Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

17 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Складається враження, що Шольц тягне час з постачанням важкого озброєння Україні, бо не хоче цього робити, - посол Мельник Джерело: https://censor.net/ua/n3342607

думаю, что для нас поставки европейского железа имеют суто политическое значение. военное (а это в товарных количествах) - американские.  

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Фрай сказал:

Какой смысл лично вы вкладываете в эти слова? (Народ, не знающий своего прошлого...)

маю досвід спілкування з дуже дивним народом, які зараз себе називають американцями. багато з них знає звідки і коли його пращури приїхали. цікаво коли три покоління вже живе в штатах і вони досі не забули рідну німецьку наприклад. не стидаються визнати що бабця була мексиканкою.

я знаю своє походження і свою історію, у мене немає проблем ані з минулим, ані з майбутнім.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Propeller сказал:

думаю, что для нас поставки европейского железа имеют суто политическое значение. военное (а это в товарных количествах) - американские.  

Ну, не згоден. Особливо стосовно бритів.  Якщо брати сукупно по Європі, то більшість снарядів 152мм, ракет для РСЗВ, та дуже немаленька (вимірюється тисячамі) кількість ПТРК та ПЗРК є вже назараз. Якщо до липня (після 40 діб навчання, яке вже почалось) підїдуть 12 обіцяних голандцями з німцями САУ панцергаубіц 2000, та 6 французьких цезарь, то це дівізіон арти, яка доречі значно більш далекобійна та мобільна в порівнянні навіть з неперевершенимі м777. Нагадаю що ЄС вже надав військовой допомогі на 2 ярди євро, брити надали на трохі більше 600, та вже виділилі ще на 1300, яка невдовзі поступить... А була ще допомога від окремих країн, яка не включена до тіх 2 ярдів. Та же Польща надала танкі та інше обладняння більш ніж на 1,5 ярди.

Доречі вже є відео як британськи брімстоун (здається ви викладали перши пускі з платформи газелі?) знищили 2 танкі орків. Якість відео з дрону так собі, але сам факт пострілу на 12км з самостійним знаходженням цілі головамі ракет дуже вражає...

 

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

Ну, не згоден. Особливо стосовно бритів.  Якщо брати сукупно по Європі, то більшість снарядів 152мм, ракет для РСЗВ, та дуже немаленька (вимірюється тисячамі) кількість ПТРК та ПЗРК є вже назараз. Якщо до липня (після 40 діб навчання, яке вже почалось) підїдуть 12 обіцяних голандцями з німцями САУ панцергаубіц 2000, та 6 французьких цезарь, то це дівізіон арти, яка доречі значно більш далекобійна та мобільна в порівнянні навіть з неперевершенимі м777. Нагадаю що ЄС вже надав військовой допомогі на 2 ярди євро, брити надали на трохі більше 600, та вже виділилі ще на 1300, яка невдовзі поступить... А була ще допомога від окремих країн, яка не включена до тіх 2 ярдів. Та же Польща надала танкі та інше обладняння більш ніж на 1,5 ярди.

Доречі вже є відео як британськи брімстоун (здається ви викладали перши пускі з платформи газелі?) знищили 2 танкі орків. Якість відео з дрону так собі, але сам факт пострілу на 12км з самостійним знаходженням цілі головамі ракет дуже вражає...

 

:) Звиняйте! Уточню.

Когда я пишу "американцы" я имею в виду все не ЕвропейскоСоюзное. А бриты с их содружеством - это святое!

Просто иногда ленюсь печатать буквы.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, US7IGN сказал:

я знаю своє походження і свою історію, у мене немає проблем ані з минулим, ані з майбутнім

Вот видите, это совсем не то, что говорил Ломоносов "Народ, не знающий своего прошлого..."

Не отдельные личности, весь народ, а он помнит только то, что ему ежедневно вливают с помощью сми, соцсетей, ютуба и тд.

Что мы и видим/слышим от ежедневно мелькающих говорящих голов то и повторяем, запоминаем и несём дальше.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Фрай сказал:

Не отдельные личности, весь народ,

а це взагалі цікаве питання. а з кого складається "народ" як не з окремих його представників? я завжди думав що не треба чекати поки гарний народ обере гарного президента щоб всім стало добре. треба починати з себе. я собі погано уявляю з чого би народу бути поганим якщо кожен його представник буде гарним...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам, как селянам эта машинка должна понравиться.

В Украину поступили британские бронемашины Alvis 4 с противоминной защитой. Правда всего 7 шт.....

gagadget.com/131892-v-ukrainu-postupili-britanskie-bronemashinyi-alvis-4-s-protivominnoj-zaschitoj/

image.png.3fb8d022fb6ef56bb08fa70ec348fdb4.png

image.png.4e31eb806577165e85f890e1e593bdb3.png

 

 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Propeller сказав:

британские бронемашины Alvis 4 с противоминной защитой

волинянка не стероїдах🙂

  • Лайк 6
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Фрай сказав:

Не отдельные личности, весь народ, а он помнит только то, что ему ежедневно вливают с помощью сми, соцсетей, ютуба и тд.

Мій знайомий, з Донецька, коли отримував громадянство Канади, через 4 роки як прожив там, здавав іспит з історії Канади -- це обов'язково.

Ще цікаво, йому з жінкою, по приїзду, 12 років тому, сказали, що, якщо хочуть без проблем отриматимати громадянство Канади -- вони повинні ходити кожну неділю в Український дім, зареєсьтруватись в Українській громаді Канади та приймати участь у всіх заходах громади. Тому вони, російськомовні, вивчили крім англійської, ще українську мову, бо треба було приймати участь в виставах, українською, читати вірші, виступати перед спільнотою.

Тепер, крім основного, мають окремий бізнес -- організовують весілля "під ключ" виходцям з срср.

Перед Канадою вони майже 10 років прожили в Аргентині -- громадянства їм не дали.

Звиняйте за офтоп.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кирилл Данильченко

39 мин.  · 

Смотрите, господа и леди.

Работа ТРО это работа легкой пехоты.

Спойлер

Охрана мостов и путепроводов (да, мост должен охранять не мужик с СКС, а достаточно сильный отряд, способный потягаться из десантом). И это тоже не курорт - выйдет спецназ из вертушек и придется тащить.

Война патрулей, то что на западе называется "skirmishes" - подвинуть линию вражеских глаз, секретов и малых групп подальше от позиций махры, чтобы не наводили туда арту, не проводили рекогносцировку.

Всевозможные инженерные работы - от минирования до просто стать на лопату и от забора и до обеда.

Охрана коммуникаций - блокпосты, чекпоинты, физическое сопровождение лент.

Да, тупо залезть в бортовой грузовик автобата, завесить борт плитником и просунуть пулемет.

Без энлоу и без джавелинов.

Действия на вражеских коммуникациях - обстрелять колонну, поставить мины, навести свою арту на хвост батальонной группы.

Крепить вторую линию и фланги - обозначая присутстсвие, уплотняя линию для частей постоянной готовности.

ОРБ на минималках.

И там должна быть психология ОРБ - ты один, тебе никто ничего не привезет, тебе не на кого надеяться.

Нельзя сидеть на заборе в блиндаже, нужно шариться вокруг - ставить свои мины и снимать чужие, обнаруживать лежки, следы, вести войну патрулей, кошмарить.

В первую очередь самим бойцам ТРО нужно.

Потому что подлезут, затянут все ПМН и ОЗМ, наведут минбатр, загонят под землю, зайдут одновременно на позиции и убьют.

Если бы Украина могла дать ТРО тяжелое вооружение, то мы бы сразу формировали новые мехбригады, а не игрались с кадрированной легкой пехотой.

Но у нас нет такой такой возможности. Нет денег содержать части постоянной готовности, нет мощностей коробки крутить сотню в год, нет на зарплаты всему штату.

Поэтому можно снимать видео, что командование слило, сдало, послало на танки с автоматом.

А можно изучить опыт того же 54 ОРБ, как они держали забор от теплиц в Широкино до Пищевика.

На секундочку 18 км. И на эту полосу у них было 3 миномета 120-ки, несколько ПТРК советских и несколько сапогов. Всё. Никаких танков, никаких гаубиц.

А у противника все это было. От боя с техникой наши уклонялись, зарывались в землю, маневрировали, на запасные позиции уходили.

Было такое, что несли потери от приходов, а сами не могли достать врага.

Мина прилетела, погибли офицеры управления батальона в "Ниве" в самом Широкино - остальные выскочили, да и в щели попрыгали. Не снимали тиктоки - дайте нам арту завтра.

Не работа легкой пехоты держать линию на заборе - но была критическая ситуация и пришлось.

Как сейчас пришлось черкасским в Попасной и винницким под Изюмом. А на севере, вообще, проснулись, а танки едут к Ахтырке.

Было 8 лет собирать сводные роты от батальонов при военкоматах, отправлять их на линию соприкосновения, пропускать через работу легкой пехоты.

Чтобы они передавали опыт после ротации дальше в батальоне.

Но мешали то яйца, то концепция, то ОДА деньги не выделяла на ремонт, а как ты в оружейки минометы 60-мм передашь, если оружеек еще нет.

Вот и дотянули.

И люди немножку о***и от разницы между шутками про Чернобаевку-24 и реальностью, где за час пришло сотню приходов, а в ответ можно скрутить только дулю.

Поэтому их можно понять.

И командование кое где считает, что можно забивать микроскопом гвозди, все тащат и вы будете.

Но ТРО это легкая пехота, да - с её плюсами и минусами. Ровно вот как вы говорите - вот у нас только автоматы и два "Фагота". В тютельку так.

 

Змінено користувачем badgy
  • Лайк 6
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Петро Порошенко (FB)

14 ч.  · 

Вітаю рішення Конгресу США щодо надання Україні 40 млрд доларів допомоги. Чергове свідчення єдності та солідарності світу з Україною, а також потужний удар по амбіціях і планах російського агресора. Україна не одна. З нами Вільний світ. Разом переможемо!

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, US7IGN сказав:

 

я знаю своє походження і свою історію, у мене немає проблем ані з минулим, ані з майбутнім.

Є.У всіх нас -є.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Є.У всіх нас -є.

вибачте, у мене в підпорядкуванні ніколи не було навіть сотні людей. не звик оперувати знеособленими категоріями. для мене є окремі люди.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня комплексы от вас.

один людей через форум насквозь видит, второй историю свою знает.

Пойду на обед.

  • Лайк 4
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, ozor сказав:

У меня комплексы от вас.

один людей через форум насквозь видит, второй историю свою знает.

Пойду на обед.

Вчіться поки є в кого☝️🙂.Можна з рідної мови почати.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Propeller сказал:

:) Звиняйте! Уточню.

Когда я пишу "американцы" я имею в виду все не ЕвропейскоСоюзное. А бриты с их содружеством - это святое!

Просто иногда ленюсь печатать буквы.

одним словом "англосакси" в сучасному розумінні

Змінено користувачем Сергей_84
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, US7IGN сказал:

вибачте, у мене в підпорядкуванні ніколи не було навіть сотні людей. не звик оперувати знеособленими категоріями. для мене є окремі люди.

Есть такое "число Дамбара" (французский антрополог) - грубо говоря, количество ячеек в мозге, выделенные под личные отношения к другим конкретным особям. Для человека составляет 100-150 штук (равен размеру первобытной общины хомо сапинес). Если реальное количество связей превышает это число, то соответственно часть ячеек заменяется ячейками, обобщающие Ваши отношения уже к группам людей - к чукчам, афроамериканцам, кацапам, придуркам с соседнего района и т.п.

Змінено користувачем badgy
  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Сергей_84 сказав:

одним словом "англосакси" в сучасному розумінні

uk.wikipedia.org/wiki/Расовий_склад_США

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, ЧортПобьєрі сказав:

Вчіться поки є в кого☝️🙂.Можна з рідної мови почати.

Нажаль, тут не всі її розуміють.

Навіть зараз.

Скільки там Моісею знадобилось? 40?

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, ozor сказав:

Нажаль, тут не всі її розуміють.

Навіть зараз.

Може, ті, хто не розуміє українську -- хай напишуть?

Чомусь, вважаю, що таких тут нема.

Розуміти, писати та розмовляти -- то зовсім різні речі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Сьогодні ми надали новий транш макрофінансової допомоги Україні розміром 600 млн євро. Попереду ще більше – ми запропонували додатковий кредит розміром 9 млрд євро для України у 2022 році. Крім надання допомоги, ми працюватимемо над платформою відновлення, щоб допомогти відбудувати Україну як вільну демократичну країну», – написала президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у своєму твіттері.

www.radiosvoboda.org/a/news-yevrokomisiya-dopomoha-ukrayina-kredyt/31859772.html

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, 7351 сказав:

Може, ті, хто не розуміє українську -- хай напишуть?

Чомусь, вважаю, що таких тут нема.

Розуміти, писати та розмовляти -- то зовсім різні речі.

Останнє речення з язика зняли. Вже друкував.

Якою думаєш, та і є рідна.

І основне,  всеж таки розуміти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ozor сказал:

Якою думаєш, та і є рідна.

так думати теж можна різними. яка різниця якою мовою думати якщо її знаєш?

наприклад, після того як поговорив з кимось якоюсь мовою, про те саме продовжуєш думати тією ж мовою, поки знову не перенесеш увагу на інше.

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...