Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Виходить, краще б "Криворіжсталь" була у Ахмєтова і Пінчука. Ці ж поважні бізнесмени набагато краще піклуються про екологію. Міттал, до речі, живе не в Індії.

 

Пан Міттал  живе не в Індії , але й не під Кріворіжсталью 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Vikctor сказав:

На час вью він надав на ЗСУ більше 60млн. баксів власних грошей.

Це не той ойтішнєг, що не зовсім 60 млн передав ЗСУ, а, за його ж словами, на 60 млн доларів оцінив час, який витратив на різні "гіманітарні" акції? Бо шота цифирь дуже подібна, от просто дуже.
Так я тоді теж в такому плані надав допомоги ЗСУ на 60 мільйонів баксів. Тричі, до речі. І то тільки за останні пів року!

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстаті, пам"ятаю як 1+1 розказував про літаки, які чоловік Камалії закупив десь і передав в ЗСУ. Ну, в мене просто пам"ять не така, як у зелейобіків. То хотів дуже поцікавитися, як вони, вже використовуються в боях з кацапами?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Vikctor сказав:

На час вью він надав на ЗСУ більше 60млн. баксів власних грошей.

Можна посилання, де конкретно вказано, скільки грошей та на що конкретно, що пішло на ЗСУ, цей шановний пан дав?

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже офіційно.

 

 

 

 

Яка краса...

 

 

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Бездомный сказал:

сидів у перших рядах поруч

На фото тот рядом с Разменяйло, бывшим губером Белокаменного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Можна посилання, де конкретно вказано, скільки грошей та на що конкретно, що пішло на ЗСУ цей шановний пан дав?

Ви у зговорі з пані Олар? Вам потрібно - тож розшукуйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Бездомный сказав:

Президенти дев’яти країн НАТО закликають "істотно збільшити військову допомогу Україні" 

Під заявою підписалися президенти Мілош Земан (Чехія), Алар Каріс (Естонія), Егілс Левітс (Латвія), Гітанас Наусєда (Литва), Стево Пендаровський (Північна Македонія), Міло Дуканович (Чорногорія), Анджей Дуда (Польща), Клаус Йоганніс (Румунія), Зузана Чапутова (Словаччина). Джерело: https://censor.net/ua/n3370971

Виділене лише підтвержує що "людина кремінь" не існує.Всі ми перевзуваємось під зовнішнім впливом.Згадайте коли Ви останній раз писали що Донбас це ракова пухлина і його потрібно відрізати від України 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, serg179 сказал:

Виділене лише підтвержує що "людина кремінь" не існує.Всі ми перевзуваємось під зовнішнім впливом.Згадайте коли Ви останній раз писали що Донбас це ракова пухлина і його потрібно відрізати від України 

 

А я і зараз не відмовляюся від тих слів. 

На той момент - до 24 .02. 2022 так і було .

 

Донбас та Крим  можна було повертати лише за умови  ставлення до кацапощелепних , як до судетських німців у 1945 рці .

до 24.02.2022 ніхто б такого не дозволив .

Саме відкритий напад кацапіїї на Україну , надав Україні карт бланш на повернення Криму та Донбасу .

Тепер , коли Україна буде зачищати Крим та Донбас від кацапощелепного лайна , ніхто заперечувати не буде . 

Vladimirov_Begstvo.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Виходить, краще б "Криворіжсталь" була у Ахмєтова і Пінчука. Ці ж поважні бізнесмени набагато краще піклуються про екологію. Міттал, до речі, живе не в Індії.

 

Никто не знает где мировые инвестиционные банкиры нам минус поставили и сколько инвесторов отказались инвестировать в Украину и сколько. Но то что у нас государство может отжать собственность у инвестора они знают.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Вомбат сказав:

Карл Волох:

Давайте я вам ще раз проілюструю сенс виразу «все через ср@ку».

Коли Байден-Джонсон і все західне розвідувальне співтовариство попереджали про невідворотну війну, наші недоумки всіма можливими способами спростовували цю інформацію. Хоча це була, крім усього іншого, безпрограшна історія - ігнорування таких застережень є злочинною безвідповідальністю !!!

Тому додаткову зброю, фінанси чи медичне устаткування ніхто нам і після цих алармістських завивань не дасть. А ось в українському суспільстві з‘являється зайва нервовість та істеричність. Бо: что ні дєлаєт дурак, всьо он дєлаєт нє так…

Все так,казав своїм односельцям в 19 році, що через їх дебільний вибір буде велика війна, зруйновані міста як в Сирії, чорна біда.

Дивилися на мене,ніби я несповна розуму. Зараз ця війна торкнулася кожного. Село збирає гроші на авто для хлопців,продукти для госпіталю. В цей час в асфальт знову закатуються міліони для годування зеленої мер..ти, вибраний селом депутат від "За майбутнє Ігоря валєрьєвітча" купляє за безцінь спиртзавод. Але зєлєньський -"маладєц", бо якби не він, то було би ще гірше.Ну,і що з цими людьми робити?

Телезомбіки контужені єдиним лайномарафоном не можуть визначити де причина, де наслідок.

Величезна, кривава ціна платиться за шабаш "95 квартала". Довірливий народ купився на пусті, дешеві брязкальця коломойського, якими енергійно бряцають продажні журнашлю-и, на чолі своєї атаманші наталки геббельсівні мосійчук...

Найскладніша робота-робота з дебілами.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Бездомный сказал:

навіть маленький Ізраіль має свою Меркаву 

У нас є проект Нота, який, я думаю, можна адаптувати і довести до найсучаснішого рівня та і Оплоти не сказали свого останнього слова. 

А там хай спеціалісти думають. 

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Вомбат сказал:

Карл Волох:

Давайте я вам ще раз проілюструю сенс виразу «все через ср@ку».

Коли Байден-Джонсон і все західне розвідувальне співтовариство попереджали про невідворотну війну, наші недоумки всіма можливими способами спростовували цю інформацію. Хоча це була, крім усього іншого, безпрограшна історія - ігнорування таких застережень є злочинною безвідповідальністю !!!

Тому додаткову зброю, фінанси чи медичне устаткування ніхто нам і після цих алармістських завивань не дасть. А ось в українському суспільстві з‘являється зайва нервовість та істеричність. Бо: что ні дєлаєт дурак, всьо он дєлаєт нє так…

Все так,казав своїм односельцям в 19 році, що через їх дебільний вибір буде велика війна, зруйновані міста як в Сирії, чорна біда.

Дивилися на мене,ніби я несповна розуму. Зараз ця війна торкнулася кожного. Село збирає гроші на авто для хлопців,продукти для госпіталю. В цей час в асфальт знову закатуються міліони для годування зеленої мер..ти, вибраний селом депутат від "За майбутнє Ігоря валєрьєвітча" купляє за безцінь спиртзавод. Але зєлєньський -"маладєц", бо якби не він, то було би ще гірше.Ну,і що з цими людьми робити?

Телезомбіки контужені єдиним лайномарафоном не можуть визначити де причина, де наслідок.

Величезна, кривава ціна платиться за шабаш "95 квартала". Довірливий народ купився на пусті, дешеві брязкальця коломойського, якими енергійно бряцають продажні журнашлю-и, на чолі своєї атаманші наталки геббельсівні мосійчук...

вибач , але війна була неминуча 

вторгнення кацапів в Україну  сталося б незалежно від того , кого обрав мудрий нарід .

хіба що  нам дуже пощастило , що кацапи недооцінили Зеленського . 

Якщо б обрали Пороха - кацапи підготувалися б ретельніше .

А єврейське походження Зеленського звело нанівець звинуваченна кацапами українців у нацизмі ( які багато хто у світі охоче слухав ) 

То ж деяка користь від ВАЗа є .

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Агидель сказал:

Заинтересовалось про бесплатную приватизацию земли от Тимошенко. А в чем там ее заслуга?

То, что у нас люди привыкли ходить к посредникам и носить им деньги - то исключительно  проблемы самих людей. В нашей семье абсолютно все участки в разные годы приватизировали сами, только обязательные официальные платежи.

Сусіди приватизовували ділянки через різні приватні фірми, створені нашими держслужбовцями, які тупо наживалися на цьому. Це було дуже розповсюждене явище в усіх сферах. Хочеш закордонний паспорт - заплати за елементарні пів-вркуша А4 з якоюсь роздруківкою - гривень 20, хочеш план своєї ділянки - 100 гривень при курсі долара 1,8. Збагачувалися ті ж самі держслужбовці, які повинні були зробити це безплатно або за помірну плату. Тимошенко виділила з бюджету гроші на безоплатну приватизацію ділянок і ми цим скористалися. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

 

Якщо б обрали Пороха - кацапи підготувалися б ретельніше .

 

 

 

А мы бы наверное все просрали?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Юрий Киев сказал:

У нас є проект Нота, який, я думаю, можна адаптувати і довести до найсучаснішого рівня та і Оплоти не сказали свого останнього слова. 

А там хай спеціалісти думають. 

думаю , що саме зараз в України з'являється шанс викинути кацапів зі світових ринків зброї

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

вибач , але війна була неминуча 

Так, і широкомаштабне вторнення мало відбутися у 2018 році. Але! Тоді на чолі країни стояв ефективний президент. Який оголосив надзвичайний стан у прикордонних областях, військові замінували все, що могли додатково замінувати, війська були приведені в бойову готовність та перекинуті на напрямки вторгнення, були облаштовані додаткові укріплення. І неминуча війна що? Правильно, перестала бути неминучою. І не трапилося ні Маріуполя, ні Бучі, ні Ізюму.
А коли війська відводяться, мінні поля розміновуються, на НАТО забивається ХЄР - хвісно, війна стає неминучою. Однозначно!

  • Лайк 10
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вомбат сказал:

. У нас настільки "мудрий наріт", що вчити його - тіко псувати. Тепер єдина надія на природній відбір.

Таке може написати тільки кацапський йолоп. Якщо тобі не подобається народ України то пішов нах у свою рашку

  • Лайк 11
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

А мы бы наверное все просрали?

 

Я голосував за Пороха . 

Тільки хто ж мене послухався , окрім моїх домашніх.

То ж пропоную вимкнути лють , та поважати вибр більшості громадян .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, John_ сказав:

Таке може

Ванюшка, ти би свій нік змінив, нашо тобі оте підноське Джон? Іванушка-дурачок виглядає органічніше в твоїх дописах.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, AOZ1 сказав:

Ой а я при Януковиче смог дом в эксплуатацию здать, а какое Евро классное провели. 

шо не кажіть, а стояв краще при кравчуку

  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Бездомный сказав:

Якщо б обрали Пороха - кацапи підготувалися б ретельніше .

Вони взагалі не готувались би в такому разі.

Я так вважаю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...