Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

Не, не, не.

Дослиджувачи кала и урины уже накидали мне оскорблений.

Есть официальные источники по корабельной теме в сети, включаем и смотрим. Я за этим наблюдаю в процессе, в динамике так сказать, потому вот радости у меня чета нет :) 

наскільки я розумію , судна необхідно фаршувати набагато більш складною електронікою , ніж автомобілі .

А в кацапів з цим біда , навіть в автопромі , а що буде з суднобудуванням ? Стиралки розбиратимуть ? 

 

Бан на страхування , бан на порти  та бункеровку , бан на обслуговування в іноземних доках .... 

Все те громаддя планів версталося до війни , до  семи пакетів санкцій  , та е.т.с. ....  

 

Ні , звысно -  Іран якось викручується  десятиріччами , але ж ... Саме викручується .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

наскільки я розумію , судна необхідно фаршувати набагато більш складною електронікою , ніж автомобілі

поцікався скільки електроніки та коду потрібно для боінг 787 та мерседес S і трохи здивуйся. а кораблі взагалі штурвалом можуть керуватися :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Зачем я буду мешать пребывать в иллюзиях дальше. Родина мне спасибо не скажет и не заплатит

Э, ☝️ не скажите...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

 Я за этим наблюдаю в процессе, в динамике так сказать, потому вот радости у меня чета нет :) 

Ну не знаю.Я ,як сідаю читати совєтскіє газєти , така гордість і радість розпирають, шо капец.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, МаТраС сказав:

я теж щось не догоню. с хера лі так рубонули їх?) тим більше коломойський і президент дружили наче не один рік.

щось тут не так

Мож Байден в дверях прищемил инструмент для игры на пианино?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

Смехуечки смехуечками :) 

Я задал вопрос всего один к подсознанию, провокационной фразой отвлечённой от личностей, а коллективное бессознательное тут же сразу отерагирвало и выдало ответ.

Да этот страх в нас есть, тоесть этот сценарий на подсознании людей прописан как один из возможных. 

це тому що у вас ані віри в Бога немає, ані домовленостей з ним :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Авиация тоже мне интересна. 
Очень.

Ну, за авіацію на нашій з Вами родине , давайте не чокаясь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Бездомный сказал:

значить  вкид .

Зрозуміло .

 

 

m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02SnQ2HqXxdrSbBz4UGmzpdpzKaZyvnLuX8uu6MHdGHjaZi8StbfW4mxLtnxXcd6ZSl&id=100000301306055&m_entstream_source=feed_mobile&ref=opera_for_android_speed_dial

  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Серьожа сказав:

А если так.Лишение гражданства это не наказание а просьба самих лишенцев.Остаётся только предполагать почему это произошло.Вариантов много,один из них,надвигается какой то шухер и умные евреи по тихому хотят свалить.

Иначе бородатую бабушку надо будет выдать штатам, а это не по понятиям.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Бездомный сказал:

Три російські батальйонні тактичні групи запросили в України «зелений коридор» для чергового «жесту доброї волі». У ході контрнаступу росiйськi війська на Херсонському напрямку опинилися в оперативному оточенні в районі Високопілля. Про це повідомляє кореспондент The Insider з посиланням на джерела у ЗСУ, які зараз діють на місці. Вони підтверджують вихід на зв'язок російських командирів оточених частин.

За даними української розвідки, в районі Високопілля оточено загалом три батальйонні тактичні групи (БТГ), у тому числі ротна спецназа та танкова. Навіть у разі недоукомплектованості груп (що раніше повідомляли військові експерти), кількість військових може перевищувати 1000 осіб. 

Джерела у ЗСУ та розвідці говорять про 2000 військових. Цю кількість The Insider також підтверджує джерело, близьке до Міноборони України.

Наступ українських військ вывся одразу за двома напрямками: Ольгіно – Костирка та Потьомкіне – Нововознесенське. На даний момент на півночі Херсонської області точаться активні бойові дії по лінії Архангельське – Золота балка, повідомляє кореспондент.

Також загроза оточення нависла над російськими військами в районі селища Архангельське, де ЗСУ вдалося успішно форсувати річку Інгулець, на лівому березі якої тримають оборону війська рф.

Лінію оборони Нововознесенське – Золота балка, за оцінками українських військових, утримують дві російські БТГ.

У російських військових труднощі з перекиданням резервів на правий берег Дніпра через значні пошкодження обох існуючих переправ – Антонівського мосту в Херсоні та греблі Каховської ГЕС у Новій Каховці. 

Як зазначають джерела The Insider, успіх операції ЗСУ щодо оточення російських військ на північ від Херсона може визначити перебіг усієї південної кампанії української армії.

m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02SnQ2HqXxdrSbBz4UGmzpdpzKaZyvnLuX8uu6MHdGHjaZi8StbfW4mxLtnxXcd6ZSl&id=100000301306055&m_entstream_source=feed_mobile&ref=opera_for_android_speed_dial

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Когда из за войны был разрушен Донбас и Криворожский железорудный, корабли делали из бетона и они блэт плавали :) 

Люди с опилок со льдом делали:

uk.m.wikipedia.org/wiki/Пайкерит

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Canton сказал:

m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02SnQ2HqXxdrSbBz4UGmzpdpzKaZyvnLuX8uu6MHdGHjaZi8StbfW4mxLtnxXcd6ZSl&id=100000301306055&m_entstream_source=feed_mobile&ref=opera_for_android_speed_dial

Здали зброю - і геть. Акцентую - здали, а не знищили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Родина/Батькивщина всегда кинет тебя, сынок  (с)

В оригіналі про Батьківщину ні слова, тільки про нашу з Вами Родину.З остальним повністю згоден.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Знову гугл з Вами не згоден:

Для повномасштабного вторгнення в Україну росія залучила близько 330 тисяч осіб. Сюди входить чисельність угруповань на напрямках, повітряний та морський компонент, а також військові частини та підрозділи мобілізаційного резерву.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Олексій Громов.


Ну во первых что он имел ввиду под "залученных" не очень понятно - если первоначальную численность группировки вторжения это одно, если общую максимальную численность это другое.

Второе - вот это вот "повітряний та морський компонент". Думаю понятно что мобилизоваными с ОРДЛО такие вещи не пополняются. Думаю даже танковые подразделения и прочие тех специальноси не пополняются.

В третьих как ни печально наши официальные лица часто любят прибрехать. Так что слепо верить его словам нельзя. Денисову он даже уволили за такие выкрутасы.

По оценкам экспертов общая первоначальная численность была в районе 180 - 250 тыс. Сейчас задействованны в районе 150 тыс.

Ну не может при таких цифрах мобилизированных донбассцев быть 100 тыс. Это значило бы что в пехотных подразделениях их больше половины, значительно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Уместнее будет помянуть расхераченную мрию

Яке вона має відношення до нашої авіації🤷‍♂️.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Когда из за войны был разрушен Донбас и Криворожский железорудный, корабли делали из бетона и они блэт плавали :) 

у мене знайомий до війни корпуси яхт з бетону робив. зараз попиту на них немає, вимушений в армії підробляти :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Canton сказал:

m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02SnQ2HqXxdrSbBz4UGmzpdpzKaZyvnLuX8uu6MHdGHjaZi8StbfW4mxLtnxXcd6ZSl&id=100000301306055&m_entstream_source=feed_mobile&ref=opera_for_android_speed_dial

та вже посунуло з усіх шпарин 

 

 

мистецтво війни (с) 

 

Вірим в ЗСУ !

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, igor_d70 сказав:

  


Ну во первых что он имел ввиду под "залученных" не очень понятно - если первоначальную численность группировки вторжения это одно, если общую максимальную численность это другое.

Второе - вот это вот "повітряний та морський компонент". Думаю понятно что мобилизоваными с ОРДЛО такие вещи не пополняются. Думаю даже танковые подразделения и прочие тех специальноси не пополняются.

В третьих как ни печально наши официальные лица часто любят прибрехать. Так что слепо верить его словам нельзя. Денисову он даже уволили за такие выкрутасы.

По оценкам экспертов общая первоначальная численность была в районе 180 - 250 тыс. Сейчас задействованны в районе 150 тыс.

Ну не может при таких цифрах мобилизированных донбассцев быть 100 тыс. Это значило бы что в пехотных подразделениях их больше половины, значительно.

Є такі підрозділи де 100%.У Вас немає нікого знайомих на фронті? Ви в Україні? Чесно? Таке враження наче в мильній бульбашці🤷‍♂️.Може це я занад то...просто у всіх моїх знайомих ТАКА кількість воюючих друзів,родичів і т.д що інфо з фронту як на лодоні.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

 

Все мы родились в совке, совок наша Родина.  Ну кинула ж.

 

Совок...так 100% кинув.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Canton сказал:

Ну, люди иногда в цирк ходят...на собачку говоряшшу посмотреть

Ну ты и ТВАРЬ!!!

Мало того, что 3,14здишь на президента, на военных, на ЗСУ...так тебе и чья то "баба" мешает. 

Импотент прокацапский.

Надеюсь, что тебя повесят. Харьковчане.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

мене не встиг :ROFL:

Встиг, встиг.Де Ваша хата і де Ви...Так отож☝️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...