Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, 7351 сказал:

Краще напишить, хто в Україні не олігарх.

 

Українські міліардери з ІТ-галузі. Треба погуглити, але бачив такий список, де двоє таких людей ідуть в списку зразу за Ахмєтовим.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Canton сказав:

Необучаемые...

Ні, тугообучаємиє.Навіть не так-За науку готові заплатити найвищу ціну.Науковці сперечаються що це-найвища мудрість( поки що не зрозуміла для інших) чи абсолютна тупість🤷‍♂️.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Розумію. Як кажуть, що в кого болить. Тільки в мене жінка красивіша, тому не треба екстраполювати свої фантазії на інших. В тому й то справа, що їй дали реприватизувати тільки "Криворіжсталь", тому й плюс  один. А могло бути декілька і історія нашої країни була би дещо іншою. І не треба розказувати, що то тільки один плюс. Згадайте хто запровадив виплати по новонародженим, після чого навіть в РФ вимушені були копіювати цей досвід, тому, що і у них виплати були мізерні. З 2005-ого року моя жінка, яка працювала вчителькою, почала отримувати суттєво збільшену зарплату. Моя мама також почала отримувати набагато більшу пенсію, по новому пенсійному законодавству. Я приватизував свої ділянки безплатно, теж завдяки старанням Тимошенко, хоча деякі сусіди платили по 3-4 тисячі гривень різним фірмочкам, наближеним до місцевої влади, які присмокталися до цієї вигідної справи. Все це теж неабияк сприяло тому, що я і моя сім'я завжди голосували за "помаранчевих". І там ще була спроба прирівняти вчителів до держслужбовців, щоб їм теж виплачувати пенсію в розмірі 80% від зарплати.  Але, коли приходили регіонали до влади, вони завжди щось урізали, зменшували, не робили нічого хорошого для бюджетників. 

Заинтересовалось про бесплатную приватизацию земли от Тимошенко. А в чем там ее заслуга?

То, что у нас люди привыкли ходить к посредникам и носить им деньги - то исключительно  проблемы самих людей. В нашей семье абсолютно все участки в разные годы приватизировали сами, только обязательные официальные платежи.

Змінено користувачем Агидель
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Президенти дев’яти країн НАТО закликають "істотно збільшити військову допомогу Україні" 

Під заявою підписалися президенти Мілош Земан (Чехія), Алар Каріс (Естонія), Егілс Левітс (Латвія), Гітанас Наусєда (Литва), Стево Пендаровський (Північна Македонія), Міло Дуканович (Чорногорія), Анджей Дуда (Польща), Клаус Йоганніс (Румунія), Зузана Чапутова (Словаччина). Джерело: https://censor.net/ua/n3370971

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Вибачте, але коли держава виділяє гроші для своїх громадян, збільшуючи їх доходи - це популізм?

Смотря за счет чего она их выделяет.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

Та ладно...

Реформа децентралізації в Україні — комплекс змін до існуючого станом на початок 2014-го року законодавства, основною метою якого є передача значних повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування. Комплекс заходів з реформи децентралізації стартував у 2014-му році, невдовзі після Євромайдану, та отримав назву «Національний проект «Децентралізація».

Поцікавтесь хто був міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ в кабінеті Яценюка. Я просто пам'ятаю, як Гройсман носився з цієї ідеєю. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Вибачте, але коли держава виділяє гроші для своїх громадян, збільшуючи їх доходи - це популізм?

Так це гречка. Тимошенко это газовый договорняк с Путиным. Это разрешение выдавать кредиты в иностраной валюте и еще много чего. Реприватизация, как таковая тоже не добавила доверия к стране. 

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Alvalk сказал:

А де зараз ті політики, що  втілювали "шокову терапію" в Польщі?

Отож... В нас таких сміливців не знайшлось. Бо якщо в Польщі це не зрозуміли і не переобрали, то в нас нарід за таке  і революцію влаштувати може. 

тільки не революцію , а побігти назад  у кацапське  ярмо :pozor:

 

коли я з кацапами у ВК лаявся , вони всі робили спробу зачепити мене тим , що в них дешева комуналка :lol:

 

наше ватне бидло Бальцеровича повісило б на фонарний стовб  :lol:

 

До речі , Криголам  запрошував Бальцеровича попрацювати у Кабміні .

Щось не зрослося . 

www.epravda.com.ua/rus/publications/2016/09/26/606651/

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

що в них дешева колмуналка

Уже давно нет.

А во многих регионах выше даже.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поздоровляю себе))) 

А також всіх, хто має якесь відношення. 

Та і всіх украінців до купи. З Днем ТРО!!! 

 

 

signal-2022-10-02-08-46-56-657.jpg

  • Лайк 27
  • Дякую 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, vadimv сказав:

Ну так для этого надо хотя бы протестировать кандидатов. 

Якщо ми плануємо мати США за основного союзника, то американські танки і все решта потрібно брати на озброєння.

А якщо ми бажаємо допомогти французькому або німецькому воєнпрому, то в подяку отримаємо "Es tut mir sehr leid" і черговий "северный поток". 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, AOZ1 сказал:

Так це гречка. Тимошенко это газовый договорняк с Путиным. Это разрешение выдавать кредиты в иностраной валюте и еще много чего. Реприватизация, как таковая тоже не добавила доверия к стране. 

Газовий договорняк був би із Фірташем, за сприяння Ющенка. А то у нас виходить, що посередник "РосУкрЕнерго" - це класно. Про реприватизацію і довіру - це смішно. Міттал так не думає. Навпаки, іноземні інвестори мають велику недовіру з-за тісної взаємодії нашої влади і олігархів, для яких влада могла зробити все, що їм потрібно, а для інвесторів - беззаконня, яке не можна ніяк виправити в наших судах. Згадуємо регіонала Святаша, який кинув французський банк на 100 млн. долларів. Саркозі навіть просив Януковича якось вплинути, але Янукович сказав, що у нас суди незалежні. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Хоча багато дописувачів дуже негативно відносяться до Тимошенко, але, треба віддати їй належне - реприватизація "Криворіжсталі" і продаж іноземному інвестору на чесному аукціоні, це - однозначно плюс в її карму. 

тільки той "інвестор" за індійським звичаєм  поклав болт на  очисні - скільки "завдячуючи" пану Мітталу та пані Тюбля Тимошонка 

людей від онкології передчасно померло - не перерахувати :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Газовий договорняк був із Фірташем, за сприяння Ющенка. А то у нас виходить, що посередник "РосУкрЕнерго" - це класно.

Газових договорняков было четыре. Кучмы, Ющенко, Тимошенко, Януковича.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Музей сказал:

Якщо ми плануємо мати США за основного союзника, то американські танки і все решта потрібно брати на озброєння.

А якщо ми бажаємо допомогти французькому або німецькому воєнпрому, то в подяку отримаємо "Es tut mir sehr leid" і черговий "северный поток". 

Взагалі то, найкращий варіант - свій танк. У нас є свої потужності. Чи є зараз можливості??? 

Під час війни варіант - перенести виробництво до тієї ж Польщі і почати серійне виробництво. 

Де брати гроші? Це основний момент. 

Західні країни  танків не дають. Будуть давати по якимось програмам - брати, але все одно мета своє виробництво. Мені так здається. 

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, DimaF сказал:

Уже давно нет.

А во многих регионах выше даже.

коли я їм те пояснював на пальцях - вони дуже тим фактом засмучувалися :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Поцікавтесь хто був міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ в кабінеті Яценюка. Я просто пам'ятаю, як Гройсман носився з цієї ідеєю. 

Я не хочу виясняти, хто більш за всіх для цього зробив. Я думаю, що в нас обох для цього недостатньо інформації.
Знаю, що Гройсман був у Яценюка лише до листопаду 2014. Але після його заміни процес не зупинився.
До речі, що до цієї реформи, лайно кидали Саме на Яценюка, а не на Гройсмана:

Цитата

То, что Кабмин называет децентрализацией, на самом деле является повышением налогов и перегрузкой на местные бюджеты огромной части обязанностей государства. Сугубо предвыборный трюк Арсения Яценюка до боли напоминает инициативы времен Николая Азарова.

Але головне те, що реформа децентралізації - одна з найбільш успішних і корисних реформ в Украйні. Якщо там є заслуги і Гройсмана - то я не проти. 

Якісь реформи він робив. Але основна претензія в мене до нього - це популізм. Саме загравання з нарідом  в соціальній складові під час його прем'єрства. 

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Юрий Киев сказал:

Взагалі то, найкращий варіант - свій танк. У нас є свої потужності. Чи є зараз можливості??? 

Під час війни варіант - перенести виробництво до тієї ж Польщі і почати серійне виробництво. 

Де брати гроші? Це основний момент. 

Західні країни  танків не дають. Будуть давати по якимось програмам - брати, але все одно мета своє виробництво. Мені так здається. 

навіть маленький Ізраіль має свою Меркаву 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, 7351 сказал:

Краще напишить, хто в Україні не олігарх.

 

Є трупа із трьох айтішників. Вью одного з них у пана Іванова дивився. Він залишився в Києві не девлячись на можливість жити в своєму комфортному будинку у Флоріді. На час вью він надав на ЗСУ більше 60млн. баксів власних грошей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

тільки той "інвестор" за індійським звичаєм  поклав болт на  очисні - скільки "завдячуючи" пану Мітталу та пані Тюбля Тимошонка 

людей від онкології передчасно померло - не перерахувати :pozor:

Виходить, краще б "Криворіжсталь" була у Ахмєтова і Пінчука. Ці ж поважні бізнесмени набагато краще піклуються про екологію. Міттал, до речі, живе не в Індії.

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, DimaF сказал:

 

Никто до сих пор не трогает матерей -одиночек (те еще ТП)

я так розумію , допомога не  на  ТП , а на дитину 

я б взагалі виділяв на кожну дитину хоча б 10 000 гривень на місяць - на карту , з якої гроші можна витратити виключно на просту їжу - крупу , олію , молочку , овочі , не екзотичні фрукти . Що не витратили на протязі місяця - обнуляється . 

держава мусить  дбати про  своє майбутнє

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Західні країни  танків не дають. Будуть давати по якимось програмам - брати, але все одно мета своє виробництво. Мені так здається. 

В нас є гарна розробка - Оплот. Але ми їх собі не робили, тому що це дуже дорого і для нашої економіки це був би непосильний тягар. Хоча західні танки ще дорожче. Але якщо захід виділить нам гроші на танки, то на свої, вони будуть спонсорувати лише своє виробництво, а не наше. 

Тобто ми зможемо виробляти для себе свої танки лише коли в нас буде розвинута економіка. А вона може стати розвинута лише коли виграємо війну. А щоб виграти війну - потрібні танки. 

От така в нас нелегка задачка....  

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...