Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

36 минут назад, Vikctor сказал:

щось мені нагадує від поведінки/переконань виборців однієй особистості, які також свято впевнени в полном крєтінізмі 3/4 виборців власной країни...

 

 

Так это научный факт - 75-80% нашего социума дегенераты в той или иной степени. И отрицание этого факта не делают статистику лучше

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ось і свіжа (вночі) рєакція главкома на підозри московського амеріканського сенатора:

За словами Залужного, телефонна розмова з генералом Міллі - це чергова нагода висловити вдячність Народу та Уряду США за надану допомогу, а також можливість запевнити, що ми ведемо суворий облік та контроль за використанням наданих матеріальних засобів. Ми готові поділитися всіма матеріалами з Посольством Сполучених Штатів, щойно воно повернеться до України.

 

"Під час телефонної розмови цієї ночі голова об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі запитав мене, що для нас означає перемога. Це насправді важливе питання. Для мене перемога - це знищення ворога, який знаходиться на нашій землі, і звільнення всіх захоплених ним територій", - зазначає головнокомандувач ЗСУ.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

75-80% нашего социума дегенраты

Це так про всіх громадян України?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Так это научный факт - 75-80% нашего социума дегенраты в той или иной степени. И отрицание этого факта не делают статистику лучше

А всі недегенерати є прихільниками найвеличнішого криголаму...:pozor:

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Це так про всіх громадян України?

Так самий циміс в тому, що це каже представник найдуховнішого єтносу в світі - тіх що не можуть жити без скрєп...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 7351 сказал:

Це так про всіх громадян України?

Естественно...статистика - это наука, психиатрия - наука, социология - тоже наука...а переть супротив науки - кретинизм и дегенерация...как бы кто не надувал губки...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Canton сказав:

Так это научный факт - 75-80% нашего социума дегенраты в той или иной степени. И отрицание этого факта не делают статистику лучше

 

6 хвилин тому, 7351 сказав:

Це так про всіх громадян України?

 

2 хвилини тому, Canton сказав:

Естественно...статистика - это наука

ДЕГЕНЕРА́Т, а, чол.

1. Людина з ознаками дегенерації; виродженець.

2. перен., зневажл. Людина аморальної, негідної поведінки; виродок. 

sum.in.ua/s/deghenerat

Тобто, для "Canton" -- вісім з десяти українців, які віддають і вже віддали своє життя та здоров'я за свободу України від російських загарбників і катів -- виродки?

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vikctor сказал:

А всі недегенерати є прихільниками найвеличнішого криголаму...:pozor:

А в науке всегда так - если теория подтверждена экспериментом - значит она верна. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, 7351 сказал:

 

 

ДЕГЕНЕРА́Т, а, чол.

1. Людина з ознаками дегенерації; виродженець.

2. перен., зневажл. Людина аморальної, негідної поведінки; виродок. 

sum.in.ua/s/deghenerat

Тобто, для "Canton" -- вісім з десяти українців, які віддають і вже віддали своє життя та здоров'я за свободу України від російських загарбників і катів -- виродки?

Один из признаков социальной дегенерации - в диалоге оперировать эмоциями, а не фактами...переводить дискуссию в эмоциональную плоскость, дабы задавить оппонента своей истеричностью...

Я Вам лично рекомендую почитать какой нибудь учебник логики, для общего развития...а потом ознакомиться с работами Векслера, желательно не в переводном варианте...

Но пока Вам сойдет и перевод - см. скрин

Если будете хорошим мальчиком и изучите материал - это поможет немножко по другому взглянуть на мир и глубже заглянуть в самого себя

С Вами спарринг окончен за моим явным преимуществом

DIXI

PS. Украинские реалии таковы, что Средний уровень составляет не более 20%. Недостающие 30 % размазаны по Плохой норме и Пограничной зоне

2590405a0a0826f13ebadb30bc2a47cd.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Canton сказав:

С Вами диспут окончен за моим явным преимуществом

Таки восьмеро з десяти захисників України для "Canton" -- виродки.

На жаль.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Canton сказал:

Один из признаков социальной дегенерации - в диалоге оперировать эмоциями, а не фактами...переводить дискуссию в эмоциональную плоскость, дабы задавить оппонента своей истеричностью...

Я Вам лично рекомендую почитать какой нибудь учебник логики, для общего развития...а потом ознакомиться с работами Векслера, желательно не в переводном варианте...

Но пока Вам сойдет и перевод - см. скрин

Если будете хорошим мальчиком и изучите материал - это поможет немножко по другому взглянуть на мир и глубже заглянуть в самого себя

С Вами диспут окончен за моим явным преимуществом

DIXI

2590405a0a0826f13ebadb30bc2a47cd.jpg

Я с трудом всё это прочёл...

Похоже, мне не место на военно-строительном форуме🤷‍♂️

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

34 мин.  · 

Вот лично по моему мнению... я, ессесно, никому его навязывать не хочу, Украине лучше было бы вступить не в ЕС (с Францией и Германией + Венгрия), а в Британское Содружество наций... ей богу...

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, badgy сказав:

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

34 мин.  · 

Вот лично по моему мнению... я, ессесно, никому его навязывать не хочу, Украине лучше было бы вступить не в ЕС (с Францией и Германией + Венгрия), а в Британское Содружество наций... ей богу...

Або, після вступу в ЄС -- зайняти місце Германіі та Франції, разом узятих.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВСУ имеют значительный успех на Херсонском направлении в районе Александровки, - заявил депутат Херсонского облсовета, боец ТрО Сергей Хлань

image.png.aab70e5623eb36ab2d16ccbd86aa8437.png

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Vitalii Chepynoga

26 мин.  · 

Я от, хоч і невєрующий, і в конфесіях не розбираюся, а якось знаю, що ті хто в Лаврі - підараси!

Видно таки й справді, вєра од серця йде

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Alvalk сказал:

ВСУ имеют значительный успех на Херсонском направлении в районе Александровки, - заявил депутат Херсонского облсовета, боец ТрО Сергей Хлань

Ее неделю назад про..бали. Я слежу там за ситуацией, бо в институте был лучший кореш из Станислава, потом Кап два тихоокеанского флота, а сейчас очень рад, что мочат хохлов. Свалили ли его родители с Станислава уточнить не удалось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, 7351 сказав:

Або, після вступу в ЄС

Так, спочатку треба було виставити зі своєї території військові бази іноземних держав

- потім вступити в НАТО та ЄС

- і тільки потім все інше

Як це зробили країни Балтії.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, vadimv сказав:

Так, спочатку треба було виставити зі своєї території військові бази іноземних держав

- потім вступити в НАТО та ЄС

- і тільки потім все інше

Як це зробили країни Балтії.

11 березня 1990 року Литва проголосила незалежність країни від СРСР. А у січні 1991 року в Литву були введені радянські війська та згодом розпочався штурм державних і громадських установ, будівель засобів масової інформації. Вночі 13 січня під час штурму Вільнюської телевежі та будівлі Комітету радіо і телебачення загинуло 14 захисників, було поранено понад 1000 беззбройних осіб. Литва в цей період не мала власних Збройних Сил, але литовський народ вийшов на масовий громадський протест проти радянських військ, став на захист свого суверенітету без зброї та переміг.

www.rada.gov.ua/news/Novyny/201608.html

Вибори Президента України 1 грудня 1991

Кравчук Леонід Макарович ......19,643,481  .......   61.59 %

Чорновіл Вячеслав Максимович .....  7,420,727 ......  23.27 %

cvu.org.ua/nodes/view/type:elections/slug:vybory_prezydenta_ukrajiny_1_grudnia_1991

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, 7351 сказав:

Чорновіл Вячеслав Максимович ......  23.27 %

2590405a0a0826f13ebadb30bc2a47cd.jpg

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Дякую 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, AOZ1 сказал:

Ее неделю назад про..бали. Я слежу там за ситуацией, бо в институте был лучший кореш из Станислава, потом Кап два тихоокеанского флота, а сейчас очень рад, что мочат хохлов. Свалили ли его родители с Станислава уточнить не удалось.

Что опять?

Вчера только карту смотрел где она за нами. Единственно что знаю что каких то активных действий в том районе последние несколько дней нет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

А в науке всегда так - если теория подтверждена экспериментом - значит она верна. 

Ну тоді развинемо це "гєніальне" бачєння... Штати та всілякі європейци сиплють нам богато стріляючіх плюшек. Місцеви недєгєнєрати разгоняють зрадоньку про те що зброю накопичують на складах на зоході країни, крадуть, продають, та у війска вона не поступає. Пофігу що декілько вагомих волонтерів кажуть що це несенітниця та пояснюють чому саме. Зрадонька вже гуляє та расповсюджується... Недєгєнєрати радіют - як же під час війни підірвали довіру до війсково-політичного кєривництва країни та підвищіли (напевно) рейтінг самізнаєтекого. Перемога. Сенат США голосує за дуже важливе рішення для нашой обороноздатності. А в сенаті на відміну від палати представників у демократів немає перевагі, а деяки рєспубліканци навіть проти ленд-лізу голосували, бо там місцевий недєгєнєрат екс-лідер вільного світу вирішив (цілком влучно), що пермога над московієй при дієвой і значущєй підтримці його суперника дає останнєму вагоми перевагі в майбутній презідентськой гонці. Так ось два сєнатора спираючісь на гроши московитів та зрадоньку разігнану українськими недєгєнєратами завертають дуже важливий шматок допомогі. Круто. Недєгєнєрати сподіваюсь задоволенни...

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, igor_d70 сказал:

Что опять?

Вчера только карту смотрел где она за нами.

Не все карты точные
Тут она давно наша liveuamap.com/
А тут давно не наша  deepstatemap.live/
Но я в последнее время как-то больше второй верю

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, igor_d70 сказал:

Что опять?

Вчера только карту смотрел где она за нами. Единственно что знаю что каких то активных действий в том районе последние несколько дней нет

Склад в Станиславе накрыли пару дней как.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЛюбителІ русского искусства і літєратури  зрозуміють.

 

26FB3023-F15B-4129-97E2-7DF37C1EA093.jpeg

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...