Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, 7351 сказал:

 

І що ви там  не так? Богдана не виконала свої задачі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, AOZ1 сказал:

Может давайте и Притуле запретим пиарится. А то видиш, новый кандидат на президентское кресло.

"У тебя скучное лицо тебе никто денег не даст" (C)

 

Стосовно Притули погане порівняння. Я вже тут писав нещодавно, але повторю - Притула зробив запит суспільству на байрактари і за три дні зібрав 600 мільйонів (якщо вірно пам'ятаю). Петро великий за чотирі місяці зібрав на свої фонди 175 мільйонів, та стількі ж додав зі свого гаманця. Чмут доречі кожен місяць з початку вторгнення збирає по ярду. І доречі на цензорі коментарі стосовно Притули були саме такими, що мовляв це девешевий піар. Це від порахоботів.)))

 

5 часов назад, Бездомный сказал:

скільки матеріалу для Голліівудських візуалізаторів - божевільний/скажений Макс помер від заздрощів

 

Ще один порохобот приймає комп'ютерні стрілялки за епізод війни.:pozor: Це епідемія якась?

 

5 часов назад, Alvalk сказал:

що саме такого поставлялось, чого не було раніше? Оголосить весь перелік, будь ласка

 

Стінгери та перуни не постачались до цього жодного разу. Навіть не разглядалися для постачання. Нлав знов таки до цього не постачався. Кількість джавелінів напередодні вторгнення їшла на сотні. При криголамі колись поставили декілько десятків.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Alvalk сказав:

І що ви там  не так? Богдана не виконала свої задачі?

Я вважаю, що це завдання виконувала не тільки "Богдана", а "Богдана" в тому числі, попри ваше ствердження.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Я вважаю, що це завдання виконувала не тільки "Богдана", а "Богдана" в тому числі, попри Ваше ствердження.

Ви взагалі коли цитуєте, дивитись текст, на який я відповідав? Моє ствердження було про те, що не потрібен HIMARS там, де впоралась Богдана. А свої з В'ячеславом фантазії мені не приписуйте, будь ласка  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Canton сказал:

Не смешу. Я обоих знаю лично...

А поддержка не потому, что Резников, а потому, что Дядя Сэм так решил. 

 

Пілять, ну камон, чувак з видатним IQ, ну пИздить на президента якщо втриматись не в змозі, але не визнавати видатни заслуги класного чіновника, якій веде працю структуровано, та застосовує системний підхід у постачанні зброї/захісного обладнання/екіпіювання для війскових просто неможливо... Жоден професійний  війсковий із-за невміння налагодить системну працю тупо не здатен на подібний підхід. Я вперше наочно на прикладі Резникова зрозумів чому у більшості держав заходу міістри оборони ні є війсковими.

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 7
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Alvalk сказав:

Моє ствердження було про те, що не потрібен HIMARS там, де впоралась Богдана.

Ви знову стверджуєте, що впоралась одна Богдана.

Бо вона тільки одна -- більше нема і не було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Бездомный сказав:

0DEKodzcKMM.jpg

У мережі з'явилось відео виведення російського гарнізону з українського острова Зміїний:

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Юрий Киев сказал:

Да... 

Найбільш щирі патріоти, водночас палкі порохоботи з мого відділення від відправки на передову відпетляли на раз два. 

Ні на що не натякаю. 

Ну що ви вигадуєте - в цієй гілці всі впевнені, що на передовій в нас виключно порохоботи.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Стосовно Притули погане порівняння. Я вже тут писав нещодавно, але повторю - Притула зробив запит суспільству на байрактари і за три дні зібрав 600 мільйонів (якщо вірно пам'ятаю). Петро великий за чотирі місяці зібрав на свої фонди 175 мільйонів, та стількі ж додав зі свого гаманця. Чмут доречі кожен місяць з початку вторгнення збирає по ярду. І доречі на цензорі коментарі стосовно Притули були саме такими, що мовляв це девешевий піар. Це від порахоботів.)))

Реклама двигатель прогресса.

Притула периодически появляется в марафоне и у Садового.

Чмут перманентно висит реклама в марафоне и еще где-то на DVB-T вещании.

Петро очень редко появляется на "своих каналах" в ютубе, максимум пару раз в день на экспрессо и прямом. Может на 5 и больше.

ну и фейсбук, телеграмм и прочее у всех по ровну наверно.

Про дешевый пиар Притулы как раз слышал от зеленых :)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Канада поставит ВСУ 39 боевых машин поддержки пехоты, LAV ACSV Super Bison

YirHoCHyqo0.jpg

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Япония спасла экипаж, но не стала тушить российское судно и сотни автомобилей на борту направляющихся в Россию. В итоге российское судно сгорело вместе с грузом.

wKpqkG7qBi8.jpg

  • Лайк 19
  • Дякую 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

Реклама двигатель прогресса.

Притула периодически появляется в марафоне и у Садового.

Чмут перманентно висит реклама в марафоне и еще где-то на DVB-T вещании.

Петро очень редко появляется на "своих каналах" в ютубе, максимум пару раз в день на экспрессо и прямом. Может на 5 и больше.

ну и фейсбук, телеграмм и прочее у всех по ровну наверно.

Про дешевый пиар Притулы как раз слышал от зеленых :)

На цензорі серпентарій порохоботів, тому там просто не може буть висловлювать зелених. Я до Притули до війни ставився не дуже добре - участь у проєкті русні на 1+1 (не дивлюся, але про скандал чув) додав сумнівів. Але не визнати його видатні заслугі зараз просто неможливо. В тому чіслі в об'єднанні громадян єдиной метою. Останне може важливіше за 3-4 байрактари...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

участь у проєкті русні на 1+1 (не дивлюся, але про скандал чув) додав сумнівів.

Там был английский проект, но журналюги раскопали, что правообладатели из русни. Как я понял заплатили бабло, даже что то сняли, а потом выяснилось куда основное бабло капает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що за нездорові порівняння Притули та Чмута з Порошенком?

Я не помітила коли Притула був Президентом України. А може Чмут відповідальний за знищення практично всіх найбільших складів з боєприпасами?

Та й мільярдером є лише Порошенко. Я вже не згадую про СМІ та пригодованих журналюг у власності Порошенка.

 

  • Лайк 4
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

о, смотрю насчет Змеиного тоже успели посраться?
ну, реально профи, просто нет слов для комплиментов

  • Лайк 3
  • Хаха 7
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Музей сказал:

Що за нездорові порівняння Притули та Чмута з Порошенком?

Я не помітила коли Притула був Президентом України. А може Чмут відповідальний за знищення практично всіх найбільших складів з боєприпасами?

Та й мільярдером є лише Порошенко. Я вже не згадую про СМІ та пригодованих журналюг у власності Порошенка.

 

Всi збирають грошi на волонтерку. Якщо хтось не подобаются можете не платити.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Музей сказав:

мільярдером є лише Порошенко

Хіба? Наприклад, ще є Каломойський, але чомусь йому та іншим Ви геть зовсім уваги не приділяєте. Dyvno.gif

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Игорь UA сказал:

Популизм – наше все. 

«Президент ввел в действие решение СНБО от 29.06.22, которым утверждено Положение о реестре олигархов».

Ну, что ж, бороться с олигархами и теми, кого власть на эту «должность» назначит, во время войны, вовремя, но не точно. 

 Откровенно же говоря, на Банковой реально поспешили применить «антиолигархический» закон, так и не дождавшись выводов Венецианской комиссии, чего, собственно, и настоятельно рекомендует Еврокомиссия. 

Вот только Венецианская комиссия обещала рассмотреть в январе 2022 г. А предварительно, рассмотрение этого вопроса было запланировано на 10–11 декабря этого года на 129-й пленарной сессии Венецианской комиссии. Т.е. сама задерживает и не соблюдает сроки (уже должна была рассмотреть). А Еврокомиссия требует от Украины реформ, поэтому правильно все сделали. Украина подала на рассмотрение, Венецианская комиссия не рассмотрела в установленный ее же срок, поэтому Украина имела право принять. Если Венецианская комиссия сделает корректировку, ее внесут в закон. А по теме обсуждения все, что делается сейчас должно было быть выполнено еще 5 лет назад (а то и того раньше еще при Ющенко) :) потому, что "жити по-новому" было обещано еще в 2014 г. :). А яркий пример популизма - это БПП т.к. 5 лет назад создавали НАЗК (Корчак) для проверки деклараций чиновников, а в 2019 г. подали в Конституционный суд и отменили ответственность за незаконное обогащение (слили все антикорупционную работу за 5 лет, показав европейцам как у нас могут "кидать" прикрываясь европейским путем развития) :)

Но вы пишите :), я по возможности буду чаще ваши тексты (которые вы копируете непонятно откуда) комментировать (мы с вашей помощью антирекламу Порошенко сделаем!) :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С 30.06.2022 гражданам России отменены основания для выезда из РФ в Херсонскую и Запорожскую обл.  
Ранее для выезда из России  требовалось основания для выезда - иное гражданство, наличие родственников, и т д. Тоесть, теперь для граждан России граница открыта.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, newbee2020 сказал:

Україна отримає від союзників 140 000 протитанкових систем, 600 танків, близько 500 артилерійських систем та 60 000 снарядів до них, реактивні системи залпового вогню, протикорабельні системи та системи протиповітряної оборони.

 

сонный джо рулит. абамка чимо

 

Цікаво ця кількість враховуючи вже поставлене, чи додатково? Бо якщо перше - то це охУєнно, а якшо друге - то це вже просто пипець. Снаряди ви доречі на порядок занизили. І ще цікаво - я не впевнений що десь залишилось 600 (да хоч 320 якщо по першому варіанту) танків радянського зразку. Тоді виявляється - велкам абрамси?... А загалом ця новина просто приголомшлива. Тем більше від слів Столтенберга про збільшення постачання зброї від НАТО я окрім бла-бла-бла ні чого не очікував. Навіть третини вказаного....

 

4 часа назад, Вячеслав63 сказал:

А в голову не приходить думка, що одна "Богдана", ну, навряд чи розбила б там все? Там купа різної зброї брала участь, в тому числі, і одна "Богдана". 

 

Богдана одна. Інших немає й не факт що потрібні. Використання без конрбатарейной боротьби в ідеальних умовах праці по стаціонарной мішені, та в реальному бою як французьки/словацьки аналогі дещо різни речі... Це зрозуміло не применьшує її заслуг по завоюванню о.Зміїний. Навіть виключно за для цього виправдані її розробка, іспити, доопрацювання, та всі вкладени грощі.

 

3 часа назад, Музей сказал:

А як прославити гандона Пашинського?

 

А чому він гандон? Не проста особистість згоден, але порівняти його з наприклад картавим плокулолом я би не зміг.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

кстати, в Англии благодаря Борису для нашей страны все стало намного проще решаться.

 

Не то слово. Хто спець - на відео 105мм гаубиці? Кажуть їх снаряди по характеристиках краще за радянські 122мм..

 

 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, OuldMan сказал:

Слышал, что как только Борис разрешил, так Коломойский, чтоб уделать шоколадного барыгу, выкупил все оставшиеся грузовики (хоть и со стеклами без резинок) и они уже летят в Украину. Штук двести, вроде.

Вот пусть ПАП умоется своим нищенским пиаром.

Спокійно - від Дніпра нині за Коломойського Корбан. 900 джипів, та пару сотен вантаживок (всі бу, але саме війскові, та з відповідним доглядом) вже законтрактовані, та частина вирушила в Україну. Пан Лисенко особисто на базі їх відбірає, та відправляє. Піар доречі дуже обмежений й навіть не на всю країну, а лишень для дніпрян.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...