Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, US7IGN сказал:

справа в тому що частина вже замінована і ніхто не знає точно яка саме.

Та я вже давно вище погодився, що міни там можуть бути і в ліс ходити не  треба. Але ж ви чомусь  причепились до моєї  фразі про дистанційне мінування Київської області в теперішній час. Ладно, проїхали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені не треба ні до кого чіплятись, хоча після другої спроби я більше не бачу сенсу пояснювати очевидні речі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

хоча після другої спроби я більше не бачу сенсу пояснювати очевидні речі...

Це точно, не треба.  Ви чомусь двічі намагались пояснити мені очевидні речі, які я й так знав і про які не питав. 🤣

А от Canton-у дякую, він насправді пояснив мені декілька речей, котрі я не знав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Canton сказал:

Дистанционное минирование...сейчас пусто, через 15 минут густо...и никто об этом не знает еще...

У нас по Харьковской области запретили походы в лес

Харьков это просто жесть, когда у меня спрашивают как дела, я обычно отвечаю что в сравнении с Харьковом или Николаевом, нам точно грех жаловаться

  • Лайк 9
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16.08.2022 в 17:58, US7IGN сказав:

тобто Вадим все зробив правильно

Майже все.

Якби все - то давно вже був на Таїті.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Alvalk сказал:

По перше, я питання не задавав, а висловив свою думку.  По-друге - а в чому зараз  доцільність дистанційного мінування Київської області ?

Її замінували раніше. Ііі розмінували тільки дороги та населені пункти. Крім того, коли наш знайомий приїхав до свого будинку в Гостомелі, то замість погреба побачив блиндаж, а на подвір'ї окоп. Його попросили поки так і залишити ...

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Alvalk сказал:

Це точно, не треба.  Ви чомусь двічі намагались пояснити мені очевидні речі, які я й так знав і про які не питав. 🤣

А от Canton-у дякую, він насправді пояснив мені декілька речей, котрі я не знав.

Спасибо не булькает...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16.08.2022 в 19:42, ЧортПобьєрі сказав:

Страждання поневолених співгромадян.

Тада, восімьлєт не вистачило, щоб звідти виїхати.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Тада, восімьлєт не вистачило, щоб звідти виїхати.

більшості до останнього часу там було досить комфортно. не Карпати звісно, але для пересічного жити дешевше, а якість така сама...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vadimv сказал:

Тада, восімьлєт не вистачило, щоб звідти виїхати.

То було на протязі восьми років, а тепер... Маю родича, тоді після киримскької весни той придбав собі житло на континентальній україни, донька на острові залишилася, а тепер кацапи і там дістали, онуця його в румунії, як ото циганське життя роскидало по світу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, dvr002 сказал:

По Бельбеку ще неває інфи що там було?

Официальные сми (остальные блокуються) сообщают о двух сбитых беспилотниках, один в районе аэродрома, другой на подлёте к мосту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16.08.2022 в 21:12, Canton сказав:

у Харкові, Чернігові та Сумах втрати були б у рази менші, бо жінки і діти перебували в евакуації, плани якої були б зазделегідь складені, а евакуація вчасно проведена.

...

пропоную шанувальникам ЗЕ продовжувати вірити їхньому кумиру.

Особисто я взагалі не знаю, як можна комусь вірити. Особливо якомусь політику. Та хоча б тому ж Байдену.

Потрібно мати власну макітру і намагатися нею думати. Хоча б іноді, коли це життево важливо.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16.08.2022 в 21:28, AOZ1 сказав:

що думають про українців в офісі президента.

Те ж саме, що й попередні 30 років.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деяки показники по знищеной техніці ворога за останні два дні досить незвичайні. Напевно потроху рахують втрати у Джанкої...

 

 

 

77888084_.thumb.png.e247115a72d0d9fe586225a5305badf2.png

 

1087824704_2.thumb.png.99c83afa5231974275383dd38bf81513.png

 

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Черномор сказал:

Официальные сми (остальные блокуються) сообщают о двух сбитых беспилотниках, один в районе аэродрома, другой на подлёте к мосту.

тут вже почали задавати правильні питання ...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

тут вже почали задавати правильні питання ...

Та да - схоже чувакі трохі здивовані тим що відбувається. Оце мені дуже сподобалось:

 

- Мне не понятно,кому это надо и для чего?
Повоевать хочется? Довоюются до того,что всё в зад вернут )) А может это и есть тайно-коварный план мирового правительства?
На фоне бравых заявлений Конашенкова нас то болезненно имеют. Бьют по символам,потому и мелочь всякая прибалтийская выёживается-лев ранен

 

- И ещё мне не понятно,почему мы наступаем меньшими силами,чем есть у обороняющихся?
И все из ТВ радостно орут-мы малыми силами,новое в военном искусстве.
Я не помню,вроде не писал здесь,6-я общевойсковая армия из СПб как бы разгромлена,1-я танковая немного сожжена,командующие сняты.

 

А ось взагалі шедевр. Я такого вже років 35 не чув, а диви - збереглося...

 

- После парада с заколоченным Мавзолеем Ленина и сидящим Верховным, показавшим настоящую декоммунизацию, мне стало более-менее понятно.
Помогают знания, полученные при изучении марксизма-ленинизма в училище и особенно, в Военно-Морской Академии.
Вспоминается определение ленинское - война за передел уже поделённого мира.
Очень хочется, чтобы я ошибся.
Бандеровщину и власовщину ненавижу.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Та да - схоже чувакі трохі здивовані тим що відбувається. Оце мені дуже сподобалось:

 

- Мне не понятно,кому это надо и для чего?
Повоевать хочется? Довоюются до того,что всё в зад вернут )) А может это и есть тайно-коварный план мирового правительства?
На фоне бравых заявлений Конашенкова нас то болезненно имеют. Бьют по символам,потому и мелочь всякая прибалтийская выёживается-лев ранен

 

- И ещё мне не понятно,почему мы наступаем меньшими силами,чем есть у обороняющихся?
И все из ТВ радостно орут-мы малыми силами,новое в военном искусстве.
Я не помню,вроде не писал здесь,6-я общевойсковая армия из СПб как бы разгромлена,1-я танковая немного сожжена,командующие сняты.

 

А ось взагалі шедевр. Я такого вже років 35 не чув, а диви - збереглося...

 

- После парада с заколоченным Мавзолеем Ленина и сидящим Верховным, показавшим настоящую декоммунизацию, мне стало более-менее понятно.
Помогают знания, полученные при изучении марксизма-ленинизма в училище и особенно, в Военно-Морской Академии.
Вспоминается определение ленинское - война за передел уже поделённого мира.
Очень хочется, чтобы я ошибся.
Бандеровщину и власовщину ненавижу.

ну мені зрозумілі логічні питання військових пенсіонерів. а от які питання хоча б собі ставлять військові, які воюють?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

ну мені зрозумілі логічні питання військових пенсіонерів. а от які питання хоча б собі ставлять військові, які воюють?

Місцеві руські кажуть, що війсковим питання не положено ставити...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Vikctor сказал:

Деяки показники по знищеной техніці ворога за останні два дні досить незвичайні. Напевно потроху рахують втрати у Джанкої...

 

 

 

77888084_.thumb.png.e247115a72d0d9fe586225a5305badf2.png

 

1087824704_2.thumb.png.99c83afa5231974275383dd38bf81513.png

 

 

Схоже помилився - не очікував що розвідка отримує інформацію так швидко... Автомобільна техніка та цістерни з ПММ схоже з війсковой бази в белгородськой області - тобто вже відоми наслідки влучання... Ось фото бази до бавовни:

 

1393649132_.png.04668f87fc58c47341e2c3ed480e2517.png1393649132_.png.04668f87fc58c47341e2c3ed480e2517.png

  • Лайк 5
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, US7IGN сказал:

ну мені зрозумілі логічні питання військових пенсіонерів. а от які питання хоча б собі ставлять військові, які воюють?

Що в Папасній і Лісичанську  трофеї не такі жирні, як в Бучі та Ірпені?!

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

Що в Папасній і Лісичанську  трофеї не такі жирні, як в Бучі та Ірпені?!

ну там же в основному такі ж самі голодранці...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Vikctor сказал:

 

Схоже помилився - не очікував що розвідка отримує інформацію так швидко... Автомобільна техніка та цістерни з ПММ схоже з війсковой бази в белгородськой області - тобто вже відоми наслідки влучання... Ось фото бази до бавовни:

 

 

морда просит кирпича атакмс із кластерною БЧ

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...