Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

26 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Цих теж випустять? - Групу чоловіків затримали в лісі на Київщині: Підозрюють, що це ДРГ. ФОТО Джерело: https://censor.net/ua/p3358497

думаю чуваки просто збирали що залишилось після кацапів щоб продавати на reibert.info/

до речі, теж риторичне питання хто їм "дах" тримає :ROFL:

12 минут назад, Alvalk сказал:

А як вам це? 


Самий час розпродати всю країну за копійки

туди ж податок 10% на обмін валюти та багато іншого. наркоману гроші зараз потрібні, тому що жити йому залишилось недовго, а хочеться гарно. що з тим буде потім сім'я робити наркоману пофігу :ROFL:

4 минуты назад, Бездомный сказал:

та там і хлопчик з "гарної сім'ї" - сім'ї  юристів :pozor:

не треба заздрити :ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

у не треба заздрити :ROFL:

Арбатский ответил, что ему сложно ответить, что он допустил ошибку и раскаивается.:pozor:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Alvalk сказав:

А як вам це? 


Самий час розпродати всю країну за копійки

Ага... ми так боялися "продешевить", що маємо 30-ть років збиткових державних підприємств, що є годівницею для корупціонерів і прірвою в нашому бюджеті. Тим не менше, це не заважало овочам та петьманам скуповувати за копійки державну власність.

 

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Не треба ліпити ікону з п'ятого. Він не виправдав сподівань, тому і не був переобраний. Розумієте, на Януковича не було ніякої надії, а на Порошенка - була. Він же, типу, свій, з "помаранчевих".

1. Я ні з кого не ліплю ікону. Цим страждають лише прихильники шостого

2. Так, він не виправдав сподівань. Перші 1-2 року були реформи в гарному темпі, а потім забуксували. Не в останню чергу тому, що проєвропейська коаліція в парламенті розвалилась. Ну це знають лише  ті, хто дивився, хто, як і за що голосує. Той, хто вважає, начебто все в країні вирішує особисто Президент, на це не здатний. Чому розвалилась? Ну то питання наприклад к тим, хто обирав Йулю, чи Садового. А коли немає коаліцій - доводиться торгуватись зі всяким лайном в ВР.

3.Скажіть краще, що за 3 роки  гарного (крім дорог), зробила влада, що була обрана "абинепорошенківцми"?

 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 10
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Музей сказав:

Ага... ми так боялися "продешевить", що маємо 30-ть років збиткових державних підприємств, що є годівницею для корупціонерів і прірвою в нашому бюджеті. Тим не менше, це не заважало овочам та петьманам скуповувати за копійки державну власність.

Що ви знов несете?  Звісно приватизація - це добре. Але під час війни ціна падає  на порядок.  Чи вам просто дуже хочеться, щоб Зельмани (висловлюючись вашою мовою) накупили собі за безцінок? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Alvalk сказал:

Що ви знов несете?  Звісно приватизація - це добре. Але під час війни ціна падає  на порядок.  Чи вам просто дуже хочеться, щоб Зельмани (висловлюючись вашою мовою) накупили собі за безцінок? 

аби не порошенко 😆  , беня вже на низькому старті. прахвесіонали во всій красі - багатства багатим, злидні злидням

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[дивлячись на власну аватарку, мрійливо примружує оченята і корчить в дзеркало огидні гримаси]:
 

1 година тому, US7IGN сказав:

декому треба до дзеркала не підходити і буде не так огидно :ROFL:

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, iiigolkin сказал:

[дивлячись на власну аватарку, мрійливо примружує оченята і корчить в дзеркало огидні гримаси]:
 

 

а ви не примружуйтеся, а краще посміхайтеся :ROFL:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, ozzy сказав:

беня вже на низькому старті.

До речі, цікаво, а де він зараз і на яких підставах? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

До речі, цікаво, а де він зараз і на яких підставах? :)

В Днепре сидит, у него черная метка вроде от вашинтонского обкома.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Він не виправдав сподівань

А может кому то из хомяков надо было губозакаточную машинку из кладовки достать?

Мне вот кажется, что даже переоправдал ожидания... я ожидал худшего...а он оказался лучшим на фоне всех остальных и даже более, с поправкой на историческую реальность того времени...особенно, что касалось армии...остальное меня не сильно пипчит...

Но это после трезвого и вдумчивого анализа...на чашу весов "Здобув" - "Проїбав"

Но это же думать надо, а для хомяков это сложно...знают только дай...

  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, DimaF сказав:

В Днепре сидит

А на яких підставах? він же вже не українець :evil:

4 хвилини тому, DimaF сказав:

у него черная метка вроде от вашинтонского обкома

от нехай їде туди і спробує там суддям занести, як він тут звик

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

А на яких підставах? він же вже не українець 

А я почем знаю.

Вроде инфы про выезд не было.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, DimaF сказав:

А я почем знаю.

Вроде инфы про выезд не было.

От я й кажу - екстрадувати треба.  До речі, нашим партерам з США це сподобається. Може навіть щось нове й цікаве зі зброї дадуть :) 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Alvalk сказав:

Що ви знов несете?  Звісно приватизація - це добре. Але під час війни ціна падає  на порядок.  Чи вам просто дуже хочеться, щоб Зельмани (висловлюючись вашою мовою) накупили собі за безцінок? 

Поясню Вам, як найрозумнішому.

Країна МУСИТЬ зкинути зі своєї шиї ярмо корумпованих керівників державних підприємств, через які олігархи вимивабть ВСЕ з державного бюджету. Після цього, такі підприємства почнуть сплачувати податки в держбюджет (замість отримувати дотації на збитки), або будуть продані більш ефективним власникам і теж будуть сплачувати податки.

В обох випадках Україна позбавиться пасивів. Соьогоднішні пасиви стануть активами.

 

Мені шкода, що Ви не здатні зрозуміти арифметику але намагаєтеся підлаштувати вищу математику під власну недолугість.

 

Я Вас дуже прошу, не пишіть мені. Ви не співрозмовник.

  • Лайк 3
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, DimaF сказал:

В Днепре сидит, у него черная метка вроде от вашинтонского обкома.

Я б ще додав, і спокійненько готується до масштабної приватизації!

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

От я й кажу - екстрадувати треба.  До речі, нашим партерам з США це сподобається. Може навіть щось нове й цікаве зі зброї дадуть :) 

не здивуюсь якщо дійсно обміняють на пару літаків наприклад :ROFL:

2 минуты назад, Музей сказал:

Країна МУСИТЬ зкинути зі своєї шиї ярмо корумпованих керівників державних підприємств

вибачте, але хто їх туди призначав? чому держава не опікується належним керуванням своїх активів? чому питання до "алігархів", а не до держави, яка допускає це? алігархі роблять лише те, що можуть. і ще й годують купу людей, які на них працюють...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

вибачте, але хто їх туди призначав? чому держава не опікується належним керуванням своїх активів? чому питання до "алігархів", а не до держави, яка допускає це? алігархі роблять лише те, що можуть. і ще й годують купу людей, які на них працюють...

Ви дійно не знаєте що Корупція = Олігархи + Чиновники (депутати та карманні міністри)? Карманні міністри забезпечують призначення директорами державних підприємств правильних людей. 

Джерелом фінансування корупції ї є державне підприємство. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Музей сказав:

Я Вас дуже прошу, не пишіть мені. Ви не співрозмовник.

я так довго гналася за вами, щоб сказати, що ви мені не цікаві (с) :ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Музей сказал:

Ви дійно не знаєте що Корупція = Олігархи + Чиновники (депутати та карманні міністри)? Карманні міністри забезпечують призначення директорами державних підприємств правильних людей. 

Джерелом фінансування корупції ї є державне підприємство. 

джерелом є мудрий нарід, який все це підтримує, працює та сплачує податки )

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

не здивуюсь якщо дійсно обміняють на пару літаків наприклад :ROFL:

вибачте, але хто їх туди призначав? чому держава не опікується належним керуванням своїх активів? чому питання до "алігархів", а не до держави, яка допускає це? алігархі роблять лише те, що можуть. і ще й годують купу людей, які на них працюють...

На сегодня известен один случай успешной работы госконтор. Это Сингапур. Все остальные идут по пути приватизации за любые деньги. Даже у Китая не очень получилось сделать кальку, несмотря на массовые растрелы.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...