Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

І моя з дітьми вперлась, бум в підвалі сидіти... А мені не комфортно, сижу біля них. а так би де більше помагав.

Але нюанси... діти ще дрібні (поки не усвідомлюють, дурачаться) а у дружини нюанси по здоров'ю...

Мав напередодні досвід у родичів, скажу просто, як панікують - краще вивезти.

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, МаТраС сказав:

думаєте він колись рибнеться на білий блок країн?

Так. Не сьгодні - так через 50-70 років, коли від санкцій відійдуть. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, nata1 сказав:

или ко мне в Шепетовку.

Угу, крупный ЖД узел, НЯП географию. "Законная цель" для налётов, если ещё не было.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Вомбат сказал:

Є можливість і бажання жінок - відправляйте, навіть е думайте.
Бо мої всі сказали, що нікуди не поїдуть. Але нас майже не обстрілюють, так ото, зайопують скоріше повітряними тривогами. Вже так заіпали кацапи срані, що перестали і в підвал ходити. Тому якщо дівчата згодні їхати - відправляйте. Та і Вам без тягара позаду буде легше.

Так в тому й справа шо бояться їхати, ту треба самому вирішувати, тиснути на них чи ні)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як думаєте, яка вірогідність нападу на західну Україну? Рівненщина, Волинь?У нас ніби то спокійно але страшно за дітей, не мають вони того бачити. І до останнього досидіти не хочеться, поки є можливість виїхати в Польщу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, nata1 сказал:

В Молдавию - не... Или в Германию, или ко мне в Шепетовку.

по шепетовке были ракетные удары

там есть цели военного характера

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Yull сказав:

Як думаєте, яка вірогідність нападу на західну Україну? Рівненщина, Волинь?

Лукашеску тільки привід шукає, щоб с Бресту на Луцьк піти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, porterlv сказал:

І моя з дітьми вперлась, бум в підвалі сидіти... А мені не комфортно, сижу біля них. а так би де більше помагав.

Але нюанси... діти ще дрібні (поки не усвідомлюють, дурачаться) а у дружини нюанси по здоров'ю...

Мав напередодні досвід у родичів, скажу просто, як панікують - краще вивезти.

Одной 2 года другої 10, + жена, но паникуют в обратной последовательности, малая пока вообще ни чего не понимает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что-то нигде нет официальной информации о подбитом/затопленном БДК. Походу фейк...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Сергей_84 сказав:

Одразу скажу, що те, що нижче не фейк і не пропаганда. Сторіз цього тіпа вже не працює, на нього була велика кількість скарг. Але до блокування там було багато "цікавого"

Саме тому всі ті їхні сльози-це повна дурня.Незнайки довбані

IMG_20220302_203353_236.jpg

хто знав, а хто дійсно не знав. 
цікаво,якщо то його бістро і магазин в пітері

, то нахерячить відгуків суперових?) 

а друга частина фотки з війни

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Yull сказал:

Як думаєте, яка вірогідність нападу на західну Україну? Рівненщина, Волинь?У нас ніби то спокійно але страшно за дітей, не мають вони того бачити. І до останнього досидіти не хочеться, поки є можливість виїхати в Польщу. 

Очень высокая.У вас бандеровцев значительно больше чем в Харькове, например.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, alyak сказал:

1. это просто позывные которые выдали на пол месяца , не важно что случится  

2. это окно возможностей , те кто читает на фейсбуке знают что я говорил о том что до 20го все решиться . случилось чуть позже . за день у меня уже было четкое понимание что в течении 3х дней начнется . случилось на утро . 

и собственно если бы не началось то окно возможностей бы закрылось . я могу много объяснять почему так , но просто вы должны понять , что если бы дотянули бы до сегодня - война бы уже не началась бы .  

А что скажете насчёт такого стратегического маневра как подорвать мосты через Днепр в районе Херсона и Каховки? Почему наши этого не сделают. Ведь во вторую мировую при форсировании  Днепра миллионы людей погибло. Это очень сложная военная операция. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Yull сказал:

Як думаєте, яка вірогідність нападу на західну Україну? Рівненщина, Волинь?У нас ніби то спокійно але страшно за дітей, не мають вони того бачити. І до останнього досидіти не хочеться, поки є можливість виїхати в Польщу. 

Пу уже лет 10 декларирует, что  юго-восток от Сум до Одессы - это его законная добыча. Киев с Житомиром и Кировоградом он оставит Украиной. Остальное раздаст Польше, Венгрии и Румынии.

А что там ещё ему придумалось за 10 лет - хз...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, lug сказал:

Пу уже лет 10 декларирует, что  юго-восток от Сум до Одессы - это его законная добыча. Киев с Житомиром и Кировоградом он оставит Украиной. Остальное раздаст Польше, Венгрии и Румынии.

А что там ещё ему придумалось за 10 лет - хз...

Вы так и не поняли руских мразей: от Ужгорода до Луганска.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ЧортПобьєрі сказав:

Очень высокая.У вас бандеровцев значительно больше чем в Харькове, например.

я сказав би майже всі бандеровці на західній:ROFL:. не с туда почали може?:)

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, mastervovik сказал:

Одной 2 года другої 10, + жена, но паникуют в обратной последовательности, малая пока вообще ни чего не понимает

Вова, имхо, надо было думать быстрее..щас рыпаться так же опасно, как и остаться здесь..это как с нашим СБУ, у которых самые мощные подземные помещения в городе, разрешило простым людям пользоваться им как бомбоубежищем в случае ракетных обстрелов

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, AndyAntonov сказал:

Угу, крупный ЖД узел, НЯП географию. "Законная цель" для налётов, если ещё не было.

Были. Каждый день по несколько раз, но я живу в 18 км от Шепетовки (Изяслав). 16 км от ХАЭС, 20 - от воинских складов. Тоже стремно, но спокойней чем в Киеве.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, М.И. сказал:

по шепетовке были ракетные удары

Не. По Старкону.

Шепетовка - это стрёмно. И Нетишин, и развязка, и вообще.

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, nata1 сказал:

Были. Каждый день по несколько раз

У вас были обстрелы? Да ладно. Воздушная тревога по нескольку раз в день у вас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, mastervovik сказав:

бояться їхати, ту треба самому вирішувати, тиснути на них чи ні)

Тиснути звісно. Я би і своїх змусив звалити тимчасово в Польщу, але розумію, що вона не резинова і вони може займуть місце тих, кому більше треба. Поки нас не обстрілюють аж якось серйозно - то я на них не тисну. Якби обстрілювали - подсрачами б випхав. Тим більше, мало лі як воно буде, ми коли бігали за полями-лісами за неіснуючим російським спецназом, який "висадили" неподалік, то жінка дуже переживала, що ніфіга їй не додає здоров"я. Та і дітям стрес. Тому випихкйте, без них буде легче і ефективніше, раптом що...

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, МаТраС сказал:

я сказав би майже всі бандеровці на західній:ROFL:. не с туди почали може?:)

Ну, нужно было и восточным становиться- сейчас не было бы так обидно.А нас то за что?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Сергей_84 сказав:

Одразу скажу, що те, що нижче не фейк і не пропаганда. Сторіз цього тіпа вже не працює, на нього була велика кількість скарг. Але до блокування там було багато "цікавого"

Саме тому всі ті їхні сльози-це повна дурня.Незнайки довбані

IMG_20220302_203353_236.jpg

yandex.ru/maps/org/wild_fox_tobacco/206051405964/?ll=30.307818%2C59.988326&z=14

це табачка. тел мабуть не його, раз він такий бос і в нього быстро ще)   на гугл поки ще не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Корнил сказал:

Вова, имхо, надо было думать быстрее..щас рыпаться так же опасно, как и остаться здесь..это как с нашим СБУ, у которых самые мощные подземные помещения в городе, разрешило простым людям пользоваться им как бомбоубежищем в случае ракетных обстрелов

По теории вероятности, дома быстрей накроет чем в движущемся поезде с короткими остановками. От судьбы не убежиш, не хочется потом локти кусать в случае не правильного решения.

Вопрос ещё и меркантильный, если мы останемся под рашей , тут делать не***, и надо будет все равно валить, только не уверен что потом дадут статус беженцев.

А так, бежанцами пускай переждут если отобьемся то верну, если нет , к ним присоединюсь

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Gardenia сказал:

У вас были обстрелы? Да ладно. Воздушная тревога по нескольку раз в день у вас.

Я же не говорила, что обстрелы. Дроны сбивали, караул расстреляли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну
  • FLASH зробив темі важливою
  • FLASH відкріпив та зробив звичайною темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...