Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, Бездомный сказал:

 

Для мене там очевидно - що народ - кацапи - обрав війну .

 

 

Вас підтримують - Союзників у РФ у нас немає: поголів'я росіян піде на забій.

news.obozrevatel.com/ukr/vojna-v-ukraine/soyuznikiv-u-rf-u-nas-nemae-pogolivya-rosiyan-pide-na-zabij.htm

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Бездомный сказав:

 

великі - обговорюють ідеї 

Іра, мовчи! Ти сильна, ти мусиш🤣

  • Лайк 1
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, vadimv сказал:

 

Ісус, зі своїм "хто не зі мною - той проти мене" - то типовий комуняка.

 

 

типовий ребел - тобто бунтівник 

 

Навідміну від колаборціоніста Мельника , який служив і полякам , і німцям , і американцям ,  Бандера  чхав на всіх - хоч поляків , хоч німців , хоч кацапів , хоч американців , хоч  мельківців .

Саме тому Бандера загинув молодим , а Мельник довго жив в достатку  чи то в США, чи то в Канаді .

Але ж  Батько наш - Бандера , а не Мельник .

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Вас підтримують - Союзників у РФ у нас немає: поголів'я росіян піде на забій.

news.obozrevatel.com/ukr/vojna-v-ukraine/soyuznikiv-u-rf-u-nas-nemae-pogolivya-rosiyan-pide-na-zabij.htm

ось чому треба мандрувати та на власні очі дивитись хто де і чим живе, щоб потом не міряти по собі всіх, і не було розчарувань...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, irina1969 сказал:

Іра, мовчи! Ти сильна, ти мусишь🤣

почитай  історію дружини Лота - може допоможе 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

насправді , знищення Україні та українцям бажають не лише москалі , які не бачилои світ .

 

А навіть ті , які давно мешкають у Канадах , Німетчинах , США .

 

Дуже показовий приклад  - "канадійський далекобійник" Алекс Брєжнєв 

 

"Канадієць" Точкин та "німець" СамарінД - таке ж саме лайно - такого ж штибу .

Так це етнічні росіяни. Я викладав відео, де латиш, який живе в Німеччині, теж має проросійські погляди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Я викладав відео, де латиш, який живе в Німеччині

а він хто етнічно?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Так це етнічні росіяни. Я викладав відео, де латиш, який живе в Німеччині, теж має проросійські погляди.

Він не в Німеччині живе, він живе в рюзьком ТВ, там все простіше

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, irina1969 сказал:

Текст вже не сприймаємо, тільки фото....ось до чого доводить любов до кацапа новоселова, та тягання з кацапстану відосіків, читати не вміємо

Я почала розповідати про те, що щоденники Шелленберга витримали не один друк світових шанованих видавництв. Але зрозуміла, що то марна праця і стерла написане. В мене стоіть на полиці ця книга, придбана була десь в 90-х  роках. Щоб зрозуміти, хто такий Шелленберг і чому йому приділяють багато уваги, треба не ритись по  интернетовським смітникам або  Вікіпедіям. Як мінімум, це потребує часу,  вже мовчу про  розумову напругу. 

Тут кілька останніх сторінок теми "свято" якесь. Може краще не займати це "свято", хай собі патякають? На фоні того, що по містам і селам прилітає, гинуть люди, читати в темі про те, куди їхати на відпочинок, це якесь особливе збочення прийняття дійсності. Коли читаю таке, то розумію, чому дуже різне ставлення до нашіх біженців за кордоном. Бо для когось це зруйноване життя і люди намагаються якось пережити те, що з ними сталось і поводяться по-людськи, а є такі, як це "свято" в темі...туристи...

 

  • Лайк 7
  • Дякую 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, JFK сказал:

Він не в Німеччині живе, він живе в рюзьком ТВ, там все простіше

То ви не дивилися відео. Він каже, що ТБ практично не дивиться, бо ніколи, зате має інформацію від постояльців свого готелю. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, vadimv сказал:

 

Ісус, зі своїм "хто не зі мною - той проти мене" - то типовий комуняка.

Комуняку - на гілляку.

Пруфи давайте на першоджерело

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Kirill_Dnepr сказал:

Кому надо, тот и получит.

Как Бог решит, так и будет.

А вы своей мамахен и меЖпухе будешь дырку в своей жопе лепить, понял?

А вот хамить незнакомым, не стоит.

Понял?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, allanek сказав:

Я почала розповідати про те, що щоденники Шелленберга витримали не один друк світових шанованих видавництв. Але зрозуміла, що то марна праця і стерла написане. В мене стоіть на полиці ця книга, придбана була десь в 90-х  роках. Щоб зрозуміти, хто такий Шелленберг і чому йому приділяють багато уваги, треба не ритись по  интернетовським смітникам або  Вікіпедіям. Як мінімум, це потребує часу,  вже мовчу про  розумову напругу. 

Тут кілька останніх сторінок теми "свято" якесь. Може краще не займати це "свято", хай собі патякають? На фоні того, що по містам і селам прилітає, гинуть люди, читати в темі про те, куди їхати на відпочинок, це якесь особливе збочення прийняття дійсності. Коли читаю таке, то розумію, чому дуже різне ставлення до нашіх біженців за кордоном. Бо для когось це зруйноване життя і люди намагаються якось пережити те, що з ними сталось і поводяться по-людськи, а є такі, як це "свято" в темі...туристи...

 

Форум старіє.Не всі пенсіонери адекватні.Далі-гірше.

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Бездомный сказал:

Саме тому Бандера загинув молодим , а Мельник довго жив в достатку  чи то в США, чи то в Канаді .

Але ж  Батько наш - Бандера , а не Мельник .

чомусь думав через те, що мельник співпрацював з нквд, тому ні срср його не часто згадувало і росія "не пам'ятає", бо ще спливе щось. 

А самі жорстокі кати були таки мельниківці.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Фрай сказав:

чомусь думав через те, що мельник співпрацював з нквд, тому ні срср його не часто згадувало і росія "не пам'ятає", бо ще спливе щось. 

А самі жорстокі кати були таки мельниківці.

А що, совєтські газети ще друкують?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, MaxS сказав:

Пруфи давайте на першоджерело

Та вже багато разів давав.

Забиваємо в гугль цю фразу і читаємо:

Цитата

Першоджерелом вважаються слова Христа, передані в Євангелії від Матвія: «Хто не зо Мною, той проти Мене; і хто не збирає зо Мною, той розкидає» (Мф. 12:30).

Я особисто вперше прочитав її у паперовому варіанті десь у 90-х.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Фрай сказав:

не тупите, я еще жив и те кто помнит такие нюансы.

"Мій дід Герой Радянського Союзу Кива Філіп Денисович, пройшовши всю війну, у 45 році був так само відправлений до Львова де його розстріляли місцеві жителі, Дід вижив але пам'ять про це залишилася"(с).

  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переглянув чергового Фєйгіна - коротше, це провокатор, гапон. Його завдання - качати ситуацію і розкручувати маховик війни. Він з нервовим завдоволенням маніяка потирає лапки при кожній згадці про можливий вступ до війни Білорусі, Молдови чи Балтії. І розчаровано зтухає, коли чує, що його не буде.

Це все повністю збігається з минулим профілем "пацієнта", де він був не тільки засланим казачком серед ліберал-демократів, але й військовим злочинцем у Югославії.

От жеж тварюка...

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

То ви не дивилися відео. Він каже, що ТБ практично не дивиться, бо ніколи, зате має інформацію від постояльців свого готелю. 

Як почитаєш форуми, то взагалі не зрозуміло хто ті телевізори купляє, бо ніхто не дивиться))

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, vadimv сказал:

Та вже багато разів давав.

Забиваємо в гугль цю фразу і читаємо:

Я особисто вперше прочитав її у паперовому варіанті десь у 90-х.

Це не першоджерело, а чиїсь трактування і перекази.

Змінено користувачем MaxS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, MaxS сказав:

Це не першоджерело, а чиїсь трактування і перекази.

Ви мабуть хочете від мене, щоб я вам привів живого Ісуса і той самостійно підтвердив свої слова?

Чи може аудіо/відеозапис промови?

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, JFK сказал:

Як почитаєш форуми, то взагалі не зрозуміло хто ті телевізори купляє, бо ніхто не дивиться))

Точно, в кацапів-емігрантів субстанція в голові промита сильніше ніж в кацапії. Я роки 4 назад для експерименту хвилин на 30 включив телевізор з узькомовними каналами в Ізраїлі. Потім повторив в Німеччині. 30% ефіру - Америка і Європа катяться в прірву, 65%- Україна в прірві і бамбіт Бамбас, 5% -чергова кацапська анімована вундервафля. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...