Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, US7IGN сказал:

що таке рік?

Десь читав, що після процедури голосування в Британському парламенті  на протязі календарного року неможливо ще раз голосувати по вотуму недовіри.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

Смартфоны Samsung, завезенные в Россию параллельным импортом, не активируются у пользователей, пишут «Известия»
Если в смартфон вставлена симка российского оператора, включить новый смартфон оказывается невозможно, пишет издание.

 

изображение_viber_2022-06-17_22-42-20-111.jpg

  • Лайк 3
  • Хаха 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Vikctor сказав:

 

Не хотів почінати черговий віток срачу 

але не зміг себе стримати:hlop:

  • Лайк 2
  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зря Зеленский терпел

Денис Довгополый 

12 мин.  · 

Сукабля! (Пардон за мой французский)

Как так быстро?

image.thumb.png.c204c793f27a39d3aa4ecd7a69c6af89.png

Змінено користувачем badgy
  • Лайк 3
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Alvalk сказав:

А я думал, что он просто приезжал карму чистить после той троицы

Ви правда думаєте що у очільників країн - громадяни яких у повній безпеці ( на фоні загального піхвецю) - сіють погану карму?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Vikctor сказав:

 

Не хотів почінати черговий віток срачу, але під час просмотру відео де пан Боріс їде вулицями столиці та спілкується з паном Зеленським зловив себе на думці, що під час перегляду в пана Порошенко течуть саме такі сльози як на вчорашніх фотожабах у Богдана))) А в голові лишень одна думка - на його місці повинен був бути я...

на якому місці?

в краіні, де кожного дня вбивають сто найкращих синів і доньок?

сектати жабеняти невиліковні

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Vikctor сказав:

 

Не хотів почінати черговий віток срачу, але під час просмотру відео де пан Боріс їде вулицями столиці та спілкується з паном Зеленським зловив себе на думці, що під час перегляду в пана Порошенко течуть саме такі сльози як на вчорашніх фотожабах у Богдана))) А в голові лишень одна думка - на його місці повинен був бути я...

От і не починайте бо на 01:30 гірко заплакав один завгосп. :)

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Алік сказав:

От і не починайте бо на 01:30 гірко заплакав один завгосп. :)

коли завгоспу доручають займатися політикою завжди така х малята.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Алік сказал:

От і не починайте бо на 01:30 гірко заплакав один завгосп. :)

А можно пояснити, бо я не впізнав тіх двух добродіїв на 1.30.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Старшина Запаса

Давно такого не было. Тут тебе и Евросоюз, и русский корабль, и, наконец-то, визовый режим, лет на восемь, правда, запоздавший, но все равно ура, и в Подмосковье найден мёртвым экс-глава «Росвооружения». Причина смерти 64-летнего Алексея Огарёва не называется.
Чудо, а не день!

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

А можно пояснити, бо я не впізнав тіх двух добродіїв на 1.30.

та це вже неважливо :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

та це вже неважливо :ROFL:

з Єрмаком не привіталися за руку 🤣

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

та це вже неважливо :ROFL:

Ну я так і зрозумів, що це щось важливе для масонів, бо підкреслена дружелюбність пана Боріса мені подобається. В іх виховальному процесі емпатії приділяється не аби яка цвага. Англійци - що з них взяти...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

з Єрмаком не привіталися за руку 🤣

А, так це з цього завгоспа всі ржуть. Ну і хер з ним. Особисто мені він теж не подобається. А пану Борісу не обов'язково впізнавати кожного діяча, що трутся поруч з президентом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vikctor сказал:

А пану Борісу не обов'язково впізнавати кожного діяча, що трутся поруч з президентом.

навпаки

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Так там же поруч наши - хоч з гармати.

Я в курсах) Так точно цілити - це вам не мста і не пійони. Вісім років знали координати і шо? Ось чому і запитую.IMG_20220617_224028.thumb.jpg.d31ebb8d48359720a88021eb70108e8f.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

 

Не хотів почінати черговий віток срачу, але під час просмотру відео де пан Боріс їде вулицями столиці та спілкується з паном Зеленським зловив себе на думці, що під час перегляду в пана Порошенко течуть саме такі сльози як на вчорашніх фотожабах у Богдана))) А в голові лишень одна думка - на його місці повинен був бути я...

Після кожного відосу пишіть що подумав Порошенко, так переможемо) 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, loader сказал:

Після кожного відосу пишіть що подумав Порошенко, так переможемо) 

Вас же влаштовує , коли пан війсковий пенсіонер ллє бруд на верховного головнокомандуючого кожен день. Цеж напевно додає потужності воюючий країні?...

  • Лайк 5
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Vikctor сказал:

Вас же влаштовує , коли пан війсковий пенсіонер ллє бруд на верховного головнокомандуючого кожен день. Цеж напевно додає потужності воюючий країні?...

Когда за дело взялись старина Джо и симпатяжка Боря - то все уже будет норм, нашему верховному можно полностью отдаться процессу подбора футболочек и рубашечек милитари. Можно даже на полувоенный френч замахнуться - как говорится, воевать так воевать.

  • Лайк 7
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Агидель сказал:

 Можно даже на полувоенный френч замахнуться - как говорится, воевать так воевать.

Только не однобортный ! "- В одноборном сейчас никто не воюет! " (С)

Без названия.jpg

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

А, так це з цього завгоспа всі ржяякуть. Ну і хер з ним. Особисто мені він теж не подобається. А пану Борісу не обов'язково впізнавати кожного діяча, що трутся поруч з президентом.

якби ще тому завгоспу не давали доручення, не притаманні посаді

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, badgy сказал:

Ну тогда ее запустили сами россияне

www.ixbt.com/news/2022/06/17/jeto-kakojto-sjur-klienty-tinkoff-obrushilis-s-kritikoj-na-bank-mnogie-vozmusheny-tem-chto-novovvedenija-zarabotali-v.html

«Это какой-то сюр», — клиенты «Тинькофф» обрушились с критикой на банк. Многие возмущены тем, что нововведения заработали в день анонса

...

 

Ребят, вы там не *** [устали] каждую неделю такие финты выкидывать и на лету менять условия обслуживания? При первой возможности вывожу всю валюту и перехожу в другой банк, до свидания.

16 июня это же сегодня! Это вообще как? Объявляете день в день? Правило действует с момента объявления или задним числом тоже?

Дайте мне вывести свои оставшиеся жалкие 999 евро и я пойду. Совсем что ли *** 16 июня сообщать о том что вы 16 июня меняете условия?

Собственно, карту в своё время завёл ради удобства работы с валютами, бесплатного обслуживания и хорошего процента на остаток. Теперь ни того, ни другого, ни третьего. Пошёл искать карту другого банка.

Вы не можете менять условия обслуживания в тот же день, согласно вашим же правилам. Предупреждать о том, что "с 16 июня мы меняем..." 16 июня вечером — нельзя, согласно условиям договора между клиентом и банком.

Менять условия вечером в день изменений, сообщать об этом только [в] соц.сетях (хотя вы по закону обязаны уведомлять по емайлу) — это какой-то сюр.

Наблюдаем как лучший банк превращается в дно.

Не прав(((, посыпаю голову пеплом

www.tinkoff.ru/blog/whats-new/swift-limits/

Змінено користувачем Скромный прораб
  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...