Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Бездомный сказав:

Yigal Levin

19 ч. ·

Вероятно, не нужно проговаривать очевидное, что удары по Беларуси, по ее НПЗ, обслуживающим ВС РФ, или оборудованию, установленному русскими или обслуживающему их, и т. д. — это не какой-то ну вот уж совсем фантастический сценарий.

Нібито Зеленський попередив Лукашенко що вдарить якщо той не прибере станції що наводять безпілотники на Україну 

Явно піднімає градус 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, що цікавлюся, але чи можуть всі підлеглі президента, які сьогодні так відважно повертають польскі нагороди, так само відважно поцікавитися у нього, хто такий Вова для якого будують дім в Дінастії поряд з Андрієм, Міндічем та Чернишовим? Чи це інше?

Ні, я розумію, що зараз намагаються знову погратися в об'єднання навколо "прапору", але дуже хочеться все ж отримати відповідь. Бо дуже важко єднатися наколо того, хто мовчить з цього приводу, а також з приволц двушечки на Москву. До речі, а об'єднатися навколи заважання ДМС та ДЗНД СБУ видати Росії розробника НРК Аслана Хакімова не хочуть? Не для себе цікавлюся. Сусід запитав.(С)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, ks6 сказав:

 Ну так то можно, возле бассейна. И то...Вы кажись серьезно преувеличили опасность Вашей бусификации. Разве что во Львове конкретно по водителях работают. 

коли підуть по хатам - питання часу

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пятый год говностратег всирает по всем фронтам. Апогей его вЯличия, когда xyярят по Москве, а недо-князь, как в старые добрые времена, спасается у татар, встречаясь с банановыми республиками и приглашая их на сабантуй 
Че-т я не припоминаю за последние десятилетия, чтоб главы государств, когда становилось плохо их столицам, банально сваливали из них. Только это ботоксное мудло глазки ладошками прикрыл, и вроде всё у него опять хорошо 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

коли підуть по хатам - питання часу

 

Значит и к Вам придут. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

Вибачте, що цікавлюся, але чи можуть всі підлеглі президента, які сьогодні так відважно повертають польскі нагороди, так само відважно поцікавитися у нього, хто такий Вова для якого будують дім в Дінастії поряд з Андрієм, Міндічем та Чернишовим? Чи це інше?

Ні, я розумію, що зараз намагаються знову погратися в об'єднання навколо "прапору"

сьогодні до такого ж висновку дійшов.

Мовчазні й сполохані тварини поплентались назад у клуню. Через хвилину прискакали собаки. Зразу ніхто не міг собі уявити, звідки появилися ці створіння, та незабаром розв’язано проблему: це були оті цуценята, що їх Наполеон узяв був від матерів і виховував окремо. Хоч ще не зовсім дорослі, вони були величезні, лютого вигляду собаки — чисті вовки. Вони держалися поблизу Наполеона. Помітили, що вони вертять перед ним хвостами точнісінько як колись інші собаки перед п. Джонсом.

Наполеон в супроводі собак вийшов тепер на підвищену частину долівки, звідки колись промовляв Марко. Він сповістив, що від сьогодні недільним мітингам приходить кінець. Вони зайві; вони тільки марна затрата часу. На майбутнє усі питання, що Стосуються до функціонування колгоспу, буде полагоджувати окремий свинячий комітет під його головуванням Комітет збиратиметься окремо і сповіщатиме інших про свої рішення. Тварини і надалі сходитимуться в неділю вранці, щоб віддати честь прапорові, відспівати «Звірів Англії» і одержати прикази на тиждень. Але дебатів більше не буде.

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, ks6 сказав:

Значит и к Вам придут. 

я вже 12 років чекаю коли вони туди нарешті дійдуть :lol:

Світ ловив мене, та не спіймав (с)

за себе краще хвилюйтеся)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, US7IGN сказал:

я вже 12 років чекаю коли вони туди нарешті дійдуть :lol:

Світ ловив мене, та не спіймав (с)

за себе краще хвилюйтеся)

Естественно. А Вы за себя. Излишняя самоуверенность в своей исключительности иногда может сыграть злую шутку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, ks6 сказав:

Естественно. А Вы за себя. Излишняя самоуверенность в своей исключительности иногда может сыграть злую шутку.

www.instagram.com/reel/DYrwu6OoX08/

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, ks6 сказал:

Значит и к Вам придут. 

Но если есть те, кто приходит к тебе

Найдутся и те, кто придет за тобой (С)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, ks6 сказав:

Встретил товарища после учебки. В принципе все хорошо. Питание шикарное, нагрузки посильные. 2 сзч , с десяток на больничке, один помер, сердце. Слухи о массовости сзч сильно преувеличены. Из минусов, большая вероятность попасть поближе к 0. Тыловые и блатные места давно заняты.

Скажи мнє кто твой друк і я скажу кто ти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Україна прагне закінчити війну з Росією вже цього року
 

...

Змінено користувачем akineo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Бармалей сказав:

пишут тюмень...1900 км)))

Не читайте, пешіть пра зєлєнскава

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Бармалей сказав:

есть пример из жизни - кучу ранений мелких, контузий ушел в сзч...поймался через пол года...2 месяца сизо...судья спросила на суде - пойдешь? пойду))) подписал бумажки, получил бумажки))) куда ехать .............и поехал домой🤣...менты через месяц пришли, родитель сказал - идите...попросили если что говорить, что приходят периодически и вот уже год никого

І ета єщо нє самая страшная історія

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, karbo сказав:

Нібито Зеленський попередив Лукашенко що вдарить якщо той не прибере станції що наводять безпілотники на Україну 

Явно піднімає градус 

Масква гаріт, счітаєтє, градус паднят нєдастатачна?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

Світ ловив мене, та не спіймав (с)

Бо стратегія Run - найефективніша )

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Canton сказав:

Забрать и поделить!!! Не медля...

Або послати на куй, по новій пошті 

«"Ми вважали, що саме Українському народові і нашій армії у 2023 році був адресований Орден Білого Орла. Так тоді говорилося. Сьогодні я відправив орден пану Президенту Польщі", - заявив президент і показав платіжку з адресою доставки у Варшаві для Кароля Навроцького.»

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, vadimv сказав:

Бо стратегія Run - найефективніша )

та ні, просто нах нікому не потрібний :lol:

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ozor сказав:

Масква гаріт, счітаєтє, градус паднят нєдастатачна?

Відрізати бульбашів від Росії, ввести полк калиновського, завести на трон тихоновсьу 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Canton сказав:

По ДнепроГЭС ударили. 9 КАБов

КАБАми вже так далеко дістабть? фронт взагалі не прикритий?

з березня 2024 як почали КАбами стирати все, так і розвивають цю тему нон-стоп 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

та ні, просто нах нікому не потрібний :lol:

Як вам мемасик: "захеканий та втомлений Джо"? :razz:

Змінено користувачем DmiVady
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, DmiVady сказав:

Як вам мемасик: "захеканий та втомлений Джо"? :razz:

хто б і куди не біг, він перш за все біжить від себе...

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, US7IGN сказав:

хто б і куди не біг, він перш за все біжить від себе...

Колись психолог Лабковський в інтерв'ю чи подкасті розповідав історію про чоловіка, який грав в оркестрі, злякався німців під Москвою, всіма неправдами дістав собі "квиток за Тису", сів на евакуаційний поїзд, поїзд розбомбили, і він загинув. :cry:
А Москву німці так і не взяли. :pardon:
Щоправда, приписав це оповідання Зощенку, але то вже таке: когнітивні викривлення пам’яті 😉

Змінено користувачем DmiVady
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...