Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Ranch сказав:

 А ще мова йшла про "простеньку систему придушення пасивних завад". Мені дуже хочеться взнати, що то таке.

 

Спитайте в приват, він краще розкаже, ніж я. Ми у себе, для своїх цілей, це якось обговорювали, але не використали, не було потрібно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Осіннє загострення...

То у них буває регулярно. Як тільки надивляться "ініціатив" Федорова, наслухаються Касьянова, то одразу пропонують робити германієві матриці, язиком переробляти старі радари на колінах, "простенькі системи придушення пасивних завад" за три дні тощо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, John_ сказал:

На Миколаївщині відкрито сезон полювання на іранські  мопеди)

"Ким заинтриговал: «Не скажу кто и где у нас, но это первый результат не ПВО, а мобильных охотников за мопедами :)»"

IMG_20221005_160645_632.jpg

А на велосипед такий моторчик можна поставити?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, iiigolkin сказал:

Спитайте в приват, він краще розкаже, ніж я.

Сергію! Не лякайте мене так.
Я розумію, у людини осінь. Самі краще спробуйте вдуматися у словосполучення "простенька система придушення пасивних завад".

Змінено користувачем Ranch
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Ranch сказав:

То у них буває регулярно. Як тільки надивляться "ініціатив" Федорова, наслухаються Касьянова, то одразу пропонують робити германієві матриці, язиком переробляти старі радари на колінах, "простенькі системи придушення пасивних завад" за три дні тощо.

 То покажіть свій перелац якийсь. В Іголкіна хоч помацать можна, хоча UPS так і не осилив. А решта виглядають теоретиками.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, AOZ1 сказал:

Зато старые добрые Шилки

Ну да, шпарит добре, только радиоприборный комплекс сильно устаревший (в современных условиях требуется более эффективное целеуказание) - обнаружение всего 20 км и плохой захват цели с низким эпр, при стрельбе радиус "обметания" 4,5 км (2,5 в длину и 1,5 по высоте). А так четыре ствола делают своё дело, к тому же если выкинуть РПК, то дополнительно выстрелов в башню мона загрузить для наземных операций. К тому же ещё при союзе была там разработана система размеднения стволов - чередовка снарядов с размеднительным кольцом и "обыкновенных" (наподобие трассеров в автомате).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Ranch сказал:

Так Ви ж пропонуєте їх робити.

не технологічно тому  з дискретних фотодіодів  або малих сборок  наибрати .ми за часом не постоїмо.  цікаве щодо Ge   DOI:10.1063/1.3608245

а щодо  системи придушення пасивних завад  на stm32  це просто льогко портрібен имульс запуска та сигнал синхронного або фазового детектора.STM32F4хх  з fpu там можно писать аби як и все одно запрацює и хватить ресурсу і на фурь"є и на простий фільтр.   

 

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, John_ сказал:

На Миколаївщині відкрито сезон полювання на іранські  мопеди)

"Ким заинтриговал: «Не скажу кто и где у нас, но это первый результат не ПВО, а мобильных охотников за мопедами :)»"

 

Где то так

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 12val12 сказал:

попереду зима а значить  все тепле  буде на контрасті у тепловізорах тому потрібно налагодити випуск германієвих матриць

Це я написав?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Черномор сказал:

Ну да, шпарит добре, только радиоприборный комплекс сильно устаревший (в современных условиях требуется более эффективное целеуказание) - обнаружение всего 20 км и плохой захват цели с низким эпр, при стрельбе радиус "обметания" 4,5 км (2,5 в длину и 1,5 по высоте). А так четыре ствола делают своё дело, к тому же если выкинуть РПК, то дополнительно выстрелов в башню мона загрузить для наземных операций. К тому же ещё при союзе была там разработана система размеднения стволов - чередовка снарядов с размеднительным кольцом и "обыкновенных" (наподобие трассеров в автомате).

только обновить єлектронику  .добавить  все как  в мардер  измеритель  скорости пули,давленияи ветра  ветер и современний єкстаполятор  траєкторіі.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А на велосипед такий моторчик можна поставити?

Можна. Але сусідам не сподобається

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 12val12 сказал:

системи придушення пасивних завад

А Ви можете пояснити, що Ви маєте на увазі, вживаючи таке словосполучення? Я Вас елементарно просте питаю, а Ви щось мені про STMки розповідаєте.

Не треба мене STM32F4хх з FPU лякати))

Змінено користувачем Ranch
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Ranch сказал:

Це я написав?

а я казав що я буду  випускати ?  я  можу зробити  демонстраційний концепт матриця 4х4  .

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Ranch сказал:

А Ви можете пояснити, що Ви маєте на увазі, вживаючи таке словосполучення? Я Вас елементарно просте питаю, а Ви щось мені про STMки розповідаєте.

заградітельній фильтр для отраженного сигнала с нулевой доплеровской добавкой .

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, John_ сказав:

Можна. Але сусідам не сподобається

Якщо БК закріпити на багажнику, то це вже буде неважливо.

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви пишете, що потрібно "налагодити випуск германієвих матриць". Кому потрібно налагодити це виробництво?

І... мені концепти не потрібні. Я ж не хахатон і не УОП.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

А я...а мы...

А у меня брелок в машину в виде фигуры Лиссажу...

Ось вам...

А я разобрался, как из преобразований Фурье следует квантовая физика...

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, JFK сказав:

На зміну лінгвістам прийшли електронщики?

На фронте затишье...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Ranch сказал:

Ви пишете, що потрібно "налагодити випуск германієвих матриць". Кому потрібно налагодити це виробництво?

І... мені концепти не потрібні. Я ж не хахатон і не УОП.

Ок тоді просто хочу всім напомнити нагадати що зимою буде війна тепловізорів бо теплі точки на фоні холодноі поверхні - готові ціли.

Змінено користувачем 12val12
  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Черномор сказав:

Ну да,

ви краще розкажіть шо там за бавовна у вас сьогодні була

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vinsol2009 сказав:

На фронте затишье...

то лише в новинах...

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, 12val12 сказал:

только обновить єлектронику  .добавить  все как  в мардер  измеритель  скорости пули,давленияи ветра  ветер и современний єкстаполятор  траєкторіі.

Клистроны-магнетроны не колупал там, ВУС не тот, но точку встречи снаряда с целью тот допотопный РПК отрабатывает нормально, к тому же там трёхплоскостная стабилизация.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, iiigolkin сказав:

то лише в новинах...

То зрозуміло...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...