Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, irina1969 сказал:

 Екс - радник Президента США з національної безпеки Джон Болтон

Екс-шеф якого вчора виступив з яскравою промовою у стилі Елона Маска чи папи педофіла римського... Прихід до влади республіканців трампистів може суттево зменшити потік зброї (привіт прихільникам пані Спарц), а повернення йолупа у білий дім його одразу припинить... Русню потрібно знищіти до того...

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, 90BCO сказав:

Це від @Черномор  ?

черномор то збірний образ "гарних" руських, які протерли очко, чи за шляхетним виразом пані музей " купили окуляри"

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Vikctor сказал:

Екс-шеф якого вчора виступив з яскравою промовою у стилі Елона Маска чи папи педофіла римського... Прихід до влади республіканців трампистів може суттево зменшити потік зброї (привіт прихільникам пані Спарц), а повернення йолупа у білий дім його одразу припинить... Русню потрібно знищіти до того...

Це не факт. Демократи спробували як завжди "попилить бабло" пiд той бюджет на нашу зброю.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, 90BCO сказал:

Це від @Черномор  ?

Взагалі, у мене інше ім'я.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, AOZ1 сказал:

Це не факт. Демократи спробували як завжди "попилить бабло" пiд той бюджет на нашу зброю.

Що само не факт? Промова трампа факт. Його слова про безглузду підтримку України, яку потрібно припинить якамога швидше теж факт. Те що він ізоляціонист та повний дебіл у міжнародной політиці теж факт.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, irina1969 сказал:

черномор то збірний образ "гарних" руських

Вже постив, що не зная людини не треба приписувати їй якісь вигадані образи. А що до "вираження" по "шановності" до країни, так теж за це постив, але у одних то чомусь "технічна" помилка, а у других то "майже навмисно". І стосовно "любові" - так бачів і бачу людей, які до подій 14-го року ну прям розписувались у своїй державній любові до країни, а потім швиденько перефарбувались (тоді на держпосадах були і зараз).

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dr.alf сказал:

один раз не ..дорас?

Вот кстати, это не последний "пока" фактор в призыве на мобилизацию (скажем не столь большое количество даже в процентном отношении к военнообязанным), как в расее с материка ибо в "кулуарах" людей с погонами негласно говорят за то, что мол те кто уже раз "перекрасился", могут снова "перекраситься".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 90BCO сказал:

Це від @Черномор  ?

Я можу підтвердити, що це наклеп. Олег завжди був на стороні України.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На "сєвасі" серед радісної ейфорії з'являються тверезомислячі коментатори - 

А чему вы радуетесь?
"Отличной" тактике? Всадить за 3 часа 85 ракет на 100+ млн.долл, чтобы что? Завалить с десяток мирняка и на полдня выключить свет и интернет? При этом потратить запас ракет, который наверняка копился с месяц. И? А дальше что? Испугались в Киеве? Думаю нет. Скорее всего добились поставленных задач.
А дальше Германия сегодня заявила, что срочно собирает G7 и наконец передает Украине ПВО IRIS, с передачей которых тянула несколько месяцев. Да и США сейчас наверняка передадут быстрее обещанные к Химарсам дальнобойные ATACMS.
И все это будет ежедневно прилетать сюда по "обьектам". Вы же сами потом будете тут плакаться.

  • Лайк 15
  • Дякую 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Черномор сказал:

Вот кстати, это не последний "пока" фактор в призыве на мобилизацию (скажем не столь большое количество даже в процентном отношении к военнообязанным), как в расее с материка ибо в "кулуарах" людей с погонами негласно говорят за то, что мол те кто уже раз "перекрасился", могут снова "перекраситься".

Я вообще удивлен, что в Крыму бывших военных Украины оставили на службе, причем некоторые даже на должностях, в какой-то форме я могу представить мотивы измены присяге, но чего тогда стоит их повторная присяга, странно

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, dr.alf сказал:

Я вообще удивлен, что в Крыму бывших военных Украины оставили на службе, причем некоторые даже на должностях, в какой-то форме я могу представить мотивы измены присяге, но чего тогда стоит их повторная присяга, странно

Так "одінарот".

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Версії. Досить ймовірно.

 

 

Змінено користувачем Музей
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, dr.alf сказав:

Я вообще удивлен, что в Крыму бывших военных Украины оставили на службе, причем некоторые даже на должностях, в какой-то форме я могу представить мотивы измены присяге, но чего тогда стоит их повторная присяга, странно

Скорше за все, вони співпрацювали до 2014-го року, і є зрадниками України.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я би заборонила цю контору в Україні за неетичну поведінку і неефективність.

Червоний Хрест призупиняє операції в Україні з міркувань безпеки

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Основна ціль путіна - переговори.

Президент РФ Владимир Путин решением о нанесении ударов по критически важным объектам инфраструктуры на Украине фактически подталкивает Киев к возобновлению переговоров. Иначе незалежная может откатиться на два века назад и оказаться без связи, энергетики, железных и автомобильных дорог, комментируют эксперты слова Путина на оперативном заседании Совбеза РФ 10 октября. Впрочем, «усадить» украинского президента Владимира Зеленского за стол переговоров будет непросто, считают политологи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Йому вже пора визначитись з ким він воює. Бо наті насрати на туземців та їх тимчасові проблеми. Але він знову зрефлексував в потрібному напрямку. Справа йде до завершення...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Музей сказал:

Я би заборонила цю контору в Україні за неетичну поведінку і неефективність.

Червоний Хрест призупиняє операції в Україні з міркувань безпеки

Якщо забороняти всі безглузді неспроможні ні на що міжнародні агенції, то разом з хрестом слід забороняти емнесті, оон, обсє та інших найбільших міжнародних грантоїдів. З точкі зору пользи для нас гірше не стало б, але політкоректність та толерантність західного світу не зрозуміє подібні крокі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Музей сказал:

Я би заборонила цю контору в Україні за неетичну поведінку і неефективність.

Червоний Хрест призупиняє операції в Україні з міркувань безпеки

Вранье полнейшее...

Может хватит фейки тягать с любимых помоек?

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Canton сказав:

Вранье полнейшее...

Может хватит фейки тягать с любимых помоек?

Никак не доходит, что мнение быдла меня не интересует?

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Музей сказал:

Никак не доходит, что мнение быдла меня не интересует?

Раньше вы были более терпимы к его мнению...особенно, когда оно подкреплялось соответствующим количеством шелестящих купюр...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, Музей сказал:

Я би заборонила цю контору в Україні за неетичну поведінку і неефективність.

Червоний Хрест призупиняє операції в Україні з міркувань безпеки

Господа, данный индивидуй (или индивидуйша) брешет, как дышит...не первый и не десятый даже раз...

Ахтунг, соблюдайте информационную гигиену

WARNING!

In connection with the spread of fake information that the Red Cross has allegedly suspended its activities on the territory of Ukraine, we inform you:

In connection with today's rocket attacks on the cities of Ukraine, the Ukrainian Red Cross Society is working in an intensified mode, providing assistance to the victims.

Partners of the international movement of the Red Cross also continue to work on the territory of Ukraine to help as many people as possible with joint efforts. (С)

photo_2022-10-10_16-49-33.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...