Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Бездомный сказал:

ти ще й син "савєйскава акупанта" 🤣

Бездомный, а какого хера ты до сих пор Бездомный, а не Безхатько к примеру..раз уж ты такой принципиальный, будь им уже до конца

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, ozor сказал:

Вы мне детскую травму нанесли.

режиссер  українофобського висеру про "Нєуловімих" - Едмон Кеосаян - тато чоловіка Маргарити Симоньян 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, pump сказал:

Можете дать ссылку на правдивый источник?

Если нет - вернитесь в маскву. 

Я теж сьогодні багато де бачів таку інфу... Хіба що всі брешуть, но навряд...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Бездомный сказав:

режиссер  українофобського висеру про "Нєуловімих" - Едмон Кеосаян - тато чоловіка Маргарити Симоньян 

 

Три рази перечитав але так і зрозумів кто на кому лежав)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Бездомный сказал:

ти ще й син "савєйскава акупанта" ? 🤣

Ще одно непоразуміння... Давно Точкін казав про твою гнілу натуру. Але не казав що ти тупий покідьок... Мій батько народився ї виріс в глухому українському селі на Волині в 1937 році. І дружину доречі обрав там же. Він фізично не міг окупувати неньку. Навіть Корєю чи Кубу не міг. Хіба що Афган. Але він закінчів війскову академію в Київі, та був відправлений пріказом в війскову частину. Був головним інженєром частини РВСН. Так що якби світ в труху, то він теж був би винен... Після звільненя в запас повернувся на батьківщіну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прощай логіка і здоровий глузд

"Отвечая на вопрос, считают ли в Москве, что территориальные требования, предъявляемые к Украине, затрудняют договоренности, дипломат подчеркнула, что "это уже сложившиеся территориальные реалии, которые Киеву и другим странам необходимо признать". "Они возникли из-за политики самих киевских властей, пришедших к власти путем неонацистского госпереворота в 2014 году. Крым вернулся в Россию, ДНР и ЛHP стали независимыми государствами. Нужно уважать законный и осознанный выбор народов и право наций на самоопределение, зафиксированное в Уставе ООН", - отметила она.

По словам Захаровой, действия России в рамках специальной военной операции на Украине законны, в отличие от "устроенного Киевом геноцида в Донбассе". "Российские действия в Чечне, Южной Осетии и сейчас на Украине абсолютно законны, в то время как действия киевских властей, устроивших геноцид Донбасса и уничтожение всего русского в собственной стране, нелегитимны, антиконституционны и аморальны", - заявила дипломат."

 

  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Фрай сказал:

Вот гнида зеленский, не смог вас обеспечить хлебом, да? 😀

 

парни, не надо все подряд валить на бывших и нынешних, отделяйте зерна от половы. 
 

ну  это  издержки  имиджа :)  не  надо  было  ездить   по  стране    и   изображать  из   себя    " крепкого  хозяйственника ",( выведите  этого разбойника..:), чувствуеться  недоработка   старого  завхоза Богдана, не ввел   в курс  дела,   чем  должен  президент  Украины  заниматься и каковы  его  обязанности  и полномочия  согласно  Конституции... 

ну  ниче  начал  исправляться...

по  последней   фразе    это  вы правильно  мыслите ....только  иногда    забываетесь:)    

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, JFK сказал:

Три рази перечитав але так і зрозумів кто на кому лежав)

пан мабуть з провінції (с)

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Безтандырный дед был, теперь оказывается уже и бессеребренниковый и беспроектный.

 

Глумись глумись, говори говори.

Вон уже пумп приход фронта предсказывает. Пока есть возможность, может того, бежал бы.

Може того - пішов би?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, Фрай сказав:

ерничающим над реальными героями

над РИА Новости

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

Шо кажуть.

Перша теза: что с топливом власть не приняла мер, чтобы это уменьшить. Рост цен, рост расходов будет и все понимают. Коммуналку никому не простили, проценты по кредитам не списали. Наоборот.
Что выгоду кто то на этом поимеет, так как ценник улетит вверх, а доходы не вырастут.

Друга: что то не то происходит с миром, расися больше всех оказались к этому готова, они подготовились, от войны именно расися получает выгоды, все что делается даже в санкциях, идёт на обогащение их внутри. Выходит им лучше - нам только  хуже.

 

Такое.

це - на короткій відстані 

 

на довгій - навпаки 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Прощай логіка і здоровий глузд

"Отвечая на вопрос, считают ли в Москве, что территориальные требования, предъявляемые к Украине, затрудняют договоренности, дипломат подчеркнула, что "это уже сложившиеся территориальные реалии, которые Киеву и другим странам необходимо признать". "Они возникли из-за политики самих киевских властей, пришедших к власти путем неонацистского госпереворота в 2014 году. Крым вернулся в Россию, ДНР и ЛHP стали независимыми государствами. Нужно уважать законный и осознанный выбор народов и право наций на самоопределение, зафиксированное в Уставе ООН", - отметила она.

По словам Захаровой, действия России в рамках специальной военной операции на Украине законны, в отличие от "устроенного Киевом геноцида в Донбассе". "Российские действия в Чечне, Южной Осетии и сейчас на Украине абсолютно законны, в то время как действия киевских властей, устроивших геноцид Донбасса и уничтожение всего русского в собственной стране, нелегитимны, антиконституционны и аморальны", - заявила дипломат."

 

🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

IMG_20220504_221223_591.jpg

От курво...

Значить в Україні, вони вирішили вже абсолютно всі соціальні проблеми. 😡

А вони часом не хочуть подивитсь на власні очі як живуть внутрішні переселенці, а вже потім їхати гастролювати по Європі.

Змінено користувачем -Xeon-
  • Лайк 18
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Kirill_Dnepr сказал:

Мой опыт жизни в горах Крыма, говорит.

Надо вам мотоцикл легкий покупать, везде проедет, где никто не ходит.

image.png.84db8827b43260baf427f8de0acad7a2.png

:)

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, korund сказал:

image.png.84db8827b43260baf427f8de0acad7a2.png

:)

Та норм, он по Києву і не такі (а бува і по двоє) на самокатах катаються ))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, -Xeon- сказав:

а вже потім їхати гастролювати по Європі.

Не гастролювати, а з контролем як європейці забезпечили українських біженців, чи немає яких недоліків. 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, gidron69 сказал:

Отакая хрень на техфоруме...Мужик из Омска пишет...

Screenshot_45.jpg

будуть годувати їх протермінованими пайками .🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

Да, не надо. Потому что глумление - это примитивная тактика, всегда на старте принявшаяся нацистами. Дальше потом идут черепа линейки и газ.

кстати, обычный кухонный нож — примитивное оружие, всегда на старте применявшееся убийцами (по статистике убийств, большинство из них совершено обычным кухонным ножом). Дальше потом идут крылатые ракеты, концлагеря и газовые камеры.

Вы все еще чистите картошку и режете хлеб кухонным ножом? Возможно, вы просто нацист?

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ozor сказал:

У Вас велик и могуч русский, переходите на мову.

Это без шуток. 

Українець і розмовляю українською з тими хто до мене звертається мовою, онуки також свідомо вчаться в українській школі,

але зараз гаварю принципово, щоб падлюки бачили - русский язык не при делах и мовна проблема притянута за уши.

Доречі, при спілкуванні з росіянами це дійсно є хоч і слабким, але аргументом. )

Цитата

але чомусь іншого і в цьому випадку відвертого ватніка ваша правєдна лють омінає. Це ж ні тому що колись він "отслюнявіл" соточку на ваш благодійний проект?...

Дуже негарно виглядає оте ваше "отслюнявіл" стосовно допомоги дитячому будинку.

тим паче, що крім нього, Марії Антонівни МарАнт2 і ще людини з Пирятина, що хотіла подарувати трубу жодна особа не захотіла прийняти участь.

кришінспектор навіть проконсультувати безкоштовно не захотів, що казати про допомогу руцями?
тим паче не треба мені скидатися грошима, адреса є, дійте самі!
Але ні.

ну, то таке, стосовна Кирила можу сказати одне, я його не розумію в багатьох речах, але я його і не знаю так, щоб робити категоричні висновки.

крім того, проти нього багато хто виступає і не мовчить, ви взагалі так писали, що не дуже сприймаю.

а проти каца якось соромитесь, от він відверто починає «борзєть».

не закликаю переходити на особистість і поливати брудом, це нікого не прикрашає, але мовчати бо хоч і падлєц, но свой теж неправильно.

він притягує інших пораженців і у тих хто нас лише читає поступово формує думку, что «не всё так однозначно»
у мене самого вистачає негативу за час війни, але ж я тримаюсь і не пишу, принаймі до кінця війни цього робити не варто, спочатку перемога, а потім вже претензії та розбірки.

я от хочу бачити як ми відзначимо сумську тероборону, що героїчно протистояла всю війну танкам і розрекламованим рашистам.

Хочу бачити як на руках носитимуть пацанів з Нацгвардії, що зупинили танки на окружній Харкова, що розбили елітних десантників та кадирівців у Гостомелі.

Я хочу на Хрещатику кричати «Героям Слава!» тим хто лишиться живим із батальонів Азова у Маріуполі!
і мені, на відміну від вадимів, до дупи яке в них було минуле, бо я бачив які вони зараз, коли над нами нависла страшна загроза,

і розумію, як вся Україна має бути вдячна за їх мужність і стійкість і хочу вірити, що з ними не поведуть себе так як попередники з Дніпром, Донбасом, Київ-2, ДУК Правий сектор та іншими не менш достойними захисниками.

І не хочу аби замість них переможцями стала різна тилова мразота, що встигла перевзутись і вчасно поміняти кєпочку.

Якщо ми будем мовчати, не реагувати то безсумнівно, що так воно і буде.
 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 26
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень сложное для граждан слово. 

"Денацифікація" не спрацювала: росіяни не розуміють цей термін, Кремль різко скоротив його використання

tsn.ua/ato/denacifikaciya-ne-spracyuvala-rosiyani-ne-rozumiyut-cey-termin-kreml-rizko-skorotiv-yogo-vikoristannya-2053183.html

 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Propeller сказал:

Очень сложное для граждан слово. 

"Денацифікація" не спрацювала: росіяни не розуміють цей термін, Кремль різко скоротив його використання

tsn.ua/ato/denacifikaciya-ne-spracyuvala-rosiyani-ne-rozumiyut-cey-termin-kreml-rizko-skorotiv-yogo-vikoristannya-2053183.html

 

Та да, бамбас и биндеры выговорить было проще.
 "8 лет дамбили бамбас" — это уже классика. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, pump сказал:

Можете дать ссылку на правдивый источник?

Если нет - вернитесь в маскву. 

Перше, що я зробив-це почав шукати першоджерело...

www.euractiv.com/section/politics/short_news/austria-tells-ukraine-eu-fast-track-procedure-not-possible/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...