Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гибридный инвертор powMr 3.2 кВт — возможно кто то пользовался?

Buek

Рекомендовані повідомлення

Товщина дроту звичайно важлива але найчастіше слабими місцями виявляються погані кінцевики.
Зараз мало хто паяє такі грубі дроти  бо треба мати чим і вміти це робити.
Опресовка теж виконує свою роль не погано. Але мають бути добре очищені від окислу дроти і сам наконечник.
Після того як все гарно обжато я б рекомендував навантажувати до максимально очікуваного і дати попрацювати пару хвилин.
Попробувати чи не гріються зєднання. Можна також на великому струмі поміряти спад напруги на кінцях провідників.
Зрозуміло що при наявності мікроомметра такі речі тестувати легше, але той хто має такі прилади сам знає що робити. )

Ну і не користуйтеся крокодилами для тривалого підключення ... то хіба максимум 100-200 ват або тимчасово для перевірки роботи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, shusta сказав:

Про шум - думаю основна причина шуму не так самі вентилятори, як перфорація на їх видуві.

Я теж про це писав раніше у цій вітці. 
Якщо вирізати отвір і поставити таку решітку (продаються на алі) то шуму буде менше а видув краще

Screen Shot 2023-01-23 at 8.13.12 PM.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Dmode сказав:

Може цей SRNE  www.srnesolar.com/product/best-hybrid-off-grid-inverter-3kw-hf2430s80-h

Тут наче підмішування сонця до мережі нема, якщо Вам це потрібно

Про powmr і фактичного виробника основна маса це sumry, також наче є декілька voltronic і srne. Ще бачив epever як під своїм брендом так і powmr. 

В euasun приблизно так само, якщо судити по моніторингу.

Прихований текст

122140-cfdbcc8f3f5a39955145a758e91e4a65.jpg.3ef5fc6d79ba6ca62c9bfe44bdd6c978.jpg

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, shusta сказал:

Тут наче підмішування сонця до мережі нема, якщо Вам це потрібно

Саме в цій моделі? Чи в усіх моделях на 24V?

Бо юзер мануал в них один на всіх.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Dmode сказав:

Бо юзер мануал в них один на всіх.

не побачив згадки в юзер мануалі із оф сайту, а чи у всіх чи у цього це загадка. зазвичай режим підмішування це sub, ну і Китайці зазвичай явно про це пишуть

image.png.57fb821f261207fbd7695cde6c3ce742.png

і ще в них мені не подобається вага, досить легкі вони

 

Змінено користувачем shusta
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, shusta сказал:

зазвичай режим підмішування це sub

маєте на прикметі якісь моделі інших виробників на 24В з SUB, на які варто би було звернути увагу?

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Важко сказати, в мене 4,2 це sumry, є підмішування але прошивка глючна, кажуть версія 3,6 стабільніша але хз. 3,5 це або вольттронік на стероїдах або його клон від sumry, і теж із підмішуванням але мені здається там щось не так із ефективністю і він явно голосніший. 

Ще дивився POW-VM3K-III від же  Axpert VM III 3000 або його клон, але він пропав був зі складу в Європі.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день. Подивився все, що знайшов про вентилятори в цих PowMr, поки в мене такі висновки:
Гудить, але можливо і так згодиться.
Але хочу трохи підготуватись до заміни вентиляторів (інвертор ще довго чекати). Підкажіть, які пристрої замовляти? Бажано посилання.
З того що зрузумів, можна в певних межах зменшити швидкість внтиляторів. Це якісь PWM регулятори чи просто змінний резистор? Бачив повідомлення, що напруга не вентилятори подається різна.
Ще, мабуть, можна встановити окремий вентилятор, щоб завжди обдувати щось гаряче всередині. Для цього краще б якийсь розумний модуль з датчиком температури. Гадаю, можна його заживити напряму від батареї (в мене буде 12В). Що для цього підійде?

І останній варіант, це якщо з штатними вентиляторами зовсім погано - просто вставити великий повільний вентилятор не можна, потрібен ще генератор імпульсів близько 5000Hz, щоб інвертор "бачив" вентилятор. Це ніби щось таке можна (TYPE A?): www.aliexpress.com/item/32593107548.html
Але ж в цьому випадку вже не буде працювати захист, якщо вентилятор зламається. А що як не генерувати імпульси, а прискорити їх від нового вентилятора? Як це можна зробити? 
Знайшов ось такі штуки www.aliexpress.com/item/4000032779769.html
Ніби можна перетворити частоту з вентилятора в напругу, а потім цю напругу в іншу частоту. Це нормальна ідея? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Dmode сказал:

Саме в цій моделі? Чи в усіх моделях на 24V?

Бо юзер мануал в них один на всіх.

Насколько я понимаю то вся серия оф грид

Я планирую сначала поиграться стандартными режимами, посмотреть как оно будет, если не понравится то буду так же сеть подмешивать как сейчас через блок питания

Мне бы соноф найти который по напряжению акб будет включаться выключаться, ну или хотя бы релешку которая сможет кратковременно нажимать кнопку на соноф :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Антон2 сказав:

Ніби можна перетворити частоту з вентилятора в напругу, а потім цю напругу в іншу частоту. Це нормальна ідея? :)

Усі ідеї гарні якщо вони a) працюють б) їх можливо і вміру просто реалізувати
Якщо почитати цю вітку то знайдете достатньо інфи про охолодження цього інвертора. 
Основне від чого треба відштовхуватись - охолодження має бути, інвертор перевіряє зворотній звязок від вентеляторів по лінії яка слугує для вимірювання обертів. Помилка роботи інвертора може трігеритись як по недостатніх обертах чи їх відсутності, так і по перегріву з датчиків TNC.
Оскільки виконання китайське і якість елементів "така собі" помилки там вибивають по всякому і не виключається хибне спрацювання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виявив що в цьому інверторі не всі опції можна задіяти.
Чомусь не доволяє воно згідно мануалу зробити Лінію як основне джерело для зарядки акумів. Просто не записує зміну а повертається в налаштування за замовчуванням.

Screen Shot 2023-01-24 at 11.29.49 AM.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Andriy Galetski сказав:

згідно мануалу зробити Лінію як основне джерело для зарядки акумів

там деякі налаштування зберігаються і редагуються тільки в певних станах інвертора. можливо причини   в цьому

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Придбав два таких інвертори (3.2 кВт) І при замірі напруги на виході показує коливання від 220 до 350 вольт. Підключили лампочку, як навантаження, ну і звісно ж вона згоріла. Може хто підкаже, хто зможе допомогти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обидва інвертори себе тавк ведуть ? Лампочка розжарювання могла згоріти бо її струсанули.
Біля того пристрою дуже великі електромегнітні шуми. Цей тестер в таких умовах може не правильно показувати напругу.
Якщо тестер у Вас справний (перевірте хоч від розетки) і заміряйте напругу на продовжувачі хоч би на віддалі 1-2 метри від інвертора.
Якщо справді треба майстра, тут у вітці є майстри і вже давали рекомендації. Подивідься повідомлення кілька днів назад.

Змінено користувачем Andriy Galetski
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Andriy Galetski сказав:

Усі ідеї гарні якщо вони a) працюють б) їх можливо і вміру просто реалізувати
Якщо почитати цю вітку то знайдете достатньо інфи про охолодження цього інвертора. 

Так, я прочитав цю тему, подивився відео "німця", і ще купу всього. На жаль, моє розуміння в електрониці на рівні "з'єднувати проводки", тому був би радий конкретним порадам. Я не розумію, що Ви мали на увазі - це сарказм? Типу, та ідея не працює?
Дякую за посилання на конкретний вентилятор AF-0825PWM, це хоч трохи зменшує хаос в голові.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Andriy Galetski сказав:

Якщо тестер у Вас справний (перевірте хоч від розетки)

А ще краще на генераторі, там ж в режимі від батареї є нюанси

 

1 година тому, VideoWorkBox сказав:

коливання від 220 до 350 вольт

Тут щось не так, при такій напрузі він мав вилетіти по напрузі, якщо вірити тестеру то по низькій і високій одночасно. 

Також там є налаштування зміни напруги вихідної і її частоти, перевірте що там за налаштування.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Антон2 сказав:

вентилятор AF-0825PWM

Це мабуть із мого повідомлення про заміну,  моя заміна вимушена через те що оригінальний накрився, і я на свій страх і риск поставив ці. Це 80мм стосується версії на 4.2 кВт. У Вас може бути інший розмір і інша потужність, якщо є можливість встановити інвертор там де його шум не заважає - це буде правильніше.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Andriy Galetski сказав:

Обидва інвертори себе тавк ведуть ? Лампочка розжарювання могла згоріти бо її струсанули.
Біля того пристрою дуже великі електромегнітні шуми. Цей тестер в таких умовах може не правильно показувати напругу.
Якщо тестер у Вас справний (перевірте хоч від розетки) і заміряйте напругу на продовжувачі хоч би на віддалі 1-2 метри від інвертора.
Якщо справді треба майстра, тут у вітці є майстри і вже давали рекомендації. Подивідься повідомлення кілька днів назад.

В мережі тестер показує норм 216 - 225 Вольт. Обидва інвертори ведуть себе ідентично. Підключав діодну лампу. За пораду дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Антон2 сказав:

Я не розумію, що Ви мали на увазі - це сарказм? Типу, та ідея не працює?

Ніякого сарказму. Ви показали лінки на готові модулі (краще той що простіший) які можуть виконувати роль заглушки (обманки) щоб не видавало помилку про несправний кулер (як це реалізував німець). Діапазон частоти 2-25кгц дозволяє налаштувати 5кгц яку очікує інвертор. Тобто ідея норм і вона працюватиме.
Так само нормальні ідеї мультиплікувати імпульси від тихоходних кулерів аби зберегти функціонал діагностування поломок кулерів. Однак це вже надто складно і навряд чи виправдано.
Мій висновок по цій темі - Гібридний інвертор це не безперебійник і його точно не варто купляти якщо планується встановлювати в квартирі.
Не рекомендую Вам також вирішувати проблему шуму заздалегідь. Головне аби прийшов справний і добре виконував основний функціонал.
Кулери краще міняти на аналогічні лише у випадку їх поломки. Якщо вже дуже хочеться щось покращити - зробити пристрій трохи тихішим можна заміною решіток. Я б починав з цього.  

Змінено користувачем Andriy Galetski
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19.01.2023 в 19:25, Dalet сказав:

якщо доробити систему охолодження, вартість стане як у Дейе

Доробив систему охолодження LuxPower. Порівняв з шумом Deye, мій тихіший.

Вартість інвертора з доробкою мені вийшла 802 $.

Для доробки потрібна поверхнева розборка (пломба зривається), тільки верхня кришка знімається. З інструментів - паяльник.

В котельній тепер можна спати.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, shusta сказав:

Тут щось не так, при такій напрузі він мав вилетіти по напрузі, якщо вірити тестеру то по низькій і високій одночасно. 

Також там є налаштування зміни напруги вихідної і її частоти, перевірте що там за налаштування.

В теорії. якщо схема зворотнього звязку яка міряє вихідний сигнал має дефектний елемент то такий хаотичний вихлоп може бути, для точної діагностики треба майстра.
Але якось трудно повірити що обидва нові пристрої мають однакову поломку. Малоімовірно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, yur43 сказав:

Доробив систему охолодження LuxPower. Порівняв з шумом Deye, мій тихіший.

Радий за Вас )
А що саме змінили не поділитесь досвідом ? 
Хоча б основні моменти. 

Змінено користувачем Andriy Galetski
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Andriy Galetski сказав:

Радий за Вас )
А що саме змінили не поділитесь досвідом ? 
Хоча б основні моменти. 

Перекомутація вентиляторів з налаштуваннями в меню. Електроніка інвертора досить пізно реагує на нагрів, через це один вентилятор працює з контролером з Алі за 1,5 $   Обманки не потрібні, інвертор контролює тільки температуру. 

Температурні режими стабільніші ніж рідні, корпус холодніший, нічого не виє. Шум як від залізного системника, або ноутбука.

Screenshot_20230124-191910_Home Assistant.png

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, yur43 сказал:

Доробив систему охолодження LuxPower. Порівняв з шумом Deye, мій тихіший.

Вартість інвертора з доробкою мені вийшла 802 $.

Для доробки потрібна поверхнева розборка (пломба зривається), тільки верхня кришка знімається. З інструментів - паяльник.

В котельній тепер можна спати.

Ну супер. Тихіше безвентиляторного. Це вже премія світить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...