Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Кирило Володимирович

42 мин.  · 

Сейчас, подождите. Кремль еще оттянет из под Бахмута войска на Херсонщину и... Двинемся и быстро освободим Лисичанск. Представляю выражения лиц местных любителей России, когда они нах увидят :)))

....и где будет главный подлый изящный удар?

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, AOZ1 сказал:

Ну Потап же с шапкой по Испании ходил :)

Для квартала или ВСУ?)

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Propeller сказав:

Кирило Володимирович

42 мин.  · 

Сейчас, подождите. Кремль еще оттянет из под Бахмута войска на Херсонщину и... Двинемся и быстро освободим Лисичанск. Представляю выражения лиц местных любителей России, когда они нах увидят :)))

....и где будет главный подлый изящный удар?

Балаклейський казан.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знаю, чому це так зачепило людей - тисячі втратили на цій війні рідних. Горя море. Сотні тисяч не можуть доторкнутися до своїх рідних. А у гаранта є така можливість - своїх він захистив. І головний його героїзм в тому, що він не втік. Сумнівне досягнення, маючи такий захист. Зеленська не є уособленням народу - вона уособлення влади, до якої дуже багато болючих запитань нещасних знедолених людей!

Ініціатор фотосета не Vogue і не Енні Лейбовіц.

Ініціатор українска сторона.

Лейбовіц довго умовляли, про що відверто напісав українский Vogue. Одразу виникає наступне питання, - хто сплатив гонорар меткині? Чи доречні такі трати підчас війни - питання риторичне. Так само як і чи доречно робити гламурні фотосесії на фоні зруйнованої "Мрії". Можете уявити фотосесію Марини Порошенко на фоні розбитого ДАПу?

От і я не можу. То інший рівень ментальності, гідності, банальної порядності та моралі.

Україна vs малоросія - боротьба триває.

«Зазирнули в очі" та "скінчили в голові", все як обіцяв боневтік. В той час, коли спільнота шукала мир у ленки між ногами, орки знімали відео кастрації нашого полоненого , теж мистецтво, яке побачить Світ. А ще , захопили Вугледарську ТЕС. А ще, підірвали наших 40 полонених азовців, очевидно, щоб сховати результати катувань. А ще, в Миколаєві на зупинці автобусу вбито семеро мирних людей……. Українське суспільство мало б обговорювати ці моменти, але оргазмувало на лЄнкине фото. Та, навіть , більше організували флешмоб "розкарячка"....Чорне дзеркало, панове. Чорне дзеркало.

  • Лайк 4
  • Сумно 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, DimaF сказал:

Для квартала или ВСУ?)

Тут говорили, что для ВСУ. :) Хотя там сумма разве что на билеты и хавчик была. Вообще квартал штука разнародная. Тот мужик, что в 14 году с Зеленским чисто ньюс вел вроде как по фронту катается, хоть и в Испании с кварталом был.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Вомбат сказал:

Я знаю, чому це так зачепило людей - тисячі втратили на цій війні рідних. Горя море. Сотні тисяч не можуть доторкнутися до своїх рідних. А у гаранта є така можливість - своїх він захистив. І головний його героїзм в тому, що він не втік. Сумнівне досягнення, маючи такий захист. Зеленська не є уособленням народу - вона уособлення влади, до якої дуже багато болючих запитань нещасних знедолених людей!

Ініціатор фотосета не Vogue і не Енні Лейбовіц.

Ініціатор українска сторона.

Лейбовіц довго умовляли, про що відверто напісав українский Vogue. Одразу виникає наступне питання, - хто сплатив гонорар меткині? Чи доречні такі трати підчас війни - питання риторичне. Так само як і чи доречно робити гламурні фотосесії на фоні зруйнованої "Мрії". Можете уявити фотосесію Марини Порошенко на фоні розбитого ДАПу?

От і я не можу. То інший рівень ментальності, гідності, банальної порядності та моралі.

Україна vs малоросія - боротьба триває.

«Зазирнули в очі" та "скінчили в голові", все як обіцяв боневтік. В той час, коли спільнота шукала мир у ленки між ногами, орки знімали відео кастрації нашого полоненого , теж мистецтво, яке побачить Світ. А ще , захопили Вугледарську ТЕС. А ще, підірвали наших 40 полонених азовців, очевидно, щоб сховати результати катувань. А ще, в Миколаєві на зупинці автобусу вбито семеро мирних людей……. Українське суспільство мало б обговорювати ці моменти, але оргазмувало на лЄнкине фото. Та, навіть , більше організували флешмоб "розкарячка"....Чорне дзеркало, панове. Чорне дзеркало.

Брешуть мабуть😎:

www.pravda.com.ua/news/2022/08/2/7361495/

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sergio сказав:

Брешуть, мабуть😎:

 

така робота...

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

Брешуть мабуть😎:

www.pravda.com.ua/news/2022/08/2/7361495/

все просто. пояснюю. якщо обсирають порошенка - то свята правда. якщо колорьового, то брехня і не на часі.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

все просто. пояснюю. якщо обсирають порошенка - то свята правда. якщо колорьового, то брехня і не на часі.

спробуйте взагалі нікого не обсирати... може так буде краще...

 

image.png.75c25c96c275fe00d54efff80be79a61.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Вомбат сказал:

А ось цей козак сміливо рубається з загарбниками в складі мюнхенської тероборони
 

Тачки на ЗСУ шле регулярно. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, iiigolkin сказал:

спробуйте взагалі нікого не обсирати... може так буде краще...

Я так і роблю...

Вже краще !

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, iiigolkin сказав:

спробуйте взагалі нікого не обсирати... може так буде краще...

 

image.png.75c25c96c275fe00d54efff80be79a61.png

Почніть з себе.Будь ласка.

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, sergio сказал:

Брешуть мабуть😎:

www.pravda.com.ua/news/2022/08/2/7361495/

Кто тут у нас из IT индустрии?

Никому ниче не муляет?

photo_2022-08-02_16-30-06.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

Кто тут у нас из IT индустрии?

Никому ниче не муляет?

photo_2022-08-02_16-30-06.jpg

www.imena.ua/blog/tor-proksi-49/

 

Аппаратный прокси-сервер анонимной сети Tor можно купить за $49

 26.11.2013

Устройство Safeplug призвано повысить популярность среди пользователей анонимной сети Tor. Достаточно включить Safeplug в розетку, как все устройства поблизости начинают “ходить” в Интернет через защищённую сеть Tor.

Safeplug автоматически перенаправит все онлайн-подключения через анонимную сеть Tor, при этом, пользователям не придётся возиться с настройками и устанавливать специальное программное обеспечение.

Разработчики рекомендуют активировать прокси для мобильных устройств, которые подключаются по Wi-Fi: сеть Tor работает довольно медленно, и на рабочем столе не получится смотреть видео, играть в онлайн-игры или скачивать файлы на большой скорости.

Помимо подключения к анонимной сети, прокси-сервер Safeplug автоматически удаляет рекламные баннеры из трафика, и пользователь больше не увидит Интернет-рекламу ни на одном устройстве, подключённом к Safeplug.

Владельцы аппаратного прокси-сервера могут, также, использовать его, как ретранслятор. Десятки тысяч таких устройств способны многократно увеличить количество ретрансляторов Tor, которых сейчас всего около 4 тысяч, и это увеличит скорость работы анонимной сети во всем мире.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Корнил сказал:

нещодавно спілкувався з війсковим ЗСУ з під Бахмута, він, як і наш Юра Київ був в ТРО київський області, а потім їх переформували и кинули на схід..каже, під Києвом люди на окупованих територіях сдавали позиції орків від дитини до діда, а тут навпаки, кожен другий колаборант, стучать русні повсюдно..сука, йобані виродки, скільки народу за них загублено, їх hуярять градами, бомбами, а вони їм здають наших, зомбаки їбучі

Я думаю это предвзятость на уровне подсознания. Ваты везде хватает, естественно чем ближе к Рашке тем больше, но не уверен что на столько много шоб такой херью спокойно заниматься. В городах можно, а в сёлах все друг друга знают, и вату тоже, не дали бы ей этого делать. Не говоря уже о том ещё пускай найдет кому сдавать... Я не пойму как сдают, по телефону звонят?)) Кому?

У меня версия такая, Купер говорил что у ***ашки овердоухуа орланов! Да, их сбивают, но с трудом и условно там безлим. Естественно они все на востоке, по-этому и кажется что сдают. Мне вот недавно вояка рассказывал , мол идёт обстрел первый, неточный а следующий с учётом корректировки ваты уже точный. Но с чего он взял что это вата корректировала а не аэропозведка? Я себе не представляю как ватник сидит и смотрит в окно как работают грады, рассчитывает где наши и пишет смс путину. А вот с орлана верю что видно где дислокация где прилет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Canton сказав:

Кто тут у нас из IT индустрии?

Никому ниче не муляет?

Ну яке муляє? Вони ж тупарі, ковтають зелене інфогівно, навіть не розжовуючи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Canton сказав:

Никому ниче не муляет?

Там фоточка прикольна. Отак і бачу, як боти Пороха робоче місце облаштовують плакатиками з леніним та зрущовим. Але нічого, тупим цілком зайде.
Кстаті, кожному боту платили по 4000 доларів зарплати.
fb3d159-botu2.jpg.c78bd008477d221a650fd739cd4fd6b2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Canton сказал:

Кто тут у нас из IT индустрии?

Никому ниче не муляет?

photo_2022-08-02_16-30-06.jpg

Дана новина взагалі нічого не каже про суть справи. Описане обладнання може використовуватись для різних цілей. Тому тут тільки опиратись на оф повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, loader сказал:

Дана новина взагалі нічого не каже про суть справи. Описане обладнання може використовуватись для різних цілей. Тому тут тільки опиратись на оф повідомлення.

При чем тут новина? Я спецом выделил...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вомбат сказал:

Там фоточка прикольна. Отак і бачу, як боти Пороха робоче місце облаштовують плакатиками з леніним та зрущовим. Але нічого, тупим цілком зайде.
Кстаті, кожному боту платили по 4000 доларів зарплати.
fb3d159-botu2.jpg.c78bd008477d221a650fd739cd4fd6b2.jpg

Скоріш за все це "бізнес проект" такий чийсь був. Тому замовники могли бути різними.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, mastervovik сказал:

Я думаю это предвзятость на уровне подсознания. Ваты везде хватает, естественно чем ближе к Рашке тем больше, но не уверен что на столько много шоб такой херью спокойно заниматься. В городах можно, а в сёлах все друг друга знают, и вату тоже, не дали бы ей этого делать.

В том-то и дело, что соседи дают! Если ваты 10%, то она получит ***юлей, если 50%, то будет безнаказанно сдавать ...

Цитата

Не говоря уже о том ещё пускай найдет кому сдавать... Я не пойму как сдают, по телефону звонят?)) Кому?

Так же, как наши в оккупации сдавали позиции орков - чат-бот в телеграмме, например, прекрасно работает. Причем наводили даже на свои улицы, бо не все равно под кем жить ...

Цитата

У меня версия такая, Купер говорил что у ***ашки овердоухуа орланов! Да, их сбивают, но с трудом и условно там безлим. Естественно они все на востоке, по-этому и кажется что сдают. Мне вот недавно вояка рассказывал , мол идёт обстрел первый, неточный а следующий с учётом корректировки ваты уже точный. Но с чего он взял что это вата корректировала а не аэропозведка? Я себе не представляю как ватник сидит и смотрит в окно как работают грады, рассчитывает где наши и пишет смс путину. А вот с орлана верю что видно где дислокация где прилет.

Орланы требуют так же много операторов, которые просматривают все, что они снимают. Вы представляете объем работы? С учетом того, что все маскируется сверху? Там глаза на лоб вылезут внимательно все пересмотреть. Сотни местных, которые смотрят у себя и шлют информацию врагу реально серьезная подмога. Потом Орлан может уточнить координаты, но это не тысячи квадратных км отснятого материала, а небольшой участок. Ну и Орлан заметили и передислоцировались, а куча местных мимо проходящих, совсем другое.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

При чем тут новина? Я спецом выделил...

Так там нічого не зрозуміло. Що таке 200 проксі серверів? Візичні бокси, віртуальні чи просто використання сторонніх. Які висновки з цього робити?

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...