Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, DimaF сказал:

Дай Бог!

На севфоруме крысы суетятся и все как один про ПВО, но тем не менее прорываются сообщения про взрывы.

Модер в бешенстве))

мене там ще в 2014 забанили назавжди , з формулюванням  "нефиг умничать за сотни километров" - а я всього лише попереджав  про наслідки аннексії 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Бездомный сказал:

мене там ще в 2014 забанили назавжди , з формулюванням  "нефиг умничать за сотни километров" - а я всього лише попереджав  про наслідки аннексії 

Меня там забанили с 3 аккаунтов))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, DimaF сказал:

Меня там забанили с 3 аккаунтов))

забагато "честі" для них - три акаунти відкривати 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За добу знищено чотири склади та дві бази окупантів. Інформація по Криму та Бєлгороду — уточнюється — Братчук

nv.ua/ukr/ukraine/events/bratchuk-povidomiv-shcho-v-ova-utochnyuyut-informaciyu-pro-vibuhi-v-krimu-ta-byelgorodi-novini-ukrajini-50264190.html

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Бездомный сказал:

мене там ще в 2014 забанили назавжди

15 минут назад, DimaF сказал:

Меня там забанили с 3 аккаунтов))

Похоже, наших там еще хватает:

image.png.017251809b7e65a2d5b8dd79a6a002ea.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Дашуля сказал:

Вже , сирена верещить. К.область

Так це звичне явище. Вже тиждень, так точно. Буває і по 2-3 рази за ніч волає і в телефоні, і на всю громаду.  Іноді і білим днем тревога бува. Хіба в вас не так?

Якось попали на тривогу, будучі в Сільпо ( Петрівці), всіх повиганяли з магазину. Хто хотів дочекатися закінчення, люди стояли просто неба більше години, бо ніякого сховища поряд не було. В чому сенс таких рішень, щоб магазини не працювали під час повітряної тревоги, коли людям нікуди подітись?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, allanek сказал:

В чому сенс таких рішень, щоб магазини не працювали під час повітряної тревоги, коли людям нікуди подітись?

бо нема рятувальників щоб розбирати завали через низьку зарплату :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, allanek сказал:

Так це звичне явище. Вже тиждень, так точно. Буває і по 2-3 рази за ніч волає і в телефоні, і на всю громаду.  Іноді і білим днем тревога бува. Хіба в вас не так?

Якось попали на тривогу, будучі в Сільпо ( Петрівці), всіх повиганяли з магазину. Хто хотів дочекатися закінчення, люди стояли просто неба більше години, бо ніякого сховища поряд не було. В чому сенс таких рішень, щоб магазини не працювали під час повітряної тревоги, коли людям нікуди подітись?

Керівництво магазину знімає з себе відповідальність, якщо "прилетить".

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

бо нема рятувальників щоб розбирати завали через низьку зарплату

А  щоб збирати людськи частини тіл або зішкрябувати з асфальту залишки тих, хто остався чекати відкриття, тоді знайдуть рятувальників за низьку зарплатню?

І що вас так розвеселило в моїх словах, що реакцією ви тикнули смайлик "ха-ха"?

8 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Керівництво магазину знімає з себе відповідальність, якщо "прилетить".

Це питання не до керівництва магазину, а до тих , хто зверху спустив "директиву". Я так розумію, що так виглядає "тривога" не тільки в цьому Сільпо.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, allanek сказал:

Це питання не до керівництва магазину, а до тих , хто зверху спустив "директиву". Я так розумію, що так виглядає "тривога" не тільки в цьому Сільпо.

"Хто зверху" тоже толком не знают что делать в таких ситуациях, когда пол страны под ударами ракет.

Я тоже не знаю, ибо все ТРЦ и магазины строились без убежищ.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, allanek сказал:

 

Це питання не до керівництва магазину, а до тих , хто зверху спустив "директиву". Я так розумію, що так виглядає "тривога" не тільки в цьому Сільпо.

В полтавському "Метро" ще й машини виганають за периметр паркану. Ці заходи почали застосовувати після попадання ракети в кременчукський ТРЦ "Амстор". Приліт був під час тривоги і була інформація, що керівництво магазину буде відповідати.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, allanek сказал:

Це питання не до керівництва магазину, а до тих , хто зверху спустив "директиву". Я так розумію, що так виглядає "тривога" не тільки в цьому Сільпо.

Ну дивиться наприклад.

Раніше я кожен тиждень їздив закуплятись  в супермаркет. І неодноразово потрапляв там на тревогу. Коли всім іншим магазинам ще було пофіг (не було директиви згори), цей зупинявся та виганяв всіх. 

Спочатку  пробував лишитись в середині приміщення. Але після першого ж вибуху відносно неподалеку мені стало некомфортно, бо в середині дуже багато скла. Там навіть не треба щоб прилетіло точно в нього, можна поруч, просто склом всіх поріже. І я почав виходити. Знайшов куток, де немає скла і я був відносно  захищений з 2 сторін і зовсім трохи з третьої. 

А потім в той супермаркет прилетіло. Дякувати богу, в неробочий час, але... дивлячись на пошкодження, і приміряючи на те, де я там знаходився раніше, можу сказати, що  при такому попаданні мені  в середині була б дупа (якщо не 200, то 300 точно), а там, де я стояв під час тревоги, був би живий та  непошкоджений

  • Лайк 5
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

Ну дивиться наприклад.

 

Я своим архаровцам каждую неделю провожу инструктаж по поведению под обстрелом...и уже рычали на меня...

А когда сегодня прилетело нехило - несколько человек спасибо сказали за очередную порцию мозготраханья с утра...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 3
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

А потім в той супермаркет прилетіло. Дякувати богу, в неробочий час, але... дивлячись на пошкодження, і приміряючи на те, де я там знаходився раніше, можу сказати, що  при такому попаданні мені  в середині була б дупа (якщо не 200, то 300 точно), а там, де я стояв під час тревоги, був би живий та  непошкоджений

Коли виходили з магазину, то запитували про сховище, де можна б було перечекати тривогу. Нема поблизу сховища. Мало хто поїхав або пішов подалі від магазину. Скупчення людей стояли на ганку, поряд с величезними скляними вікнамі.

На тривогу в магазині попали вперше.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, allanek сказал:

 Скупчення людей стояли на ганку, поряд с величезними скляними вікнамі.

 

Дикие люди...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, allanek сказал:

Коли виходили з магазину, то запитували про сховище, де можна б було перечекати тривогу. Нема поблизу сховища. Мало хто поїхав або пішов подалі від магазину. Скупчення людей стояли на ганку, поряд с величезними скляними вікнамі.

Так, со сховищами звісно все поганою. Але ще більша біда в головах. Наш нарід в більшості своєї (особливо де прилітає рідко) вважає себе невразливими. Тому замість того, щоб під час тревоги знайти відносно безпечне місце хоча б за 100 (чи нехай навіть 200) метрів, вони будуть стояти під вікнами та  звинувачувати владу. Але то їх особистий вибір, чому адміністрація магазину чи влада має нести відповідальність за це?

І не кажіть, що в містах немає відносно безпечних місць. Так не буває. Треба лише трохи подумати, щоб їх знайти. Чому пишу відносно? Тому що безпечне - це лише бомбосховище або метро. Відносно небезпечне - це те, що зменшить ризик хоча б на 50-80%.  

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Alvalk сказал:

Тому замість того, щоб під час тревоги знайти відносно безпечне місце хоча б за 100 (чи нехай навіть 200) метрів, вони будуть стояти під вікнами та  звинувачувати владу. Але то їх особистий вибір, чому адміністрація магазину чи влада має нести відповідальність за це?

Ніхто нікого не звинувачує. Питання було риторічне. Тому що не відчула різниці в тому, чи були б люди всередині, чи стояли купкою на ганку.

13 минут назад, Alvalk сказал:

Наш нарід в більшості своєї (особливо де прилітає рідко) вважає себе невразливими.

Я за свій (невеликий) досвід можу сказати. З першого дня війни бачили і літаки, і гелікоптери, як літало над нами, і бахало-гупало, і будинок звякав разом з "гупало". Виїхали в березні, коли вже зовсім стало скрутно.  Повернулись в травні. Так ось. Коли знаходишься всередині подій, особливо, коли без зв'язку, то наче в капсулі або в кінотеатрі, дивишься на все і не те, що не розумієшь, скоріш, не відчуваєшь повною мірою ту загрозу, що біля тебе. І нема того відчуття страху, що охоплює тебе з голови до п'ят. Коли повернулись, то вже було розуміння того, що ми могли не уникнути багато чого. Для себе з'ясувала, що знання цього огортає мене страхом, наче коконом. І зараз, багато чого, я сприймаю набагато чутливіше, ніж до того, як я не знала (не розуміла) наслідків.

Чесно кажучі, зараз мені складніше, чим на початку. Бо я вже знаю і це знання сидить в мені постійною занозою страху. До цього звикаєшь, але це, така собі, психологічна гойдалка. Тому я не так категорична по відношенню до тих людей, що очікували біля вікон магазину. Як на мене, то це було сюрреалістично, але нас ніхто не готував до цього, ніхто не вколочував в голови, як себе треба поводити.

От я вже немолода жінка, як тут полюбляють казати -старуха, але, тільки пройшовши якісь свій шлях, тільки знаходячись в безпечному місці, десь через місяць такого знаходження, стала розуміти, наскільки наївними були мої думки про те, що, якщо орки нас завоюють, то я покину все і поїду з країни. Може мені і пощастило б і я би мала змогу виїхати, але зараз розумію, що пощастило б просто залишитись живою.

 

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, allanek сказал:

Ніхто нікого не звинувачує.

Та я зараз не про вас, а взагалі. В нас, наприклад,  коли тривога - люди гуляють по парку, як і гуляли... Скільки  вже підірвалось на морських мінах - а все одно, попри заборону, бігають на пляжи.  Звісно ж таких бісить, коли виганяють з  магазина під час тревоги.

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Та я зараз не про вас, а взагалі. В нас, наприклад,  коли тривога - люди гуляють по парку, як і гуляли... Скільки  вже підірвалось на морських мінах - а все одно, попри заборону, бігають на пляжи.  Звісно ж таких бісить, коли виганяють з  магазина під час тревоги.

 

а чому хтось вирішив що він має право комусь вказувати як йому робити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

Скільки  вже підірвалось на морських мінах - а все одно, попри заборону, бігають на пляжи.

Ось про це і казала. Про людську безпечність, коли не набув якогось особистого досвіду. Цього року в мене, наприклад, нема думки , що буду робити те, що роблю кожного року- збирати гриби в лісі. Не піду.

  • Лайк 3
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.08.2022 в 09:48, karbo сказав:

можу місцевим діалектом, де русизмів багато

І це називається "насадити українску мову" :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

а чому хтось вирішив що він має право комусь вказувати як йому робити?

А чому продавець має наражати на небезпеку своє життя через якихось дебілів, котрі думають, що вони безсмертні?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

А чому продавець має наражати на небезпеку своє життя через якихось дебілів, котрі думають, що вони безсмертні?

продавці можуть вийти. в супермакетах каси самообслуговування є.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...