Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, yur43 сказал:

У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) Кримінального кодексу України тривають слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності всіх організаторів ботоферми.

Викрито ботоферму. Як так можна? Під час війни..

Где 361 статья, а где ботоферма? Куда мир катится. Во всем Порошенко виноват.

Для тех кто не в курсе 361 это чисто хакерская статья. Де тут несанкціоноване втручання? Что у СБУ во время войны статей, чтобы применить не осталось. Еще бы изнасилование пришили.

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31.07.2022 в 19:42, vadimv сказав:

США включили заднюю перед наездами охреневшего Китая. :pozor: Мир катится в ...

Цитата

Белый дом о риторике КНР в свете визита Пелоси на Тайвань: США не позволят себя запугать, наши альянсы в регионе сильны.

Зрада США отменяется.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Там мова йшла не про Вас🤦‍♂️.Хрєново бути по пояс дерев'яним🤣🤣🤣.Особливо зверху🙂.Попросіть санітарів нехай заспокійливе візьмуть закордонне☝️.Якщо не вистачає- кидайте картку-допомагати хворим наш обов'язок.

Сьогодні, коли почув новину про те, що закрили петяферму, то прям з цікавістю зайшов на форум. Те, що це не про піносола з тампоном,  то було ясно - птахи не того польоту. А тебе на було, і я навіть дещо зауважав тебе. Подумав, що ти таки нормальний офісний білий комірець, близький до керівництва. Не розчаровуй! Скажи, що пережив маскі-шоу, дав покази, при цьому нікого не здавши, і мужньо повернувся до справи!)

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, John_ сказав:

Хоч би раз в житті сказав путін ***ло.

путін - xyйлo
А в тебе не вийшло так сказати. Шо, премію (їжу ) не видадуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, wyatt сказав:

надеюсь и сюда скоро придут. 

CБУ обов"язково прийде в пітєр. Навіть не сумнівайся, кацап.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Svetlana Ljubovnikova

1 год  · 

нічого нового- чим жахливіши факти вскриваються,тим завзятіше вони будуть "приглушати" свободу слова.

Зараз в них є все для цього- війна,всі силові відомства в одних єрмаковських руцях,і майже вся медійка ,яка помийка.

До речі,ця блядіна напередодні вторгнення радила мешканцям Бородянки і Бучі зберігати гарний настрій та сидіти вдома.

І тут же упіздила закордон.

До речі 2.- "восстанавливающий справедливость" портнов, таки мав списки активістів,які потім адресно і були замордовані оккупантами.

І теж спокійно у***ив закордон.

І громадянство при ньом,не "призупинив" найвеличніший лідер,не баче підстав.

Для Корбана побачив,для портнова-ні.

1219919789_.png.96aaff5637f70725f5be45528a8f1167.png

изображение.png

изображение.png

Змінено користувачем Вомбат
  • Лайк 3
  • Конфуз 1
  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Хрєново бути по пояс дерев'яним🤣🤣🤣.Особливо зверху🙂.

Ви звідки знаєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Вомбат сказал:

путін - xyйлo
А в тебе не вийшло так сказати. Шо, премію (їжу ) не видадуть?

За тисячу постів правильну річ написали. Тож з вас ще 999 постів щоб терези вирівнялись. 

Тільки раби кацапські  за їжу працюють

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Вомбат сказал:

CБУ обов"язково прийде в пітєр. Навіть не сумнівайся, кацап.

да уж, напугал - можно подумать, это я из-за шкурных интересов обсираю свою страну во время войны. Ты ведь еще в 14-м мерзким был, я прекрасно помню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, OlaR сказал:

В том-то и дело, что соседи дают! Если ваты 10%, то она получит ***юлей, если 50%, то будет безнаказанно сдавать ...

А где 50%? Это вам на ртр сказали?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, OlaR сказал:

же, как наши в оккупации сдавали позиции орков - чат-бот в телеграмме, например, прекрасно работает. Причем наводили даже на свои улицы, бо не все равно под кем жить ...

Например? Покажите мне их чат-бот

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Canton сказал:

Гавна и вентиляторов у нас много...

Сказав один з головних накидувачів першого на другій в гілці)))

8 часов назад, katso сказал:

А откуда он может вообще это знать про "кожного другого"? Просто какой-то поток ненависти...

Ви мабудь всі новини дізнаєтесь від Арестовича або із ТВ? Тількі не подумайте, що я засуджую. Просто не уявляю як можно досі жодного разу не почути від війскових в зоні ООС про насиченість зрадниками/корегувальниками/ждунами серед місцевого населення. Тількі сьогодні під час праці чув це від п'яти війскових з Бахмута. Невже всі помиляються або змовились та клевещуть на патріотичних мешканців бамбасу? До речі навіть голова фонду гумдопомогі із місцевих теж каже те саме...

 

7 часов назад, AOZ1 сказал:

www.pravda.com.ua/rus/news 

 

/2022/08/2/7361495/

Сидели люди, тихо рефайлили. И обана политическая статья во время войны. Печалька.

 

Дивно - СБУ напевно в долі...

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, mastervovik сказал:

Например? Покажите мне их чат-бот

Могу поискать наш чат бот. Вы думаете, что у них нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, OlaR сказал:

Орланы требуют так же много операторов, которые просматривают все, что они снимают. Вы представляете объем работы?

Ржунимагу) вы ещё и военный эксперт, это в Рашке не хватает операторов на орланы?)) Чего-чего а мяса там навалом, оператором и срочника можно посадить. 

Но суть не в этом, Арта идёт в комплексе с аэроразведкой, зачем им просматривать тысячи км? Они осматривают квадрат предполагаемой отработки и делают корректировку. Там не надо миллион операторов, одного хватит

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, OlaR сказал:

Ну и Орлан заметили и передислоцировались, а куча местных мимо проходящих, совсем другое.

Я с трудом представляю кучу подходящих местных на фронте под гаражами. Думаю вата первая в подвал лезет)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Vikctor сказал:

Дивно - СБУ напевно в долі...

Не поверите, не в доле это йохный бизнес при всех президентах начиная с Данилыча.

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, OlaR сказал:

Могу поискать наш чат бот. Вы думаете, что у них нет?

Зачем мне наш, покажите их?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mastervovik сказал:

Зачем мне наш, покажите их?

Я не планировала сливать данные оркам. Потому не искала ... Наши знаю ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Vikctor сказал:

Просто не уявляю як можно досі жодного разу не почути від війскових в зоні ООС про насиченість зрадниками/корегувальниками/ждунами серед місцевого населення.

Точка зрения зависит от точки сидения, я много слышу как достали беженцам с домбаса, как достали водятлы с Харькова и ТД и та. 

Я не исключаю, что там много ваты, я сомневаюсь в сдаче ими позиций, для этого нужен ум и смелость, чего у ваты я не замечал)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, OlaR сказал:

Я не планировала сливать данные оркам. Потому не искала ... Наши знаю ...

Т.е. вы так решили , значит так и есть?

А как же презумпция невиновности?

Я живу по правилу "лучше поверить врагу, чем не поверить другу!"

Да видимо я не полноценный украинец из нации контрразведчиков))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

Не поверите, не в доле это йохный бизнес.

Так, сгоден. Інша справа пам'ятаю коли теж саме СБУ при криголамі інсценувала вбивство бабченка, та на серйозних щах расповідало ротом свого голови про ще 50 замовлених лідерів суспільних думок. Навіть якогось "організатора" вбивства схопили яскраво на вулиці. Злі язики кажуть що потім тихенько відпустили... Оце була структура - не то що зараз.

П.С.: я давно не помічаю різниці в ріториці порохоботів та кремлеботів в коментах. на цензорі...

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Privet сказал:

 

Блин я вначале не понял кто этот летчик и почему-это он не надел кислородную маску полностью - там же и микрофон в ней (а так фиг что скажешь) и кислород если что (а так фиг подышишь)... Странно думаю... А потом пригляделся.... И все понял - пиар наше всьо - а в маске кто бы его узнал?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, mastervovik сказал:

Точка зрения зависит от точки сидения, я много слышу как достали беженцам с домбаса, как достали водятлы с Харькова и ТД и та. 

Я не исключаю, что там много ваты, я сомневаюсь в сдаче ими позиций, для этого нужен ум и смелость, чего у ваты я не замечал)

Сдавати позиції це не біном ньютона. Відповідно розум там не потрібен - достатньо вміння користуватись сматфоном. Сміливість так, потрібна. Но виявляють дай бог одного з сотен, тому шанс попастись на жаль не дуже високий...

Спойлер

коротке відео про Бахмут та його ждунів:

 

 

 

 

Спойлер

довге відео про Лисичанськ та його ждунів:

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Vikctor сказал:

Так, сгоден. Інша справа пам'ятаю коли теж саме СБУ при криголамі інсценувала вбивство бабченка, та на серйозних щах расповідало ротом свого голови про ще 50 замовлених лідерів суспільних думок. Навіть якогось "організатора" вбивства схопили яскраво на вулиці. Злі язики кажуть що потім тихенько відпустили... Оце була структура - не то що зараз.

П.С.: я давно не помічаю різниці в ріториці порохоботів та кремлеботів в коментах. на цензорі...

То о чем я говорю к Бабченко, Порохоботам, Зелеботам и вообще к политике отношения дела не имеет. Это обычный бизнес. А судя по говорящей голове ребята на ихнюю поляну залезли. Раньше просто сюда политику не мешали.

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...