Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А в голову не приходить думка, що одна "Богдана", ну, навряд чи розбила б там все? Там купа різної зброї брала участь, в тому числі, і одна "Богдана". 

Имелось в виду, что Дана ОДНА всего, а не то, что только она работала.

Вопрос можно было по разному понять...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

А в голову не приходить думка, що одна "Богдана", ну, навряд чи розбила б там все? Там купа різної зброї брала участь, в тому числі, і одна "Богдана". 

А як прославити гандона Пашинського?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.thumb.png.292744217684f6aea59aa10bc26b1320.png

Побалакав сам з собою :lol:

Може й було ще щось. Раніше попадалась інфа про Цезар. Але HIMARS-ів там точно не було.

Скільки їх треба - не знаю. Якщо на острові було 10-20 одиниць техники, а Байрактар коригував, багато техники не треба. Операція тривала десь майже тиждень. По 2-3 одиниці техники за день знищувати цілком достатньо. Це 2-3 вдалих виїзду на позиції  однієї САУ  на добу. Ну якщо дві або три - це набагато веселіше

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До 24 лютого 2022 року, на переконання прем'єра Британії Бориса Джонсона, Україна не мала шансу приєднатися до НАТО.

Про це він заявив журналістам під час саміту НАТО у Мадриді, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

За його словами, привід для нападу на Україну, задекларований Кремлем, був неправдивим. "Тоді не було навіть думки про далекий шанс, що Україна зможе приєднатися до НАТО в осяжному майбутньому. Це всі знали. Це був абсолютний міф", - заявив він.

У відповіді на запитання "Європейської правди" він уточнив, що каже це, "щоби бути реалістичним". Однак зараз, за словами прем’єра, Україні треба рухатися до безпеки через проміжний етап.

"Треба щоби західні влади запропонували Україні засоби військового стримування. Тобто треба, щоб Україна була настільки озброєна – натівською зброєю, доступом до розвідувальних даних, навчаннями тощо – щоби ніякий напад у майбутньому не розглядався. Це – перший етап", - пояснив він.

"А вже потім (після перемоги України та постачання до неї необхідної кількості зброї) можуть бути й інші пропозиції, наприклад, про НАТО. Але як проміжний варіант я би обрав це", - наголосив британський прем’єр.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Alvalk сказал:

image.thumb.png.292744217684f6aea59aa10bc26b1320.png

Побалакав сам з собою :lol:

Може й було ще щось. Раніше попадалась інфа про Цезар. Але HIMARS-ів там точно не було.

Скільки їх треба - не знаю. Якщо на острові було 10-20 одиниць техники, а Байрактар коригував, багато техники не треба. Операція тривала десь майже тиждень. По 2-3 одиниці техники за день знищувати цілком достатньо. Це 2-3 вдалих виїзду на позиції  однієї САУ  на добу. Ну якщо дві або три - це набагато веселіше

Ка52 сегодня там еще приземлили. Чего то хотел забрать...

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:
2 часа назад, Вячеслав63 сказал:

Я так розумію, що Порошенко домовлявся про британські вантажівки, інакше, що він робить у Лондоні?

Да, там все сложно. Частному лицу купить нельзя

Ух, ты!

Так он как представитель кабмина летал, как чиновник минобороны или член Радбеза? Ж-)
 

Цитата

Волонтерам такое не продают от слова СОВСЕМ. Нужна гослицензия на покупку и вывоз армейской техники.


от кого «мандат» у народного депутата, п‘ятого президента, чиновника кабміну януковича, чиновника часів Ющенка, талановитого бізнесмена і тд і тп? pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif


 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

5 минут назад, Canton сказал:

Ка52 сегодня там еще приземлили. Чего то хотел забрать...

да, слышал, не понял пока, чем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Фрай сказал:

Ух, ты!

Так он как представитель кабмина летал, как чиновник минобороны или член Радбеза? Ж-)
 


от кого «мандат» у народного депутата, п‘ятого президента, чиновника кабміну януковича, чиновника часів Ющенка, талановитого бізнесмена і тд і тп? pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif


 

О это сладкое слово "схематоз"...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

 

да, слышал, не понял пока, чем

та то він як побачив що там та з переляку і йобнувся...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Фрай сказал:

Ух, ты!

Так он как представитель кабмина летал, как чиновник минобороны или член Радбеза? Ж-)
 


от кого «мандат» у народного депутата, п‘ятого президента, чиновника кабміну януковича, чиновника часів Ющенка, талановитого бізнесмена і тд і тп? pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif


 

Зазвичай, коли перелічують оті всі регалії, то ще кажуть «одного з засновників партії регіонів». 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Якось публіка забула про кришталево чистого Полторака. А прокуратура пам'ятає.

 

Мини даже не S мелковато как то для генерал полковника. Ну для зампрокурора как раз нормально. :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, kkost сказав:

От якщо подивитися по фактажу, то наразі Зеленський, Порошенко, Кулеба, Залужний, Притула, Турчинов, Єрмак та інші роблять свою справу, якщо не на 5+, то на 4 точно. Але ж, якщо почитати місцевих дописувачів, то всі вони підараси. Може доста. В нас один ворог.

Усі домовленості закінчуються тим, що черговий зелебібік тягне сюде якесь лайно.То від друга із СБУ, до від г+г.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Музей сказал:

А як прославити гандона Пашинського?

Так уже.

Стугны спас и еще что-то.

Вот нельзя было давать ему спасать.

Ведь пропиарится жеж, мерзкая морда.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Canton сказал:

О это сладкое слово "схематоз"...

У вас не схематоз, а мягко говоря неправда, в данном случае он там как частное лицо и от имени государства ни о чем договариваться не мог.

Приставка «п’ятий президент» представителем с лицензией его не делает, такую  лапшу можно только зрителям каналов прямий и 5-й  навесить.

Цитата

Зазвичай, коли перелічують оті всі регалії, то ще кажуть «одного з засновників партії регіонів». 

Та я совершенно не понимаю зачем везде лепить экс-титулы, да еще и вместе с народний депутат?
 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Фрай сказал:

У вас не схематоз, а мягко говоря неправда, в данном случае он там как частное лицо и от имени государства ни о чем договариваться не мог.

Приставка «п’ятий президент» представителем с лицензией его не делает, такую  лапшу можно только зрителям каналов прямий и 5-й  навесить.

А я хоть что то подобное писал? Не надо подгонять факты под версию...

Я вообще предполагаю, что Украина не принимает участия в выкупе этих "осликов" у армии...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Усі домовленості закінчуються тим, що черговий зелебібік тягне сюде якесь лайно.То від друга із СБУ, до від г+г.

так само як і черговий порохобот. яке їхало, таке й здибало.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Canton сказал:

Петро Порошенко везе з Британії ддя ЗСУ 12 вантажівок підвищенної прохідності Leyland DAF 45.150. Автівки вже в дорозі. 

Ще за 16 вантажівок вже внесена застава. 

Я оце збагнути не можу. Я бачу на фронті КрАЗи і МАЗ-Богдани, зскуплені в часи Порошенка. І які за Зеленського просто свавільно перестали пускати на тендери Міноборони, аж до банкрутства "Богдана". Я бачу на фронті швидкі "від свинарчуків" - вкалують як прокляті.

А де хвалені "Татри" від ЗЕкоманди? Про цивільні МАЗи з Білорусі, які за Зеленського стали постачати до ЗСУ по ціні дорожчій за значно якісніший МАЗ-Богдан, зараз якось і питати незручно.

Це що, Порошенко ще й досі забезпечує військо вантажівками? (С)

 

Петро Порошенко везе з Британії ддя ЗСУ 12 вантажівок підвищенної прохідності Leyland DAF 45.150. Автівки вже в дорозі. 

Ще за 16 вантажівок вже внесена застава. 

Я оце збагнути не можу. Я бачу на фронті КрАЗи і МАЗ-Богдани, зскуплені в часи Порошенка. І які за Зеленського просто свавільно перестали пускати на тендери Міноборони, аж до банкрутства "Богдана". Я бачу на фронті швидкі "від свинарчуків" - вкалують як прокляті.

А де хвалені "Татри" від ЗЕкоманди? Про цивільні МАЗи з Білорусі, які за Зеленського стали постачати до ЗСУ по ціні дорожчій за значно якісніший МАЗ-Богдан, зараз якось і питати незручно.

Це що, Порошенко ще й досі забезпечує військо вантажівками? (С)

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 7
  • Дякую 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, TaurosRMK сказав:

Судячи з останніх 1690 сторінок, у всьому заслуга ПО, якби не він то нічого б не було. Читайте між буквами.

Сьогодні Президент - Зеленський, але війна почалася ще до нього у 2014-му. І поховав тоді проект xyйла "т.з. "новоросія" саме клятий Барига. Це можна вважати заслугою? Бо якби проєбав(с) тоді, то зараз, дійсно, нічого би вже не було. Навіть України.

1 годину тому, kkost сказав:

От якщо подивитися по фактажу, то наразі Зеленський, Порошенко, Кулеба, Залужний, Притула, Турчинов, Єрмак та інші роблять свою справу, якщо не на 5+, то на 4 точно. Але ж, якщо почитати місцевих дописувачів, то всі вони підараси. Може доста. В нас один ворог.

Майжє абсолютно вірно написали. Тільки завгосп тут ІМХО зайвий.

Змінено користувачем Алік
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, kkost сказав:

так само як і черговий порохобот. яке їхало, таке й здибало.

Приклад,, тілько не вомбата, то засланий козачок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

уродженець Херсону Гармаш приъхав до Хеомлну допамагати оккупантам налагоджувати "мирне життя":pozor: 

 

словосполучення  "русскій актор" стає синонімом слова "повія"

fNuZGIAbH3I.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колективний Коломойський знайшов найслабше місце українського народу, його скалічений інфантильний менталітет, і за допомогою засобів масової пропаганди перетворив це на універсальний інструмент утримання влади.

Все, нема більше 20% окупованих територій, нема Маріуполя, Бучі, Краматорська і Кременчука, нема тисяч вбитих і щоденної війни на знищення;

нема питань про розмінований Чонгар, про кротів, зірвані оборонні замовлення, вагнерівців, "шашликі" і російських підданних в МВС.

Є зламаний ноготь "журналістки" "1+1".
..............
За "вбивством брата", "роhuy!",  "cвінарчуками" та іншими "пльонками Деркача" українці вже проспали смертельну небезпеку та примудрилися відтоптатись на своїх державниках, в результаті отримавши кошмар війни та зруйноване майбутнє замість "країни мрій".

І цей "ноготь" точно сприятиме продовженню падіння в прірву, якщо набирає в 15 разів більше переглядів ніж новини з фронту - оскотинювання не має меж, що можна побачити на прикладі росіян, там діють за тими самими нормами скабєєвщіни.

Що робити з московськими окупантами на фронті ми вже знаємо, як їм опиратись всередині, ще ні.

Вірніше знаємо, але згвалтованим "кварталом" телеглядачам це не сподобається, тому не має сенсу. Поки що. (С)

  • Лайк 15
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Kirill_Dnepr сказал:

То понятно.

Я про охваты. Перешёл на украинский - падение просмотров в 3 раза :) 

Поле духа-оно не про бапки, нет просмотров нет доходов от рекламы, вот это я увидел.

Так, війна вносить корективи, що тут дивного. Просто ви однією рукою пишете, що так як до вже не буде, а іншою лірику про бабки. Тобто самі не сприймаєте зміни. Мордор для багатьох просто забрав вибір. Все спростив. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

А як прославити гандона Пашинського?

Не було б заразних піхв - не було б потреби в гандонах!

Трішки веселого на ніч)))

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...