Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

а санкції це внутрішні сили? бунти це лише один із засобів та шляхів зміни влади. більшість змін відбулись без бунтів.

Так ви перед цим писали, що невдоволення населення буде чинником. Ну і треба розуміти, що зміна влади сама по собі може бути різною. Те, що Путін піде, не означає, що на його місце не прийде інший Путін. Тут скоріше річ іде про зміну системи. А от це вже можливо тільки примусово. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, AOZ1 сказав:

Куба, Никарагуа, Гондурас, Сальвадор и даже в современных Штатах марксизм лезет изо всех дырок. Китайцы исторически селяне на своей земле в основной массе. Поэтому для них Марксизм неприемлем.  Да и угар НЭПА на Али это подтверждает.

І тим не менше комунізм в Китаї, а не в Гондурасі чи Штатах.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, МаТраС сказал:

в БРСМ  дешевеньке паливо завжди було) і воняло так не хило.
може ви в темі, які показники будуть зашкалювати,якщо добавити в бензин дизеля відсотка 1-2?

 

Понятие не имею. Я про уровень серы в одном и том же дизеле. Что явная заказуха.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, МаТраС сказал:

але все таки, на хіба він це зробив?)

позбувся збиткового напрямку і статусу олігарха. що опосередковано підтверджує, що він має намір залишатися тут разом зі своїм впливом.

3 минуты назад, Музей сказал:

Поясніть, будь ласка, як це пов'язано з власним виробництвом Китаю та його вступом до СОТ.

Я писала саме про це.

а я писав про те, що варто подорожувати та пожити в різних місцях Китаю та поспілкуватися з китайцями щоб робити якісь висновки. і що мається під власним виробництвом Китаю? для власного споживання? на власних заводах? власними технологіями? за власні гроші?

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

І тим не менше комунізм в Китаї, а не в Гондурасі чи Штатах.

На Кубе и в Никарагуа.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Так ви перед цим писали, що невдоволення населення буде чинником

черговий ленін, горбачов чи путєн без підтримки рабів нічого не зроблять. систему міняти ніхто не буде. вони мають продовжувати їсти лайно та продавати ресурси дешево. а от до нової зброї та технологій їх вже не підпустять. як і Китай.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

що незрозумілого? кацапи припинили фінансувати, влада ввела цензуру, нахіба йому витрати на 4000 людей з власної кишені?

людей можна скоротити на 70%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Робота саперів другої армії світу

Сами лепестков накидали, сами и разминируют. Говорят в идеале это строительным катком. Видел в телемарафоне, как наши покрышками разминируют.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

а от до нової зброї та технологій їх вже не підпустять. як і Китай.

Тут ви трохи помиляєтесь - у рашки осталось совдеповское наследие в виде вепека (как в "материальном", так и в "интеллектуальном" плане), тобто военразработки полным ходом, а вот их воплощение в "гражданскую" жисть со скрежетом. Тот же кетай вначале делал "гражданскую" экономику, а затем на её базе "военную", в рашке усё наоборот.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

а я писав про те, що варто подорожувати та пожити в різних місцях Китаю та поспілкуватися з китайцями щоб робити якісь висновки.

Це може дати більше інформації про життя в Китаї саме тих людей, з якими познайомишся, але не дасть коректного уявлення про економіку та політику Китаю. Не обов'язково все досліджувати особисто. Не вистачить життя. Для цього є мііжнародні організації, що досліджують, в тому числі Китай, і їм це непогано вдається. 

www.weforum.org/search?query=china

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, laritus сказав:

у нас будь-яке неякісне паливо називають - бодяга (бо звичайно ніхто його в домашніх умовах не аналізує). І не тільки на БРСМ :)... ось посилання на автосайт, або ось тут досліджували (судячи з назви першоджерело), там до речі також в назві використовують "Ринок бензину А-95 переповнений небезпечною для авто і людей «бодягою» - експерти"

ТОВ "Інспекторат Україна можна вважати незалежною?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, US7IGN сказав:

черговий ленін, горбачов чи путєн без підтримки рабів нічого не зроблять. систему міняти ніхто не буде. вони мають продовжувати їсти лайно та продавати ресурси дешево. а от до нової зброї та технологій їх вже не підпустять. як і Китай.

Старих технологій достатньо, щоб продовжувати нести загрозу світу. Тож іншого безпечного варіанту, окрім демонтажу РФ, нема.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та що там Шри Ланка. Гейропейцi !!! Своих не бросаем.

censor.net/ua/news/3368095/okupanty_na_luganschyni_uvyaznyly_spivrobitnyka_obsye_shabanova_na_13_rokiv

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, МаТраС сказал:

людей можна скоротити на 70%

пан має досвід роботи в медіа? я знаю особисто багато з цих людей, з керівником всієї медіа групи включно.

13 минут назад, Черномор сказал:

у рашки осталось совдеповское наследие в виде вепека (как в "материальном", так и в "интеллектуальном" плане), тобто военразработки полным ходом

ну я відстежую авіа та електроніку у них. ентузіазму ні у розробників, ні у користувачів не помітив. мабуть щось таке секретне, про що взагалі ніхто не знає. мабуть через його досконалість та неперевершеність не збивають та не трофеять )

12 минут назад, Музей сказал:

Це може дати більше інформації про життя в Китаї саме тих людей, з якими познайомишся, але не дасть коректного уявлення про економіку та політику Китаю. Не обов'язково все досліджувати особисто. Не вистачить життя. Для цього є мііжнародні організації, що досліджують, в тому числі Китай, і їм це непогано вдається. 

www.weforum.org/search?query=china

 

ок. з такими здібностями до аналізу та не на посаді міжнародного рівня... до речі, китайську, як майбутню мову міжнародного спілкування, вже почали вчити?

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одного разу орки спробували лишити Харків електрики
ось результат:
 

Цитата

 

В Курской области 87 населенных пунктов остались без электричества из-за урагана

Ян Брацкий

23:33 18.09.2022

Грозовой фронт накрыл регион в воскресенье вечером, из-за чего во многих населенных пунктах были повалены деревья и оборваны провода.

 


Хтось і досі не вірить у Б-га?

  • Лайк 6
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

пан має досвід роботи в медіа? я знаю особисто багато з цих людей, з керівником всієї медіа групи включно.

 

ніт,але дуже цікаво)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, МаТраС сказал:

ніт,але дуже цікаво)

про причини я вже написав. зустрічне питання - нахіба йому залишати 30%?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

Ширєє треба на світ дивитись☝️.

ну ще пару зустрічей наших форумчан з Вами, обіцяю, буду дивитись ширЄ)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, iiigolkin сказав:

Одного разу орки спробували лишити Харків електрики
ось результат:
 


Хтось і досі не вірить у Б-га?

Так, бо той ураган і на Сумщині добрячої каки наробив☝️.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ЧортПобьєрі сказав:

Так, бо той ураган і на Сумщині добрячої каки наробив☝️.

На жаль, так.

 

Цитата

в 20 жилых домах частично повреждены кровли, в 6 жилых домах полностью повреждена крыша, есть обрывы линий электросетей, захламлены остатками деревьев до 3 км автомобильных дорог.

 

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

про причини я вже написав. зустрічне питання - нахіба йому залишати 30%?

регіони похоронили,але можна ж ще якісь партії склепати...
збрехав він чи ні про виробництва нові,але я думаю ,що він не покинув назавжди і вірить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МаТраС сказал:

регіони похоронили,але можна ж ще якісь партії склепати...
збрехав він чи ні про виробництва нові,але я думаю ,що він не покинув назавжди і вірить

може він щось знає про майбутнього Піночета :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, AOZ1 сказав:

Та що там Шри Ланка. Гейропейцi !!! Своих не бросаем.

censor.net/ua/news/3368095/okupanty_na_luganschyni_uvyaznyly_spivrobitnyka_obsye_shabanova_na_13_rokiv

Мабуть вже для всіх очевидно, що багато міжнародних організацій виявилися імпотентними. ОБСЄ, ООН, Червоний Хрест продемонстрували те, що їм не місце в сучасному світі.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки маленька Естонія і наскільки великі у неї яйця👍

  • Лайк 13
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

ну я відстежую авіа та електроніку у них. ентузіазму ні у розробників, ні у користувачів не помітив. мабуть щось таке секретне

Тут нуно просто "зрить у корень" - если по глобальному, то с гражданским авиастроением &опа, зато двигуны для космоса клепают, автопром на днище опустился (разрешено теперь официйно использовать машины класса евро нуль), но выпуск тягачей для перевозки межконтиненталок на полную мощность и т.д. Ну и кста, те же комплексы певео у них отличаются - для поставок на экспорт там не все фишки, которые используют у себя на БД. Даже мост через керченску протоку и трассу тав-рида строили под оперативную переброску вояк, что ми можем сейчас наблюдать на южном направлении. Вообщем, примеров масса.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...