Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Перегородка між ваною-душевою цегла "на ребро"

Иван стройка

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, прошу поради: будівельники під час будування стін зробили стіну муж душевою та ванною, в "чверть цеглини" і до самої стелі. 

Суто по дизайну в мене є бажання зменшити висоту - 2м, але муляри сказали що така кладка має бути розклинена з трьох сторін - підлога\стіна\стеля - бо жосткості не буде, і може впасти.

Будинок - цегляний, на підлозі ПБ плита(цоколь перекритий) - якщо це суттєво. 

Чи не підкажите можна якось зафіксувати верхній ряд, чи ще якось зробити - щоб моя перегородка не була до стелі. дуже дякую. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Иван стройка сказав:

можна якось зафіксувати верхній ряд, чи ще якось зробити - щоб моя перегородка не була до стелі

Як варіант, можна почати розбирати: якщо піде сама сипатися, то перекласти в пів пустотілої цеглини, а якщо вистоїть, то після вкладання плитки зафіксувати добрячею штангою для штори та дюбелями. В мене дві таких перегородки в пів цеглини, з армуванням та плиткою, то м'яко кажучи з міцністю вийшов трохи перебор, при тому що за той вугол на висоті 2м руками ніколи і не чіпався

v.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, normal сказал:

Як варіант, можна почати розбирати: якщо піде сама сипатися, то перекласти в пів пустотілої цеглини, а якщо вистоїть, то після вкладання плитки зафіксувати добрячею штангою для штори та дюбелями. В мене дві таких перегородки в пів цеглини, з армуванням та плиткою, то м'яко кажучи з міцністю вийшов трохи перебор, при тому що за той вугол на висоті 2м руками ніколи і не чіпався

v.jpg

Дякую за відповідь, але в мене не пів цеглини, а четверта частина(на ребро) в пів - не вийде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

армування металевою сіткою в шарі штукатурки та плюс плитка, не впаде. Хоча, колись давно років 20 тому, в державній установі нам склали перегородки між кабінами санвузла в чверть цегли, то вони хитались. Розібрали та склали в пів цегли.

Змінено користувачем BugS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Иван стройка сказав:

Дякую за відповідь, але в мене не пів цеглини, а четверта частина(на ребро) в пів - не вийде

Бачив я таке чудо. Чесно кажучи, мозок вивертається. Але нічого, плиточник обклав плиткою її, вже меньше хитаться стала, плюс одна сторона перегородки підперлась з двох сторін плиткою. Коротше, якщо не вхерячить по ній гарно чимось массивним, то буде стояти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.01.2023 в 12:17, Иван стройка сказал:

Доброго дня, прошу поради: будівельники під час будування стін зробили стіну муж душевою та ванною, в "чверть цеглини" і до самої стелі.

Як сказав один прораб, е вихiд... 

Ще можна цементною плитою укрепити з двух сторiн(фiбро-цементна плита з товщiною -6/8/10мм) а потiм плитку поклеiти.

 

62025197_2257823350983222_1844078095829565440_n.jpg

фибр.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31.01.2023 в 21:55, МаТраС сказав:

Бачив я таке чудо. Чесно кажучи, мозок вивертається. Але нічого, плиточник обклав плиткою її, вже меньше хитаться стала, плюс одна сторона перегородки підперлась з двох сторін плиткою. Коротше, якщо не вхерячить по ній гарно чимось массивним, то буде стояти

та то еще ничего. у меня вон в квартире стена с соседом - кирпич на ребро, пустотелый, потолки 3.6м. пока не падает. самое тупое что и переделать то хз как)

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ЯД сказав:

та то еще ничего. у меня вон в квартире стена с соседом - кирпич на ребро, пустотелый, потолки 3.6м. пока не падает. самое тупое что и переделать то хз как)

Що мішає добавити товщину?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ЯД сказав:

та то еще ничего. у меня вон в квартире стена с соседом - кирпич на ребро, пустотелый, потолки 3.6м. пока не падает. самое тупое что и переделать то хз как)

Пустотілий на ребро - це через отвори видно сусіда? Чи шпалерами прикрито?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, BugS сказав:

Пустотілий на ребро - це через отвори видно сусіда? Чи шпалерами прикрито?

Штукатурка песчанка. Не видно, зато слышно. Теперь с соседом ставим будильник на одно и то же время. Хорошо что не храпит))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, МаТраС сказав:

Що мішає добавити товщину?)

Место. Когда делали ремонт и встроенную мебель - соседей небыло. Пару лет. А потом текущий сосед купил квартиру и мы узнали про стену.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А підкажіть пліз по ситуації з перегородкою з ГБ 120мм (висота приблизно 2,8м), на плиті ПК - наскільки стійка така перегородка? Ще не зроблена, навесні планую робити. В принципі можна кожен ряд до несучої стіни анкерувати, або взагалі один прут арматури 8мм кожен другий ряд проармувати. Це С/В, зсередини керамограніт.

Дякую!

0-02-05-efd5aaac3814208bc005a61aaa125dea6330564956d0ce3d1533339744faaeff_e7c6deb9fcbaaa06.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...

Доброго вечора, таки розібрав стінку - дійсно на ребро ще й не до стелі- не варіант. Можливо є свіжі ідеї як зробити !тонку! 6-8 см й міцну перегородку між ванною та душем?  Можливо моноліт? Хоча я слабо уявляю як то воно має бути. Щось типу такого

Screenshot_20231125_001132_Google.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Иван стройка сказал:

Доброго вечора, таки розібрав стінку - дійсно на ребро ще й не до стелі- не варіант. Можливо є свіжі ідеї як зробити !тонку! 6-8 см й міцну перегородку між ванною та душем?  Можливо моноліт? Хоча я слабо уявляю як то воно має бути. Щось типу такого

 

А як ви вiдноситесь до "скла" в тощiну 12-15мм. з нанесеням малюнка(рiзного) чи матове (приклад-фото)

heluz_desky--15-.jpg

izos-delta-clear-2.jpg

Змінено користувачем volkoff
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, volkoff сказал:

А як ви вiдноситесь до "скла" в тощiну 12-15мм. з нанесеням малюнка(рiзного) чи матове (приклад-фото)

heluz_desky--15-.jpg

izos-delta-clear-2.jpg

Чудово відношусь, це єдиний варіант який може бути, але є сумніви, що стик - скло - ванна буде нормальне

Screenshot_20231125_003411_Google.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Иван стройка сказал:

Можливо моноліт? Хоча я слабо уявляю як то воно має бути. Щось типу такого

Делал подобное в квартире, кирпич на ребро.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, DimaF сказал:

Делал подобное в квартире, кирпич на ребро.

Доброго дня, якої висоти? Додавали штангу розпірну? Жосткість має?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

12 годин тому, Иван стройка сказав:

Доброго вечора, таки розібрав стінку - дійсно на ребро ще й не до стелі- не варіант. Можливо є свіжі ідеї як зробити !тонку! 6-8 см й міцну перегородку між ванною та душем?  

     У меня перегородка душевой сделана в четверть кирпича (кирпич на ребро). Высота примерно 210 см. Тоже сначала переживала, что будет шаткая, решила, что начну класть, если будет шататься, то выгоню ее до верха, чтобы привязаться до потолка. Кирпич покупала с нормальной геометрией, полнотелый. Выложила два ряда на пол, засверлилась через кирпич до пола и забила в отверстия куски арматуры, привязав перегородку к полу. При кладке в каждом третьем ряду на уровне швов засверливалась в стену, забивала в отверстие арматуру 6 мм длиной на весь ряд, привязываясь к стене. Выкладывала перегородку строго вертикально, постоянно контролируя уровень. Пока раствор не высох, перегородка пошатывалась, после высыхания уже держалась нормально. До потолка ее гнать не стала. А после оштукатуривания ее жесткость еще увеличилась. Но учтите, что после оштукатуривания толщина перегородки будет 10 см. Плюс плитка с двух сторон. 6 - 8 см никак не выйдет.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Иван стройка сказал:

Доброго дня, якої висоти? Додавали штангу розпірну? Жосткість має?

Высотой где то метр, чтобы стиралка влезла под нее.

Сверху кусок столешницы, которую обложили плиткой.

Ничего не добавляли, привязка к стенке, жесткая с избытком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...