Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Засоби для чищення скла топки

Astrolog_ua

Рекомендовані повідомлення

Для очистки стекла поступаю так: натираю стекло обычным туалетным мылом. Нагар потом убирается обычной влажной бумажной салфеткой, после чего снова натирается мылом и так до следующего раза

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, tayatlas сказав:

обычным туалетным мылом

22 години тому, -enjoy- сказав:

Вимочити губку у воді і протерти скло

То це тільки в мене немає у вітальні відра і мила, щоб помити губку чи протерти скло? Наступного разу спробую у дружини свиснути каструлю і гель для душу, якщо встигну добігти з ними до каміну :)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10.11.2023 в 20:53, -enjoy- сказав:

100 разів вже на форумі обговорювалось.

Немає  простішого методу чистки скла як змочена б/у губка (яку планували викинути, тільки не жирну) від миття посуду. Зволожити губку, мокнути її в пепел, протерти скло ширшавою стороною і протерти скло тільки мягкою стороною.. Вимочити губку у воді і протерти скло.  Якщо треба одразу затопити топку після миття скла, то газетою ретельно витерти скло. ВСЕ, і 100 грн у вас в кармані.

 

п.с дав рецензію  із 10-річної практики користування jotul i350 fl. 

п.с.2. Будьте в теплі та чистоті)))

 

Після такого методу очищення скла помітив купу мікро подряпин на склі. Це якщо правильно світло і кут погляду співпаде.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

А хто порадить засіб щоб прибрати зі скла розплавлений одяг?

У мене хтось з гостей притулився флісовими штанами до скла і залишився слід. По гарячому серветками не вдалося витерти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо є ніж для шпалер, можна  спробувати тими лезами. Вони тонкі, скло не травмують та знімають всякі наліпки добре. Ще можна спробувати скребком для склокераміки, зазвичай він є в комплекті з варильною. Це те, що не шкрябає скло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є такий ніж, пробував і боюсь поцарапати скло. Хочу все ж спробувати хімію якусь знайти. Якщо не вийде, буду лезом знімати 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

epicentrk.ua/shop/ochistitel-kopoti-flamma-710-ml.html таку штуку ще рік тому купив по акції, чистить супер, запах трох є але не критичний, пшикнув, шматком паперу протер і чисто

До цього мив головами від самогону та мочалкою с золою то хімією набагато легше і не дряпається скло

Піч Duval EM-203F

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...