Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите разобраться, как оплатить налог на землю.

wipe

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые форумчане, если кто то знает или у кого то есть знакомые понимающие в этом вопросе, как оплатить налог на участок, который находится на не подконтрольной территории Украины, а именно в Луганске ? не хотелось бы что бы лишили прав на землю, за неуплату, когда вернутся территории назад в Украину. Нашел на сайте портмане ком возможность оплатить, но не понимаю какую сумму, а не платил уже 5 или 6 лет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гляньте у свій кабінет платника податків. Якщо у Вас є борг по податку на землю, то він там має відображатись.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
  • 7 місяців потому...

Недавно платив. Отримав номер голови сільради, подзвонив сказав хочу оплатити налог на ділянку. Вона мені скинула реквізити, ПІБ + ІНН - монобанк - все заповнив. Оплатив. Навіть чеки не потрібно скидати, просто написав що оплатив. і не паришься

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Придбав ділянку під забудову. Маю документи купівлі продажу. Зайшов у особистий кабінет податкової, а там ніякої інформації про ділянку немає. Вже два роки не платив податок. Що далі робити, аби з'явилась інфа у особистому кабінеті?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Михайло Пожега сказав:

Що далі робити, аби з'явилась інфа у особистому кабінеті?

Нічого не робити. Податкова сама має направити вам повідомлення-рішення за місцем прописки. Якщо в кабінеті немає жодних повідомлень-рішень, значить вам вони не направлялись. А обов'язок оплатити у вас з'являється коли ви отримуєте повідомлення-рішення. От коли в них до вас руки дійдуть, тоді отримаєте повідомлення-рішення і заплатите.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Щось я заплутався, наче ж мені сказали, що від податку звільняюсь, але знайшов ось таке свіже положення

IMG_2605.thumb.jpeg.ec400238bc3a098c4049305aa119dc6a.jpeg

тобто, не плачу за 10 соток, а за лишок сплачую?

Хто в курсі?

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 03.01.2024 в 01:12, Михайло Пожега сказал:

Придбав ділянку під забудову. Маю документи купівлі продажу. Зайшов у особистий кабінет податкової, а там ніякої інформації про ділянку немає. Вже два роки не платив податок. Що далі робити, аби з'явилась інфа у особистому кабінеті?

Я приезжаю раз в год в сильраду, в бухгалтерию, мне выписывают квитанцию, оплачиваю.

В этом году сказали, что оплачивать надо до серпня, потом за каждый месяц пеня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...