Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, US7IGN сказал:

так це частина перевірки суспільства. але об'єктивно у них не залишилося інших варіантів. я не про бусифікацію. про загальну мобілізацію. у них є строковиків більше ляма, силовики і так далі. тисяч 500 разово можуть зібрати за потреби.

в кацапів росгвардія понад мільйон

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, hause сказав:

Бутус прозрів?  А що так?

Цитата

4000 чоловіків змогли уникнути мобілізації через копію додатку «Резерв+», який створили хакери — інформує СБУ

Щоб скористатися копією відомого застосунку, «ухилянти» платили 1 200 гривень на місяць. При цьому вони мали повну свободу в діях — самі змінювали облікові дані та «дописували» собі відстрочку від призову.

Тобто як це розуміти - ліва приложуха на смартфоні, яка виглядає як "Резерв"? )

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, hause сказав:

Бутус прозрів?  А що так?

 

Президент України Володимир Зеленський вважає, що його попередник Петро Порошенко не був зацікавлений в закінченні війни, а заробляв під час неї гроші.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, hause сказал:

Бутус прозрів?  А що так?

 

До війни група на рік штуцер баксів,, зараз 5.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Журналист: Однажды мудрый человек сказал в январе 2020 года, что Иран никогда не выигрывал войн, но никогда не проигрывал переговоры.
Трамп: Кто это сказал?
Журналист: Дональд Трамп.

🤣

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Yigal Levin

я сделал хорошую нарезку именно промахов м*сковского ПВО сегодня и задается вопросом, как так может быть, что такое большое количество промахов.

По другим системам ничего не знаю, но по "Панцирям" — еще до 2022 года они показывали себя отвратно и беспомощно.

Вот на последнем видео израильский удар по "Панцирям" в Сирии в 2019 году, один из них отважно пытался отбиться, но все ракеты в молоко.

И тут важно другое: не столько то, что "Панцири" мажут, а бессистемность самой архитектуры противовоздушной обороны М*сквы.

Все по классическому р*сскому житейскому правилу — не быть, а казаться: ПВО стоит? Стоит! Стреляет? Стреляет! Поражает? Докладывают, что поражает!

Р*ссия — это же не только родина снохачества, крепостничества и ГУЛАГа, она же и колыбель "авось сойдет", "и так нормально", "нахуя ты лезешь, типа самый умный"?

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, vadimv сказав:

Тобто як це розуміти - ліва приложуха на смартфоні, яка виглядає як "Резерв"? )

так можна було і без додатку - просто типу скріншот намалювати. невже ця прога в і Обергіу змнювала інформацію?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, US7IGN сказав:

невже ця прога в і Обергіу змнювала інформацію?

Не виключено. Кажуть, кацапські хакери таким чином "мобілізували" жінок з Харкова.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Тобто як це розуміти - ліва приложуха на смартфоні, яка виглядає як "Резерв"? )

Це ж було вже©

Там же, під час Ковіду, 16 річний пацан створив лівий за стосунок, що показував ліву сторінку з ковід сертифікатом. Тоді він брав 500-600 грн. 

Пи. Си Люди которые создали Резерв+ и люди которые создали левый Резерв + - это одни и и те же люди©😸 Куй железо не отходя от кассы. ©😎 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, sergio сказав:

Це ж було вже©

Там же, під час Ковіду, 16 річний пацан створив лівий за стосунок, що показував ліву сторінку з ковід сертифікатом. Тоді він брав 500-600 грн. 

1 година тому, US7IGN сказав:

так можна було і без додатку - просто типу скріншот намалювати.

... у фотошопі PDF-файлі )

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Александр Аврамчук сказал:

Президент України Володимир Зеленський вважає, що його попередник Петро Порошенко не був зацікавлений в закінченні війни, а заробляв під час неї гроші.

Ну звісно що порох заробляв гроші для себе, а цей для себе ніць все для   лікарей влк, тцкунам, мусорам і.т.д. Та що казати навіть Ви можете взяти кума, свата, брата, надягнути балаклави сісти на буса і полювати на людей можливо захочуть відкупитися будуть Вам грошенята.

Змінено користувачем юра84
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Немає жодних меж. Я ще не засвоїв цей урок. Я знаю, що вони є, але жодних обмежень немає", - сказав глава Білого дому.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, юра84 сказав:

навіть Ви можете взяти кума, свата, брата, надягнути балаклави сісти на буса і полювати на людей можливо захочуть відкупитися будуть Вам грошенята.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, hause сказал:

Ось типовий представник чучзеху:

""Голова «Укрпошти» Смілянський

Знову типовий кацапський вкид від дебіла, згенерований, вочевидь таким же дебілом. Смілянський підписав свій перший чудовий контракт у 2016, а 2018 Мінінфраструктури подовжило його на 3 роки. То дякуй своєму лайновомушоколадному кумиру за цей непотріб. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

СБУ встановила незаконну прослушку вдома у детектива НАБУ, який розслідує корупцію в СБУ та інших органах. ВIДЕО

Під час огляду жила керівника одного з підрозділів детективів НАБУ виявили технічні засоби, які могли використовуватися для прихованого збору 

Наразі у НАБУ розпочали досудове розслідування за ст. 182 КК України (порушення недоторканності приватного життя).

Встановлюють обставини та особи, причетні до монтажу цього обладнання.

"Власник квартири поверхом вище повідомив, що до нього звернулися особи, які представилися правоохоронцями, та запевнили його, що в квартирі під ним живе російський шпигун. Детективи ідентифікували одного з чоловіків як чинного працівника СБУ", - зазначили у Бюро.

Також там розповіли, що згаданий детектив НАБУ бере участь у розслідуванні низки резонансних кримінальних проваджень, зокрема щодо корупційних правопорушень у митній сфері, діяльності окремих працівників правоохоронних органів та державних підприємств. Джерело: https://censor.net/ua/n4009214

стиль представників чинної влади. усіх неугодних називати рос. агентами...  

Змінено користувачем Александр Аврамчук
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, sergio сказал:

Люди которые создали Резерв+ и люди которые создали левый Резерв + - это одни и и те же люди

Знову дебільний вкид. Перепощування дебільних вкидів то теж прояв дебілізму. Схожість екрану ніякого відношення до баз Резерву не має. І люди, які цей фейк зробили, зовсім не ті люди. Стрічка і так повна кацапського лайна від свідомих зрадників, не треба додавати, і так смердить

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, US7IGN сказал:

так це частина перевірки суспільства. але об'єктивно у них не залишилося інших варіантів. я не про бусифікацію. про загальну мобілізацію. у них є строковиків більше ляма... 

На вашу думку , чому в нас з 18 ти років не мобілізують? 

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Немає ніякої реформи, є ефемерна відстрочка на пів року". За що військові критикують ідеї Міноборони

www.pravda.com.ua/articles/2026/06/19/8040055/

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, sergio сказал:

На вашу думку , чому в нас з 18 ти років не мобілізують? 

а я удивляюсь почему до 60ти...для государства 60+ это бесполезный груз, а 18ть это будущая прибыль

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, Vladdi сказав:

Знову дебільний вкид. Перепощування дебільних вкидів то теж прояв дебілізму. Схожість екрану ніякого відношення до баз Резерву не має. І люди, які цей фейк зробили, зовсім не ті люди. Стрічка і так повна кацапського лайна від свідомих зрадників, не треба додавати, і так смердить

але це не виключає що деяким довірливим людоловам досить побачити щось на екрані і піти далі. в ковідні часи я так само в аеропортах на екрані телефону показував сертифікат кума, в якому домалював свою фотку.

44 хвилини тому, sergio сказав:

На вашу думку , чому в нас з 18 ти років не мобілізують? 

я юрист, а не психіатр

мертві 18 річні виглядають як діти, а мертві 25+ річні з бородою як дорослі. ви колись пробували продавати мертвих дітей?

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, US7IGN сказал:

але це не виключає що деяким довірливим людоловам досить побачити щось на екрані і піти далі.

Теоретично та технічно таке може бути у деяких ситуаціях, але зазвичай при перевірці даних особи її перевіряють по іншій базі, тому з того, що намальоване на екрані потрібні лише ПІБ, та рік народження або ІПН. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Бармалей сказал:

а я удивляюсь почему до 60ти...для государства 60+ это бесполезный груз

Ага, а для війська навіть 55+ то вже в масі теж майже мертвий вантаж. Як не крути, а для військових дій потрібне здоров'я та здатність насти на собі чималий вантаж і довго, інколи взагалі бігом, бо вбити можуть. Одноразові солдати війську не потрібні, це лякалка з кацапських вкидів. Хоча у деяких випадках та на деяких посадах кваліфіковані фахівці старшого віку справляються дуже добре, але це не масове явище.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, vadimv сказав:

«Ми просто запускаємо його й знаємо, що все буде ліквідовано — усе, що буде виявлено в цій конкретній зоні, загине. Зв’язку з дроном немає взагалі», — розповів виробник

так це працює в обидві сторони...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...