Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

47 хвилин тому, badgy сказав:

То не пневматика. Скорее всего жидким азотом головку самонаведения охлаждают.

Точно ні. Би конденсату було море і парувало довкола все. Азотом охолоджували древні термо головки (теплового наведення). Сучасні вміють при кімнатній чи не значному охолодженні.

Ставлю на ініціалізацію одиниці (координати, спосіб підриву, активація заряду тощо). А конструкція говорить про бездротовий інтервейс плюс невбиваємість девайсу.

Прошивати/чіпувати можна не тільки телефони та ЕБУ дуповозок 😉

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, loader сказав:

Як у вас все просто. Гарно так жити мабуть. 

Дев’ятий рік поспіль виживаю через "покидькив".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Боже - які обличча - Трофім , Розенбаум зі спитими харями , мумія  Успенської  ...:lol:

Улюблена виконавиця Льоні Космоса - Ваєнґа з кордебалетом  :lol:

так спаскудити пісню - це слід  не аби який хист  мати :lol:

 

а може , це просто у мойому смаку  щось змінилися ?

ніт , таки  справа не лише в зміні мого смаку - рівень - художня самодіяльність сукноваляльного заводу :lol:

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, AOZ1 сказал:

Когда-то искал промышленную флешку с спецефическим разъемом. На Ebay было две. 600$ for military use и 50$ for industrial use. Оригинал от производителя 250$. На фотке все выглядели одинаково.

я не про ціну, а про конструктив. про ціну добре оцей пан розказав

 

але я останнім часом на багато професійних речей перейшов випадково. вони самі мене знаходили...

 

зображення_viber_2022-10-13_23-00-34-574.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іспанія надасть Україні додаткові системи ППО Hawк у кількості 4 одиниць.

MIM-23 HAWK — це американська зенітна ракета середнього радіусу дії.

 Вона стала на службу армії США у 1959.

У 1971 провели програму її ґрунтовного покращення, яка включала кілька покращень для ракети і замінила всі радарні системи на нові моделі. Покращення тривали наступні двадцять років, зокрема додали покращений радіоелектронний захист, можливість наводитись на глушилки, а в 1995 додали нову боєголовку, яка уможливила дію проти тактичних ракет близької дії.

mind.ua/news/20248182-ispaniya-peredast-ukrayini-chotiri-sistemi-ppo-hawk-ministr-oboroni-ssha

 

Fe9mHDmXwAEKY1O.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже наступного тижня Україна отримає від ЄС новий транш допомоги у розмірі понад три мільярди євро.

Про це заявив представник ЄС Жозеп Боррель 13 жовтня у Брюсселі.

За його словами, це буде фінансова та матеріальна допомога для Збройних сил України.

focus.ua/uk/voennye-novosti/532921-evrosoyuz-uvelichit-voennuyu-pomoshch-ukraine-do-3-mlrd-borrel

bc176fd2-cfb73be4a421d65df64ec7f5fc6669a8.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Музей сказал:

Якщо я розумію правильно, то сьогодні ми втратили 3 літаки. 
Була інформація, що вінницький зіштовхнувся з уламками збитого дрону.
 

А звідки у вас ця інформація? Дмітро Гнат (речник якогось угруповання ЗСУ) казав про втрачений бомбардувальник, який не дотягнув до місця приземлення і нажаль при катапультуванні загинув один з двох пилотів... Про інши два ніде не зустрічав інфу...

4 часа назад, loader сказал:

...Сподіваюсь зараз ніхто вже не скаже що нам не потрібна ракетна програма хоча б, не на папері, а тисячі одиниць до конкретної дати. 

Відстань між розробкою, яка успішно пройшла всі етапи випробування, та серійним виробництвом нажаль дуже велика... Ту саму вільху-м ми не мали можливості виробляти серійно, а лишень невеличкими партіями... Це не я кажу, а пан Чмут.

 

3 часа назад, userxxx сказал:

Тут больше удивления вызывает не взрыв/бавовна как таковая (хотя она очень радует :))), а то что оф лица сразу же назвали все вещи своими именами. Неужели методичка отклеилась ?

Куча відео із вторинною детонацією. Що вони мали на це сказати?

2 часа назад, Бездомный сказал:

ніфіга не оффтоп - в саме яблучко :lol:

 

Борі по бєйцалам :lol:

 

ібо нєфіг було Спартс стучати :lol:

Неочікувано. В сенсі я з цього боку навіть не разглядав цю подію. Ще пару днів тому з'явилася інфа про обшуки/арешти у керивництва міських цвинтарів. Я ще здивувався - чому само зараз раптом виявили про плату за місце на цвинтарі? Наче хтось про це не знає та не ховав родичів... А загалом цікавий тренд - так до кінця війни всіх злодіїв під шумок переловлять)))

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, US7IGN сказал:

а мене засмучує коли "волонтери" збирають шалені гроші на пластикові цивільні цяцьки, які в бойових умовах живуть лічені хвилини, залишаючи гламурних воїнів без зв'язку...

По словах пана Чмута вони закуповують для ЗСУ американськи харріс, а для командной ланки значно більш захіщені бауфени. Знов таки з його слів русня по раціях для особового складу відстає років на 30 від ЗСУ...

 

Лагідна українізація від моно)))

1821226635_.png.a1a684c09be2f9c802913713869083dc.png

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 1
  • Хаха 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Privet сказав:

 

Тому, що ні Гундяєв, ні батьки не пояснюють своїм виродкам, що наклеп - смертний гріх.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Vikctor сказал:

А загалом цікавий тренд - так до кінця війни всіх злодіїв під шумок переловлять)))

не переловлять, а перезамінять...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, US7IGN сказал:

я не про ціну, а про конструктив. про ціну добре оцей пан розказав

Флюк паганий приклад, бо маю 18B з того вiдео  for China market only за пiв цени вiд USA Market. Manual з иероглифами то не велика проблема. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, AOZ1 сказал:

Флюк паганий приклад, бо маю 18B з того вiдео  for China market only за пiв цени вiд USA Market. Manual з иероглифами то не велика проблема. :)

пан так і не подивився відео. суттєва складова ціни в підтримці сервісом. хто і як буде підтримувати версію for China market only? а якість та надійність флюків далеко не ідеальна...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Vikctor сказав:
12 годин тому, Музей сказав:

 

А звідки у вас ця інформація? Дмітро Гнат (речник якогось угруповання ЗСУ) казав про втрачений бомбардувальник, який не дотягнув до місця приземлення і нажаль при катапультуванні загинув один з двох пилотів... Про інши два ніде не зустрічав інфу...

www.ukr.net/news/details/main/93657725.html

 

tsn.ua/ato/vidviv-litak-podali-vid-mista-poblizu-vinnici-vpav-vinischuvach-yakiy-zbivav-droni-kamikadze-2178808.html

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

пан так і не подивився відео. суттєва складова ціни в підтримці сервісом. хто і як буде підтримувати версію for China market only? а якість та надійність флюків далеко не ідеальна...

Та для мене не мае рiзницi чи  в USA чи в Сhina його везти. Вважаемо що сервису нема. Як i для решти брендiв. Я коли брав дивився iнше вiдео де вскривали обох.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

Та для мене не мае рiзницi чи  в USA чи в Сhina його везти. Вважаемо що сервису нема. Як i для решти брендiв. Я коли брав дивився iнше вiдео де вскривали обох.

тоді він вам не потрібен. не можу зрозуміти що ви хочете мені довести? армійські флюки взагалі зеленого кольору і трошки інші...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Илон Маск окончательно порвался.

Цитата

SpaceX не будет финансировать работу Starlink в Украине — СNN

К 7 октября компания Илона Маска потратила $80 000 000 на обеспечение Украины спутниками широкополосного интернета, об этом заявил сам миллиардер. Теперь SpaceX просит Пентагон взять на себя финансирование использования Starlink на территории страны.

По расчетам SpaceX, траты на работу Starlink в Украине к новому году достигнут отметки в $120 000 000, а к концу 2023 —  $400 000 000.

 

  • Хаха 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vadimv сказал:

Илон Маск окончательно порвался.

 

він комерс. нічого особистого. хоча його можуть легко націоналізувати з міркувань національної безпеки ...

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сьогодні, на мою думку, велике свято -  день захисника нашої Батьківщини..безмежна вдячність вам воїни та воїтельки світла!..низький уклін і живим, і полеглим..окремі вітання нашим воїнам форумчанам - Юрі Києву , Дощу, Флешу ( це ті кого знаю)!

1000x560_lgijqsstmvgwwkzydpdf.jpg

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 26
  • Дякую 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, US7IGN сказал:

тоді він вам не потрібен. не можу зрозуміти що ви хочете мені довести? армійські флюки взагалі зеленого кольору і трошки інші...

Бачив колись такий. Я хочу довести, що платити тут за Американський чи Европейський сервис чи то в приладi чи окремим контрактом марна трата грошей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, AOZ1 сказал:

Бачив колись такий. Я хочу довести, що платити тут за Американський чи Европейський сервис чи то в приладi чи окремим контрактом марна трата грошей.

особливо коли виробництво сертифіковане під їх використання. ага. до речі, які відомі дешеві китайські бренди використовують американські військові? чи ви маєте сумнів у прагматичності представників першої економіки світу?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, vadimv сказал:

Илон Маск окончательно порвался.

 

То було з початку зрозумiло. Навiщо було спочатку виключати. Тож не residental customer.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

особливо коли виробництво сертифіковане під їх використання. ага. до речі, які відомі дешеві китайські бренди використовують американські військові? чи ви маєте сумнів у прагматичності представників першої економіки світу?

Нiякi. Я про флюк. Флюки единi що для China що для USA. Мanual тiльки рiзний. Тому це паганий приклад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Корнил сказав:

сьогодні, на мою думку, велике свято -  день захисника нашої Батьківщини..безмежна вдячність вам воїни та воїтельки світла!..низький уклін і живим, і полеглим..окремі вітання нашим воїнам форумчанам - Юрі Києву , Дощу, Флешу ( це ті кого знаю)!

1000x560_lgijqsstmvgwwkzydpdf.jpg

також пам"ятаємо за всіх хто віддав життя за нас, нашу землю та нашу свободу

Ірина Цвіла ( Лінза, Англічанка ) загинула 25 лютого 2022 року

Прощання  відбудеться в суботу 15 жовтня 2022 р. о 11.00 в Церкві Покро‌ви Пресвято‌ї Богоро‌диці за адресою: м. Бровари вул. Героїв України 22А, місце поховання: м. Бровари, вул. Онікієнка 130 (нове кладовище), Алея Героїв о 13.00.

 

 

311364111_5500671126653269_6574410206730745692_n.jpg

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Сумно 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, vadimv сказал:

Илон Маск окончательно порвался.

 

Коли трапився камінг-аут Маска з тиждень тому у твіттері з'явилося багато твітів з пруфами про те, що само дядько Сем сплачує всі витрати по програмі старлінк для України й що все це було в пакетах допомогі. Причому я бачив в тому числі твіти від англомовних авторів з англомовними ім'ям побатькові... Схоже Маск вже зовсім забрехався...

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...