Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

17 часов назад, unreal1975 сказал:

А ничего дальше, придется вам с этим жить. Запустить в дом к соседям грабителей и убийц, ну это как бы полный п.ц

Да, нам придется с этим жить. Мы как можем повлиять на решения руководства страны?

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Про@бали Шуфрича.Тепер тільки поляки зможуть його п@здити...

Пардоньтє, румуни.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Что животворящее минное поле делает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, ОИК-4 сказав:

Да, нам придется с этим жить. Мы как можем повлиять на решения руководства страны?

Кросівки зняти- більш ніяк, судячи зі всього.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Кросівки зняти- більш ніяк, судячи зі всього.

Да, никто кроме вас, за вас на фронте воевать не будет.Справитесь и без нас. Или мы должны выйти бороться, так мы вышли в 20 м, только вы промолчали.

  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, ОИК-4 сказав:

Да, нам придется с этим жить. Мы как можем повлиять на решения руководства страны?

Да.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, MaksymS сказал:

Так що ж досить? Влада вже податки скасувала, дозволи скасувала (тобто дозволила возити пальне без дозволів), перевірки скасувала, спеціальний пункт пропуску для бензовозів виділила - а пального так на ринку й немає у достатній кількості, бо працювати за 20% прибутку нафтотрейдери не звикли, вони хочуть мати дельту хоча б у 100%, а краще більше. 

От як би зараз у владі був попередник, палива було-б море, або не було б зовсім)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міністерство оборони України 

3 ч.  · 

Підтримка Польщі надзвичайна: Pioruns та Warmates в руках наших військових успішно знищують ворога, - Резніков Олексій

Ну первый это ПЗРК, а вот второй камикадзе. Не читал, что мы их юзаем.Не мощный конечно, но cost-effective.

 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, ОИК-4 сказав:

Да, никто кроме вас, за вас на фронте воевать не будет.Справитесь и без нас. Или мы должны выйти бороться, так мы вышли в 20 м, только вы промолчали.

Домовилися. Мінськ наш.

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Музей сказав:

Домовилися. Мінськ наш.

Так.Але українці мирна нація- відвоюють і віддадуть білорусам імпотентам.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Музей сказал:

Домовилися. Мінськ наш.

Да, так оно и будет, если добьете врага, мы на очереди после этого. Будет дуга, от прибалтов и до черного моря.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ОИК-4 сказал:

Да, так оно и будет, если добьете врага, мы на очереди после этого. Будет дуга, от прибалтов и до черного моря.

Было время, когда Украина простиралась от Балтики и за Дон. 

И чего бы не вернуть ВКЛ (ВКУ).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, pump сказал:

Было время, когда Украина простиралась от Балтики и за Дон. 

И чего бы не вернуть ВКЛ (ВКУ).

Думаю, что так и будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, ОИК-4 сказав:

Да, никто кроме вас, за вас на фронте воевать не будет.Справитесь и без нас. Или мы должны выйти бороться, так мы вышли в 20 м, только вы промолчали.

Дуже не люблю перекидати гранату з окопу в окоп, але справедливості ради - в 14 р практично вся Білорусь волала : фашисти і т.д.Тільки не треба про Жизневського - герой але виняток який тільки підтвержує правило.Я цю тему знаю не з інтернету, а безпосередньо.Тож не треба ля ля.

youtu.be/wc6wpEck3DE

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, pump сказав:

Было время, когда Украина простиралась от Балтики и за Дон. 

И чего бы не вернуть ВКЛ (ВКУ).

Було б непогано вернути хоча б те що до 24.А ідеально те що до 14р.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Дуже не люблю перекидати гранату з окопу в окоп, але справедливості ради - в 14 р практично вся Білорусь волала : фашисти і т.д.Тільки не треба про Жизневського - герой але виняток який тільки підтверюує правило.Я цю тему знаю не з інтернету, а безпосередньо.Тож не треба ля ля.

youtu.be/wc6wpEck3DE

Любите, еще как. Не знаю кого вы там слушаете и смотрите😀.  Супруга с ребенком постоянно ездили к вам на отдых, все нормально было. Так что фантазии ваши про Беларусь вопящую о украинском фашизме, засуньте себе глубоко и надежно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, ОИК-4 сказав:

засуньте себе глубоко и надежно.

Так як білоруси язик в рускую дупу? Дякую у нас інший шлях.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Так як білоруси язик в рускую дупу? Дякую у нас інший шлях.

Вы не помогли в 2020, вам никто ничего не должен. Участие на вашей стороне, это личное дело каждого беларуса. Вы со своими то предателями разберитесь, прежде чем на нас бочки катить, что мол не помогаем.

  • Дізлайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, ОИК-4 сказав:

Вы не помогли в 2020, вам никто ничего не должен. Участие на вашей стороне, это личное дело каждого беларуса. Вы со своими то предателями разберитесь, прежде чем на нас бочки катить, что мол не помогаем.

Так так, шановний - в колію вертаємось.Від вас ніхто допомоги не потребує, не брешіть.Вас, країну Білорусь, народ і вашу владу весь світ звинувачує в участі не просто у війні з Україною на стороні терориста Росії а й у причетності до геноциду мирного населення.І відповідати УСІМ БІЛОРУСАМ доведеться по всій "строгості".Я в цьому впевнений.

  • Лайк 12
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Так так, шановний - в колію вертаємось.Від вас ніхто допомоги не потребує, не брешіть.Вас, країну Білорусь, народ і вашу владу весь світ звинувачує в участі не просто у війні з Україною на стороні терориста Росії а й у причетності до геноциду мирного населення.І відповідати УСІМ БІЛОРУСАМ доведеться по всій "строгості".Я в цьому впевнений.

Ничего нам не доведется...зря вы ,,впевнений,,

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Так так, шановний - в колію вертаємось.Від вас ніхто допомоги не потребує, не брешіть.Вас, країну Білорусь, народ і вашу владу весь світ звинувачує в участі не просто у війні з Україною на стороні терориста Росії а й у причетності до геноциду мирного населення.І відповідати УСІМ БІЛОРУСАМ доведеться по всій "строгості".Я в цьому впевнений.

та вже відповідають. просто не всі розуміють...

А я знаю одно — люди все-таки совершают Поступки. Даже когда они — Знаки. Люди Знака. Чаще — неосознанно, но иногда и преднамеренно. Их Поступки колеблют Переплет, как трепыхания мухи колеблют нити паутины, и почти всегда возвращаются большей или меньшей бедой.

Даже когда Переплет вообще ни при чем — человеку всегда найдется, из-за чего страдать, и он непременно припишет это кому-нибудь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Пардоньтє, румуни.

 

А я ще думаю - звідкі в Чернівцях польський кордон...

 

1 час назад, ОИК-4 сказал:

Что животворящее минное поле делает.

 

Там скрізь навколо воронкі ї по відео враження що три прильоти поспіль дуже близько. Хоча може то мина, а потім детонация БК в однієй коробочці і одразу у другій...

 

1 час назад, Propeller сказал:

Міністерство оборони України 

3 ч.  · 

Підтримка Польщі надзвичайна: Pioruns та Warmates в руках наших військових успішно знищують ворога, - Резніков Олексій

Ну первый это ПЗРК, а вот второй камикадзе. Не читал, что мы их юзаем.Не мощный конечно, но cost-effective.

 

 

Давно чітав десь, що польскі дрони-камікадзе (в дуже невеличкой кількості - до сотні) з'явилися в нас раніше світчблейдів. Доречі чув відгукі що перуни круче працюють в порівнянні зі стінгерамі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...