Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Трохи навпаки- помолодшав.Лишились більш строчники , старших контрактників наші гарно прорідили🙂.

Срочники в перший місяць пішли на добриво. Зараз мододі кацапята неохоче йдуть навіть за рублі. Вони бачать що це не сирія. Залишками мізків розуміють що в свої 20 років вони ще можуть в іншому місці рублі заробити. Резерв молодого бурятського мяса теж закінчився. Зараз на оновлення мяса як раз йдуть хворі радянські люди чи алкоголіки наркомани

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, John_ сказав:

Срочники в перший місяць пішли на добриво. 

Всі? Їх там наче біля 700000 чол було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Всі? Їх там наче біля 700000 чол було.

Откуда? Обычный призыв два раза в год 120-130 т. Служба 12 месяцев.  Всех срочников получается 250000 примерно. Или 700000 пострашнее ? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, ks6 сказав:

Откуда? Обычный призыв два раза в год 120-130 т. Служба 12 месяцев.  Всех срочников получается 250000 примерно. Или 700000 пострашнее ? 

З вікіпедії.Чисельність активних Збройних сил — 771 тис. осіб (4-ті у світі)[5] . Військові резерви становлять порядка 2 млн осіб,[6] у напіввійськових формуваннях перебуває 359 100 осіб. Загальна чисельність військовослужбовців — 3 396 100 осіб (8-мі у світі).

 

Головнокомандувачем Збройних сил є Президент РФ (поточно — Володимир Путін).

 

У Росії існує загальна військова повинність для чоловіків 18-27 років з терміном служби — 1 рік. Планувалося довести кількість військових за контрактом до 70 % у 2010 році.

 

Військовий бюджет Росії на 2008 рік становив 956 млрд рублів ($ 36,8 млрд у цінах 2008 року). На 2010 рік становив уже 1 трлн. 320 млрд рублів ($ 52 млрд у цінах 2010 року). У 2012 році планувалося близько 1 трлн. 540 млрд рублів ($ 64 млрд у цінах 2012 року).

 

17 листопада 2017 р. Президент РФ Володимир Путін підписав указ № 555 «Про встановлення штатної чисельності Збройних сил Російької Федерації», яким чисельність Збройних сил РФ визначена в 1 902 758 одиниць, в тому числі 1 013 628 військовослужбовців. Указ набирає сили від 1 січня 2018 року.[7][8]

І це дані до 20р.Скільки зараз - ніхто не знає.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

З вікіпедії.Чисельність активних Збройних сил — 771 тис. осіб (4-ті у світі)[5] . Військові резерви становлять порядка 2 млн осіб,[6] у напіввійськових формуваннях перебуває 359 100 осіб. Загальна чисельність військовослужбовців — 3 396 100 осіб (8-мі у світі).

 

Головнокомандувачем Збройних сил є Президент РФ (поточно — Володимир Путін).

 

У Росії існує загальна військова повинність для чоловіків 18-27 років з терміном служби — 1 рік. Планувалося довести кількість військових за контрактом до 70 % у 2010 році.

 

Військовий бюджет Росії на 2008 рік становив 956 млрд рублів ($ 36,8 млрд у цінах 2008 року). На 2010 рік становив уже 1 трлн. 320 млрд рублів ($ 52 млрд у цінах 2010 року). У 2012 році планувалося близько 1 трлн. 540 млрд рублів ($ 64 млрд у цінах 2012 року).

 

17 листопада 2017 р. Президент РФ Володимир Путін підписав указ № 555 «Про встановлення штатної чисельності Збройних сил Російької Федерації», яким чисельність Збройних сил РФ визначена в 1 902 758 одиниць, в тому числі 1 013 628 військовослужбовців. Указ набирає сили від 1 січня 2018 року.[7][8]

І це дані до 20р.Скільки зараз - ніхто не знає.

 

Та хоч мільярд у вікіпедії буде написано. Ви сказали на фронті їх овердохуя. Де вони?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Їдемо з полунички». Андрій Хливнюк показав, як повертається із побратимами з бойового завдання

life.nv.ua/ukr/znamenitosti/andriy-hlivnyuk-pokazav-yak-povertayetsya-iz-pobratimami-iz-boyovogo-zavdannya-video-50260185.html

Андрій Хливнюк поділився новим відео з фронту. У ньому він познайомив зі своїми побратимами, пожартував зі своїми фолловерами: «Їдемо вже з роботи, з полунички», «Їде наша бричка в ППД». Як і зазвичай, перебуваючи на лінії фронту Хливнюк ставить геолокацію Мальдівський курорт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, John_ сказав:

Та хоч мільярд у вікіпедії буде написано. Ви сказали на фронті їх овердохуя. Де вони?

вони в методичках... це нарратив приблизно останніх трьох тижнів, лякають м'ясом у великої кількости.
як учора пам'ятаю, що телятина на базарі в 1981 була по 10.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, John_ сказав:

Та хоч мільярд у вікіпедії буде написано. Ви сказали на фронті їх овердохуя. Де вони?

Чесно? Я навіть не знаю як Вам відповісти, і чи потрібно... Таке враження що люди навіть не в паралельній реальності🤦‍♂️ живуть.Ви новини не читаєте? Ви за пів року жодного разу не спілкувались ні з ким з зони бд? У Вас є взагалі знайомі на фронті?

Де вони? А хто окупував 25% нашої території і активно продовжує атакувати? Три пенсіонери? Хто ще донедавна випускав по нам 60000 снарядів в сутки( зараз кількість зменшилась не зарахунок втрати живої сили а через втрату складів і переформатування шляхів доставки їх бк).Наші знищили як мінімум під 100 тис і поранили як мінімум стільки ж, але території назад ( за виключенням декількох сіл) поки що не відвойовані, хто не дає цього зробити? інопланетяни? 

Піздєц якийсь🤦‍♂️ півроку війни , все є в відкритому доступі а люди як рибки гупі.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, iiigolkin сказав:

вони в методичках... це нарратив приблизно останніх трьох тижнів, лякають м'ясом у великої кількости.
як учора пам'ятаю, що телятина на базарі в 1981 була по 10.

Вам ,як громадянину Росії безумовно видніше.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ЧортПобьєрі сказав:

Вам ,як громадянину Росії безумовно видніше.

не варто ображатись, бо то не я вас спалив, інші теж одразу помітили.
вас не банять, дозволяють робити проросійськи вкиди, чого ж вам ще?
 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, iiigolkin сказав:

не варто ображатись, бо то не я вас спалив, інші теж одразу помітили.
вас не банять, дозволяють робити проросійськи вкиди, чого ж вам ще?
 

Ображатись на кого? Ви серйозно?🙂Жодного проросійського вкиду від мене не було.Лише факти.Якщо у когось неадекватно грає фантазія- це його проблеми.А на рахунок "спалив" то нагадаю що то я Вас спалив з Вашим прихованим громадянством Росії, країни агресора і терориста .Навіть офіційний документ є☝️.Тож перш ніж зчодити наклеп на когось - дивимось в зеркало🙂.Нехай щастить.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Чесно? Я навіть не знаю як Вам відповісти, і чи потрібно... Таке враження що люди навіть не в паралельній реальності🤦‍♂️ живуть.Ви новини не читаєте? Ви за пів року жодного разу не спілкувались ні з ким з зони бд? У Вас є взагалі знайомі на фронті?

Де вони? А хто окупував 25% нашої території і активно продовжує атакувати? Три пенсіонери? Хто ще донедавна випускав по нам 60000 снарядів в сутки( зараз кількість зменшилась не зарахунок втрати живої сили а через втрату складів і переформатування шляхів доставки їх бк).Наші знищили як мінімум під 100 тис і поранили як мінімум стільки ж, але території назад ( за виключенням декількох сіл) поки що не відвойовані, хто не дає цього зробити? інопланетяни? 

Піздєц якийсь🤦‍♂️ півроку війни , все є в відкритому доступі а люди як рибки гупі.

Не спригуйте з теми. Ви сказали що стало більше строкового молодняку. Де їх більше стало? Молодняк кацапської худоби почали масово завозити в Україну?

Почали завозити старих радянських баранів, алканавтів та наркоманів з тюрем

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Вячеслав63 сказав:

image.png.6e2897c15dd3463de14b5961b23b3e7e.png

А я хочу, но не всех. Чтобы выжившие рассказали остальным, как это было.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, John_ сказав:

Не спригуйте з теми. Ви сказали що стало більше строкового молодняку. Де їх більше стало? Молодняк кацапської худоби почали масово завозити в Україну?

Почали завозити старих радянських баранів, алканавтів та наркоманів з тюрем

 

забийте
вони можуть тільки повторювати те що їм треба
і додавати "я правду говорю, чистую правду"
в дискусію і докази не можуть..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Наші знищили як мінімум під 100 тис і поранили як мінімум стільки ж, але території назад ( за виключенням декількох сіл) поки що не відвойовані, хто не дає цього зробити?

при цьому наші втрати публічно ніхто не каже, але то там то там проскочить інформація не дуже радужна....

а як підемо в наступ то боюсь що може просто фізично не хватити  населення щоб дійти до кордонів .... але ж наш піпл примітивний  , свято вірить в ящик

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, John_ сказав:

Не спригуйте з теми. Ви сказали що стало більше строкового молодняку. Де їх більше стало? Молодняк кацапської худоби почали масово завозити в Україну?

Почали завозити старих радянських баранів, алканавтів та наркоманів з тюрем

 

Я не зіскакую.Намагаюсь довести Вам що на заміну знищених контрактників русские завозять більше строковиків ,бо вони є в наявпості.

Ви ж мені про алканавтів і совєтських баранів.Ок, нехай я помиляюсь- значить нашим ЗСУ алканавтів ,наркоманів і баранів буде знищити з виграшки.Так? Я тільки радий буду.Проте купа друзів з фронту розказують що воюють з добре екіпірованим і значно переважаючим противником.Звичайно є і те про що Ви написали але ,поки що, воно у настільки малій кількості що ніяк не впливає на хід бд.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, ozzy сказав:

при цьому наші втрати публічно ніхто не каже, але то там то там проскочить інформація не дуже радужна....

а як підемо в наступ то боюсь що може просто фізично не хватити  населення щоб дійти до кордонів .... але ж наш піпл примітивний  , свято вірить в ящик

Тут за такі тексти громадяни Росії- іголкіни припишуть Вас до агентів кремля.

Насправді зараз втрати живої сили з обох сторін не такі великі як в перші дні великої війни.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, ozzy сказал:

при цьому наші втрати публічно ніхто не каже, але то там то там проскочить інформація не дуже радужна...

На военном кладбище на Смолянке похоронено 65 человек после 24.02.  Пусть 100, учитывая что кто-то на Дружбе похоронен. 100 человек на 260 000. Если перенести ситуацию на 40 млн. , то получается 15 000 на всю Украину. Может чуть-больше, но явно не цифры заявленные орками. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

З вікіпедії.Чисельність активних Збройних сил — 771 тис. осіб (4-ті у світі)[

Из которых срочников треть. Речь же шла о срочниках?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Намагаюсь довести Вам що на заміну знищених контрактників русские завозять більше строковиків ,бо вони є в наявпості.

Я регулярно спілкуюся з деякими людьми, котрі є друзями України, хоча проживають у Росії. І завжди були, а не перефарбувалися. Мені на днях розповідав власник і керівник величезної і дуже відомої фірми по розробці НВЧ електроніки, що у нього троє працівників (троє, Карл!), цьогорічних випускників інститутів завербувалися воювати в Україну. Він їх назвав "патриоты ебаные"))
До речі, одна мерзота кацапська регулярно моніторить на цьому форумі мої пости і регулярно викладає їх скріншоти на кацапському закритому форумі, коментуючи: "Этого бендеровца-нациста нужно расстрелять".
Може вже би пора обмежити доступ на форум тих, хто не зареєстрований?

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 6
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Ranch сказав:

До речі, одна мерзота кацапська регулярно моніторить на цьому форумі мої пости і регулярно викладає їх скріншоти на кацапському закритому форумі, коментуючи: "Этого бендеровца-нациста нужно расстрелять".
 

"якби я відкладав хоча б одну гривню кожен раз, коли таке чую —
вже був би більш заможний ніж Рокфелер, тому що я б ще трохи кравцював"(с)

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, ks6 сказал:

На военном кладбище на Смолянке похоронено 65 человек после 24.02.  Пусть 100, учитывая что кто-то на Дружбе похоронен. 100 человек на 260 000. Если перенести ситуацию на 40 млн. , то получается 15 000 на всю Украину. Может чуть-больше, но явно не цифры заявленные орками. 

ще приблизно 10т безвісті зниклих, фактично загиблих, станом місяць тому

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Ranch сказав:

котрі є друзями України, хоча проживають у Росії

 

27 хвилин тому, Ranch сказав:

власник і керівник величезної і дуже відомої фірми по розробці НВЧ електроніки

і де ж ці "друзі" України використовують свої розробки НВЧ електроніки, як не у військовій або суміжній галузі промисловості кацапстану?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Ranch сказав:

На цьому Ваші "глибокі" пізнання в галузі НВЧ закінчуються?

ні, на цьому закінчуються ваші байки. ну ніяк не може бути керівник величезної і дуже відомої фірми по розробці НВЧ електроніки в кацапстані реально опозиційним чинній владі і реальним другом України.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...