Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Сергей_84 сказал:

Вона не народний депутат....

А стосовно заправки,то багато залежить від оточуючих, та від самого оператора заправки.

Тиждень тому під Житомиром (я вже за 1 машину до колонки стояв) підійшла жінка касир-оператор і попросила пропустити  без черги розфарбований в мілітарний колір Т4 бусик (як я потім побачив з отворами від куль), бо там військові, що їдуть десь зі Сходу на Захід. Дійсно потім проходячи повз я побачив за кермом нашого військового, якому напевно було не зручно ходити і проситись в чергу.

І як тільки я дав йому можливість задом заїхати до колонки , позаду зявилось 2 фурщики, які почали кричати:" навіщо я пропускаю, ми 3 години вже стоїмо, а військовий не на війну їде, а вже додому і зайві 2-3 години погоду не зроблять".

Тому я вже не дивуюсь ніякому блядству і менталітету деяких співгромадян.

На том Западе, который защищает Украина и который помогает ей железом и не только есть 2 правила, даже нет 2 закона очереди :

1. В очереди стоят. Её не занимают.

2. Если ты кого-то пропустил перед собой, то ты должен стать в конец очереди. Так как вся очередь из-за тебя будет стоять на одного человека дольше.

Это я к менталитету. Правда вам исполнить п.2 даже в голову не пришло?

И относительно военных, которые подошли к шефу заправки договориться вне очереди, а не громко попросили очередь и объяснили почему ..... это плохой симптом...очень плохой

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну все правильно кажуть - нігер це афроамериканець, а солдат в колонії на окупованій територій - врятовано-евакуйований!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Семен Скрепецкий, 2022
"Дележ трофеев"
(холст, масло, дерьмо, кокаин)

image.thumb.png.d38e97b1ecbe404f30bba5bb60902350.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зеленский вызвал Шевченко в Киев, чтобы сделать послом

Легенда украинского футбола прибыл в столицу Украины на встречу с президентом, чтобы стать первым амбассадором платформы UNITED24

sport.segodnya.ua/sport/football/zelenskiy-vyzval-shevchenko-v-kiev-chtoby-sdelat-poslom-1621399.html

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗСУ звільнили село Дементіївка на Харківщині

novynarnia.com/2022/05/18/zsu-zvilnyly-selo-dementiyivka-na-harkivshhyni/

Opera Снимок_2022-05-18_191825_liveuamap.com.png

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По состянию на 16-е.

Желтые зоны - освобожденные территории.

Красные зоны разной насыщенности цвета - присутствие войск рф. Чем насыщеней, тем плотнее.

11.jpg

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Пентагоні створили спеціальну групу, щоби швидко доставляти Україні військову допомогу. 

Команда створена на зразок групи прискорення постачання військ в Афганістані, Іраку та Сирії, вона називається Senior Integration Group-Ukraine (SIG-Ukraine). Фахівці отримають мандат на постачання Україні військової техніки з власних запасів, їх поповнення, координацію допомоги з НАТО та вирішення гуманітарних проблем.

Без прискорення відповіді на запити України щодо допомоги бюрократія Вашингтона розтягне це на місяці.

focus.ua/uk/voennye-novosti/516065-v-obhod-byurokratii-v-minoborony-ssha-sozdali-gruppu-bystroy-voennoy-pomoshchi-ukraine

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Артилерія Збройних сил України знищила командний пункт бригади Чорноморського флоту РФ у Донецькій області. 

За попередньою інформацією, було знищено командний пункт 810-ї окремої бригади морської піхоти (військова частина 13140, Севастополь) Чорноморського флоту. Унаслідок знищено 3 та поранено 14 офіцерів командирського складу бригади, серед яких:

т. в. о. командира бригади полковник Ян Суханов — тяжкопоранений;

т. в. о командира 382 окремого батальйону морпіхів майор Леонід Смирнов — тяжкопоранений;

начальник зв'язку 810 бригади капітан Андрій Бушмін — тяжкопоранений;

командир 542-го десантно-штурмового батальйону підполковник Олексій Теремков — тяжкопоранений;

командир гаубичної батареї САУ 546 капітан Віктор Єршов — тяжкопоранений (відірвана рука).

focus.ua/uk/voennye-novosti/516033-vsu-unichtozhili-komandnyy-punkt-810-y-brigady-armii-rf-v-doneckoy-oblasti

  • Лайк 9
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Корнил сказал:

мало того, воно й ще обзивається..  скромний виконроб ще називається, скромний до усрачки..як і всі кляті москалі

Обиделся? Давай по другому, некультурный, примитивный, глупый человек. Так лучше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Музей сказал:

Зробила кілька фоток.

 

7EDA3959-8CA7-47A4-823B-472F42973000.jpeg

 

 

Доставляють їбаньки, які поверталися і селфі робили або губатих тік-тьолок іотографували на фоні згорілої техніки в Макарові. 

 

З.ы. це не про дописувача

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Музей сказав:

Перемоги, ВВасильківська, Лесі. Я три місяці не була в Києві. Я бачу різницю.
Маса вільних паркомісць «на районі». Щойно прийшла з Новусу. Там майже порожньо. Товари є. Людей обмаль. Жодного вуличного павільйона з овочами та фруктами. Літні тераси ресторанів відсутні.

Ажіотаж на АЗС не є свідченням бурхливого життя.

Ми сьогодні повернулись, їхали по Варшавці(( і я навпаки думала, що людей буде обмаль, але на диво досить багато...біля розграбленного Новусу в Бучі промислові палатки...життя триває

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Скромный прораб сказал:

Обиделся? 

на долбоебов не обижаются, их молча пиzдят, примерно так же как и твоего коллегу с флажком

 

  • Лайк 3
  • Дякую 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Скромный прораб сказал:

... 

 

Змінено користувачем Скромный прораб
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Корнил сказал:

на долбоебов не обижаются, их молча пиzдят, примерно так же как и твоего коллегу с флажком

 

А пиз@илка у тебя выросла? А, диванный?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Корнил сказал:

просто иди на hуй, кацапское недорозумение..ещё раз повторяю, с тобой не разговаривать нужно, а тупо пиzдить..но к сожалению в данный момент сделать это невозможно по причине того, что ты обосравшись, сьебался куда то аж в Прибалтику, посему просто иди на hуй

Я ТАМ был и не один день, а ты, собака, где? Впрочем, можешь не отвечать, уверен, сидишь на диване, здоровый, сытый, уверенный в себе сноб. Только редкая подлая и ничтожная душонка может позволить так себя вести с незнакомым человеком.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коллег тоже касается 

Змінено користувачем Скромный прораб
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Вячеслав63 сказав:

 

На третий день Зоркий глаз заметил, что нет четвертой стены

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vikctor сказал:

Колега, тре повишати граматику - наХуй пишеться разом...

суть від цього не змінюється, колега..не перестаю дивуватися сутності кацапні, коли вони десь за межами досяжності, хоробрі до усрачки, але коли схопиш його за шкірку, так зразу ж починає скиглити і просити прощення, падлюка

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Vikctor сказал:

Вже було чи ні?

 

992398625_.thumb.png.18cdefb8e7414a6dd310c26c4375fbf3.png

Сильно вторгаться не надо, так буферную зону в виде Белгородской и Воронежской областей устроить. Шоб с миномётов не обстреливали. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Музей сказал:

Перемоги, ВВасильківська, Лесі. Я три місяці не була в Києві. Я бачу різницю.
Маса вільних паркомісць «на районі». Щойно прийшла з Новусу. Там майже порожньо. Товари є. Людей обмаль. Жодного вуличного павільйона з овочами та фруктами. Літні тераси ресторанів відсутні.

Ажіотаж на АЗС не є свідченням бурхливого життя.

Згоден, Азс так, але що саме вам показати?
Я наче у Києві і навіть перфоратор повернувся! (Учора о 21:28)

можу вам дати відео з вікна

можу вчорашні фото на ходу з терасами

8CC672D5-50A3-4012-8DC4-D706F1CD1859.thumb.jpeg.8b682161fc077d886b8f99e25ffe3150.jpeg

ВВасильківська

A5B0CC6A-0790-4471-ADCE-7313723DD9C4.thumb.jpeg.aefe30fb0e5481451731c8b207888da0.jpeg

Хрещатик

B11E65E3-75AF-4B95-8DCD-7D594237EBE3.thumb.jpeg.71a21c0e6977ba9a53b1a336e7e45562.jpeg

Горького

А це сьогодні вранці на Володимирському узвозі

34951BDE-9D54-4B1C-9D23-2B140C932CAF.thumb.jpeg.ccd00a08273b55eef6570a474c031ab2.jpeg

а це ввечері «темний» Київ ))

63BC1508-AD3D-40CB-90D1-68A2B7D5D4DE.thumb.jpeg.6e15133b21ae75995a42c9c0d9446ce5.jpeg

Оце пенсам харчування зранку у Паляниці

69DB0BB6-1250-40FD-9462-28042D8DE447.thumb.jpeg.7cb985613b202c6a81043161a4819364.jpeg

Ці чарівні звуки пізної ночі

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мільярдер (не український) придбав два винищувачі для української армії

kyiinfo.com.ua/miliarder-prydbav-dva-vynyshhuvachi-dlya-ukrayinskoyi-armiyi/

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, наконец-то!

Президент Молдовы Майя Санду с трибуны Европарламента потребовала вывести российские войска с территории оккупированного Приднестровья, поскольку они нарушают суверенитет страны.

news.obozrevatel.com/abroad/majya-sandu-posle-prinyatiya-rezolyutsii-pase-potrebovala-ot-rf-vyivesti-vojska-iz-pridnestrovya.htm

 

  • Лайк 9
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...