Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Появилось новое явление «Парадокс латыниной», когда крыса рвется на тонущий корабль

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Бездомный сказав:

Появилось новое явление «Парадокс латыниной», когда крыса рвется на тонущий корабль

десь попадалось в фб. я спросоння був. можете скинуть. вона там спорила з двома журналістами наче

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, МаТраС сказал:

десь попадалось в фб. я спросоння був. можете скинуть. вона там спорила з двома журналістами наче

та яке там "спорила" - ганьбилася на всі гроші

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, sergio сказав:

Загострення у поляків почалось після вступлення в ЄС. 

це ще Україна в ЕС не вступила  

Президент Польщі Кароль Навроцький заявив, що потенційний вступ України до Євросоюзу загрожує польському сільському господарству.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, DmiVady сказав:

Я вважаю, що у Воронежі верифікація покаже Storm Shadow (SCALP).
Бо по топових цілях логічно працювати звичною та надійною зброєю.
Та й наслідки влучань натякають на велику БЧ, яка і є в цих ракет.
Але інформаційний вірус, який пішов, теж непогана зброя :) 
Moscow Never Sleeps 😉

Росіяни познаходили уламки, дали в етер:

Цитата

Характерный отбрасываемый носовой обтекатель ракеты Storm Shadow, найденный после удара в Воронеже (1 фото), а также его сравнение с аналогичным обтекателем из Луганска (фото 2) и обтекателем на самой ракете (фото 3).
Таким образом, спекуляции о применении американских боеприпасов ERAM пока можно отложить - прилетели "старые добрые" британские "Штормы", либо французские "Скальпы".

:pardon: 
Анекдот пригадав з приводу:

                   ***

Похорон преферансиста. Скінчався від інфаркту, взявши чотири взятки на мізері.
За труною йдуть його партнери по пульці.
Зосереджено мовчать, як і належить на похороні.
Після довгої паузи один каже другому:

— Знаєте, Петре Івановичу, якби ви тоді прорізали в бубну, він би всі вісім узяв.

— Та годі вам, Сергію Сергійовичу. І так непогано вийшло...
                   ***
                   :razz:
Відео з влучанням всіх трьох ракет під катом. Кросівоє (хоча вже, дякувати долі, стає рутинним) :flag1:

Прихований текст

Далі без емоцій та емпатії.
Просто логікою війни.
Скільки інженерів потрапило під удари, не кажуть, але прилетіло саме в робочий час.
А тямучий інженер-електронщик - це штучний товар.
Його після навчання ще десяток-два років вирощувати потрібно.
Це не дрібні менеджери, яких набирають, йебуть та звільняють оптом, як шльондр у сауні...
Без смайликів.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Іркутській, Омській та Новосибірській областях ввели обмеження на продаж бензину.

@DimaF Росія велика, з Сибіру привезуть. Ой, бля, так це в Сибіру 😅

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, karbo сказав:

В Іркутській, Омській та Новосибірській областях ввели обмеження на продаж бензину.

@DimaF Росія велика, з Сибіру привезуть. Ой, бля, так це в Сибіру 😅

Росія може бути змушена закуповувати бензин і дизель з країн Азії, щоб вийти із паливної кризи, яка охопила країну та окуповані території.

Про це розповів паливний експерт Дмитро Льоушкін 

За його словами, постійні атаки українських БпЛА вже пошкодили частину російських НПЗ, тому заводи працюють з обмеженнями.

«Вже, певно, без імпорту з країн Азії Росія не зможе вийти з цієї ситуації. Нафтопереробна галузь РФ не буде працювати в повному обсязі навіть для власних потреб», — вважає він.

Окрім того, експерт не виключає сценарію, що Росія почне використовувати так званий «тіньовий флот» Путіна для переправлення пального.

«Ці танкери тіньового флоту будуть відвозити нафту, а назад забирати бензин та дизель. Така давальницька схема може працювати», — зауважив Льоушкін.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Александр Аврамчук сказав:

Про це розповів паливний експерт Дмитро Льоушкін

Ну і ти розказуй 😅

А логістика? А доходи в казну? Пох бджоли, пох мед, головне пасіка?😅😅😅

Чи може Україна не має змоги по танкерах бити? Чи мости знищувати? А ще за залізниці не бралися.

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, karbo сказав:

В Іркутській, Омській та Новосибірській областях ввели обмеження на продаж бензину.

@DimaF Росія велика, з Сибіру привезуть. Ой, бля, так це в Сибіру 😅

ну так привезли ж - через то і обмеження там

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, yuragon сказав:

ну так привезли ж - через то і обмеження там

Кількість перейшла у якість, як вчили класики. Нпз, які залишилися, не спроможні забезпечити потреби РФ, завжди може залишитися декілька не пошкоджених нпз, але це вже ні про що.

Тут таваріщ переконував, що подібні дії зсу на ніщо не впливають.

І пригорщами багато бензину не наносити.  Криза буде серйозна попри імпорт нафтопродуктів 

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, karbo сказав:

Кількість перейшла у якість, як вчили класики. Нпз, які залишилися, не спроможні забезпечити потреби РФ, завжди може залишитися декілька не пошкоджених нпз, але це вже ні про що.

Тут таваріщ переконував, що подібні дії зсу на ніщо не впливають.

ну так нормально ж - тіньові танкери назад не будуть порожняком ходити, економія на логістиці )))

Змінено користувачем yuragon
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, yuragon сказав:

ну так нормально ж - тіньові танкери назад не будуть порожняком ходити, економія на логістиці )))

Питання,чи вони будуть ходити взагалі, стоіть 

Каспійське море, балтійське, чорне під контролем дронів зсу 

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, karbo сказав:

Ну і ти розказуй 😅

А логістика? А доходи в казну? Пох бджоли, пох мед, головне пасіка?😅😅😅

Чи може Україна не має змоги по танкерах бити? Чи мости знищувати? А ще за залізниці не бралися.

на початкуу війни розбили  росіяне українські нпз,  склади. і нічого. з пальним.   

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...