Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, Vikctor сказал:

Якось ми на один і той саме випадок девимось дуже по різному. Я наприклад може і не дізнався би, що Невзорову надали громадянство, якби  порохоботи не разгоняли цю новину, засуджуючі як водиться зелених. Хочя ще пару тижнів тому задлюбки постили його відео або цітували написане ним... Но винни як завжди не порохоботи...

Ви здається скоро Cantonа будете ототожнювати з усіма порохоботами. Але ж і Музей там щось проти Невзорова писала(як там? не порадився Зеленський з народом,якщо пан Президент вважає, що то лише його країна, то нехай сам захищає)....але  то ж не важливо, бо йти проти антипорохоботки якось незручно для карми, однодумці не підтримають..Тому краще на Порошенка переключимось, бо чим ще можна порохобота роздразнити? А Порохобота б з гівном зїли за подіьні слова.

PS Невже не помітно, що тут уже йдуть суперечки не по фактам, а по приналежності до порохоботства або антипорохоботства?  на форумі вже поділ на 2 табори лише за цією ознакою і не важливо що це за людина і які її погляди на різні теми. Порохобота в будь-якому разі хейтять антипорохоботи і навпаки, було б за що зачепитись в повідомленні.

 

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 3
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Сергей_84 сказал:

Ви здається скоро Cantonа будете ототожнювати з усіма порохоботами. Але ж і Музей там щось проти Невзорова писала(як там? не порадився Зеленський з народом,якщо пан Президент вважає, що то лише його країна, то нехай сам захищає)....але  то ж не важливо, бо йти проти антипорохоботки якось незручно для карми, однодумці не підтримають..Тому краще на Порошенка переключимось, бо чим ще можна порохобота роздразнити? А Порохобота б з гівном зїли за подіьні слова.

PS Невже не помітно, що тут уже йдуть суперечки не по фактам, а по приналежності до порохоботства або антипорохоботства?  на форумі вже поділ на 2 табори лише за цією ознакою і не важливо що це за людина і які її погляди на різні теми

 

По-перше Музей прокинулась коли срач був в розпалі і ніхто вже не помітив той дриб'язковий накид. По-друге я досі вважаю, що саме порохоботи в середині березня почали раздмухувати срач, хоча перши пару тижнів всі тримались разом. Я не впевнен що бувають випадки, коли під час війни, особливо з більш сильним ворогом, все їде гладко. Но навіщо разгонять постійно зраду? Немає в мене ворожого ставлення до порохоботів на відміну від ватників. Тому же Canton обов'язково плюсую, коли він щось про війну цікаве постить. Но нахУй сюди тягнути простирадла висловлювань відомих порохоботів, які кричуще нелояльни до політичного керивництва? Позавчора здається він їх аж чотирі притягнув...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Vikctor сказал:

Нажаль для нас захід вирішив варити цю жабу довго

Отож, посему имеем проект мордора в разделении украины на малоросию и новоросию. В нонешних условиях фактор сдерживания является ключевым. По той же сирии действия еврейской авиации не даёт кацапам увеличения зоны интересов, по странам нато, даже самым "маленьким", которые яростно "словесно кусают" рашку, мордор сидит тихо ибо там в блоке под ружьём три ляма челов и есть перевес в тех же крылатых ракетах. Вот потому то отсутствие "дальних" ракет для долбёжки расейским городов не стращает мордора (когда то заикнулся, почему отсутствуют поставки такого оружия и на месяц в баньку отправился).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

По-перше Музей прокинулась коли срач був в розпалі і ніхто вже не помітив той дриб'язковий накид. По-друге я досі вважаю, що саме порохоботи в середині березня почали раздмухувати срач, хоча перши пару тижнів всі тримались разом. Я не впевнен що бувають випадки, коли під час війни, особливо з більш сильним ворогом, все їде гладко. Но навіщо разгонять постійно зраду? Немає в мене ворожого ставлення до порохоботів на відміну від ватників. Тому же Canton обов'язково плюсую, коли він щось про війну цікаве постить. Но нахУй сюди тягнути простирадла висловлювань відомих порохоботів, які кричуще нелояльни до політичного керивництва? Позавчора здається він їх аж чотирі притягнув...

Просто зверніть увагу, що срач був лише між вами і Cantonом(я спеціально перевірив по повідомленнях) Тобто це були суто ваші розбірки ще й на підвищених тонах, а не срач порохоботів і антипорохоботів. Але вам чомусь здалося, що це глобальний срач.

Далі ще трохи про Бабченка поговорили та й затихли і насамкінець зявляється Фрай  і для чогось згадує Порошенка з Новінським. БІНГО! 

PS Моя б воля , я б всі простирадла всякого роду пиз...ів з соцмереж "з дуже розумними думками" на форумі  вичищав.

 

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во всем виноваты порохоботы, это я вам как наблюдатель со стороны говорю)

Я сначало пытался скролить бесконечные посты Максимки, но когда в бой пошли отбитые ( или боевые) порохоботы, ветка окончательно умерла. 

Я не знаю как у Вити с Фраем хватает терпения бороться с ветряными мельницами? Потому как спорят они не с форумчанами а с фейсбучной армией)) Ни у кого из отбитых порохоботов своего мнения или ума нет, бесконечные перепосты всякого мусора это все на что они способны.

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, Alvalk сказав:

Александру Невзорову и его супруге Лидии Невзоровой Указом Президента Владимира Зеленского предоставлено гражданство Украины за выдающиеся заслуги перед нашей страной

А за не менее выдающиеся ему светит арест в Латвии и запрещен въезд в Эстонию.

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, Черномор сказав:

успехов мона не ожидать.

Каких вообще успехов мона ожидать после сдачи ЯО и Крыма

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, Бездомный сказав:

что не доделал русский штык , доделает русский поп и русский учитель 

Муравьёв Вешатель - кат Білорусів

 

CvvGbP_W8AA1hHD.thumb.jpg.8ba140d2918b4003ad6d530e4f6d01b0.jpg

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, vadimv сказал:

А за не менее выдающиеся ему светит арест в Латвии и запрещен въезд в Эстонию.

А в Литве тоже...

Одним махом посраться с тремя самыми что ни на есть союзниками

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Жерар - убежденный социалист.

Поговаривают, что в юности он снимался не в кино, а в кабинах дальнобойщиков. Иными словами - на окружной стоял. Социально близкий для расеян.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, vadimv сказал:

 

CvvGbP_W8AA1hHD.thumb.jpg.8ba140d2918b4003ad6d530e4f6d01b0.jpg

Какафонія дурі

Невзоров із українським паспортом - погано. Це відчайдушний зойк малороса - "це ж моє знайоме минуле!". Це спроба малороса потягнути за собою комфортний йому світ російських прізвищ, жартів, цитат, смислів, картинок. Дитина тягне іграшку, бо та додає комфорту. Малорос тягне будь-що із ситого і яскравого позавчора, де він був причетний до імперського (вищого, в усвідомленні малороса) світу. Тому Невзоров, це знак - малорос невиліковний. Він навіть крізь десятки тисяч смертей сумує за імперським балаганом. А мав би переступити і піти далі ігноруючи російське поле.

Тут влучно Сергій Марченко наголос поставив: "...звертаю увагу на важливість культурного коду нації. Боріться за Україну і її культуру! Культурне середовище – визначальне для самоідентифікації. Надсучасні гармати і танки не матимуть сенсу, якщо люди ідентифікуватимуть себе московитами." (с)

Спроба через Інтерфакс прорватися в Україну чисто ІПСОшної розробки Овсяннікової (чи я там звати кобіту, яка працювала компостером мізків, а потім скоропостіжно прозріла і стала "харошей русскай") - теж погано. Вона говорить про те, що Москва відчуває - впарювання працює.

Бо стоятиме черга "хароших рускіх", яких пошкреби - знайдеш шовініста. І хотітимуть вони більше російської мови. І вимагатимуть потім особливого ставлення. А потім заведуть стару пісню про братні народи. Про це ще Павло Скоропадський писав. В. Гайдукевич

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Vikctor сказав:

Словаччина мене особисто здивувала

Ви їхній прапор бачили?

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Propeller сказав:

Почему бы таким людям не предоставить возможность интегрироваться с нами?

Потому что военные преступления не имеют срока давности.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Музей сказав:

Суздальський князь Андрєй (так званий «боголюбський») спалив Київ задовго до Бати

Ну типово ж слов'янске обличчя...

 

Без названия.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Propeller сказал:

Еще мнение.

 

Почему бы таким людям не предоставить возможность интегрироваться с нами?

«Прежде, чем объединяться, и для того, чтобы объединиться, мы должны сначала решительно и определенно размежеваться». В. Ульянов (Ленин)

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, ukrainian сказав:

хто такий Невзоров

  російський військовий злочинець

6 годин тому, ukrainian сказав:

і яким боком він до теми гілки? 

"Россияне к нам принесли войну"

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, vadimv сказал:

Ви їхный прапор бачили?

Это меня в Братиславе ***ки полицейские на 30€ вздрючили.Еду в центре в готель  впереди знак,, Движение запрещено "с табличкой, можна только автобуса и такси, направо пешеходная зана, налево сплошная полоса. Делать нечего поехал прямо, смотрю за мной полиция едет, через некоторое время остановили, Грят, что я под три знака запрещающий движение поехал. (Я после, как увидел, что за мной полиция едет, вообще нм дорогу не смотрел, только в зеркало) Штраф 50€,но как для меня 30.Заплатил .На следующий день гуляли по городу, дык в том же месте полицаи на патрульной машине очередную жертву поджидали. Походу, кроме как задним ходом, от туда, чтобы правила не нарушить не выедёшь. Короче мудаки. 

Да и Братислава - село размером з пол Львова. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vadimv сказал:

  російський військовий злочинець

"Россияне к нам принесли войну"

Я его ещё по программе 600 секунд, в начале 90-х помню. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дещиця про "хороших урусів"

 

Кацап Варламов з покацапленим хіхлом  Потапенко  обговорюють - що робити з  окупованими территоріями 

 

рафінований цинічний кацапізм  з англійськими субтитрами , доречі 

 

з 38 хвилини 

 

 

цікаво почути каммент  арестовича - з ким там єднатися ? 

З цими ? 

 

Або - або - або кацапію буде знищено , як єдиний центр  прийняття геополітичних рішеннь ,  або  ...... навіть не хочеться про те думати .

 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интернетом прибило...

"Когда Три топора работают - у нас БТРы подпрыгивают" (С)

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, vadimv сказав:

А за не менее выдающиеся ему светит арест в Латвии и запрещен въезд в Эстонию.

Создал серию репортажей «Наши» о советских и российских солдатах в горячих точках (Вильнюс, Приднестровье, Нагорный Карабах и др.). В январе 1991 года фильм Невзорова «Наши» о январских событиях в Вильнюсе был показан на Первом канале Центрального телевидения. Фильм героизировал бойцов Вильнюсского ОМОНа, сохранившего верность СССР в то время, когда Литва объявила о своей независимости. В ноябре 1991 года на митинге в Санкт-Петербурге Невзоров провозгласил создание Народно-освободительного движения «Наши»[10][39].

Я правильно понял, теперь  мы сограждане...

И большое спасибо нашему президенту за это радостное событие.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vinsol2009 сказав:

 

И большое спасибо нашему президенту за это радостное событие.

то многоходовочка ((

з ФБ Андрій Шор

  

Кстати, Невзорова как военного преступника ищут в Эстонии, Латвии и Литве(!).

Можно будет выменять его на еще один "Байрактар", ну или подарить в качестве благодарности за все.

Это сарказм.

Друзья из Балтии, простите нас за наших невдалых руководителей...(с)

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Создал серию репортажей «Наши» о советских и российских солдатах в горячих точках (Вильнюс, Приднестровье, Нагорный Карабах и др.). В январе 1991 года фильм Невзорова «Наши» о январских событиях в Вильнюсе был показан на Первом канале Центрального телевидения. Фильм героизировал бойцов Вильнюсского ОМОНа, сохранившего верность СССР в то время, когда Литва объявила о своей независимости. В ноябре 1991 года на митинге в Санкт-Петербурге Невзоров провозгласил создание Народно-освободительного движения «Наши»[10][39].

Я правильно понял, теперь  мы сограждане...

И большое спасибо нашему президенту за это радостное событие.

Так би й сказали 

22 марта 2022 года Главное следственное управление Следственного комитета Российской Федерациина основании Федерального закона от 04.03.2022 № 32-ФЗ возбудило против Невзорова уголовное дело по п. «д» ч. 2 ст. 207.3 УК РФ (публичное распространение под видом достоверных сообщений заведомо ложной информации о действиях Вооруженных сил Российской Федерации). 

По данным следствия, в социальной сети «Инстаграм», ранее внесённой в единый реестр запрещённых сайтов, на своей публичной странице, а также 19 марта 2022 года в своём ютуб-канале, Невзоров разместил «заведомо ложную информацию об умышленном обстреле Вооружёнными Силами Российской Федерации родильного дома в городе Мариуполе», также сопроводив свои публикации «недостоверными фотографиями пострадавших от обстрела мирных граждан», использовав в качестве источников украинские СМИ, в то время как «Министерством обороны Российской Федерацииофициально объявлено о ложности указанных сведений». 
 

Все стало на свої місця.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, irina1969 сказал:

Кстати, Невзорова как военного преступника ищут в Эстонии, Латвии и Литве(!).

І в раші

22 марта 2022 года Главное следственное управление Следственного комитета Российской Федерациина основании Федерального закона от 04.03.2022 № 32-ФЗ возбудило против Невзорова уголовное дело по п. «д» ч. 2 ст. 207.3 УК РФ (публичное распространение под видом достоверных сообщений заведомо ложной информации о действиях Вооруженных сил Российской Федерации).

22 апреля 2022 года Минюст России внёс Невзорова в список СМИ — «иностранных агентов»[109].

4 мая 2022 года МВД РФ объявило Невзорова в розыск[110].

Змінено користувачем ukrainian
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...