Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проблема зі вхідними металопластиковими дверима Rehau

vovapk

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня!

В кінці грудня 2021 року було встановлено металопластикові двері Rehau саме вхідної групи із замком Winkhaus Bluematic AV3, колір антрацит. Специфіка замку в тому що з середини нажимна ручка, зовні статична і відкриття лише ключем.
Після цього ніяких робіт з будинком деякий час не робилося, він був в не житловому стані. Влітку цього року відновили внутрішні роботи і звернув увагу що двері просіли, виникли проблеми з відкриванням та закриванням. Коли з монтажниками регулювали, звернули увагу що зверху і знизу в ущільнювачах зазор близько 1 мм. Якщо налаштувати таким чином щоб зазору не було, то по центру ущільнювач дуже затискається і двері не можливо відкрити зовні ключем, а з середини потрібно з силою натискати ручку. Коли приклали рівень до дверей, то побачили що верхній та нижній краї вигнуті зовні, так що по центру щілина декілька мм. Рама встановлена рівно і можливості гратися нею немає.
Монтажники звернулися до заводу виготовлення, звідти приїжджали майстри та на два дні забирали двері на завод. Мали продіагностувати та вирівняти, проте двері повернули практично в такому ж стані. Зараз зазор зверху майже зник, знизу залишається.
По факту маємо двері з не рівною геометрією. Представник заводу говорить що немає можливості більше вирівняти, хоча по телефону була розмова що їх можна на тиждень поставити під прес. А якщо і вирівняти, то вони знову зігнуться через специфіку замка. Пропонують замінити замок на звичайний з нажимними ручками з двох сторін, типу при силовому натиску на ручку ригелі будуть підтискати кути дверей. Мені цей варіант не дуже подобається, тому що я заради такого замка і ставив такі двері, та і за сам замок доплачував, якщо не помиляюсь, близько 150 євро.
Зараз вже немає можливості дізнатися чи це заводський брак, чи дійсно двері з заводу були рівними і вигнулися. Тому хотів би почути думку спеціалістів.
Поки закінчили розмову з представниками заводу що можемо подивитися як буде в такому варіанті в експлуатації, і за мого бажання замінити замок на звичайний. Хоча я б хотів звісно спробувати вирівняти двері. Якби вони були рівними, то проблеми із зазором ущільнювача не було. Питання, чи дійсно через цей замок двері вигинаються, чи це все ж таки брак при виготовленні.

20221103_150755.jpg

20221103_150647.jpg

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

в мене та сама фігня з цим самим замком але алюпласт профіль + штульп. Після декількох раундів боротьби виробник сказав "вибачте, ми більше не будемо нукому робити штульпові двері із чим замком", мовляв він конструктивно не притягує створку і її вигібає лижею, намагалися зарішати питання резинками але до сраки

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20.11.2022 в 13:49, standov сказав:

в мене та сама фігня з цим самим замком але алюпласт профіль + штульп. Після декількох раундів боротьби виробник сказав "вибачте, ми більше не будемо нукому робити штульпові двері із чим замком", мовляв він конструктивно не притягує створку і її вигібає лижею, намагалися зарішати питання резинками але до сраки

То у Вас теж замок Winkhaus?

Відчуваю що прийдеться ставити звичайний замок. Бо коли більш менш налаштувати зазор, то буває не можливо ключем зовні відкрити двері. Змушений заходити через гараж і з середини відкривати ручкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vovapk сказал:

То у Вас теж замок Winkhaus?

Відчуваю що прийдеться ставити звичайний замок. Бо коли більш менш налаштувати зазор, то буває не можливо ключем зовні відкрити двері. Змушений заходити через гараж і з середини відкривати ручкою.

Winkhaus магнітний з рігелями-зубами вискакуючуми. Я забив - в мене щілини в обох кутах вже два роки, колись думав прикупити модні товсті "резинки" з пенкі але не знайшов у нас і забив. Звичайний не хочу бо магнітний цей все-ж дуже зручний в побуті

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, то у нас практично однакова ситуація!

Я хочу спробувати при більшому холоді подивитися тепловізором на ці щілини, які тепловтрати, і вже потім вирішити із замком.

Мені цей замок теж подобається, хоча є нюанси. В режимі день не щільне закривання дверей, хоча це не дуже критично для мене, в основному планую використовувати в режимі ніч.

Ну і зараз потрібно вирішити з цим "залипанням" рігелів. Я так розумію, потрібно трохи відрегулювати замок і має бути нормально.

Якщо тепловтрати будуть не великі з цим замком, то теж залишу. А ні, то буду змушений ставити звичайний. Виробник запевняє що це має вирішити проблему з приляганням до ущільнювача.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене насправді дві двері з таким замком, перша маленька шось з серії 900*2000, просто створка без штульпів без фрамуг, там наче все ок АЛЕ замок двічи заїдав в закритому стані, благо двічи перебирали казали що стружка пластикова кудись потрапляє і він від такого не захищений, зараз наче ок. Другий там повний комплект - і створка ширше трохи і штульп і фрамуга, там жодних проблем із заїданнями але там створку лижею гне хоть лопні. Але вона ще на східному сонці трохи без накривок, це теж додає думаю проблем. Тепловізором я не дивився але створка в кутах в умовні -15 промерзає до інею, але якщо -5 то з тим можна жити, для себе експериментально встановив що регулюванням можна досягти ситуації коли щілина в одному куті майже зникає, звичайно в пользу збільшення в іншому куті, мені здалося що це більш разумна ситуація, так і живу)

Змінено користувачем standov
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
В 03.11.2022 в 15:11, vovapk сказал:

Коли приклали рівень до дверей, то побачили що верхній та нижній краї вигнуті зовні, так що по центру щілина декілька мм. Рама встановлена рівно і можливості гратися нею немає.

О, то виходить, що це болячка рехау незалежно від того вікно це чи двері, балкон чи вхід. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.05.2023 в 21:07, Фрай сказал:

О, то виходить, що це болячка рехау незалежно від того вікно це чи двері, балкон чи вхід. 

це не болячка "рехау" це болячка чогось іншого, бо в мене не рехау. Я думаю то болячка Winkhaus Bluematic

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що ж тоді мені казати? У мене не алюпласт і не Winkhaus Bluematic, а болячки ті ж самі.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це болячка не профільної системи, а неналежного армування, яке не справляється з температурними деформаціями. В принципі, замки з приводом від ручки з цим справляються при умові належного використання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Алік сказал:

Це болячка не профільної системи, а неналежного армування, яке не справляється з температурними деформаціями. В принципі, замки з приводом від ручки з цим справляються при умові належного використання.

не знаю про які температурні деформації мова бо в мене воно прям одразу таке і незалежно від температури ) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я про загальну картину. А у Вашому випадку, як і у кожному конкретному іншому, може бути інша причина. Дуже часто проблема комплексна - від невідповідного підбору комплектації до кривих рук на виробництві та/або монтажі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, standov сказал:

не знаю про які температурні деформації мова бо в мене воно прям одразу таке і незалежно від температури ) 

Така ж сама історія, проблема з самого початку.

чомусь такої хні не було з Саламандрою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже, що маю на даний момент.

Їздив в представництво Rehau в Чабанах, вони взагалі не клієнторієнтовані. Виїжджати на об'єкт щоб визначити реальну проблему (пропонував навіть оплатний виїзд зробити) відмовилися, лише при судовому розгляді спору на виклик суду як експерти. Всю відповідальність перекидають на завод виробника дверей.

Завод пропонував замінити замок на звичайний, але звісно що вартість Вінкхауса мені ніхто не компенсує. І гарантію що це вирішить проблему не дає.

Цими дверима весною/влітку користуюсь не часто, більше через гараж заходжу/виходжу. Взимку регулярно. Коли на двері потрапляє сонце, вони сильно розширюються і профілем зачіпають раму при відриванні/закриванні, взимку такого майже не буває. Замок інколи заїдає що не можна відкрити ключем з вулиці, заходжу через гараж і відкриваю з середини ручкою, але я ще так і не почистив рігеля, можливо проблема все ж в них

Взимку дивився тепловізором, знизу і зверху в щілинах отвору мости холоду.

В цілому крім естетики і зручності з замком дверима не задоволений. Вдруге навряд такі робив би.

Screenshot_20230531_204934_Gallery.jpg

Screenshot_20230531_204948_Gallery.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vovapk сказал:

Замок інколи заїдає що не можна відкрити ключем з вулиці

в мене місяць тому той вінкхаус заклинило, приїхав хлопчина з контори яка ставила, зняв з петель ззовні, подивився - все ціле, чисте, шо робити не зрозуміло, поставили на місце, поки що працює ) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, standov сказав:

в мене місяць тому той вінкхаус заклинило, приїхав хлопчина з контори яка ставила, зняв з петель ззовні, подивився - все ціле, чисте, шо робити не зрозуміло, поставили на місце, поки що працює ) 

Просто тре було зняти і поставиьти на місце 😄

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, naupv сказал:

Просто тре було зняти і поставиьти на місце 😄

"Перезагрузити"(с). Цікаво скільки за мої життя то буде відбуватися, головне не зачинитися всередині )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, standov сказав:

"Перезагрузити"(с). Цікаво скільки за мої життя то буде відбуватися, головне не зачинитися всередині )

Жизнь — это постоянное изменение. Как только движение останавливается, человек старится и умирает.
А. Моруа (с)   :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Щоб не плодити тем...

Зранку вулична ручка залишилась в руках. Квадрат в неї явно не заходив. І шпильки, яка вкручується в ручку і мала б фіксувати квадрат, теж нема... З боку приміщення теж. Так і має бути - квадрат не має заходити в ручку чи мені його просто дуже коротко обрізали? Як розібрати механізм і як потім зафіксувати ручку?

IMG_20230831_085613.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перший раз бачу, щоб так нажимний гарнітур розвалився. Та частина, що лишилася на квадраті, була запресована в ту, що злетіла.  Квадрат нормальний, а от гарнітур доведеться міняти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене не рехау, але за пару років ручка теж відвалилась, купляв новий гарнітур (зараз 300 грн), треба підбирати по розміру і гвинтам

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
31.08.2023 в 09:13, Offroad сказав:

Зранку вулична ручка залишилась в руках. Квадрат в неї явно не заходив. І шпильки, яка вкручується в ручку і мала б фіксувати квадрат, теж нема... З боку приміщення теж. Так і має бути - квадрат не має заходити в ручку чи мені його просто дуже коротко обрізали? Як розібрати механізм і як потім зафіксувати ручку?

IMG_20230831_085613.jpg

Це зараз така якість чи мені щастить? Закриваю щойно двері зсередини (ручка вверх і потім вороток) - а вороток прокручується і двері не замикаються. Пробую ззовні ключем - аналогічно. Тобто ніби замикається (язичок висовується і всі фіксатори заходять в пази), але не блокується - при натисканні на ручку з  будь-якого боку відкривається. Витягнув личинку, зняв зсередини 3 заглушки з ручки, викрутив 3 гвинти - ручка не знімається. Це треба викручувати фігурною викруткою і "зірочками" металеву смугу по всій висоті? Десь є мануал як його розібрати і що там могло зламатись?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доламую далі. Намагався зняти гарнітур - не виходить. Мучив його, поки зсередини не розсипалась, як тоді ззовні. Тобто окремо пластина, окремо ручка запресована, а та зворотня частина, в якій квадрат і на яку запресована мала бути ручка - не знімається ніяк. Пиляти квадрат?

IMG_20231122_201844.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...