Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

32 хвилини тому, US7IGN сказав:

але люди в тух країнах вже скуштували ништяків західної культури та можуть не погодитися з китайськими традиціями...

Хто бував в Китаї, в захваті від побаченого. Так, бачать вершину піраміди, але та вершина все має і матиме. В Китаї маса всього китайського. На рівні рядового споживача, вони досить самодостатні. А зруйнувати Китай санкціями буде складніше ніж Рашу. 

Що там в них на дні не знаю, але дно не запитуватимуть.

Хоча, економічне зростання Китаю напряму пов'язане з вступом до СОТ, тобто, рівноправним та повноцінним виходом Китаю на ринки США та ЄС.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Музей сказал:

Хто бував в Китаї, в захваті від побаченого.

ви хочете сказати що побувавши в Одесі ви побачите Україну?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Музей сказал:

Так, бачать вершину піраміди

Так современная диаспора кетайоз и есть та самая "пирамида", построенная по "тому же" принципу сетевого бизнеса и от древнего дао там токо внешняя мишура.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

ви хочете сказати що побувавши в Одесі ви побачите Україну?

Спробуйте читати повідомлення повністю.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, vadimv сказав:

Зустрінемося після 2027 року, на який Китай запланував війну.

Ви будете в теробороні Гоа?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Музей сказал:

Спробуйте читати повідомлення повністю.

а ви спробуйте про щось розмірковувати спираючись на власний досвід, очі та враження. впевнений, що проживши стільки років на тому ж Закарпатті, ви не знаєте особисто жодного цигана чи мадяра, я вже не кажу про те щоб у них вдома побувати. хіба ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Ви будете в теробороні Гоа?

Я ще не знаю, де я буду, але я точно не буду писати, що моє рішення "більш інтуїтивне, чи скоріш за все інсайдерське".

Бо все було викладено у загальний доступ за 5 років до того.

Так само як про неминуче повномасштабне вторгнення підорашки було сказано в 2013 р.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, US7IGN сказав:

все тільки починається. ідея не в тому, щоб вони гарно жили, а щоб почали бунтувати проти влади. а далі роби з ними що хочеш недорого :lol:

Раби не можуть бунтувати проти влади. Так що це не буде тригером. Бунт може бути організований тільки зовні, як це було в 1917-ому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

Раби не можуть бунтувати проти влади. Так що це не буде тригером. Бунт може бути організований тільки зовні, як це було в 1917-ому.

раби будуть робити що їм скажуть. але все починається з сумнівів у своєму власнику...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, vadimv сказав:

Так само як про неминуче повномасштабне вторгнення підорашки було сказано в 2013 р.

То ви б мали виїхати ще в 2013-ому? Чого чекали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, ЧортПобьєрі сказав:

Значиться так.Хочу виразити величезну подяку форумчанину Serg179 за допомогу🤝.Людина абсолютно безкоштовно передала дві саморобні буржуйки та дві дуже кампактні з потягів.Зараз на такі речі дефіцит страшенний.Мало того ми разом їх та ще купу допомоги на зиму відвезли в мій батальйон.Його залишки😒 перекинули на північ не далеко від Києва - тож тепер їздити з моєю спиною стало значно легше.Тож подяка і від мене і від хлопців неймовірна.

Одна вже встановлена і працює👍

20220903_110131.jpg

 

VID_20220918_195056_086.mp4.mov VID_20220918_195056_086.mp4.mov

https://www.youtube.com/watch?v=LLk9_EH6Pfo

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, ЧортПобьєрі сказав:

Щоб прикрити свою агентурну діяльність доводиться стільки добрих справ робити що з центру вже косо дивляться, типу : ти чей друг, мой или медведя🤣😜?

думаю,майже у всіх виникає підозра,коли на буд форумі з являється новенький і відразу в тему політики чи війни...
алгоритм так сказати нестандартний) 

правильний, спочатку покупка квартири або ділянки, ремонт і тп.. а потім вже жестякові теми)

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Музей сказал:

В Китаї маса всього китайського. На рівні рядового споживача, вони досить самодостатні. А зруйнувати Китай санкціями буде складніше ніж Рашу. 

Китай не самодостатній щодо продовольства, комах та собак їдять не від гарного життя (там перенаселення). І технологічна блокада (китайський товар - це зазвичай репліка чогось західного.  А репліка - це точна копія :) тобто, вони завжди намагаються відтворити щось не своє, але для себе :) і роблять це на західних верстатах) також вирішує питання розпаду навіть Китаю (мобільні телефони, електроніка та різна автоматика це те, що найбільше виробляє і продає Китай, на відміну від РФ, яка торгує сировиною). 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, МаТраС сказав:

думаю,майже у всіх виникає підозра,коли на буд форумі з являється новенький і відразу в тему політики чи війни...
алгоритм так сказати нестандартний) 

правильний, спочатку покупка квартири або ділянки, ремонт і тп.. а потім вже жестякові теми)

Ширєє треба на світ дивитись☝️.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Агидель сказал:

Добавлю - это результат того, что 2014-й прошел мимо сознания многих, типа далеко и нас не касается. Если бы они реально интересовались, что происходило там, где отморзки получили абсолютную власть и безнаказанность - были бы готовы к принятию правильных решений в 2022-м.

И сейчас проходит, проходит мимо тех, кого ещё не коснулось. Обсуждение тех или иных событий, особенно на фронте, часто напоминает обсуждение футбольного матча или очередного боя Усика(((. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

 Для гарного настрою.

 

раніше я сумнівався в цих перехватах. зараз, вже думаю,що не фейк для підняття бойового духу,а правда

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, US7IGN сказав:

а ви спробуйте про щось розмірковувати спираючись на власний досвід, очі та враження. впевнений, що проживши стільки років на тому ж Закарпатті, ви не знаєте особисто жодного цигана чи мадяра, я вже не кажу про те щоб у них вдома побувати. хіба ні?

Не все варто перевіряти особисто. Хіба ні?

В мадяр в домі була. Нічого особливого. Типовий будинок заробітчан - трохи багатший за решту.

Закарпаття це українці, та трохи циган мадяр, румунів, колишніх кацапських офіцерів.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МаТраС сказал:

правильний, спочатку покупка квартири або ділянки, ремонт і тп.. а потім вже жестякові теми)

не всім виділяють стільки грошей для старту :lol:

 

  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, US7IGN сказав:

раби будуть робити що їм скажуть. але все починається з сумнівів у своєму власнику...

Раби будуть робити те, що їм скаже власник. Ваші надії на те, що санкції приведуть до зміни влади - марні. Спілкувався з цього приводу з кількома доволі освіченими росіянами, так от, на їх думку, навіть падіння економіки в рази не призведе до бунтів. Тобто, зміна влади в РФ можлива тільки зовнішніми силами.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Музей сказал:

Не все варто перевіряти особисто. Хіба ні?

варто. бо коли бачиш всередині будинок голови закарпатського суду та київського це одне, а читати їх декларації тут nazk.gov.ua/uk/ це трохи інше... ще не знайшлося на світі жодної людини, якій би я повірив.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, AOZ1 сказав:

Как я понимаю вся Украина питается с одной европейской бочки. А превышение серы это недостаточная очистка при нефтепереработке, а не бадяга. Да еще сайт от анонимного источника. Очередной наезд на БРСМ. И таки да, расход солярки по Киеву на литр уменьшился. С того же БРСМ.

в БРСМ  дешевеньке паливо завжди було) і воняло так не хило.
може ви в темі, які показники будуть зашкалювати,якщо добавити в бензин дизеля відсотка 1-2?

 

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

Ваші надії на те, що санкції приведуть до зміни влади - марні. Спілкувався з цього приводу з кількома доволі освіченими росіянами, так от, на їх думку, навіть падіння економіки в рази не призведе до бунтів. Тобто, зміна влади в РФ можлива тільки зовнішніми силами.

а санкції це внутрішні сили? бунти це лише один із засобів та шляхів зміни влади. більшість змін відбулись без бунтів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, outdoor24 сказав:

він не планує приймати участь у виборах найближчі роки, йому цей інструмент не потрібен.

але все таки, на хіба він це зробив?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

варто. бо коли бачиш всередині будинок голови закарпатського суду та київського це одне, а читати їх декларації тут nazk.gov.ua/uk/ це трохи інше... ще не знайшлося на світі жодної людини, якій би я повірив.

Поясніть, будь ласка, як це пов'язано з власним виробництвом Китаю та його вступом до СОТ.

Я писала саме про це.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Це частина азіатської ментальності. Саме тому вчення Карла Маркса мало успіх і реалізувалося в СРСР. І саме тому найбільш постраждалими народами від радянської системи були саме народи без азіатьскої ментальності. Зокрема, українці, які по природі своїй є індивідуалістами.

Куба, Никарагуа, Гондурас, Сальвадор и даже в современных Штатах марксизм лезет изо всех дырок. Китайцы исторически селяне на своей земле в основной массе. Поэтому для них Марксизм неприемлем.  Да и угар НЭПА на Али это подтверждает.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...