Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, allanek сказал:

Цього року в мене, наприклад, нема думки , що буду робити те, що роблю кожного року- збирати гриби в лісі. Не піду.

Ну тут головне не перебільшувати. Якщо в лісі чи поруч є якісь об'єкти (особливо військові) то краще не треба. А якщо збираєте гриби за   кілометри від будь-яких будівель - не бачу причин відмовлятись від грибів. Тим більше, що стволи дерев - теж непоганий захист, особливо якщо ліс не рідкий і не молодий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, allanek сказав:

Ніхто нікого не звинувачує. Питання було риторічне. Тому що не відчула різниці в тому, чи були б люди всередині, чи стояли купкою на ганку.

 

 

Різниця насправді є і дуже суттєва. На вулиці зона ураження осколками/уламками набагато менша ніж в умовному Епіцентрі з тоннами легкозаймистих речовин, важких стелажів, скла, паніки, натовпу народу, захаращених проходів в  диму і т.д.  Невже це так важко зрозуміти?

 

А стояти з розкритим клювом перед вітриною годину чи їхати займатися своїми справами - то вже особиста справа кожного і адміністрації магазину чи влади не стосується.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

продавці можуть вийти. в супермакетах каси самообслуговування є.

Згадався анекдот про Петьку (але не того, що тут постійно згадують) і Василія Іванича:

... "вот тут мені карта і поперла" :ROFL:

 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Згадався анекдот про Петьку (але не того, що тут постійно згадують_ і Василія Іванича:

... "вот тут мені карта й поперла" :ROFL:

 

ок, вмовили. натовп який стоїть перед входом - краще :ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіщо ЗСУ потрібен супутник

censor.net/ua/blogs/3361720/navscho_zsu_potrben_suputnik

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

ок, вмовили. натовп який стоїть перед входом - краще :ROFL:

Ні, краще, як в полтавському "Метро" - за периметр, в чисте поле. Хоча, оголошують, що треба бігти в бомбосховище, якого поблизу немає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

Тим більше, що стволи дерев - теж непоганий захист, особливо якщо ліс не рідкий і не молодий.

Коли перед очима 100-літні дерева, які зрізало рівненько, наче ніж шматочок масла, таки, не піду.

9 минут назад, MaxS сказал:

Різниця насправді є і дуже суттєва. На вулиці зона ураження осколками/уламками набагато менша ніж в умовному Епіцентрі з тоннами легкозаймистих речовин, важких стелажів, скла, паніки, натовпу народу, захаращених проходів в  диму і т.д.  Невже це так важко зрозуміти?

Я не про умовний Єпіцентр, а про конкретний приклад. І там, таки, нема різниці, якщо влучить ракета, де знаходитись- в самому магазині, чи назовні біля вікон, дістанеться всім.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, US7IGN сказал:

продавці можуть вийти. в супермакетах каси самообслуговування є.

Охорона теж може вийти?🙄

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, allanek сказав:

 

Я не про умовний Єпіцентр, а про конкретний приклад. І там, таки, нема різниці, якщо влучить ракета, де знаходитись- в самому магазині, чи назовні біля вікон, дістанеться всім.

Є різниця. Витягати з пожежі з під уламків довше і менш перспективно.

А ззовні є шанс,  що хоть хтось з оточуючих витратив хоч три години життя, послухавши про тактичну медицину, і не пожалів 500-1500 грн на турнікет та/або інші засоби.

В тій же Вінниці чи Кременчуці кількість жертв могла бути менша.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Alvalk сказал:

за   кілометри від будь-яких будівель - не бачу причин відмовлятись від грибів. 

Дистанционное минирование...сейчас пусто, через 15 минут густо...и никто об этом не знает еще...

У нас по Харьковской области запретили походы в лес

  • Лайк 4
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Alvalk сказав:

Ну тут головне не перебільшувати. Якщо в лісі чи поруч є якісь об'єкти (особливо військові) то краще не треба. А якщо збираєте гриби за   кілометри від будь-яких будівель - не бачу причин відмовлятись від грибів. Тим більше, що стволи дерев - теж непоганий захист, особливо якщо ліс не рідкий і не молодий.

Справа не в військових об'єктах. Багато орків по лісах шарились під Києвом. Тож розтяжки, міни - цілком реальна небезпека. 

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Alvalk сказал:

Ну тут головне не перебільшувати. Якщо в лісі чи поруч є якісь об'єкти (особливо військові) то краще не треба. А якщо збираєте гриби за   кілометри від будь-яких будівель - не бачу причин відмовлятись від грибів. Тим більше, що стволи дерев - теж непоганий захист, особливо якщо ліс не рідкий і не молодий.

В нас на дачі декілько людей вже підірвались. А кабани так весь час ... 😥 Ніяких об'єктів немає. Орки навіть не заходили, але навкруги були 😔

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Alvalk сказал:

 що стволи дерев - теж непоганий захист, особливо якщо ліс не рідкий і не молодий.

Самое худшее, что можно представить...

Щепа, сучки и ветки - вторичный осколки. Которые даже магнитом хрен определяются в теле. При обстреле НИКОГДА не бежать под дерево

  • Лайк 2
  • Дякую 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, US7IGN сказал:

ок, вмовили. натовп який стоїть перед входом - краще :ROFL:

Перед зачиненим входом. І то особиста справа кожної окремої людини в натовпі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Справа не в військових об'єктах. Багато орків по лісах шарились під Києвом. Тож розтяжки, міни - цілком реальна небезпека. 

Наши тоже иногда забывают снять. Особенно то, что в неразберихе первых дней ставилось.

Я лично 6 сигнальных растяжек снял...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Canton сказал:

Дистанционное минирование...сейчас пусто, через 15 минут густо...и никто об этом не знает еще...

У нас по Харьковской области запретили походы в лес

А вот про мины я что-то не подумал :pardon: (наверное потому, что меня этот фактор не зацепил)

Хотя дистанционно минировать Киевскую область сейчас никакого смысла нет (с другой стороны - когда их это останавливало?), но  в целом согласен,  вследствие боевых действий ранее кто знает, что там в лесу может валяться.

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Хотя дистанционно минировать сейчас никакого смысла нет 

Да ну нах...по карте от меня 20 км - весь массив "лепестками" засыпан. Саперы в него даже не идут - по зеленке хрен шо найдешь. А миноискатель ее не берет...Походу будет мертвая зона на многие годы

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

Да ну нах...по карте от меня 20 км - весь массив "лепестками" засыпан.

я про Киевскую область. В Харьковской боевые действия ведутся

3 минуты назад, Canton сказал:

Походу будет мертвая зона на многие годы

А они разве не теми минируют, что самоуничтожаются через какое-то время?

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

я про Киевскую область

подивіться на карту та не задавайте дурних питань.

3 минуты назад, Alvalk сказал:

А они разве не теми минируют, что самоуничтожаются через какое-то время?

я ще з 2 світової купу військового сміття знаходив у відмінному стані...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

я про Киевскую область. В Харьковской боевые действия ведутс

А в Киевской велись. В сторону Житомира все очень плохо везде. Думаю, что даже там, куда орки не доходили, все очень плохо

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MaxS сказал:

Є різниця.

Різниця в тому, що серед того натовпу, ми були, ледве не єдині, хто запитував про бомбосховище. Місцеві, коли чули питання, дивились на нас с подивом.

Людей не дуже хвилювало, де сховатись. Мова не про наслідки, мова про людську безпечність. Я на особистому прикладі пояснила, які зміни відбувались в моєму сприйнятті подій на початку і зараз. Тому можу зрозуміти тих, хто не сприймає оголошення тривоги, як щось фізично загрозливе для життя.

Як приклад. Коли їхали з дому, то ночували в знайомих, в селі поряд. Вони ще жили в другому вимірі мирного життя і казали нам, щоб ми нікуди не їхали, щоб залишались в них, що вони не збираються виїзджати, що все буде добре і сюди не дістане.

Через тиждень після нас, до них прилетіло так, що неподалік городи перепахало наче трактором. Зібрались в мить і зараз насолоджуються довкіллям Швейцарії.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

подивіться на карту та не задавайте дурних питань.

По перше, я питання не задавав, а висловив свою думку.  По-друге - а в чому зараз  доцільність дистанційного мінування Київської області ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

По перше, я питання не задавав, а висловив свою думку.  По-друге - а в чому зараз  доцільність дистанційного мінування Київської області ?

справа в тому що частина вже замінована і ніхто не знає точно яка саме. і якщо у них буде можливість закинути сюди якимись ракетами міни, то вони це зроблять з тією самою метою як і все інше - вбити якомога більше людей. яка ще доцільність ведення бойових дій?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

А они разве не теми минируют, что самоуничтожаются через какое-то время?

Есть разные. Но даже те, что с якобы самоликвидацией - процентов 70 не ликвидируются

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

справа в тому що частина вже замінована і ніхто не знає точно яка саме. і якщо у них буде можливість закинути сюди якимись ракетами міни, то вони це зроблять з тією самою метою як і все інше - вбити якомога більше людей. яка ще доцільність ведення бойових дій?

Тяжело раненный отвлекает на себя гораздо больше ресурсов и времени, чем 200-й.

И психологически людям ГОРАЗДО тяжелее...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...