Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Йес! Я знал, я верил!!!

Тьху, бля...

“дивовижна історія життя Зеленського, від дитинства хлопця у центральній Україні до його ролі лідера під час війни”. (С)

296074192_1807950326210895_5676314530090549209_n.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Alvalk сказал:

Або олігарх свою людину до влади приводить, а потім бац - і вона його громадянства лишає.

Или как вариант, что кто-то думал (возможно и сам олигарх также заблуждался), что олигарх своего человека к власти привел.

11 часов назад, Alvalk сказал:

та  з тими людинами в політиці взагалі  якось дивні метаморфози відбуваються.  От інколи дивишся, наче генпрокурор - 100% своя людина, а потім бац - і вже не своя.

ничего удивительно т.к. власть меняет людей (и как правило в худшую сторону), поэтому политиков нужно менять как подгузники, и по той же причине... кстати для сравнения Порошенко увольнял своего человека - Шокина исключительно под давлением США (а не как Венедиктову из-за того, что не справлялась с обязанностями) :) и не увольнял Луценко (хотя тот провалил все, что только можно, включая дело Савченко даже при наличии неоспоримых видеодоказательств подготовки гос. переворота).

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, MaxS сказал:

Приватизація під час війни - це як розпродаж в палаючому супермаркеті. Назвіть хоч якусь релевантну  методику оцінки активів під час війни, скачках курсу і т.д.

Основная причина коррупции в Украине - это огромное количество (при прежней власти было 3500) гос. предприятий. Тот же Антонов бесполезное для государства гос. компания или Укрпочта (при наличии не государственной Новой почты)... которые все свои убытки перекладывают на бюджет (поэтому требуются такие большие налоги в этой стране, чтобы содержать ненужный гос. аппарат и их компании)... как сейчас тянет Нефтегаз (любые убытки покрываются за счет бюджета, в то время как если бы это была обычная компания она бы обанкротилась без ущерба для бюджета, а значит всех граждан Украины). У государства в собственности должны остаться только энергетические компании (типа АЭС), даже военные компании должны быть не государственными (как в Америке Джавелин производит Raytheon и Lockheed Martin или M142 HIMARS производит тот же Lockheed Martin). Государству не будет вреда если он избавится от убыточных компаний (не важно во время войны или нет), наоборот во время войны нужно максимально урезать затраты на существования гос. аппарата (не нужно столько депутатов в ВР и нужно упразднить администрацию президента, министерство культуры и пр. ненужные органы), половину гос. аппарата можно сократить без вреда :) просто внедрив автоматизированные сервисы (чтобы человек напрямую мог получать любую справку из гос. реестра, как мы получаем сейчас выписку с банка, без участия менеджера банка).

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, ukrainian сказал:


цікаво чим вдарили ?

Маю надію, що в другому авто ніхто не користувався паском безпеки.

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Vikctor сказав:

разом з Аваковим потрібно брати всю команду - гордона, шустера

Шустеру заборонили в'їзд в Україну.

"Нехай щастить!" (с)

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

Йес! Я знал, я верил!!!

Тьху, бля...

“дивовижна історія життя Зеленського, від дитинства хлопця у центральній Україні до його ролі лідера під час війни”. (С)

296074192_1807950326210895_5676314530090549209_n.jpg

а вам хіба в церкві не казали що було в Біблії пророцтво про явлення?

24 А вам, та іншим, що в Тіяти́рах, що не мають науки цієї, і — як кажуть — не розуміють так зва́них глиби́н сатани́, кажу́: не накладу́ на вас іншого тягара,

 25 тільки те, що ви маєте, трима́йте, аж поки прийду́.

 26 А переможцеві, і тому́, хто аж до кінця доде́ржує Мої вчинки, Я дам йому вла́ду „над поганами,

 27 і буде пасти́ їх залізним жезлом; вони, немов гли́няний по́суд, покру́шаться“, як і Я оде́ржав вла́ду від Свого́ Отця,

 28 і дам Я йому зо́рю досві́тню.

 29 Хто має вухо, хай чує, що́ Дух промовляє Церква́м!“

Змінено користувачем US7IGN
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, dvr002 сказал:

До Війни Притулу зовсім не сприйвам

а я був на концерті - смішно було :ROFL:

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, laritus сказав:

Основная причина коррупции в Украине - это огромное количество (при прежней власти было 3500) гос. предприятий. Тот же Антонов бесполезное для государства гос. компания или Укрпочта (при наличии не государственной Новой почты)... которые все свои убытки перекладывают на бюджет (поэтому требуются такие большие налоги в этой стране, чтобы содержать ненужный гос. аппарат и их компании)... как сейчас тянет Нефтегаз (любые убытки покрываются за счет бюджета, в то время как если бы это была обычная компания она бы обанкротилась без ущерба для бюджета, а значит всех граждан Украины). У государства в собственности должны остаться только энергетические компании (типа АЭС), даже военные компании должны быть не государственными (как в Америке Джавелин производит Raytheon и Lockheed Martin или M142 HIMARS производит тот же Lockheed Martin). Государству не будет вреда если он избавится от убыточных компаний (не важно во время войны или нет), наоборот во время войны нужно максимально урезать затраты на существования гос. аппарата (не нужно столько депутатов в ВР и нужно упразднить администрацию президента, министерство культуры и пр. ненужные органы), половину гос. аппарата можно сократить без вреда :) просто внедрив автоматизированные сервисы (чтобы человек напрямую мог получать любую справку из гос. реестра, как мы получаем сейчас выписку с банка, без участия менеджера банка).

Все вірно. Але не під час війни і з максимально відкритими процедурами і доброчесними публічними покупцями, а не ТОВ з уставним фондом 1000 грн і власником-бомжом, чітко під якого прописані умови.

В курсі скільки ті ж кацапи викупили стратегічних підприємств, щоб пустити під ніж? НПЗ Одеський і Лисичанський, Луганський вагонобудівний і список можна продовжувати на кілька сторінок 

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, US7IGN сказав:

а я був на концерті - смішно було :ROFL:

Підходить, треба брати. Хомутинник в сім'ї - сопадєніє :)

Змінено користувачем MaxS
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, MaxS сказал:

Все вірно. Але не під час війни і з максимально відкритими процедурами і доброчесними публічними покупцями, а не ТОВ з уставним фондом 1000 грн і власником-бомжом.

В курсі скільки ті ж кацапи викупили стратегічних підприємств, щоб пустити під ніж? НПЗ Одеський і Лисичанський, Луганський вагонобудівний і список можна продовжувати на кілька сторінок 

Дополню, что ещё и не выкупить с целью порезать оборудование на металл, здания снести и построить ЖК. Как зачастую у нас происходило, в том числе и кацапами. 

Тот же ЗАлК в итоге вернули государству, но от завода осталось ничего 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, MaxS сказал:

Підходить, треба брати. Хомутинник в сім'ї - сопадєніє :)

Я вже писав, про цей найбільший компромат. В Притули жінка - сестра жінки Хомутинника. Любов - штука зла. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

Я вже писав, про цей найбільший компромат. В Притули жінка - сестра жінки Хомутинника. Любов - штука зла. 

нарід мудрий, не заважайте обирати розумом :ROFL:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фіксується накопичення ворожих військ у районі Кривого Рогу, - Вілкул Джерело: https://censor.net/ua/n3358718

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Вячеслав63 сказал:

Те, що прийняли по пенсійній - теж дуже дискусійне. Багато з тих, хто народився в 60-70-х, не мають того нового "страхового стажу", тому, що було безробіття та інші негаразди і будуть сидіти до 65-и без пенсії, як, до речі і я. Багато фірм, підприємств вже не існує, а якщо робота була не в Україні - то, взагалі, неможливо щось доказати. Та й пенсія, наприклад, в моєї жінки, вчительки молодших класів - 3000 гривень, ну, таке...

Там все до геніального просто, хто платив більше податків - той отримує більшу пенсію. Не має значення, "старий" стаж чи "новий" - кожен рік стажу додає 1% до розрахункової суми. Звісно, розрахунки робляться по періоду з 1998 чи з 2000р (коли все з'явилось в БД ПФ). Тобто те, що можна доказати. У вас є кращій варіант розрахунку? Чи може в Йулі був? Звісно що ні. Його й бути не може.

10 часов назад, Вячеслав63 сказал:

тому, що було безробіття та інші негаразди і будуть сидіти до 65-и без пенсії, як, до речі і я.

Ооо! Тепер зрозуміло, ви - точно Йулін клієнт. Вона любить таких, хто державі нічого не давав, але хоче від неї отримувати все.

А я працював з 17 років, завжди платив податки по-білому, не маю жодного року перебою в стажі, зможу вийти на пенсію (і отримувати далеко не мінімалку) навіть трохи раніше 60 років (тому що вже буде 40 років стажу). Ви насправді вважаєте, що нас з вами треба урівняти? Тоді далі сперечатись немає сенсу.

Я багато бачив тих, хто казав, що роботу не може знайти, а насправді просто не хотів, бо там зарплатня не влаштовує, тут умови праці, а йому подавай все і відразу. Дивився на таких і було лише одне питання - а що ти вмієш?  А хто хотів - завжди роботу знаходив. Йшов спочатку за копійки на будь-яку роботу, отримував досвід і потім влаштувався на роботу краще. До речі, в мене дружина такий шлях пройшла. А коли зрозуміла, що й та робота не вічна, то пішла на курси, та кардинально змінила спеціальність. 

Це я до чого? Під лежачий камень вода не тече. Скиглити набагато легше, ніж щось робити.

10 часов назад, Вячеслав63 сказал:

Багато фірм, підприємств вже не існує, а якщо робота була не в Україні - то, взагалі, неможливо щось доказати

А навіщо фірми? У мене є трудова книжка, там все записано. А якщо робота не в Україні - то власний вибір кожного. Як правило ці люди отримували зарплатню набагато більше, ніж в Україні і мали можливість відкласти собі на старість. Якщо не зробили це - хто їм доктор?  Але держава добра, вона їм теж щось платить з моїх податків. 

  • Лайк 6
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

Я вже писав, про цей найбільший компромат. В Притули жінка - сестра жінки Хомутинника. Любов - штука зла. 

В нормальній політичній чи корпоративній культурі є таке поняття, як конфлікт інтересів. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, MaxS сказал:

В нормальній політичній чи корпоративній культурі є таке поняття, як конфлікт інтересів. 

кажуть, в гей культурі прийнято пердоліти в дупу :ROFL:

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, yukon сказал:

Маю надію, що в другому авто ніхто не користувався паском безпеки.

Естественно. В зоне вероятных обстрелов нельзя пристегиваться и окна закрывать. 

В этом случае отминусовали 6 офицеров и 5 рядовых. Скока 200, скока 300 - не знаю

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

а вам хіба в церкві не казали що було в Біблії пророцтво про явлення?

 

А церква та біблія -це шо?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

 

А навіщо фірми? У мене є трудова книжка, там все записано. А якщо робота не в Україні - то власний вибір кожного. Як правило ці люди отримували зарплатню набагато більше, ніж в Україні і мали можливість відкласти собі на старість. Якщо не зробили це - хто їм доктор?  Але держава добра, вона їм теж щось платить з моїх податків. 

А, то ви не в курсі, що все треба підтвердити сучасними довідками з місць ваших робіт, що ви дійсно там працювали? Знайомий клавішнік працював в філармонії в Зугдіді, я колись працював в Красноярській філармонії. Як нам зараз підтвердити цю роботу? Покійний сусід, працював в кооперативі, якого вже давно немає. В кого брати довідку? Не всі ж працювали на державних підприємствах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

А церква та біблія -це шо?

uk.wikipedia.org/wiki/Армія,_мова,_віра

:ROFL:

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Alvalk сказал:

Там все до геніального просто, хто платив більше податків - той отримує більшу пенсію. Не має значення, "старий" стаж чи "новий" - кожен рік стажу додає 1% до розрахункової суми. Звісно, розрахунки робляться по періоду з 1998 чи з 2000р (коли все з'явилось в БД ПФ). Тобто те, що можна доказати. У вас є кращій варіант розрахунку? Чи може в Йулі був? Звісно що ні. Його й бути не може.

Ооо! Тепер зрозуміло, ви - точно Йулін клієнт. Вона любить таких, хто державі нічого не давав, але хоче від неї отримувати все.

А я працював з 17 років, завжди платив податки по-білому, не маю жодного року перебою в стажі, зможу вийти на пенсію (і отримувати далеко не мінімалку) навіть трохи раніше 60 років (тому що вже буде 40 років стажу). Ви насправді вважаєте, що нас з вами треба урівняти? Тоді далі сперечатись немає сенсу.

Я багато бачив тих, хто казав, що роботу не може знайти, а насправді просто не хотів, бо там зарплатня не влаштовує, тут умови праці, а йому подавай все і відразу. Дивився на таких і було лише одне питання - а що ти вмієш?  А хто хотів - завжди роботу знаходив. Йшов спочатку за копійки на будь-яку роботу, отримував досвід і потім влаштувався на роботу краще. До речі, в мене дружина такий шлях пройшла. А коли зрозуміла, що й та робота не вічна, то пішла на курси, та кардинально змінила спеціальність. 

Це я до чого? Під лежачий камень вода не тече. Скиглити набагато легше, ніж щось робити.

А навіщо фірми? У мене є трудова книжка, там все записано. А якщо робота не в Україні - то власний вибір кожного. Як правило ці люди отримували зарплатню набагато більше, ніж в Україні і мали можливість відкласти собі на старість. Якщо не зробили це - хто їм доктор?  Але держава добра, вона їм теж щось платить з моїх податків. 

Вчора вже на третю роботу направили з біржі, вже не знаю, як відбивати . Може бейсбольною бітою?! 🤦‍♂️

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...