сказав:

в мене багато знайомих в польщі і всі як один кажуть,

Про оплату поза робочим часом вже казала- подвійний тариф. В випадку, коли "домашній офіс" теж подвійний тариф поза робочим часом. Я Ірині не адвокат, але гадаю, що вона ділилась особистим досвідом, а не переказувала чужий.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, ozzy сказал:

в мене багато знайомих в польщі і всі як один кажуть, що на наступну хвилину після закінчення робочого часу всі вже перевдягаються і додому. ніяких прибирань поза робочим часом якщо це не оплапчується окремо, а тут нам казочку розказують про прибирання складу поза робочим часом

так, країна специфічна, але в кожній країні є своі плюси та мінуси. І кого тут в Європі треба держатись подалі так це українців, бажано взагалі не спілкуватися, бо від цих контактів тільки одні проблеми, чого не скажеш про спілкування з місцевами

все правильно пишеш. як мені сказала жінка - чому поляки раніше не любили українців? тому що то були голодупі заробітчане. а зараз вони побачили інших українців - з грошима та освітою. які принесли Польщі більше грошей, ніж раніше вивозили і прибиральницями не працюють. ну і працювати можна по різному. якщо через сутенера, то можливо і прибирати за собою потрібно. а якщо офіційно на поляків, то як поляки. а взагалі працювати треба так що кришку ноутбуку закрив - робоче місце прибрав :lol:

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та нахер той Евросоюз, відмотайте назад, 

про бронхіт і вагініт цікавіше було.

і кличте Вомбата, треба щепити відїджаючих.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...