Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Інформнапалм:

За невдачі на фронті знято командувача Західного військового округу Олександра Журавльова.  

Новим командувачем ЗВО став генерал-лейтенант Бердніков Роман Борисович

 

Схоже, вони "Квартет" Крилова неуважно читали.

Журавльова призначили після харківського провалу. А його папередника за два тижні до відставки. Якась чєхарда...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

Чому не знайшлося? Я пам'ятаю як кроль волав з цього приводу в 2014-му році й наче погодився на цю роль. На словах. Злі язики кажуть, що гроші перемогли, але я особисто з цім не погоджуюсь. Но факт є факт - чомусь в нього не вийшло ціной жертовності зробить прорив країни...

Хоча багато дописувачів дуже негативно відносяться до Тимошенко, але, треба віддати їй належне - реприватизація "Криворіжсталі" і продаж іноземному інвестору на чесному аукціоні, це - однозначно плюс в її карму. І список таких підприємств для реприватизації у неї був обширний. Якби всі ці підприємства викупили іноземні інвестори, то наші олігархи отримали би конкуренцію замість своїх монополій і, дійсно, міг би бути економічний прорив. У 2005-ому був шанс, але олігархи з Ющенком домовилися, не без допомоги політика-олігарха, який був своїм і серед "помаранчевих" і "біло-голубих"

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vikctor сказав:

Журавльова призначили після харківського провалу. А його папередника за два тижні до відставки. Якась чєхарда...

Кантона треба призначити, ось де уміщщє!

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, serg179 сказав:

На святе руку підіймати?

Для циган(а) немає нічого святого.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

Чому не знайшлося? Я пам'ятаю як кроль волав з цього приводу в 2014-му році й наче погодився на цю роль. На словах. Злі язики кажуть, що гроші перемогли, але я особисто з цім не погоджуюсь. Но факт є факт - чомусь в нього не вийшло ціной жертовності зробить прорив країни...

Ну так... Я про нього не хотів писати, бо знов може початись срач. Бо є різне ставлення до нього. Але факт, що він таки почав втілювати непопулярні реформи. Який після цього став його рейтинг - всі ми пам'ятаємо. Тому його швиденько прибрали, щоб це не торкнулося всієї коаліції. Бо нарід не зрозумів. По факту його втопили свої ж. В підсумку це було лише невелике відтермінування краха коаліції. А для країни це було дуже погано. Якось так.  

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Vikctor сказав:

Чому не знайшлося? Я пам'ятаю як кроль волав з цього приводу в 2014-му році й наче погодився на цю роль. На словах. Злі язики кажуть, що гроші перемогли, але я особисто з цім не погоджуюсь. Но факт є факт - чомусь в нього не вийшло ціной жертовності зробить прорив країни...

Краще не починайте. Яресько, Гонтарева, Супрун та інші... Їх з лайном з'їли при найменших спробах шатати систему. Не треба писати, що вони крадійки/некомпетентні і т.д. і т.п. Будь-яка особистість на тих посадах була б перемелена Бенею та іншими, чиїх статків стосувалося їх діяльність, під радісне улюлюкання натовпу.

  • Лайк 9
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vadimv сказав:

Для циган немає нічого святого.

Це Ви про когось конкретного чи про увесь нарід?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Хоча багато дописувачів дуже негативно відносяться до Тимошенко, але, треба віддати їй належне - реприватизація "Криворіжсталі" і продаж іноземному інвестору на чесному аукціоні, це - однозначно плюс в її карму. І список таких підприємств для реприватизації у неї був обширний. Якби всі ці підприємства викупили іноземні інвестори, то наші олігархи отримали би конкуренцію замість своїх монополій і, дійсно, міг би бути економічний прорив. У 2005-ому був шанс, але олігархи з Ющенком домовилися, не без допомоги політика-олігарха, який був своїм і серед "помаранчевих" і "біло-голубих"

Я розумію ваши еротичні мрії стосовно цієй бабці, але приватизація Криворіжсталі - єдиний плюс в карму цієй тваринкі, який тоне в океані мінусів.

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Alvalk сказал:

В нас таких сміливців не знайшлось. Бо якщо в Польщі це не зрозуміли і не переобрали, то в нас нарід за таке  і революцію влаштувати може. 

Вы в спячке были последние 7 лет?))

В 15-17 годах как раз провели те реформы, которые должны были провести в начале 90-х.

И обратно никто газ по гривне возвращать не будет, и революций по этому поводу тоже)

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, serg179 сказав:

Це Ви про когось конкретного чи про увесь нарід?

Про конкретного.

Увесь нарід мене не уповноважував.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MaxS сказал:

Краще не починайте. Яресько, Гонтарева, Супрун та інші... Їх з лайном з'їли при найменших спробах шатати систему. Не треба писати, що вони крадійки/некомпетентні і т.д. і т.п. Будь-яка особистість на тих посадах була б перемелена Бенею та іншими, чиїх статків стосувалося їх діяльність, під радісне улюлюкання натовпу.

Я нічого поганого про згаданих осіб наче не писав. Але вище робили порівняння з Польщєю - мовляв їх політикі втілилі непопулярні але вкрай потрібні країні реформи ціною власних кар'єр, а в нас таких самогубців не знайшлося. Я навпаки стверджую, що знайшлися, але підсумок чомусь не схожий на польский...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, DimaF сказал:

В 15-17 годах как раз провели те реформы, которые должны были провести в начале 90-х.

Ви якось бурно зреагували.

Я завжди кажу, що влада в 2014-2019 зробила дуже багато корисного. Але більшість - в перші роки, до фактичного развалу коаліції.

Але коли я казав про шокову терапію, я мав на увазі, що Польща наплювала на соціальну складову і  всі гроші пустила на розвиток. І зараз в них є і економіка, і соціальна складова. 

А ми хоч і робили реформи, але соціальну складову не чіпали. А коли прийшов Гройсман - то був вже повний популізм саме на соціальній складові. Розвиток при цьому був, але більш повільний

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vikctor сказав:

Я нічого поганого про згаданих осіб наче не писав. Але вище робили порівняння з Польщєю - мовляв їх політикі втілилі непопулярні але вкрай потрібні країні реформи ціною власних кар'єр, а в нас таких самогубців не знайшлося. Я навпаки стверджую, що знайшлися, але підсумок чомусь не схожий на польский...

казка про золоту рибку - то наче про кацапів. "Хочу як в Польші" за місяць не спрацює.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

А коли прийшов Гройсман - то був вже повний популізм саме на соціальній складові. Розвиток при цьому був, але більш повільний

А что Гройсман царь какой то??

Никто до сих пор не трогает матерей -одиночек (те еще ТП) афганцев (нахера они сейчас, и за что им льготы)??

6 минут назад, Vikctor сказал:

Я навпаки стверджую, що знайшлися, але підсумок чомусь не схожий на польский...

Почему??

Как раз после реформ все поперло, и в 21-22 у нас уже рекорды и по всем показателям были.

Думаю одна из причин почему ху*ло войну начал.

Еще бы года 2-3 и мы бы с восточной Европой почти сравнялись.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

Але коли я казав про шокову терапію, я мав на увазі, що Польща наплювала на соціальну складову і  всі гроші пустила на розвиток. І зараз в них є і економіка, і соціальна складова. 

Якраз навчався, коли в Польші була шокова терапія. І деякі з викладачів мали причетність до закладання нашої системи. Всі лекції/підручники/статті/монографії були про "нашу унікальну перехідну економіку" і будь-які питання про швидкі реформи дуже нагадували бидлоруські і кацапські мантри "хочете щоб було як на Майдані?", тільки замість Майдану страшилкою була Польша. Ну і в цей час по аналогії з рашою активно вели приватизацію за мушлі і буси.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vadimv сказав:

Про конкретного.

Увесь нарід мене не уповноважував.

Ви спеціально пишите свої тексти як Кличко-задача запутать вєроятного протівніка🤦‍♂️.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, MaxS сказав:

казка про золоту рибку - то наче про кацапів. "Хочу як в Польші" за місяць не спрацює.

Мені так здається, що після нинішніх подій відбудеться масова переоцінка цінностей, починаючи зі ставлення до армії та зброї і закінчуючи ставленням до житла та авто.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, MaxS сказав:

будь-які питання про швидкі реформи дуже нагадували бидлоруські і кацапські мантри "хочете щоб було як на Майдані?", тільки замість Майдану страшилкою була Польша.

...а потім вони хутко затулили пельку на тему Польщі.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, DimaF сказал:

А что Гройсман царь какой то??

Ні, це було головне гальмо реформ. Але чомусь він всіх влаштовував :( 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, serg179 сказав:

Ви спеціально пишите свої тексти як Кличко-задача запутать вєроятного протівніка🤦‍♂️.

Ніт, читачі моєї книжки не скаржилися.

Інша справа, що багато хто читає щось своє замість написаного...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, serg179 сказав:

Навіть не буду питати- що це😜🤣🤣

Воно вам не треба.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, DimaF сказав:

Никто до сих пор не трогает матерей -одиночек

Взагалі-то їм виплати ФАКТИЧНО відмінили. Ну, тобто на папері вони є, але в реальності там або копійки (реально), або дуля без маку. То Ви просто не в курсі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, MaxS сказал:

 під радісне улюлюкання натовпу.

"Распни его..."(С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, vadimv сказав:

Мені так здається, що після нинішніх подій відбудеться масова переоцінка цінностей,

Не відбудеться.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...