Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гибридный инвертор powMr 3.2 кВт — возможно кто то пользовался?

Buek

Рекомендовані повідомлення

31 хвилину тому, Dalet сказав:

Ну супер. Тихіше безвентиляторного. Це вже премія світить

а шо там жужить всередині? Ви точно про Deye 5кВт ? Тут їх два, один всередині корпуса.

image.png.b3a78a8add9002b63e966b8cafe56169.png

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про deye на dinsolar бачив тему як додавати вентилятори, так що не все так однозначно)

Прихований текст

diysolarforum.com/threads/3d-printed-deye-5kw-hybrid-fan-unit-sun-3-6-5-6k-sg03lp1-eu.34675/

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

маю підозру шо павуки будуть любити ті радіатори, та і любу подібну техніку. Мав частотника безвентиляторного, була така біда.

Так що все не вічно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і в мене є ще мережевий інвертор, типу пасивний, але температура в літку під 80° градусів мене напрягала, тому так само додавав вентилятори. Можливо якби був не в гаражі було б краще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю як сучасні припої , але класичний ПОС-60 з часом давав тріщини термомеханічної природи, які в подальшому приводили до виходу з ладу електроніки. Так що контроль температурного режиму досить важливий.

По темі ваших інверторів - не бійтесь перевіряти. Якщо висмикнути роз'єм вентилятора, нічого не згорить, тримати палець на радіаторі - контролювати нагрів. Якщо контролю частоти обертання вентилятора немає, легко можна перевести заводський вентилятор на свій розумний контролер. У виробників інверторів трохи дивна логіка - маючи дані про температуру вони вентилятор вмикають по потужності. В моєму інверторі датчиків температури 4 шт., але вмикається вентилятор при потужності виходу більше 300Вт. Виходить при 250Вт радіатор +55С, а при 310Вт - +25С. Такі коливання неприємні не тільки припою, а й людям в приміщенні. 

2023-01-23.png

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, yur43 сказал:

а шо там жужить всередині? Ви точно про Deye 5кВт ? Тут їх два, один всередині корпуса.

image.png.b3a78a8add9002b63e966b8cafe56169.png

Я точно про нього. Але вам же слухняніше)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, yur43 сказал:

маю підозру шо павуки будуть любити ті радіатори, та і любу подібну техніку. Мав частотника безвентиляторного, була така біда.

Так що все не вічно.

Але ви продовжуйте. Бо в мене зараз на складі 180шт Luxpower SNA5000, і ні одного Deye, то дана тема вкрай цікава

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Dalet сказав:

Але ви продовжуйте. Бо в мене зараз на складі 180шт Luxpower SNA5000, і ні одного Deye, то дана тема вкрай цікава

можу війти в долю  - переробити систему охолодження , зараз порахую 180 помножити на ... :)

Бо неперероблені, вони гарні десь пару днів, потім хочеться тиші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, yur43 сказал:

можу війти в долю  - переробити систему охолодження , зараз порахую 180 помножити на ... :)

Бо неперероблені, вони гарні десь пару днів, потім хочеться тиші.

Давайте  я за. Тим паче ви ж дасте гараниію на зміну консирукуії і якщо що понесете повну відповідальність за власні дії. То так, працюєм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, yur43 сказал:

нє, мені так не вигодно :)

блін. От так завжди, хоч дати людям заробити, а вони бац, і не хочуть грошей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому такі речі кожен робить на свій страх і риск, і бажано після завершення гарантії, якщо є)

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, shusta сказал:

Тому такі речі кожен робить на свій страх і риск, і бажано після завершення гарантії, якщо є)

 

Бо окрім радіаторів є моточні вироби да кондьори, вони нам теж бува гріються. А ще мєлочьовка в різного роду вторинних блоках живлення.

Та навіть банально, є вже системні напрацювання в деяких апаратах, коли не вгадав виробник з сумісним розміщенням елементів, і відсутність обдуву, навіть при відсутності нагріву в цвлому, призводить до швидкого старіня елеменів.

Тому, може виробник і дурень, але рація в нього може бути

Змінено користувачем Dalet
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Dalet сказав:

 відсутність обдуву, навіть при відсутності нагріву в цвлому, призводить до швидкого старіня елеменів.

Тому, може виробник і дурень, але рація в нього може бути

Якщо виріб дешевий, та ще й довго служити буде, нахіба такий виробник? Правильно мислю?

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, shusta сказал:

Це мабуть із мого повідомлення про заміну,  моя заміна вимушена через те що оригінальний накрився, і я на свій страх і риск поставив ці. Це 80мм стосується версії на 4.2 кВт. У Вас може бути інший розмір і інша потужність, якщо є можливість встановити інвертор там де його шум не заважає - це буде правильніше.

Ці кулери підійшли як ті що були? Помилки інвертор не б'є? Тихіше стало працювати? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, stpuh сказав:

Ці кулери підійшли як ті що були? Помилки інвертор не б'є? Тихіше стало працювати? 

В моєму кокретному випадку так, помилки нема, стало не тихіше, в мене нема такої цілі.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, shusta сказал:

В моєму кокретному випадку так, помилки нема, стало не тихіше, в мене нема такої цілі.

А загальні враження від інвертора? Довго йшов? Розтаможки не було? А то такий самий їде з Китаю замовив 21.11.2022р дуже погано відслідковується спочатку один код видав продавець по ньому не відправив , потім видав другий код, то цей теж зле відстежується, зараз пише що покинуло таможню країни відправлення уже тиждень так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, stpuh сказав:

А загальні враження від інвертора?

на мою думку як тимчасово резервне рішення за ті кошти що за нього просять має право на життя, віз із Європи, без розтаможки. В мене їх два, кум просив один йому продати, моя совість цього не дозволила.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю ! Прийшло недавно це чудо з Китаю PowMr 3,2кв 24в. Чекаю на літієві акумулятори і щоб не сидіти без світла поставив електролітні автомобільні акумулятори 12в 60а послідовно... Підкажіть які параметри  заряду виставляти у інверторі , щоб не запороти акуми (нижня напруга розряду;верхня напруга заряду ;вольтаж заряду )???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Nykolaj сказав:

Вітаю ! Прийшло недавно це чудо з Китаю PowMr 3,2кв 24в. Чекаю на літієві акумулятори і щоб не сидіти без світла поставив електролітні автомобільні акумулятори 12в 60а послідовно... Підкажіть які параметри  заряду виставляти у інверторі , щоб не запороти акуми (нижня напруга розряду;верхня напруга заряду ;вольтаж заряду )???

а чим параметри для кислотних по замовчуванню не підходять?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, yur43 сказав:

а чим параметри для кислотних по замовчуванню не підходять?

мене бентежить напруга заряду 28,2 (12,8 +12,8=25,6 приблизно має бути повністю заряджений акумулятор ) і я бачу допоки інвертон не підніме на акумі до 28,2 доти йде заряд. Не знаю як себе пластини будуть поводити ...

Змінено користувачем Nykolaj
доповнення
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Nykolaj сказал:

12в 60а послідовно... Підкажіть які параметри  заряду виставляти у інверторі , щоб не запороти акуми (нижня напруга розряду;верхня напруга заряду ;вольтаж заряду

Bulk voltage 28.7- 28.8 v

Floating voltage 27- 27.6 v 

CutOff voltage 22.5- 23 v 

Ток 6 ампер але там такого нема ставте 10

 

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кілька тижнів користуюсь і не зовсім зрозуміло коли саме застосовується "Bulk voltage"
Якщо зявляється лінія (після роботи на акумуляторі) то інвертор заряжає акуми до "Floating voltage"
Припускаю що "Bulk voltage" поріг зарядки буде лише після відключення по "CutOff voltage"
Хтось може це підтвердити чи уточнити ?

В інверторі струм зарядки по замовчуванню налаштовано 30+30 (лінія + сонце) це дууууже велика кислотна батарея має бути аби нормально жити від такого струму. Навідь для 120Аг 30А заряд забагато!  Думаю не один "експериментатор" поплавить свою першу батарею якщо не читатиме інструкції.
Шкода. Люди, читайте мануали! )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Andriy Galetski сказал:

Кілька тижнів користуюсь і не зовсім зрозуміло коли саме застосовується "Bulk voltage"
Якщо зявляється лінія (після роботи на акумуляторі) то інвертор заряжає акуми до "Floating voltage"
Припускаю що "Bulk voltage" поріг зарядки буде лише після відключення по "CutOff voltage"
Хтось може це підтвердити чи уточнити ?

Не знаю как в powmr у меня на мппт контроллере этот параметр настраеваемый, тоесть на сколько должно упасть напряжение на акб что бы вступила настройка bulk

В ибп, этот параметр не настраеваемый но по наблюдениям если падает ниже чем float то будет bulk окончание по току, может быть минимум час и максимум видел 12 часов после длительного разряда до 12 вольт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...