Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, murava сказал:

За 300...600 млрд, которые по сути канули в Лету,

а оце вже філософське питання, оскільки згідно якогось там закону термодинаміки, якщо десь чогось стане менше, то десь чогось стане більше - треба просто пошукати...

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vadimv сказал:

японцы не согласны

Японцы поступили аккурат как я и описал - пару лет назад создали совместно с россиянцами некий план и фонд совместного развития территорий, по которому создают инфраструктуру типа в долг и всячески что-то там развивают и заселяют. На пару десятков лет.

По факту это было бы истребование долга территориями.

Хотя, им те острова не шибко и очень надо, просто они дают весомое расширение территориальных вод - а вот тут ооочень вкусно все.

Ладно, проехали....

Сейчас риторика поменчлась в силу того, что при удачном стечении обстоятельств эти территории и сами могут отвалиться - успевай только подбирать.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Це вже десята ( чи біля того) війна росії з сусідами за останні 30р.І нічого.Чого б це саме зараз...

"так в обморок и бросат: конешно, этот случа́й всех злее!" (с) кацапська народна казка

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, bigsphinx2010 сказал:

От халепа, хотів зареєструватися на сєвастопальскам політ.форумі, а код підтвердження на електронну адресу не приходить. Хтось ще пробував, вам приходило?

P.S. Просю пардону за оффтоп.

В Эстонию не пришёл 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Скромный прораб сказал:

В Эстонию не пришёл 

За підказкою пана @US7IGN все ж вдалося зареєструватись через мейл.ру

Змінено користувачем bigsphinx2010
  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, bigsphinx2010 сказал:

За підказкою пана @US7IGN все ж вдалося зареєструватись через мейл.ру

royallib.com/book/mitnik_kevin/iskusstvo_obmana.html тут гарно розписано як ламати систему

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, loader сказал:

Думаю ви сретесь з кремлеботами. Як вони там замасковані були без різниці. Вся банда Пороха воює з ворогом зараз. Обсерати головнокомандувача зараз адекватні люди не будуть. 

Ви серйозно чи жартуєте? Ще й як будуть. Я пам'ятаю ніки порохоботів ще до війни. Нічого не змінилося. Як обсирали Зеленського, так і обсирають. 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Я пам'ятаю ніки порохоботів ще до війни

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, -Xeon- сказал:

Починають зявлятись "подарунки" від дружніх країн. 

 

image.thumb.png.bec779e374bdb1d7c7efe4fe7b9809a2.pngimage.thumb.png.9a7048c5b9101987a9a828e6eea7f9cd.png

 

Чесно кажучи був впевнений що брімстоун протікарабельна...

1 час назад, US7IGN сказал:

я не знаю як, але вітер зі сходу разом з димом від бавовни нафтобаз приніс що залишки упоротих в останньому пориві вирушили вмерти за ідеали свабоднава народа.

А можна запитати у вітра чи диму звідкі взагалі стілько дирявих на цей війні? Як чітаешь - під Харківом та Ізюмом саме їх в перших рядах як гарматне м'ясо пускали. В Херсонськой області та Мілітополі вони шукали/катували/вбивали колишніх АТОшників. В Маріуполі знову ціх уйобків в перши ряди заганяли як і зараз по всій лініі зіткнення. В мене питання - коли це біосміття обрете нарешті отріцательну живучисть?...

1 час назад, MaksymS сказал:

Джо Байден подпишет законопроект о ленд-лизе для Украины 9 мая.

Хто там хвилювався? Всьо буде! 

Тролінг дванадцятого левела - вони ж восьмого перемогу в WW2 відмічають... А ***ло з оточєнням дуже повернути на ціфрах - цеж відомий факт... Аплодую стоячи. 

Мене до речі дуже хвилює здоров'я Байдена. Він же вже не молода людина. Якщо не дай боже з ним щось трапиться, то далі Білий дім очолить Камала ґаріс. С цией жиночкою війну можна ї не виграти м'яко кажучі...

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Я з'якого? Це вже десята ( чи біля того) війна росії з сусідами за останні 30р.І нічого.Чого б це саме зараз...

Ви ї сами дуже добре розумієте що за останні два місяци змінилося геть усе. Я маю на увазі ставлення колективного заходу до московіі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Музей сказал:

 

 

19 минут назад, Музей сказал:

 

Сусіди зразу збіглись подивитися як хлів горить 

liveuamap.com/pics/2022/05/06/22437958_0.jpg

liveuamap.com/pics/2022/05/06/22437883_0.jpg

 

Змінено користувачем ШуRik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, bigsphinx2010 сказал:

За підказкою пана @US7IGN все ж вдалося зареєструватись через 

"О! Месье знает толк в извращениях!" (с)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

А можна запитати у вітра чи диму звідкі взагалі стілько дирявих на цей війні?

ні, моє джерело тільки те що на власні очі бачить та власні очі чує...

але можна взяти математику. після 2014 року виїхало не більше половини населення. навіть якщо залишилось 3 мільйони, з яких фізично третину можна відправити помирати на фронт, у нас поки що замало зброї масового ураження на такі масштаби.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ШуRik сказал:

 

Сусіди зразу збіглись подивитися як хлів горить 

liveuamap.com/pics/2022/05/06/22437958_0.jpg

liveuamap.com/pics/2022/05/06/22437883_0.jpg

 

Щось з вашимі посиланямі не те...

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

ні, моє джерело тільки те що на власні очі бачить та власні очі чує...

але можна взяти математику. після 2014 року виїхало не більше половини населення. навіть якщо залишилось 3 мільйони, з яких фізично третину можна відправити помирати на фронт, у нас поки що замало зброї масового ураження на такі масштаби.

Судячі з описов що відловили вже геть усіх віком від 17 до 65 та видали гвинтівкі мосіна та сталеви каскі вироблени в 50-их, то мабуть міліона вказаних параметрів немає...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Скромный прораб сказал:

"О! Месье знает толк в извращениях!" (с)

Буду сприймати це як комплімент. А насправді я дуже боюся луснути від сміху читаючи опуси "вялікіх і магучіх" на тому форумі, а особливо їхні занепалі настрої після чергового ляпаса від ЗСУ. А їм так хотілося вірити в свою "ісключітєльнасть і нєпабідімасть"...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, bigsphinx2010 сказал:

Буду сприймати це як комплімент. А насправді я дуже боюся луснути від сміху читаючи опуси "вялікіх і магучіх" на тому форумі, а особливо їхні занепалі настрої після чергового ляпаса від ЗСУ. А їм так хотілося вірити в свою "ісключітєльнасть і нєпабідімасть"...

Якщо щось цікаве про новий фрєгат знайдете, то викладайте сюди.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Скромный прораб сказав:

Возможно уже было, но ничего, пусть будет ещё, маслом кашу не испортить 

переформатував до людського вигляду:

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Vikctor сказав:

Якщо щось цікаве про новий фрєгат знайдете, то викладайте сюди.

Це не ми)))

 

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Судячі з описов що відловили вже геть усіх віком від 17 до 65 та видали гвинтівкі мосіна та сталеви каскі вироблени в 50-их, то мабуть міліона вказаних параметрів немає...

ніт. там трохи не так. спочатку були упороті та дурні. їх вили першими ще у 2014-2016. потім упороті та не зовсім дурні зайняли керівні та всі інші посади і почали за рахунок параші паразитувати. звісно під час великого шухеру 24.02 ніхто з них не горів бажанням вчинити самогубство, і вони почали ловити просто дурних, які вже майже закінчились. от тепер настала черга цих хитродупих упоротих довести готовність відпрацювати параші ці роки "благополучія"

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи приємної москальської зради: 

Спойлер

Что происходит в Харьковской области? ВСУ перешли в контраступление. Армия России вынуждена была выйти из нескольких населенных пунктов под военным давлением. Рассказываю логику военных событий на севере Харьковской области.
1. Количество войск на севере Харьковской области небольшое с обеих сторон, потому что это направление, где Россия не предпринимала попыток наступления все время после первой неделе. То есть там не было серьезной военной активности.
2. ВСУ поэтому смогли легко сформировать на севере Харьковской области численное преимущество и начать наступление. Это было не сложно.
3. Это контрнаступление ВСУ на севере Харьковской области не имеет большого военного значения.
4. Но это контраступление ВСУ имеет большое психологическое и политическое значение.
5. Отступление армии России после Киевской, Сумской, Черниговской еще и в Харьковской области, создает впечатление постепенного перехода армии России от побед к поражениям.
6. Это очень увеличивает боевой дух солдат ВСУ воевать. А это усиливает ожесточенность боев и делает победы армии России более дорогой ценой.
7. Это создает у населения освобожденных от киевского режима областей страх, что бандеровский террор вернется. И рождает надежду у антироссийской части населения, что бандеровский режим вернется. А это катастрофически снижает возможность России опереться на население в освобожденных районах.
8. Это демонстрирует потенциальную слабость армии России и подталкивает нейтральные страны, такие как Турция, Индия, КСА, ОАЭ, Бразилия, пойти на уступки США и ЕС присоединиться к антироссийским санкциям. А это сильно ухудшает ситуацию в экономике.
9. Захваченные населенные пункты будут активно использованы для жесткой антироссийской пропаганды в стиле фейков в Буче.
10. Будут существенно усилены обстрелы Белгородской области.
11. Это может привести к паническим настроениям в прифронтовых регионах.
12. С военной точки зрения цель ВСУ добиться переброски частей армии России с главного направления боевых действий на Донбассе. И тем самым спасти ВСУ от разгрома на Донбассе. А это может определить исход войны.
13. Поэтому контраступление ВСУ на севере Харьковской области это маленькое действие, которое может иметь большие последствия.

Сергей Марков

))

  • Лайк 8
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...