Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гибридный инвертор powMr 3.2 кВт — возможно кто то пользовался?

Buek

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, Andriy Galetski сказав:

Хтось може прокоментувати це правда чи міф?

В мене спрацьовував bms при зарядці, зарядка була на 30а,  наче нічого поганого не сталося. 

тут досить цікаве відео про dc  mcb

Прихований текст

 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Andriy Galetski сказал:

ну і виробник інвертора мав би якись варистор на захист туди поставити. 

Ха😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі в самом інверторі вже стоіть плавкий запобіжник на 150 а приблизно відразу після входу від батареі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Star1111 сказав:

До речі в самом інверторі вже стоіть плавкий запобіжник на 150 а приблизно відразу після входу від батареі

не у всіх, наприклад на фото від Dmode не видно запобіжника.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, shusta сказал:

не у всіх, наприклад на фото від Dmode не видно запобіжника.

ну, як що не видно то не значить шо нема, 100% е

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, shusta сказав:

тут досить цікаве відео про dc  mcb

Я псіханув і поставив такий:

Прихований текст

IMG_0485.thumb.jpeg.77af9a17ddf5072e992327926798bcfb.jpeg

В мене були зварювальні дроти із не надто свіжою ізоляцією і я запаралелив два по 16 квадратів і вони якраз туго влізли в клему на 35 кв. Все запакував в термоусадку і виглядає всеодно трохи колгоспно, але зато майже безкоштовно і позбувся брухту.

Прихований текст

IMG_0480.thumb.jpeg.b88aa9b18381d3953a49e6e493413e42.jpegIMG_0481.thumb.jpeg.af57305741957349e32c9f959f5f199e.jpegIMG_0482.thumb.jpeg.6489d91d7163460ac63b2ee838913783.jpegIMG_0483.thumb.jpeg.494d1fd806257d7e48669cabc7f399da.jpeg

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, Dmode сказав:

Схоже моя історія володіння цим інвертором сьогодні закінчилась.

Шкода, бо поза шумом він виконував свою функцію.

Є вже якісь плани щодо наступного інвертора?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, volomoto сказал:

Шкода, бо поза шумом він виконував свою функцію.

Так, шкода. По ціні він був дешевше навіть від окремої високострумової зарядки для акумів, та ще й з інвертором і сонцем.

35 минут назад, volomoto сказал:

Є вже якісь плани щодо наступного інвертора?

Може цей SRNE  www.srnesolar.com/product/best-hybrid-off-grid-inverter-3kw-hf2430s80-h

В ньому ніби температурозалежне регулювання вентиляторів.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dmode сказав:

Може цей SRNE  www.srnesolar.com/product/best-hybrid-off-grid-inverter-3kw-hf2430s80-h

В ному ніби температурозалежне регулювання вентиляторів.

@mib такий замовив і зможе десь скоро поділитись враженнями.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, volomoto сказал:

@mib такий замовив

@mib замовив S60 там 100В на сонце, проти 500В на S80. Решта напевно аналогічна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmode сказал:

@mib замовив S60 там 100В на сонце, проти 500В на S80. Решта напевно аналогічна.

Все верно, они кстати на олх появились кто то завез, на 100$ дороже чем на алишке, что нормально

А мой где то плывет уже :-) 10 дней в порту ледал судя по треку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, sabicad сказав:

Я ще на корпусів кулерів знайшов напис компанії, яка їх виготовляє 
hxrfan.com

сайт відкривається лише через www.hxrfan.com
при виборі англійської мови перекидає на
enhxrsjdz.mycn86.cn
але англійської там не набагато більше))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volomoto сказал:

мене були зварювальні дроти із не надто свіжою ізоляцією і я запаралелив два по 16 квадратів і вони якраз туго влізли в клему на 35 кв

З того, що я бачу на фото - зняті зі зварювального апарату дроти, ще не є призначеними проводами для зварювальних апаратів. Це в кращому випадку ПВ3, але аж ніяк не КГ, хоча і КГ наше, ще те "ге".)))

Але, у випадку з підключенням наднизької силової напруги - це нормальний варіант. Я про установочниц провід типу ПВ3. Краще, звичайно типу ПВ5, але то таке.

Офф. Screenshot_2023-01-23-15-45-49-085_com.android.chrome.thumb.jpg.703d8680e2f3a755def40c616d8b2edc.jpgПро перетин. Сьогодні якість виробництва КПП ще впало, десь ще за нижче плінтуса, тому сподівається, що 35 мм.кв. буде дорівнювати заявленим 35 мм.кв. я би не став. Теж саме і по якості матеріалу провідника. Тільки мікроометр допоможе з'ясувати що і до чого, і на що можно впевнено сподівається.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю спільноту!

Придбав собі такий інвертор на 1,5кВт і акб звичайний кислотний на 100АГ

Для квартири. Без сонячних панелей(принаймні поки що)

Провід до розетки - epicentrk.ua/ua/shop/provod-s-vilkoy-odeskabel-pvs-3x1-5-s-zazemleniem-220v-16a-ip20-chernyy.html

Провід до АКБ - epicentrk.ua/ua/shop/start-kabel-lavita-la-193300-300-a-3-m.html - відрізав від нього пів метра. Пише, що 300А, але там дуже товста "шкура" а міді не так вже і багато.

Провід на вихід 220 - epicentrk.ua/ua/shop/provod-mnogozhilnyy-expert-power-shvvp-2x2-5-belyy.html

плюс колодка на 3 розетки(з вимикачем).

Підкажіть, будь ласка, чи нічого не напартачив... Може треба якісь автомати ставити?

Під час роботи всі дроти/акб/інвертор - все холодне, нічого не гріється. Але я його сильно не навантажував

 

Під час зарядки майже завжди вентилятори досить голосно шумлять. Під час невеликого навантаження (ТВ + ТВ-тюнер + блоки зарядки тлф = приблизно 100Вт це меньш 25% позначка на дисплеї) - вентилятори мовчать.

Також не вдалося побачити інвертор на смартфоні. Модуль WiFi підключив, програму встановив. В ній видно тільки даталогер. Девайс не видно.

Може хтось поділитись досвідом підключення по WiFi ??

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Firetuf сказав:

З того, що я бачу на фото - зняті зі зварювального апарату дроти, ще не є призначеними проводами для зварювальних апаратів. Це в кращому випадку ПВ3, але аж ніяк не КГ, хоча і КГ наше, ще те "ге".)))

Але, у випадку з підключенням наднизької силової напруги - це нормальний варіант. Я про установочниц провід типу ПВ3. Краще, звичайно типу ПВ5, але то таке.

Так, це ПВ3 і вони були на саморобному трансформаторному зварювальному апараті десь з 90-х, який купив мій тато. Думаю, що в той час ліпили з чого було і ніхто не задумувався про відповідність проводу до застосування. Проводи трохи жорсткуваті, але жили здорові і в стаціонарному монтажі всередині приміщення та при низькій напрузі будуть працювати ще дуже довго.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, artakril сказал:

Може хтось поділитись досвідом підключення по WiFi ??

Якій додаток ви використовуєте? Там доволі заплутана процедура, 2 дні потратив щоб підключитися

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, artakril сказав:

Провід до АКБ - epicentrk.ua/ua/shop/start-kabel-lavita-la-193300-300-a-3-m.html - відрізав від нього пів метра. Пише, що 300А, але там дуже товста "шкура" а міді не так вже і багато.

Це китайське гімно десь реальних 6-10 квадратів, які призначені для роботи впродовж десяти секунд. Я б більше 50 ампер боявся по них пускати, правда для вашого акумулятора вже більше 10 ампер буде важко для довгої роботи.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Star1111 сказал:

Якій додаток ви використовуєте? Там доволі заплутана процедура, 2 дні потратив щоб підключитися

додаток SmartESS

 

12 минут назад, volomoto сказал:

Це китайське гімно десь реальних 6-10 квадратів, які призначені для роботи впродовж десяти секунд. Я б більше 50 ампер боявся по них пускати, правда для вашого акумулятора вже більше 10 ампер буде важко для довгої роботи.

я в налаштуваннях інвертора виставив максимальний струм заряджання 10А. гадаєте, варто взяти по два дроти на кожну клєму??(запаралелити)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, artakril сказал:

додаток SmartESS

1 підключайте віфі передавач до інвертора😀 

2 в налаштуваннях телефону забороняйте автоматичне підеднання до віфі 

3 на перший сторінці додатку натискаете на напис віфі конфігуреішн 

4 там буде список віфі  зазвичай 1 строчка яка виглядає як серійний номер вашого віфі пристрою, натискаете на нього 

5 зверху будуть надписи connecting, connected а потім connect ready 

Як побачите останній натискаете кнопку network setting 

6 там вводите назву вашої віфі та 2 рази пароль до неї натискаете в верхньому правому кутку setting 

Воно повинно підеднатися до вашого роутера (головне щоб телефон не переключався на інших віфі а був підеднаний до віфі з номером вашого віфі пристрою) 

7 натискаете diagnoze там повинно бути показано що все добре , як що все ок то повертайтесь на 1 сторінку додатку, підеднуете телефон до свого звичайного віфі, рееструетесь та далі можна користуватись. Данні оновлюються кожні 5 хвилин 

Також як що нема інтернету можна подивитись данні локально - на перший сторінці Натиснути на wifi configuration далі на строчку з номером пристрою дочекатися напису conection ready далі натиснути на system info, або system setting(для налаштувань) 

ПС: в мене е хотіло підеднуватись до роутера коли було виставлено тип wifi n, довелося змінити на mixed b, g ,n (це вже в налаштуваннях роутера) 

Удачи😅

 

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Star1111 сказал:

diagnoze там повинно бути показано що все добре ,

В мене від повідомлення що все Ок при діагнозі, до появи логгера в оналайні, пройшов майже день. До цього показував що логгер в офлайні, і я вже й забив на це. Але вечором дивлюсь, а він вже в онлайн попав.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, artakril сказал:

Провід до АКБ - epicentrk.ua/ua/shop/start-kabel-lavita-la-193300-300-a-3-m.html

І шо крокодилами підключили до батареї?

Я брав цей провід (прислали ГАЛКАТ) vse-e.com/ua/pv3ngd-25_nl1660736362

До нього ці накінечники vse-e.com/ua/mednyi-kabelnyi-nakonechnik-eendstanddtb25

Брав в знайомого електрика пресс гідравлічний для обжимки цих накінечників. Зверху термоусадку потрібного кольору (чорний і червоний) теж в епіцентрі знайдете.

Якщо в акумулятора клеми автомобільні (без болта), то ще подібний акцесуар потрібний epicentrk.ua/shop/klemmy-dlya-akkumulyatora-belavto-ba-12.html

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Dmode сказал:

І шо крокодилами підключили до батареї?

а, точно!

читав, що без акб цей інвертор не запускається і йому може нашкодити відімкнення від акб при активній мережі. тому прикручував надійно.

купив клеми схожі на оці epicentrk.ua/shop/mplc-klemi-akumulyatorni-carlife-latun-ludzhena-bt107-1ed61b37-4341-61c4-a1b6-e742c95a22f0.html тільки іншої фірми, а форма така сама.

клем на іншу сторону дротів на той час не знайшов. тому просто пройшовся по кінцям дротів паяльником з припоєм. всі дроти що в інвертор пропаяв. не знаю чи варто було)))

 

тепер цікаво чи треба якісь автомати захисту ставити?..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про powmr 4.2, замінив вентилятори на Chieftec Thermal Killer AF-0825PWM, вони найближчі по струму до оригінальних (оригінальні 0,4а) наче все ок.

Прихований текст

IMG_20230123_193842.thumb.jpg.56e5e98d12727121c7e472aee7c0fd80.jpg

Заміряв паралельно холостий хід ≈ 1,5*26 = 39 ват

Ну і відкриття - на платі видавився декілька варисторів(такі сині штучки) це було не очікувано.

Про шум - думаю основна причина шуму не так самі вентилятори, як перфорація на їх видуві.

Про запобіжники на платі стоїть на 150a, хоча номінал мав би бути 175а по шильдику, тому ставити запас x2 великого змісту нама, якщо що згорить той що на платі.  Ну або ви не впевнені що Ваш автомат/запобіжник тримає номінальний струм. Ну і не забуваємо про бмс і його струм відключення.

Змінено користувачем shusta
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...