Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

може він щось знає про майбутнього Піночета :lol:

а може Чіпінкоса?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

Наскільки маленька Естонія і наскільки великі у неї яйця👍

:ROFL:єто не наш бізнес)))
люблю відкритих,прямолінійних-кращі мої друзі

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Черномор сказал:

Вообщем, примеров масса.

використання західних технологій та обладнання. а своїми силами? подивимось. може хоч конярство відновлять...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, МаТраС сказав:

:ROFL:єто не наш бізнес)))
люблю відкритих,прямолінійних-кращі мої друзі

Малось на увазі - не наша справа, видно ж що чувак думає не російською а перекладає в голові.

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmitriy_S сказав:

То ви б мали виїхати ще в 2013-ому? Чого чекали?

:pozor:

Вже 300 разів про це писав.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, МаТраС сказал:

ТОВ "Інспекторат Україна можна вважати незалежною?

гадки не маю (я у них особисто нічого не замовляв) :). Більшість послуг, які я замовляю, роблять не державні компанії, але яки також мають відповідні ліцензії і відповідають за порушення ліцензією. Наприклад, нотаріальні послуги є приватні, а є державні, але ж питання не стає чи можна вважати приватного нотаріуса незалежним (тому, що послуга надається за певними стандартами, уповноваженими особами - однаково)? я аналіз води в приватних компаніях робив, як і аналіз крові (зазвичай тому, що швидше та якісніше обладнання і відповідно показники) :). Що стосується достовірності даних, я б подивився з іншого боку. Якщо наприклад БРСМ (або інші?) вважає, що ця експертиза не відповідає дійсності (не має значення підстава), чому вона не подає до суду (ознаки недобросовісної конкуренції)? Чому БРСМ сама не замовляє експертизу (за власним вибором)? Не вимагає публічного спростування (новина від початку вересня) :)... ото ж :)... (до речі у них своя власна, експертиза має бути, або якийсь контроль якості) :). 

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, US7IGN сказал:

а своїми силами?

Не забывайте, что в рашке сейчас актуальны слоганы из совдепа типа "броня крепка и танки наши быстры", "малой кровью на чужой территории" и пр, пропагандоны по команде сверху вовсю клепают образ страны победителя, потому как "там аж на самом верху" прекрасно знают гишторию (целые институты работают по разработке идеологии) и они "там" понимают, что образ проигравшего царька сыграет не на корысть существующему режиму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, МаТраС сказав:

алгоритм так сказати нестандартний) 

правильний, спочатку покупка квартири або ділянки, ремонт і тп.. а потім вже жестякові теми)

Це якраз неправильний алгоритм.

Правильний - це зайти в жестякову тему (2013-2021), прочитати про невідворотне повномасштабне вторгнення і не будувати хату в Бучі.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

і не будувати хату в Бучі

Там вже мона, а ось наприклад, южнее уже под вопросом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шось мені підказує, що Китай буде проти. І можливо Шрі-Ланка.

Цитата

Україна лобіює в ООН конфіскацію російських активів за збитки від війни, – The Guardian.

Резолюція стане основою для створення міжнародного механізму компенсації, який може призвести до арешту російських державних активів за кордоном на суму до $300 мільярдів.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, laritus сказав:

гадки не маю (я у них особисто нічого не замовляв) :). Більшість послуг, які я замовляю, роблять не державні компанії, але яки також мають відповідні ліцензії і відповідають за порушення ліцензією. Наприклад, нотаріальні послуги є приватні, а є державні, але ж питання не стає чи можна вважати приватного нотаріуса незалежним (тому, що послуга надається за певними стандартами, уповноваженими особами - однаково)? я аналіз води в приватних компаніях робив, як і аналіз крові (зазвичай тому, що швидше та якісніше обладнання і відповідно показники) :). Що стосується достовірності даних, я б подивився з іншого боку. Якщо наприклад БРСМ (або інші?) вважає, що ця експертиза не відповідає дійсності (не має значення підстава), чому вона не подає до суду (ознаки недобросовісної конкуренції)? Чому БРСМ сама не замовляє експертизу (за власним вибором)? Не вимагає публічного спростування (новина від початку вересня) :)... ото ж :)... (до речі у них своя власна, експертиза має бути, або якийсь контроль якості) :). 

так. брсм міг бир це спростувати дуже швидко. а з інспекторатом я стикався 2 рази. і особисто для себе .10 років назад було мені дивно купувати 95,якщо в 92 було октанове 95. по числу цікаво було. по остальном у не пам ятаю

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AOZ1 сказал:

Понятие не имею. Я про уровень серы в одном и том же дизеле. Что явная заказуха.

Так у дизелі і не буде :), тому що на ньому не тільки аграрії, а і військові зараз працюють (я б навіть казав, що переважно військові працюють) :). Вони ж не знають хто заправлятиметься і коли (потреби армії зараз в пріоритеті)? Якщо військових заправлять неякісним паливом, будуть розглядатися як диверсанти (тому, якість дизеля у нас зараз вища як і ціна на нього ніж на бензин) :), але це звичайно думки :) особисто я про БРСМ лише один негатив чув (ще до війни, наприклад всім відома пожежа на нафтобазі у Васильківському районі в 2015 р. вони не дотримувалися приписів причому тоді були виявлені і інші порушення на заправках, якщо не дотримувалися тоді навіть техніки безпеки то і на все інше тем більш можуть "забивати").  

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, МаТраС сказал:

так. брсм міг бир це спростувати дуже швидко.

так і я про те саме і кажу, що немає спростування. Гаразд... занадто багато обговорення про якийсь заправки :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, laritus сказав:

Так у дизелі і не буде :), тому що на ньому не тільки аграрії, а і військові зараз працюють (я б навіть казав, що переважно військові працюють) :). Вони ж не знають хто заправлятиметься і коли (потреби армії зараз в пріоритеті)? Якщо військових заправлять неякісним паливом, будуть розглядатися як диверсанти (тому, якість дизеля у нас зараз вища як і ціна на нього ніж на бензин) :), але це звичайно думки :) особисто я про БРСМ лише один негатив чув (ще до війни, наприклад всім відома пожежа на нафтобазі у Васильківському районі в 2015 р. вони не дотримувалися приписів причому тоді були виявлені і інші порушення на заправках, якщо не дотримувалися тоді навіть техніки безпеки то і на все інше тем більш можуть "забивати").  

на приписи забивали всі і завжди) я робив в цій структурі 4 роки..

тому і не бачу тут європи поки не вимре моє покоління і ще 2))

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dmitriy_S сказал:

І у всіх була така можливість? Тобто ви вважаєте, що в нас переважна більшість громадян може дозволити собі кинути роботу і на всяк випадок виїхати в Карпати чи Європу?

Коли починається війна, а в тебе діти, то тре щось робити. Коли дитина тяжко захворіє, то якось кидають роботу хоча лікарняний не дадуть. Коли сам тяжко захворів, то теж якось знаходять вихід.  Ну і якось виживають зараз, коли роботи немає та все кинули. А тут що? Взяв відпустку та поїхав на всяк випадок, коли вже ракети летять по всій країні. Але, звичайно, не хочеться. Я тому і кажу, що всі варіанти тре обмірковувати заздалегідь, щоб розуміти наслідки сидіння на попі рівно і був час змиритись з тим, що твоє життя рушиться на очах.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, УмникХреновъ сказал:

Если вам чего-то не рассказали, это не значит, что чего-то не было. 
Возможно люди уровня руководителей не считают нужным рассказывать вам что-то, брезгуют, боятся, подписали неразглашение и ещё тысяча причин. 
Немножко лишу ваши нежные ушки девственности и расскажу про специалиста, которого россияне возили автомобилем (ну как автомобилем, Уазиком) на работу и с работы. На работе запирали в кабинете и ставили двух охранников с автоматами. Кормили хорошо. Денег не давали. Угрожали постоянно и ему, и семье. Отвозили домой под охрану. Так продолжалось полтора месяца. Потом приехали спецы из России и скрипач стал не нужен. Быстренько свалил вместе с семьёй на подконтрольную. А спецы из России оказались фиговыми, и к скрипачу снова приехали, а его уже нет. 
Но вы ж мне строго так зададите вопрос «а чё он сразу не выехал когда дедушка из Америки предупреждал?»

Он быстренько свалил при первой возможности. Его держали взаперти, а не он гулял свободно по городу, получал зарплату и т.п. Чувствуете нюансы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dmitriy_S сказал:

В нас купа людей живуть від зарплати до зарплати, ще й кредити платять. Тож за що вони мали б на всяк випадок жити в Карпатах?

Ну да. І що вони зараз роблять? Коли роботи не стало, житла не стало. Знаєте скільки таких, що думали про дитину, а не про кридити ,таки вчасно кинули все та поїхали? І нічого - на вулиці голодні ніхто з них в Карпатах не помер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, vadimv сказав:

Шось мені підказує, що Китай буде проти. І можливо Шрі-Ланка.

 

Звісно. Китай ті "активи" вже присвоїв.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, vadimv сказав:

Це якраз неправильний алгоритм.

Правильний - це зайти в жестякову тему (2013-2021), прочитати про невідворотне повномасштабне вторгнення і не будувати хату в Бучі.

Звичайно, всім треба було будувати хату на закарпатті. А ще краще було взагалі не будувати, а загорнутися у біле простирадло і повільно повзти на кладовище, попередньо звільнивши всі території східніше Збруча.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гм. Як цікаво кацапи пишуть.

Прихований текст

Где-то в самом начале СВО произошла идеологическая заминка. 
Верховный главнокомандующий пообещал показать украинцам настоящую десоветизацию, в том смысле, что избавить Украину от навязанных ей советской верхушкой неестественных границ

Некоторые особенно впечатлительные (в том числе и я) даже подумали, что произошел какой-то коренной сдвиг, и верховная власть решилась отринуть популистский неосоветизм, идейно встав на русский национальный путь.


Потом оказалось, что это так к слову пришлось, идеологические посылы СВО скорее соответствуют ресоветизации, чем десоветизации.

И в этом контексте открытый переход Аллы Пугачевой в стан противников СВО - это настоящий удар для российской власти. Живая советская супер-звезда. Она же должна была спеть «Арлекино» на победном концерте в Киеве, как раз между Лещенко и Газмановым, на этом концерте киевляне должны были всё-всё понять, достать значки октябрят и комсомольские билеты, обнялись и вместе с чеченцами, тувинцами,  бурятами, вместе спели «И Ленин такой молодой!».

Ну фигурально, конечно. В любом случае, советский человек Алла Борисовна должна была быть союзником, а не противником.

Как же так вышло? Когда же Пугачева перестала быть советской? А она и не переставала, просто российское руководство так и до конца и не поняло, что делает, своей собственной риторикой сами себя и обманули. СВО, будучи неосоветской ресентиментной акцией, по факту хоронит наследие Советского Союза, закапывает постсоветский мир, корчует из земли тотемный столб советской власти, альфу и омегу советского госстроительства - Украинскую ССР. То, что это все посыпано сверху красными флагами и советской топонимикой - лишь досадный, но забавный казус, суть от этого не меняется.  

Конечно,  Алла Пугачева против! Еще бы она была за!

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Canton сказал:

Думаю в ПВО и целились...скорее всего установка не для защиты станции, другие у нее задачи...

Вот и подтверждение - туда бахнули Искандером...так просто такая задача не ставится..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vadimv сказал:

Це якраз неправильний алгоритм.

Правильний - це зайти в жестякову тему (2013-2021), прочитати про невідворотне повномасштабне вторгнення і не будувати хату в Бучі.

ну правильно чи неправильно кожен сам вирішує. кацапів попереджали, що їх тут "виріжуть". це роблять деякі знайомі що розглядали еміграцію навіть. просто питання ж принципу десь. іноді треба спочатку дати піздюліну, а тоді розбиратись, бо в цьому справедливість.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Canton сказал:

Думаю в ПВО и целились...скорее всего установка не для защиты станции, другие у нее задачи...

Да как-то, судя по следу от ПВО, целились не в ПВО. Хотя может и в него - у раши ракеты летят куда хотят сами :pozor: При такой точности стрелять в сторону АЭС могут только отморозки... Кто еще не понял ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...