Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Генератор з США.

Karalex

Рекомендовані повідомлення

Нам тут на хаб пропонують генератори звідти. Ми вже прикидали - трифазні 120\240.

Тестером проміряв - так і є. Цікаво чому між фазами дійсно 240. Бо ж 120*корінь 3 = 207в. Але ж 60гц. Як будуть запускатися холодильники, водяні насоси, котли? Може хтось вже мав з таким діло?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 50Гц перелаштовуаати треба. Робив колись давно таке,  якось вже мода була на штатівське. Шук з пів сотні перекручував

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Імпульсним БЖ, інверторним контролерам - пофіг. Трансформаторні - на виході чуть завищена напруга (як правило, не критично). Мотори - вищі оберти, вища продуктивність. Котли - мудріші будуть падати в помилку по частоті (можливо, деяких в сервісі можна пемкнути на 60). Прості мали би працювати. 

Але то не точно, на практиці не стикався.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Dalet сказал:

В 50Гц перелаштовуаати треба. Робив колись давно таке,  якось вже мода була на штатівське. Шук з пів сотні перекручував

Що значить перекручував? В регуляторі обертів двигуна з60 на 50? От генератори ще не колупав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Karalex сказав:

Цікаво чому між фазами дійсно 240. Бо ж 120*корінь 3 = 207в.

Значить він не трьохфазний, а однофазний з двома обмотками по 120 В, ну і відповідно 240 В між крайніми точками обмоток.

image.png.95d4e7b7a46decd0915d3be29d057ec7.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, volomoto сказал:

Значить він не трьохфазний, а однофазний з двома обмотками по 120 В, ну і відповідно 240 В між крайніми точками обмоток.

image.png.95d4e7b7a46decd0915d3be29d057ec7.png

Такі Daletу я вірю більше , та і логіка підказує нахєра таке чудити в генераторі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dneprstab сказал:

Такі Daletу я вірю більше , та і логіка підказує нахєра таке чудити в генераторі

Дак там , якщо не інверторний і без мізків електронних то всьо робилося. Розетки мінялися, напруга до 220 зменшувалася, частота, вже писав.

 

А от були Дженераки з мізками, о, там ніч йому без ковиряння в прошивці не зробиш, бо налаштувань нема. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

05.11.2022 в 06:43, dneprstab сказав:

Такі Daletу я вірю більше , та і логіка підказує нахєра таке чудити в генераторі

Одне до другого не має ніякого відношення. Я всього лиш сказав, що це однофазний генератор на 240 В, в якого є вихід з середини обмотки, щоб можна було заживляти споживачів на 120 В. Я ніде не писав щось чудити в генераторі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
04.11.2022 в 22:03, Karalex сказав:

Тестером проміряв - так і є. Цікаво чому між фазами дійсно 240. Бо ж 120*корінь 3 = 207в. Але ж 60гц. Як будуть запускатися холодильники, водяні насоси, котли? Може хтось вже мав з таким діло?

Томущо в США не 3 фази, а split phase. Там йде 2 фази та нуль. Між "фазами" там 240, між фазою та нулем - 120. Малопотужна техніка в них на 120, потужна на 240. Ну й генератор мабуть не трьохфазний, а split phase генератор.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, k-master сказав:

Там йде 2 фази та нуль.

Це не дві фази а одна, розділена порівну. Split phase дослівно перекладається "розділена фаза"

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, Dalet сказав:

та трохи маніпуляций і вже наш стандарт

Тільки потужність на 50 Гц буде трохи меншою, ніж на 60, бо двигун на 3600 об/хв має більшу потужність, ніж на 3000.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dendnepr сказал:

Вот такие

уява домальовує кермо та педалі :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Вітаю. Не дуже зрозуміло можна чи ні використовувати генератори типу цього www.amazon.com/WEN-DF475T-4750-Watt-Portable-Generator/dp/B07M8FFS51/ref=mp_s_a_1_3?content-id=amzn1.sym.4d2857d0-578a-447e-ad82-f39435a4c278%3Aamzn1.sym.4d2857d0-578a-447e-ad82-f39435a4c278&keywords=240+volt+generator&pd_rd_r=46801da3-3c02-4e92-aa2a-98f33a6e393a&pd_rd_w=HCbcK&pd_rd_wg=GKBTk&pf_rd_p=4d2857d0-578a-447e-ad82-f39435a4c278&pf_rd_r=3D3XST5TV379ZBTSSYHP&qid=1669831800&sr=8-3

в наших мережах?? Інструкція до нього каже що забороняється підключати 50 hz або трифазні навантаження. Чи є якісь методи роботи ? Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Dalet сказал:

Пошаманіть. І все буде працювати

Я так розумію, що ви володієте певним переліком заклинань? Вони можуть бути оприлюднені чи мають приватний характер. Якщо друге, то дайте знак якотримати доступ до цих знань))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, dimon_pl сказал:

Я так розумію, що ви володієте певним переліком заклинань? Вони можуть бути оприлюднені чи мають приватний характер. Якщо друге, то дайте знак якотримати доступ до цих знань))

Взгалі то є декілька шлягів для пізнання битія штатівськи ген.

1. Пізнати принципи залізяки і стандарту. Через чтіво в гуглу

2. Найняти того хто пізнав. І не морочити собі місце

3. Форум Строімдом.

Поки я так розумію путь 3....

Ну тоді так 

- знизити частоту регулюванням обертів мотора до 3050-3100об.хв

- підкл на протилежні кінці обмоток

- регульнути напругу на avr

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dalet сказал:

Взгалі то є декілька шлягів для пізнання битія штатівськи ген.

1. Пізнати принципи залізяки і стандарту. Через чтіво в гуглу

2. Найняти того хто пізнав. І не морочити собі місце

3. Форум Строімдом.

Поки я так розумію путь 3....

Ну тоді так 

- знизити частоту регулюванням обертів мотора до 3050-3100об.хв

- підкл на протилежні кінці обмоток

- регульнути напругу на avr

Насправді я з адептів секти п.2, але логістичні протиріччя накладають обмеження. Відповідь я отримав від вас, за що безмежно вдячний, тому спробую отримати даний агрегат, а потім спробую застосувати п.2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, dimon_pl сказал:

генератори типу цього

... Зроблено в Китаї, привезено з Америки :) А чи не дешевше одразу в Піднебесній замовляти, та й без необхідності часткової розборки та налаштувань? Бо на знімках побачив точнісінько ті ж самі деталі, як і у мого "італійського" девайсу з таким же міцним китайським корінням :) Правда, щодо цього я ілюзій не плекав, та й брав кілька місяців тому, у знайомих, за нинішніми мірками просто задарма.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vladdi сказал:

... Зроблено в Китаї, привезено з Америки :) А чи не дешевше одразу в Піднебесній замовляти, та й без необхідності часткової розборки та налаштувань? Бо на знімках побачив точнісінько ті ж самі деталі, як і у мого "італійського" девайсу з таким же міцним китайським корінням :) Правда, щодо цього я ілюзій не плекав, та й брав кілька місяців тому, у знайомих, за нинішніми мірками просто задарма.

я не знаю як той що вище, а Generac навіть виготовлений в китаю. курва, має якість на порядок вище рядового китайся. Ну от щось в них є таке, що працюють вони

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ніхто цього і не заперечує. В Китаї повно виробництв, які випускають продукцію для майже всіх відомих брендів, і якість її не підлягає сумніву. Це, наприклад, високотехнологічні пристрої для телекому та інших галузей. Також ці або схожі виробники пропонують аналогічні продукти високої якості без брендування. Зрозуміло, що в цьому випадку ціна буде нижчою, але далеко не бросовою. Інша справа, що багато виробників продукції пристойної якості можуть на запит замовника зробити будь-яке лайно в рамках заданої межі гуртової вартості в певних обсягах. І таких "замовників", нажаль, багато. Тому й маємо що маємо. Обсяг мінімальної партії для замовлення такого лайна не дуже великий, а продавців вистачає, попит на деякі товари енергетичного ринку захмарний. От і їдуть до нас супер "павербанки" з піском замість батарей, зібрані з відбракованих запчастин генератори, тощо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vladdi сказал:

Також ці або схожі виробники пропонують аналогічні продукти високої якості без брендування.

Ніт. Серйозна фірма унеможливлює виробництво на ліво її продукції китайцями.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Vladdi сказал:

... Зроблено в Китаї, привезено з Америки :) А чи не дешевше одразу в Піднебесній замовляти, та й без необхідності часткової розборки та налаштувань? Бо на знімках побачив точнісінько ті ж самі деталі, як і у мого "італійського" девайсу з таким же міцним китайським корінням :) Правда, щодо цього я ілюзій не плекав, та й брав кілька місяців тому, у знайомих, за нинішніми мірками просто задарма.

Переважно не дешевше бо: треба знайти виробника даного агрегата в Китаї (не всі китайські генератори однієї якості), потім замовити 1 шт (не всі виробники будуть з цим возитися), потім чекати на доставку яка по термінам не менше ніж із Штатів (бо укр.порти не працюють на ввезення імпорту).
А оця конкретна модель, судячи з ваги і габаритів, з натягом але влазить в обмеження Meest на доставку великогабариту (можливо прийдеться витягати колеса\ручки і слати окремою посилкою, якщо виявиться що брутто вага більше 50 кг).
На Амазоні є набагато цікавіші моделі того ж Generac з виходом на 240V, але по вазі/габаритам прийдеться шукати іншого перевізника.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...