Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, iiigolkin сказав:

- изменение статуса СВО на статус КТО (контртеррористической операции)

Це не новина. Про це навіжений Охлобистін  казав на всю Червону площу, коли кричав "гойда"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Canton сказав:

Ну что, проснулись?.. Ночью иранские дроны-камикадзе атаковали Белую Церковь. Завтра атакуют Винницу, Житомир, Ровно, Львов... прилетят в Киев на Банковую, и, возможно - не приведи боже, конечно, там же святая-святых - даже в Конча-Заспу.

Когда же вы, бляха, проснётесь, наконец?.. Когда очнётесь?.. Когда нажрётесь?.. Неужели даже сейчас вам не очевидно, что кроме распиаренных и безумно дорогих "Байрактаров" есть куда более дешёвое и эффективное беспилотное оружие?.. Которое можно было производить в Украине пачками ещё до большой войны, которое можно производить сотнями и тысячами прямо сейчас?..

  Показати вміст

Нет, вы топтали ногами отечественных разработчиков, ставили палки в колёса, закрывали все возможности, высмеивали, пиарились, выбрасывали сотни миллионов на ветер ради сиюминутной политической выгоды...

А теперь опять война, к которой мы снова не готовы. Как в старом советском мультике про легендарного Левшу, который больной, брошенный, высмеянный жирными властями, умирающий просит "передайте императрице, что англичане ружья кирпичом не чистят, а то случись война - они стрелять не способны"...

Так и у нас - тот же русский менталитет, то же преклонение перед всем западным, то же стремление "заработать" на откатах, политических выгодах, на бюджетных деньгах, на общественных, волонтёрских фондах...

Ihor Lutsenko отлично всё написал. Добавлю от себя, что в Украине есть разработчики ударных дронов. Есть ударные дроны не хуже иранских или турецких. Есть производители ударных дронов. И есть успешные применения этих дронов.

Всё есть. Нет главного - государственной поддержки. Любой. В любом виде. Нет денег - люди тратят десятки, сотни тысяч (может уже и миллионы) своих денег, собирают с миру по нитке, строят производство, строят дроны, создают всю наземную инфраструктуру - катапульты, автомобили управления, системы связи... Сами делают боеприпасы, рискую либо подорваться, либо попасть в лапы правоохранительных органов. Сами обеспечивают себе безопасность, разнося производственных участки по разным районам, областям, потому что знают, что прилетит, в первую очередь, к ним...

Хуже того. Приходится биться со всей бюрократической машиной, с этим многоголовым неубиваемым змеем, чтобы перетянуть контрабандой через границу комплектующие, чтобы провести испытания, чтобы вытащить из какого-нибудь охранного батальона мобилизованного специалиста, который сейчас на вес золота...

При этом приходится иметь дело с решалами всех мастей, которые могут занести кому нужно бумажку, сделать важный звонок шефу, выделить какие-то мизерные средства, но взамен "просят" согласиться с тем, что они теперь главные, что они будут получать звездочки на погоны, медальки и ордена, зарабатывая политический капитал на тяжкой работе умнейших людей, которых они считают за быдло...

А с другой стороны - модно одетые во всё милитари функционеры из фондов, которые теперь тоже стали вдруг большими специалистами в беспилотной авиации, которые вершат судьбами людей, определяют кому давать общественные деньги, кому жить, а кому умирать, как побеждать...

В этой стране я стучался во все двери. Был в офисе президента, докладывал главкому и министру, вёл переговоры с фондами, волонтёрами, олигархами... После войны я расскажу всё. С должностями, званиями и фамилиями. Но сейчас нам надо выиграть войну.

Мы не сдаёмся. И не сдадимся. Наши дроны ещё прилетят на Красную площадь. Ю. Касьянов

Я с ним общался по поводу технической поддержки в области радиоэлектроники. Ответ был, ничего не нужно, давай денег. Выводы делайте сами и почитайте отзывы Рамана Доника о нем.  Согласен полностью.

Змінено користувачем Vinsol2009
Надо
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dr.alf сказал:

таки да, 12 шт., с Херсонской обл., или Крыма (куплено 1000 шт., жесть)
novyny.live/war/v-pvo-skazali-otkuda-i-skolko-dronov-vrag-vypustil-po-kievshchine-57810.html

Придбано 47 шт. А 1000 шт то фантазії/бажання. Я чув тільки про 200шт макс

Змінено користувачем John_
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У другу світову над містом, вночі, вішали надувні гандболи, які перешкоджали прольоту літаків .

Може, є сенс повернутися до цієї практики.  

Змінено користувачем Privet
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Privet сказал:

У другу світову над містом, вночі, вішали надувні гандболи, які перешкоджали прольоту літаків .

Може, є сенс повернутися до цієї практики.  

Ну тогда еще и поднять истребители времен WW2. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Я с ним общался по поводу технической поддержки в области радиоэлектроники. Ответ был, ничего не нужно, давай денег. Выводы делайте сами и почитайте отзывы Рамана Доника о нем.  Согласен полностью.

Я в курсе...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, iiigolkin сказав:

xyйло сегодня выступит с обращением к своей нации рабов и баранов. 

- изменение статуса СВО на статус КТО (контртеррористической операции)

- введение военного положения в ближайших к Украине российских регионах

-закрытие границ

13:04 xyйло передумал:
Либо здоровье подвело, либо сказать нечего, но росСМИ со ссылкой на Кремль сообщают, что обращение бункерного маразматика отменяется.

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, iiigolkin сказал:

13:04 xyйло передумал:
Либо здоровье подвело, либо сказать нечего, но росСМИ со ссылкой на Кремль сообщают, что обращение бункерного маразматика отменяется.

Обед.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Я с ним общался по поводу технической поддержки в области радиоэлектроники. Ответ был, ничего не нужно, давай денег. Выводы делайте сами и почитайте отзывы Рамана Доника о нем.  Согласен полностью.

На самом деле если бы там было что либо законченное для производства в серию частный инвестор бы нашелся. Лелеки и Фурии как то получили контракты с МО.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, AOZ1 сказал:

На самом деле если бы там было что либо законченное для производства в серию частный инвестор бы нашелся. Лелеки и Фурии как то получили контракты с МО.

Шо то, шо то срань господня...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Canton сказал:

Шо то, шо то срань господня...

Иранские мопеды как и орланы тоже. И тем не менее. По Экспрессо было интервью с боссом, который Фурии делает. Мнение по Орланам. однозначное. не смотрите на внешний вид. Они полностью функциональные.

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Privet сказал:

У другу світову над містом, вночі, вішали надувні гандболи, які перешкоджали прольоту літаків .

Не "гандболи", а аеростати))
Цю ідею я висунув ще на початку війни, коли до мене в істериці подзвонив один з генералів МО. Правда, дещо модифіковану і з поправкою на сучасні технічні можливості. Просто сказав в надії, що він відчепиться. Яке ж було моє здивування, коли цю ідею з характерними нюансами (але без суттєвих деталей) почали просувати чиновники "Укроборонпрому". З цього навіть Тарас Чмут приколовся в одній із програм.
 

59 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Я с ним общался по поводу технической поддержки в области радиоэлектроники. Ответ был, ничего не нужно, давай денег. Выводы делайте сами и почитайте отзывы Рамана Доника о нем.  Согласен полностью.

Вони з Доником варті одне одного)) Технарі у Касьянова плюються від "рівня" його "знань" у техніці та ідей "ні про що". Біда в тому, що за рідкісними винятками, рівень вітчизняних розробників і мамкиних стартаперів навіть в області ідей - ніякий. І це дуже м'яко сказано. Зате кожне начитається інтернету і такі ідеї "задвигає", що думаєш інколи, з якого дурдому його випустили. Куди там тому Касьянову.
Ось недавно був дуже розпіарений "захід":
ukroboronprom.com.ua/news/dvisti-ucasnikiv-persogo-oboronnogo-xakatonu-idi-camp-zaproponuvali-svoyi-rozrobki-dlya-ukrayinskogo-viiska?fbclid=IwAR3NBHoKCATmGeJEDy9OfqVTR3-eX34j9dRhWDflfFfYo2YDYcvGgg428Ow

По ньому вже проїхалися у всіх закритих групах технарів.
Достатньо прочитати інфу по наведеному мною посиланню, щоб вже виникло дуже багато питань.

Наприклад, що дебет з кредитом не сходяться.

Загальний призовий фонд становив $25000. За перше місце – $4000, за друге – $1000. Гранти отримали 10 проєктів.

Тобто, 4000$+1000$ = 5000$. Залишається 25000$-5000$=20000$.

Не думаю, що за третє місце дали також 1000$. Але... нехай буде також 1000$.

Тоді як було розподілено решту коштів? Виходить, що на 7 учасників, які не зайняли призові місця, було потрачено 19000$. 19000$/7~ 2714$. Це як? Ті, хто не зайняв призове місце, отримали більшу суму, ніж ті, хто зайняв друге?

Люди, які відвідали цей хахатон, були просто шоковані вкрай низьким технічним рівнем учасників. Зборище мамкиних кул-хацкерів/стартаперів оперувало виключно інформацією з інтернету, яка була викладена такими ж безграмотними диванними теоретиками. На 200 учасників була лише пара слабеньких ембеддерів. При цьому практично всі учасники не знайомі з базовими сучасними принципами металообробки, виготовлення прес-форм, використання композитних матеріалів тощо.
Зате розпіарили це все просто до небес. При тому, що організатори - взагалі якісь незрозумілі х#ї з бугра. Технічній спільноті їх прізвища нічого взагалі не говорять. Дають LinkedIn свої, а там навіть неясно, яка освіта у них. Один з якогось "інституту майнінгу" з Дніпра, інший - КПІ закінчив і ледве спромігся бакалавра там отримати. Ну, припустимо, то гірничий інститут, а не мамкиних майнерів криптовалюти). Але! Спеціальність не вказана. Може "готельний і туристичний бізнес"? Бля, а що інше чудо і на якому факультеті робило в КПІ? На факультеті менеджменту і маркетингу? Чи економіки? Чи ВПІ? Чи воно з ФАКСу, який розформували в КПІ після масової оргії?

Зате Київська школа какономіки без мила в жопу і тут влізла, бо вчила "презентувати стартапи потенціальним інвесторам". Тьфу, бля... Капєц, яке "цінне" знання.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Ranch сказал:

Зате Київська школа какономіки без мила в жопу і тут влізла, бо вчила "презентувати стартапи потенціальним інвесторам". Тьфу, бля... Капєц, яке "цінне" знання.

Вот это как раз нужно. А еще лучше к свидетелям иеговы любому технарю на курсы записаться. С остальным согласен на 100%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Ranch сказав:

Не "гандболи", а аеростати))
Цю ідею я висунув ще на початку війни, коли до мене в істериці подзвонив один з генералів МО. Правда, дещо модифіковану і з поправкою на сучасні технічні можливості. Просто сказав в надії, що він відчепиться. Яке ж було моє здивування, коли цю ідею з характерними нюансами (але без суттєвих деталей) почали просувати чиновники "Укроборонпрому". З цього навіть Тарас Чмут приколовся в одній із програм.
 

Вони з Доником варті одне одного)) Технарі у Касьянова плюються від його "знань" у техніці та ідей "ні про що". Біда в тому, що за рідкісними винятками, рівень вітчизняних розробників і мамкиних стартаперів навіть в області ідей - ніякий. І це дуже м'яко сказано. Зате кожне начитається інтернету і такі ідеї "задвигає", що думаєш інколи, з якого дурдому його випустили. Куди там тому Касьянову.
Ось недавно був дуже розпіарений "захід":
ukroboronprom.com.ua/news/dvisti-ucasnikiv-persogo-oboronnogo-xakatonu-idi-camp-zaproponuvali-svoyi-rozrobki-dlya-ukrayinskogo-viiska?fbclid=IwAR3NBHoKCATmGeJEDy9OfqVTR3-eX34j9dRhWDflfFfYo2YDYcvGgg428Ow

По ньому вже проїхалися у всіх закритих групах технарів.
Достатньо прочитати інфу по наведеному мною посиланню, щоб вже виникло дуже багато питань.

Наприклад, що дебет з кредитом не сходяться.

Загальний призовий фонд становив $25000. За перше місце – $4000, за друге – $1000. Гранти отримали 10 проєктів.

Тобто, 4000$+1000$ = 5000$. Залишається 25000$-5000$=20000$.

Не думаю, що за третє місце дали також 1000$. Але... нехай буде також 1000$.

Тоді як було розподілено решту коштів? Виходить, що на 7 учасників, які не зайняли призові місця, було потрачено 19000$. 19000$/7~ 2714$. Це як? Ті, хто не зайняв призове місце, отримали більшу суму, ніж ті, хто зайняв друге?

Люди, які відвідали цей "захід", були просто шоковані вкрай низьким технічним рівнем учасників. Зборище мамкиних кул-хацкерів/стартаперів оперувало виключно інформацією з інтернету, яка була викладена такими ж безграмотними диванними теоретиками. На 200 учасників була лише пара слабеньких ембеддерів. При цьому практично всі учасники незнайомі з базовими сучасними принципами металообробки, виготовлення прес-форм, використання композитних матеріалів тощо.
Зате розпіарили це все просто до небес. При тому, що організатори - взагалі якісь незрозумілі х#ї з бугра. Технічній спільноті їх прізвища нічого взагалі не говорять. Дають LinkedIn свої, а там навіть неясно, яка освіта у них. Один з якогось "інституту майнінгу" з Дніпра, інший - КПІ закінчив і ледве спромігся бакалавра там отримати. Ну, припустимо, то гірничий інститут, а не мамкиних майнерів криптовалюти). Але! Спеціальність не вказана. Може "готельний і туристичний бізнес"? Бля, а що інше чудо і на якому факультеті робило в КПІ? На факультеті менеджменту і маркетингу? Чи економіки? Чи ВПІ? Чи воно з ФАКСу, який розформували в КПІ після масової оргії?

Зате Київська школа какономіки без мила в жопу і тут влізла, бо вчила "презентувати стартапи потенціальним інвесторам". Тьфу, бля... Капєц, яке "цінне" знання.

слышишь "хакатон""стартап""венчур"? — стреляй в направлении звука
все это распиловка,  сложившаяся годами и не сейчас за год ее менять...

проблема не здесь — в конце концов частные фирмы могут сами довести до образца,
и при необходимости и до серии — но кто будет заказчиком и покупателем?
и все равно это быстро не будет, поскольку не было спроса на военку и продаж —
они и не делали этого, значит — откуда с нуля быстро возьмется?

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Canton сказав:

Шо то, шо то срань господня...

Все хотят получать бабло и никто не хочет вкладывать в разработку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, iiigolkin сказал:

слышишь "хакатон""стартап""венчур"? — стреляй в направлении звука

Мене якось мої колеги-електронщики вмовили подати проект в т.зв. UA RPA. Подав. Зробив це чисто ради приколу, бо розумів, що нічого ніхто по цьому проекту не скаже. На той час (2016 рік) певним напрямком в електроніці для військових займався лише я. Причому, ще з 2008 року.
І от проходить декілька днів і... тиша. Ніхто не пише і не дзвонить. Телефоную сам, бо цікавість розбирає. Бере слухавку мавпа, вислуховує все, що я сказав (коли відправив, зміст проекту тощо) і каже: "Да, получили. Но сначала наши эксперты рассмотрят ваш проект и мы вам перезвоним". Все. І я сиджу і думаю: "Эксперты?! А кто же тогда я?".

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз на колінках можно зробити 2х координатну  РЛС 

за основу  П18 .тілько частота не 180-200 Мгц  а 600-800  

важлива  можливість перестройки частоти та простенька система придушення пасивних завад

воно повинно влазити в зібранному  вигляди у невелику вантаживку.

основна ідея  ..-  так як  відстань  виявлення лише  корінь 4го ступеня з потужності  то розтавити іх через кожні 50 км  малопотужні рлс . іх з"єднаті  у сітку  .

на мій погляд РЛС типу 19ж6  35д6 уйобіщні   стільки переускладнень заради отримання висоти і то точність так  собі   .

ті прости рлс будуть в 40 раз дешевші на потоці.і лище в 9 разів  меншу охоплювану площу

ще..

попереду зима а значить  все тепле  буде на контрасті у тепловізорах тому потрібно налагодити випуск германієвих матриць

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, 12val12 сказал:

за основу  П18 .тілько частота не 180-200 Мгц  а 600-800  

важлива  можливість перестройки частоти та простенька система придушення пасивних завад

воно повинно влазити в зібранному  вигляди у невелику вантаживку.

основна ідея  ..-  так як  відстань  виявлення лише  корінь 4го ступеня з потужності  то розтавити іх через кожні 50 км  малопотужні рлс . іх з"єднаті  у сітку  .

Яка чудова ідея для хахатону.
Головне - "Простенька система придушення пасивних завад". Це як?! 😂
 

8 минут назад, 12val12 сказал:

попереду зима а значить  все тепле  буде на контрасті у тепловізорах тому потрібно налагодити випуск германієвих матриць

Ще краща ідея. Просто супер. За "германієві матриці" можна одразу на Нобелівську премію претендувати.

Це часом не з сайту з електронними петиціями взято? Там ще не такі "перли" зустрічаються.

Змінено користувачем Ranch
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Головне - "Простенька система придушення пасивних завад". Це як?!"

ЧПК  на STM32F4xx    дискретність 1мкс / пишеться за 3 дні 

Змінено користувачем 12val12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

германієвий фотоелемнт  видає фототок при освітленні паяльником 250 град С.

які  к чорту петіціі  я сам все роблю .перевіряю

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...