Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Засоби для чищення скла топки

Astrolog_ua

Рекомендовані повідомлення

Отаким брызгаю и отхожу в сторону на минуту (сильно едкое!), затем протираю туалетной бумагой и бросаю её в камин

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Беру влажную губку, обмакиваю в мелкий пепел из топки. Протираю стекло. Затем вытираю бумажной салфеткой. Профит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выходит долго и дорого: пойти намочить губку, потом пойти её помыть и руки помыть с Fairy, пепел может упасть на плитку и ещё подмести придется, а если в пепле песчинки стекло поцарапают... Отэтой бутылочки 500мл и пару рулонов самой дешевой бумаги хватит на 5 лет, ну и конечно вся остальная бумага (записки, чеки, упаковка и т.п.) в течении недели у меня бросается в камин и на выходные перед розжигом к пеплу можно просто не добраться :)

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з досвіду (9 років): стару непотрібну використану мочалку для миття посуду (не жирну) зволожити, мокнути в пепіл і протерти скло. Тією ж сполоснутою у воді мочалкою стерти наліт. Скомкуєте два листи газети і насухо все витираєте. Роблю таку процедуру 2 рази на рік, так як топка самоочищає скло. 

Витрат: 0 грн.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мав досвід з золою - після року використання ганчірки з попелом, помітив подряпини скла, якщо зловити кут погляду. Ніби й не бісить, бо не видно без прицілу. Але ж - то абразив.

Також маю досвід з спреями їдкого натрію, що продаються в епіцентрі. Брискнув на скло топки. Витер, все чисто. Але, потім помітив, що на рамі дверцят є сліди спрею, які я не витер. В деяких місцях кислота з‘їла фарбу і змусила метал дверцят зловити корозію. Був впевнений, що фарба на  кислоту не реагує. Камін же.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если не запускать обычная вода и влажная салфетка.  последний раз использовал средство для стекла и решил больше не жечь хвойные породы или фруктовые. 

акация,  дуб и стекло вполне прозрачное. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.11.2022 в 14:09, Astrolog_ua сказал:

Шановне панство.

Хто чим чистить?

rozetka.com.ua/ua/glutoclean_4044899369929/p5862477/?gclid=Cj0KCQiAveebBhD_ARIsAFaAvrHUWHUvPFUho-io30NLBOvKc6wWH72rRZmvJTLL4ThCzMGysCupckoaAluJEALw_wcB
 

отаким, побризкав, хвилину почекав і серветкою протер - знімає навіть старе та запущене, АЛЕ дуже ядючий, намагаюся в цей час не вдихати, благо діє швидко 

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любий крем-гель, в мене Sano, бо подобається ця хімія, трохи на вологу губку, протерли скло, протерла сухим паперовим рушником, побрискала засобом для очищення скла і знов протерла шматком паперового рушника. Знімає любий бруд чи закопчене, не дряпає скло, не має запаху, займає не більше 5 хвилин. І  про гумові рукавички пам'ятайте, бо всі пишуть про попіл, про ядючу хімію і мовчок про гумові рукавички.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
7 минут назад, normal сказал:

Та наче ні, треба розкочегарити на всю і повинні самі побіліти

так і є.

Але якщо палити хвойні породи - нічого не зміниться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Astrolog_ua сказав:

Питання, а стіни топки (шамот) якось чистять?

Ні. Він цього не потребує. Все залежить від температури. Спочатку буде чорний, потім, як розігріється, стане білим. В цьому особливість шамоту. Я покажу. Фото зроблені в день, колипіч встановили.

1. Так виглядав шамот до першої розтопки. 2. Розтопка. 3. Вже розігрилась піч і шамот знов побілів.

 

1 годину тому, sly сказав:

Але якщо палити хвойні породи - нічого не зміниться

Не зрозуміло? Колись в тандирі спалювали обрізки від соснової вагонки та різні гілки, що нападали на квітники з сосен. Нічого не змінилось. всередині горщик гарний, біленький. В камінопіч ніколи не клали хвойні. Не знаю про шамот, але є розуміння, що скло буде заліплено краплями смоли.

IMG_7957.jpg

IMG_7967_2.jpg

IMG_7976.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, allanek сказал:

Колись в тандирі спалювали обрізки від соснової вагонки та різні гілки

вначале шамот выгорает, да. Но при угасании снова покрывается копотью.

Возможно, в вашем случае были иные условия горения

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я для себе помітив шо коли камін догоряє сам - тобто без примусового перекриття повітря то шамот і скло чисті, коли примусово перекриваєш повітря для затухання то повний комплект по копоті

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, sly сказав:

Но при угасании снова покрывается копотью.

 З вашого допису виходило так, що , коли хвойні породи, то шамот буде брудним, тому і запитала.  Топимо дубом, і в мене теж буває, що на ранок , коли вже піч холоне, то на шамоті є міста, що чорніють. Але так, щоб вся поверхня шамота, такого ні, не було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, allanek сказал:

 З вашого допису виходило так, що , коли хвойні породи, то шамот буде брудним, тому і запитала.  Топимо дубом, і в мене теж буває, що на ранок , коли вже піч холоне, то на шамоті є міста, що чорніють. Але так, щоб вся поверхня шамота, такого ні, не було.

Раз вже така «п’янка» чим краще топити?

дуб чи можна зекономити і взяти вільху?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Astrolog_ua сказав:

дуб чи можна зекономити і взяти вільху?

Для себе вибрали дуб. Тверда порода, довго горить, що важливо, гарна тепловіддача. Був випадок, коли постачальник з форуму ( в нього є тема) чогось вирішив, що замість звичного дубу, може привезти суміш дубу, ясеню і граба. Проковтнули, дрова спалили, постачальника змінили. Але дуб, все одно, сподобався більш за інші тверді породи.

Вільхою не топили, як вона горить не знаю, але коли вивчала питання  дров, то запам'ятала, що в неї хороша тепловіддача, не залишає золи але згорає швидко, як м'яка порода. Наче і на форумі хтось писав, що золи, майже, нема.

В любому випадку, дрова  повинні бути сухими. Закуповуємо навесні, щоб сохли до зими. Ще краще, коли вони лежать і сохнуть рік.

І для мене важливо, щоб не давали смоли, щоб  Шидель залишався чистим. Дуб не дає, вільха теж не дає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сейчас 4 кубометра лежит граба. Уже начал сжигать - в принципе, норм, сравнимо с дубом.

Но так как нормального дровника у меня нет и складывать дрова негде, купил еще тонну брикетов пиникей (с ними уже был положительный опыт).

Их плюс в том, что их можно компактно сложить даже в доме. Горят быстрее, жара больше. (засекал, сравнивал). Ими легче растопить, но на длительное горение закладываю уже дрова.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, sly сказал:

сейчас 4 кубометра лежит граба. Уже начал сжигать - в принципе, норм, сравнимо с дубом.

Но так как нормального дровника у меня нет и складывать дрова негде, купил еще тонну брикетов пиникей (с ними уже был положительный опыт).

Их плюс в том, что их можно компактно сложить даже в доме. Горят быстрее, жара больше. (засекал, сравнивал). Ими легче растопить, но на длительное горение закладываю уже дрова.

Та мені під камін. Я і не знаю чи кладуть брикети. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Astrolog_ua сказал:

Та мені під камін. Я і не знаю чи кладуть брикети. 

кладуть, я кладу, я правда руф кладу але то не приципово, пінікей нема де поруч купити ) це як мінімум зручно бо я можу без проблем скласти горку брикетів в бойлерній(а ще і в упаковці) а дрова не можу бо то буде вже сарай )

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Astrolog_ua сказал:

Та мені під камін.

та мені ж також під камін ))

Але й треба дивитись, з якої деревини брикети. В мене з дубу.

На інший будинок брав руф, також дубові - то там тп котел. Руф складати ще зручніше, але з нього сміття сипеться, та й взагали на мій погляд  у каміні він горить не так весело, як руф. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перший досвід - вільха та дуб. дуб горить як вугілля, вільха як з картинки, звичайно дуб довше шкварить, кидаю в перемішку, дуба менше але там і поліна в 2 раза важчі. вільха легко розгорається і попелу дійсно мало

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02.12.2022 в 13:38, sly сказав:

Их плюс в том, что их можно компактно сложить даже в доме.

Колись розбирали питання брикетів на форумі. Наскільки я пам'ятаю, то суттєвий мінус в їх низької вологостійкості. Тож проблема зберігання в тому, що брикетам потрібне сухе приміщення.

І цікаво було б почути власників Шиделя. Якщо вони користуються брикетами, як виглядає Шидель, чи є сажа на стінках?

02.12.2022 в 13:38, sly сказав:

Но так как нормального дровника у меня нет и складывать дрова негде,

В нас є дровник, але ми  використовуємо стоянку і складаємо дрова в проміжках між стовпами. Крім того, що вони не займають місце, ще і виглядають привабливо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, allanek сказал:

Наскільки я пам'ятаю, то суттєвий мінус в їх низької вологостійкості.

как раз все наоборот

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...