Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Засоби для чищення скла топки

Astrolog_ua

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, allanek сказал:

Навпаки що?

могу помилятися, але брикети наче не так швидко вбирають вологу з повітря.

звісно, під дощем буде опа і дровам, й брикетам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

І цікаво було б почути власників Шиделя. Якщо вони користуються брикетами, як виглядає Шидель, чи є сажа на стінках?

Брикетами не користувався, ось мій шидель після 5 років соснових відходів, причому це все залишки від старої хати: чимось пропитані балки, фарбовані червоною доски пола, фарбовані білою віконні рами, крокви і в цьому році ще спиляв горіх - тоже піде в топку і нічого іншого мій шидель з йотулом не бачили і ще може років 5 не побачать (якшо не виключать газ), фруктові держу для мангала. Сажа якщо і є на стінках, то міліметра 2

1.jpg

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, sly сказав:

могу помилятися, але брикети наче не так швидко вбирають вологу з повітря.

Краще, щоб про це казали ті, хто користується брикетами. Але подивилась, що пише інет. Пише, що потребує сухого приміщення, бо від вологи розпадається. Точно пам'ятаю, що колись в темі Ані (Сарочки) було жваве обговорення різних брикетів. І началось все з розповіді Ані про те, що сусід дав брикети, воназробила з них закладку від усієї душі, розпалила і трохи не винесло димохід , так вони розкочегарились. Тоді казали і про  те, що треба берегти від вологи. Я не користуюсь брикетами, тому питання не вивчала досконало. Дровами користуватись нам зручно. Нема ні мороки, ні сміття від них. Все виглядає привабливо. Камінопіч має зольник, тож попіл зручно вигрібати теж. Користуємось кожен день.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, allanek сказал:

воназробила з них закладку від усієї душі, розпалила і трохи не винесло димохід , так вони розкочегарились.

логічно. В тому їх плюс - висока теплоефективність при малому розмірі.

Тому й писав, що складати в приміщенні - ідеально. 1 куб брикетів = 2-3 куба дров

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, normal сказав:

ось мій шидель після 5 років соснових відходів,

Після дубу такого нема, теж 5 років активного користування.  Трохи чорного є там, де чорна труба входить в Шидель.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, sly сказав:

1 куб брикетів = 2-3 куба дров

Але ж, все одно, без дров не обходиться. І теж саме кажуть всі, хто користується брикетами. Додають і дрова.

Кожен вибирає для себе те, що йому зручно)

02.12.2022 в 13:38, sly сказав:

Горят быстрее, жара больше. (засекал, сравнивал). Ими легче растопить, но на длительное горение закладываю уже дрова.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, allanek сказал:

Але ж, все одно, без дров не обходиться. І теж саме кажуть всі, хто користується брикетами. Додають і дрова.

так і є. Тому в мене 4 куба граба :)

Загружаю на ніч

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, sly сказав:

Загружаю на ніч

А скільки годин в вас топиться камін чи камінопіч? Не знаю, що в вас. 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, allanek сказал:

А скільки годин в вас топиться камін чи камінопіч? Не знаю, що в вас. 

Камін G&S 12 кВт. Забор повітря з вулиці через фундамент.

Топиться в залежності, чи є світло :(

Зазвичай зараз 5-6 годин на день та загрузка на ніч у режимі тління... Це якщо світла взагалі немає.

В принципі, на растопку йде 4,5 брикети піні кей або дві дровеняки та 2,5 піні кей. Оті 0,5 - то половинка, що стоїть на вершині "пірамидки" і в першу чергу починає горіти. Розпалюю 3-4 штуками дерев'яної шерсті. Коли прогорить та камін нагріється - раз на годину підкладаю брикет або велику дровеняку та переключаю у режим тління.

Результат - у будинку 115 метрів - 23-24 градуси.

 

На ніч - 3-4 дровеняки на режим тління з майже закритою заслонкою. Зранку ще тепло та у каміні ще трохи тліє...

 

Досвіду дуже мало, тому може щось роблю не так

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а, ще камін не обшитий, стоїть просто на цегляних стовпчиках... З матюками монтував сам 24 лютого, коли за парканом танки йшли...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, allanek сказал:

І цікаво було б почути власників Шиделя. Якщо вони користуються брикетами, як виглядає Шидель, чи є сажа на стінках?

да нормально виглядає мій шидель ) брікети ті шо без клею (руф / пінікей) горять нічим не гірше за дрова, скоріше навіть краще. В них мінус один - не так красиво ото всьо але коли питання не про красу а про тепло то все ок, ну і із-за мінімальної вологості швидко згоряють відносно дров, я мішаю з дровами шоб не було перегріву - бо якщо закласти все брикетами буде така знатна ватра

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, sly сказав:

Досвіду дуже мало, тому може щось роблю не так

Та ні. Мені цікаво почути , хто і в якому режимі користується, тому і спитала,  бо ми камінопіччю топимо кожного дня.  Сьогодні почали о третій годині і годин до 11-12 ночі. Цього досить, щоб почуватися в комфортному теплі, коли за вікном -5 морозу, як було сьогодні. Топимо дубовими дровами, для розжигу користуємось кубиками. Зазвичай досить 1 такого кубика. Будинок одноповерховий, 130кв.м . Вже 5 років користуємось камінопіччю в такому режимі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, standov сказав:

да нормально виглядає мій шидель

Цікавило, чи відкладається сажа на трубі Шиделя. І який срок користування. На форумі десь була тема про чистку димаря. Начитавшись, купила набір для чистки- гнучки палки та щітку. Навіщо? Не знаю. Але форумчане розказували про страхи, як чистили свої димоходи. Чи то димоходи в них не знамо з чого зроблені, чи то топили, хто зна якими дровами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я поки шо топлю дуже епізодично чисто для задоволення але десь з півроку дрова були сирі, шидель сам по собі чистенький (не мав стосовно цього ніяких застережень, камінщікі сказали "шидель? забейте"). Але помітив забавну штуку - на дні шиделя є немало "дегтя", воно мабуть якость стікає чи конденсується - хз.

У вас жеж якшо шидель то має бути в теорії ревізія, засуньте телефон подивіться )

IMG_20210115_190230.thumb.jpg.da763ceb3e090185d8cfcd33274bcb4d.jpgIMG_20210115_190220.thumb.jpg.aa10e60edccd19648c911dc69a75571c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, standov сказав:

У вас жеж якшо шидель то має бути в теорії ревізія, засуньте телефон подивіться )

Так, тому і знаю, що чистий Шидель, що дивлюсь, як і ви, через ревізію. Такого, як ви показали, на останньому фото, ніколи не бачила в себе. В мене нема дьогтю і не було , як і конденсату. Завжди сухо. Трохи натрушує золи, наче тонкий шар пилу, то збираю пилесосом для каміну. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а шо в вас на виході з труби? бо в мене металевий великий іскрогасітель, я так думаю то на ньому конденсує та сктікає. але то не точно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене надимник, замовлений ковалям. Там нема чому конденсувати, він не герметично посажений на Шидель. Зроблений дашком на "ніжках".

В вас на даху бітумка, що поставили іскрогасітель? 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, allanek сказал:

В мене надимник, замовлений ковалям. Там нема чому конденсувати, він не герметично посажений на Шидель. Зроблений дашком на "ніжках".

В вас на даху бітумка, що поставили іскрогасітель? 

так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.12.2022 в 11:13, allanek сказал:

Дровами користуватись нам зручно. Нема ні мороки, ні сміття від них.

як так в вас сміття нема?

в мене постійно щось з них осипається :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Astrolog_ua сказав:

в мене постійно щось з них осипається :(

В нас раніше теж сипалось. Потім натрапила на такий комплект кошиків для дров (на фото) і нема сміття. Один  плетений кошик стоїть на терасі ( вже казала про нього), той, що на фото, біля камінопічи. Дно закрите, зберігати дрова зручно, наповнювати дровами його теж зручно. В камінопечи є зольник, куди і струшується попіл. Якщо щось і буває, то воно збирається пилесосом для каміну, або щіткою. Але то мізер, який не назвеш сміттям. Дрова в великому кошику; середній пристосували для кочерги, совка, щітки, рукавиць; маленькій для чопика, щоб фіксувати дверцята пічки.

2015042782_.thumb.png.668cf332d74ff26edfae64d9b74eecd0.png

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зрозумів )

ну свою майбутню дровницю ми ще не замовляли.

поки тримаю у картоній коробці

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки содою із пластиковою йоршиком)

 

 

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...
В 11.12.2022 в 16:47, newbee2020 сказал:

купив для очистки скла засіб sweep в Епіку, чистить добре, не хімозний, ціна 100 грн

100 разів вже на форумі обговорювалось.

Немає  простішого методу чистки скла як змочена б/у губка (яку планували викинути, тільки не жирну) від миття посуду. Зволожити губку, мокнути її в пепел, протерти скло ширшавою стороною і протерти скло тільки мягкою стороною.. Вимочити губку у воді і протерти скло.  Якщо треба одразу затопити топку після миття скла, то газетою ретельно витерти скло. ВСЕ, і 100 грн у вас в кармані.

 

п.с дав рецензію  із 10-річної практики користування jotul i350 fl. 

п.с.2. Будьте в теплі та чистоті)))

 

Змінено користувачем -enjoy-
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...