Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Privet сказал:

От же, при будівництві приватного будинку - треба передбачити автономний підвал - з запасом води, вентиляцією, системою опалення, автономним живленням, каналізацією, доступом до мережі інтернет, спальними місцями та т.п.

Я ще у 2014 році піднімав це питання на цьому форумі, але щось воно не викликало ентузіазму...

 

У мене все це є. Але у підвалі зараз багато людей і немає доступу до плити. Сплять на підступах до неє на полу((((

  • Лайк 2
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Privet сказал:

 

українский народ , українські військові  - руйнівники міфів  про непереможність кацапського війська , та взагалі  про те , що кацапи - такі ж самі люди , як і усі інші

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Санкції проти РФ ростимуть доти, доки її агресія не зупиниться, - Джонсон🤣

Тобто нинішні пекельні санкції -  ще не кінцеві 🤣

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

нинішні пекельні санкції

дрезденский музыкант создал систему, в которой крутятся деньги для своих, им по барабану какой будет курс бакинского. вот когда лишат их возможности реализовывать те же сырьевые ресурсы, ото будет пекельно, хотя до конца вряд ли, т.к. кетайпром нескінченним потоком качает тот же лес, медь и пр.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Черномор сказал:

дрезденский музыкант создал систему, в которой крутятся деньги для своих, им по барабану какой будет курс бакинского. вот когда лишат их возможности реализовывать те же сырьевые ресурсы, ото будет пекельно, хотя до конца вряд ли, т.к. кетайпром нескінченним потоком качает тот же лес, медь и пр.

нехай пояснить "загонам Путіна" , куди поділися ліки з аптек , харчі з магазинів , і чому пенсія в перерахунку на "бакс"  усохла

 

Sic transit gloria mundi :

 

Компания Самсунг объявила 2 новости

1. Они начинают поставки смартфонов в Иран.
2. Они прекращают поставки смартфонов и любой иной техники в Россию.

Помимо этих стран компания Самсунг не поставляла технику лишь в кндр.

Россия встала на уровень кндр буквально, убрав оттуда Иран.

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Privet сказав:

От же, при будівництві приватного будинку - треба передбачити автономний підвал - з запасом води, вентиляцією, системою опалення, автономним живленням, каналізацією, доступом до мережі інтернет, спальними місцями та т.п.

Не дешево...але що робити та як вижити  у подібні часи ?!

 

Я ще у 2014 році піднімав це питання на цьому форумі, але щось воно не викликало ентузіазму...

 

да і недавно ,наче пару років чи меньше,якийсь формумчанин піднімав тему про стіни. яку чим пробиває і тп

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Privet сказав:

що робити та як вижити  у подібні часи ?!

Location, location і ще раз location

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шнур заспівав нову пісню - "Прощай, элита". Там є такі слова (не дослівно) - тепер вся Росія буде Донбас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера вечером мне внезапно написала одна бывшая москвичка, которая более 10лет в Германии замужем за поздним переселенцем, мы с ней в одном классе немецкий в Германии когда-то учили. Спросила меня как дела, я скинула ей пару видео с разрушениями в украинских городах. Дальше - читайте переписку...

 

t30.png

t31.png

t4.png

  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Gardenia сказал:

Вчера вечером мне внезапно написала одна бывшая москвичка, которая более 10лет в Германии замужем за поздним переселенцем, мы с ней в одном классе немецкий в Германии когда-то учили. Спросила меня как дела, я скинула ей пару видео с разрушениями в украинских городах. Дальше - читайте переписку...

 

t30.png

t31.png

t4.png

Там, уже Ютуб даже отключают, так, что будет ещё хуже в плане информации( и не только) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, alyak сказал:

это интересная тема . у них есть трубные войска , думаю в составе инженерных . которые быстро укладывают трубы из сегментов . если чиновник придумал хрень какую-то , под нее списали много денег , то пол что потом за глупость заплатят жизнями солдат , надо обязательно впихнуть эту хрень в действие . 

Не, я понимаю, что они уже на луну и марс 100 раз слетали. Но проложить 100–200 км труб нереально. И загадят всю экологию через дыры. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Privet сказал:

От же, при будівництві приватного будинку - треба передбачити автономний підвал - з запасом води, вентиляцією, системою опалення, автономним живленням, каналізацією, доступом до мережі інтернет, спальними місцями та т.п.

Не дешево...але що робити та як вижити  у подібні часи ?!

 

Я ще у 2014 році піднімав це питання на цьому форумі, але щось воно не викликало ентузіазму...

 

И чем этот интернет вам поможет если пинг до сервака провайдера есть, а а дальше  "большой привет"? Как у нас в Херсоне было

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alex2064 сказал:

Не, я понимаю, что они уже на луну и марс 100 раз слетали. Но проложить 100–200 км труб нереально. И загадят всю экологию через дыры. 

Куда проложить?

И сколько месяцев на это надо?

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, sergio сказал:

Там, уже Ютуб даже отключают, так, что будет ещё хуже в плане информации( и не только) 

Так дело в том, что она в Германии. Если бы хотела докопаться до истины, смотрела бы разные источники. Видно все устраивает , зачем мозг напрягать?

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

График налётов сегодня изменился: вместо часа ночи, плюс-минус, налёт начался около 02:15. В полтретьего проснулся от того, что трясся дом. Опять бомбили ФАБ-500, небось.

Бомбили в облачность, снег, с большой высоты, неуправляемыми бомбами. Им всё равно, куда именно попадать, главное - в город.

Также, по слухам, бомбили пригород, даже нас перечислили, но сюда точно не прилетало.

Сейчас тоже, вместо 8 налёт начался в девять.

  • Лайк 1
  • Сумно 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, nata1 сказал:

Так дело в том, что она в Германии. Если бы хотела докопаться до истины, смотрела бы разные источники. Видно все устраивает , зачем мозг напрягать?

Я имел ввиду жителей рашки, последние источники независимой информации отрубают. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оскар ДЕ ЛА ХОЙЯ: «Кличко прямо там, захищає свою країну. Неймовірно»

Легендарний боксер у захваті від вчинку українських колег

Американська легенда боксу Оскар Де Ла Хойя висловився про українських боксерів, котрі зі зброєю захищають свою країну від російських загарбників.

— Насамперед, Усик, брати Клички та Ломаченко — вони доблесні та мужні молоді люди, які будуть битися за свою країну. Вони – бійці. Вони доводять це. Буквально всередині та поза рингом — вони бійці. Будьте обережні. Ми проходимо через жах. Україна проходить через справді складні часи. Це сумно, що таке сталося. Але це свідчить про їх характер. Це показує їхню психологію бійців, їхній бійцівський характер. Вони готові ризикнути своїм життям за їхню країну, за їхні сім'ї, за їхніх друзів, за невідомих їм мешканців. Це дуже доблесно. Вони уособлення того, що являє собою боєць. Вони уособлення того, чим є бокс. Це похвально, але будьте обережні.

— Ви уявляєте себе, роблячи таке?
— Звичайно, бл***, ні [сміється]. Боже мій [сміється]. Мабуть, у мене є рогатка з дитинства... Але ні. Ось чому це дивує. Кличко прямо там... Я маю на увазі, хто знає, коли ти в битві, коли хочеш захистити свою країну, може, так. Але це дивує. Воювати за свою країну гідно величезної поваги. Те, що вони роблять, це неймовірно.

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стало стидно, коли побачив як Усик і Ломаченко пішли в оборону, - полонений

Полонений підполковник пишається українськими боксерами

Підполковник поліцейського спецпідрозділу СОБР Росгвардії по Кемеровській області Дмитро Астахов потрапив у полон української армії. Під час брифінгу він розповів, що йому соромно за війну проти України.

«Коли я подивився виступ ваших професійних боксерів... На батьківщині я завжди любив за ними дивитися. Це Усик і Ломаченко. Це мої улюблені... Просто герої – реально. Це люди, які готові взяти зброю в руки. Вони говорять, що ми вас сюди не кликали. І мені стає реально стидно за те, що ми прийшли на територію Україну», - сказав Астахов.

31737.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, nata1 сказал:

Так дело в том, что она в Германии. Если бы хотела докопаться до истины, смотрела бы разные источники. Видно все устраивает , зачем мозг напрягать?

Она в Германию не ходит, языка не знает. Там таких полно.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, AOZ1 сказав:

Она в Германию не ходит, языка не знает. Там таких полно.

Живе давно а мову не вивчила? Це так типово...

Рідною мовою країни не володіють лише туристи і окупанти.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Люди, а какой сегодня день недели?

Суббота, 10-й день войны.

 

7 годин тому, Master888 сказав:

Зверніть увагу, що в тому переліку "захоплених" міст є Кіровоград. 

Там багатенько чого вказано. До чого вони навіть не наближалися. Десь, 95% списку, як мінімум.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Фрай сказал:

как правильно написать, минует или минет? 

отсосет

(если сомневаетесь как правильно - замените синонимом)

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, porterlv сказал:

Живе давно а мову не вивчила? Це так типово...

щелепа не така

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну
  • FLASH зробив темі важливою
  • FLASH відкріпив та зробив звичайною темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...