Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, Vikctor сказал:

Коли трапився камінг-аут Маска з тиждень тому у твіттері з'явилося багато твітів з пруфами про те, що само дядько Сем сплачує всі витрати по програмі старлінк для України й що все це було в пакетах допомогі. Причому я бачив в тому числі твіти від англомовних авторів з англомовними ім'ям побатькові... Схоже Маск вже зовсім забрехався...

Як на мене він трохи відлетів в космос як Льоня. І вирішив якщо може гойдати твітери, то й з держдепом так само вийде. Але це не вдалося навіть Трампу...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

Як на мене він трохи відлетів в космос як Льоня. І вирішив якщо може гойдати твітери, то й з держдепом так само вийде. Але це не вдалося навіть Трампу...

Хочу обратить внимание на то, что я предупреждал о возможности такого сценария. А теперь, я уверен, что тот же Подоляк и другая прислуга, которые откровенно хамили Маску в твиттере, смогут решить этот вопрос из своих денег, как ранее это делал Маск. Всегда надо думать на два шага вперёд. Но это то, что многие в Украине не умеют делать. И не только в политике. Жду комментариев о том, что это другое и между собой не связано. 

PS. Почему то уверен, что дебилы выводов не сделают...(С)

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, vadimv сказал:

Илон Маск окончательно порвался.

 

Беня Маск. Навіщо платити зі своєї кишені. Нехай краще американська держава профінансує 

Змінено користувачем John_
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Хочу обратить внимание на то, что я предупреждал о возможности такого сценария. А теперь, я уверен, что тот же Подоляк и другая прислуга, которые откровенно хамили Маску в твиттере, смогут решить этот вопрос из своих денег, как ранее это делал Маск. Всегда надо думать на два шага вперёд. Но это то, что многие в Украине не умеют делать. И не только в политике. Жду комментариев о том, что это другое и между собой не связано. 

PS. Почему то уверен, что дебилы выводов не сделают...(С)

Я бы вообще все нах заблокировал после такой хни...

Быдло...

in_article_webp_0660514bd9.jpg

  • Лайк 4
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Хочу обратить внимание на то, что я предупреждал о возможности такого сценария. А теперь, я уверен, что тот же Подоляк и другая прислуга, которые откровенно хамили Маску в твиттере, смогут решить этот вопрос из своих денег, как ранее это делал Маск. Всегда надо думать на два шага вперёд. Но это то, что многие в Украине не умеют делать. И не только в политике. Жду комментариев о том, что это другое и между собой не связано. 

PS. Почему то уверен, что дебилы выводов не сделают...(С)

А з іншого боку, плюс 100 лям боргу для нашої влади ролі не грають. Тим паче віддавати все одно не ним ..

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

А з іншого боку, плюс 100 лям боргу для нашої влади ролі не грають. Тим паче віддавати все одно не ним ..

Совсем не сто...120 только до конца года и еще ахулиард в 2023г ...400 лямов

de044fb4-42ec-42c3-aace-5d4b1670.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

Совсем не сто...120 только до конца года и еще ахулиард в 23...

de044fb4-42ec-42c3-aace-5d4b1670.jpg

Це з тієї ж партії?

 

IMG-cb0f44b5729576240653437064880690-V.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Совсем не сто...120 только до конца года и еще ахулиард в 23...

Аха. Навіть якщо б пальмовим листям махати щодня і дупу цілувати. Він все одно мультімільйон баксів з власної кишені не дасть. І це найбагатша людина світу. Я вже не кажу про інших

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто така меланія подоляк та чому її твіти українською читає Маск? І саме головне - чому вона є авторитетом для нашого форумського гереушника?

  • Лайк 6
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vikctor сказал:

Хто така меланія подоляк та чому її твіти українською читає Маск? І саме головне - чому вона є авторитетом для нашого форумського гереушника?

Це ж елементарно, Ватсон (с)

Де меланія там трапм, де подоляк там і подоляка. Озвучує те що хоче отримати споживач 

  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, 7351 сказал:

Тобто, по Вашому, Залужний брехав про підготовку України до вторгнення русні?

Давайте факти в доказ цієї руснявої пропаганди, будь ласка.

(не я почав...)

 

Ну от как наши дойдут до Перекопа будут вам и доказательства. А пока можете написать петицию Хомчаку с вопросом "Почему проебали"

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Корнил сказав:

сьогодні, на мою думку, велике свято -  день захисника нашої Батьківщини..безмежна вдячність вам воїни та воїтельки світла!..низький уклін і живим, і полеглим..окремі вітання нашим воїнам форумчанам - Юрі Києву , Дощу, Флешу ( це ті кого знаю)!

1000x560_lgijqsstmvgwwkzydpdf.jpg

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, John_ сказал:

Аха. Навіть якщо б пальмовим листям махати щодня і дупу цілувати. Він все одно мультімільйон баксів з власної кишені не дасть. І це найбагатша людина світу. Я вже не кажу про інших

А с каких пряников?

Мир не украиноцентричен. Это первое. Второе - мы не знаем договоренностей между ним и правительством США. Третье - украинцы (в лице "лучших" представителей) в очередной раз показали себя абсолютно неблагодарными скотами.

Он нам НИЧЕГО не должен...а мы ему хамим...вот и будем выгребать в очередной раз 

PS. Это я написал менее часа назад...какие вы все предсказуемые и недалекие

"Жду комментариев о том, что это другое и между собой не связано" . (С) 

 

34 минуты назад, Vikctor сказал:

Хто така меланія подоляк та чому її твіти українською читає Маск? І саме головне - чому вона є авторитетом для нашого форумського гереушника?

Представляется женой Подоляка. И напхала это она ему в Твиттер. После того, как напхал Подоляк и прочая ху...та

Кушай-ТЕ, не обляпайтесь, мудаки...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Vikctor сказал:

Хто така меланія подоляк

Погуглив трохи. Якась  хвойда, Не рівно дихає до  Стерненка, Порошенка, Гончаренка.

Ще підробляє ньюсмейкером рашаЗМІ,  використовуючи відоме прізвище:

image.png.78bceab366de5b13c30ff21385fdc61b.png

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

украинцы (в лице "лучших" представителей) в очередной раз показали себя абсолютно неблагодарными скотами.

Дійде черга і до бидла серед українців....

Україна переможе!

Змінено користувачем 7351
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Alvalk сказал:

Погуглив трохи. Якась  хвойда, Не рівно дихає до  Стерненка, Порошенка, Гончаренка.

Ще підробляє ньюсмейкером рашаЗМІ,  використовуючи відоме прізвище:

image.png.78bceab366de5b13c30ff21385fdc61b.png

Меланія-Марія Подоляк

Бакалавр германістики. У 2018 році закінчила Магістерську програму з медіакомунікацій Українського Католицького Університету. З березня 2016 року до 2019-го працювала проектним менеджером ГО “Львівський Медіафорум”, з серпня 2017-го – проектним координатором Lviv Securіty Forum. З вересня 2018 року займає посаду помічника-консультанта народного депутата Верховної Ради України Оксани Сироїд та радника Міжнародного департаменту політичної партії "Об'єдання "Самопоміч".

iprosvita.com/profile/m.podoliak/

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, 7351 сказал:

Дойде черга і до бидла серед українців....

Подай пример - начни с себя...

  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Меланія-Марія Подоляк

Бакалавр германістики.

це я теж бачив, але посилання в моєму повідомленні під словом "хвойда" більш інформативне, як по мені

  • Лайк 1
  • Хаха 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Canton сказал:

А с каких пряников?

Мир не украиноцентричен. Это первое. Второе - мы не знаем договоренностей между ним и правительством США. Третье - украинцы (в лице "лучших" представителей) в очередной раз показали себя абсолютно неблагодарными скотами.

Он нам НИЧЕГО не должен...а мы ему хамим...вот и будем выгребать в очередной раз за "зеленую дрисню" (тм)\

PS. Это я написал менее часа назад...какие вы все предсказуемые и недалекие

"Жду комментариев о том, что это другое и между собой не связано" . (С) 

 

Представляется женой Подоляка. И напхала это она ему в Твиттер. После того, как напхал Подоляк и прочая ху...та

Кушай-ТЕ, не обляпайтесь, мудаки...

Ви насправді думаєте, що після всіх відомих справ (особливо підриву газопроводів) щось може залежати від активності українців в соцмережах? Все в руках ЗСУ і американської адміністрації. Якщо Америка не забажає надалі підтримувати Україну, то це точно буде не із за дописів у твітері))

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну капец же, а не это ваше 14-е октября. 

В 1942 году створено УПА, а УПА были такие падлы, которые умудрялись раздавать люлей в обе стороны, не особо различая цветов флагов и формы фуражек. УПА было всё настолько пофиг, что они успели задолбать и коммунистов, и фашистов, причём настолько талантливо, шо вже скока лет прошло - а россию до сих пор плющит. 

Покрова. Покрова була покровителькою козацтва, а это были такие лютые падлы, которые вообще били всё окружащее, а що було мёртвое - поднимали с носака, поливали живой водой, посыпали целоксом и снова били. 

Они херачили польскую шляхту, русских бояр и литовских дворян, а когда летом ехали в отпуск на олл-инклюзив в Турцию - херачили и турков.

Козакам было настолько всё похер, что они иногда давали люлей всем одновременно, по очереди, по алфавиту, по старшинству, по рейтингу и по популярности. 

Иногда по приколу они пхались в Европу по безвизу и били французов, но это уже был явный перебор, для эстетов. Хотя козакам было похер. Точнее глубоко, сука, обеспокоены. 

Князь Ярослав Мудрый, создатель первых в истоии Украины Сил территориальной обороны, как-то раз в середине октября задумал коварную подляну, а так как князь був наш, то есть та ещё падла, то и подляна вышла прям на загляденье. 
В 1036 году он побил печенегов, причём херачил долго и со вкусом, поворачивая их разными сторонами и перед каждым лящом окидывая туманным взором истинного художника. 

Князю, в принципе, было похер, кого бить, просто печенеги неудачно зашли, да и название "печенеги" какое-то идиотское. Короче слово-за-слово - получили псоглавцы люлей, а князь от широты души решил отстроить церкву киевского патриархата, как раз снова к 14-му октября. 
Хер його зна, чем ему так жовтень понравился, може тоже любил слова на "ж". 

И уже в 2014 "для вшанування героїзму та мужності..." було назначено специальный день. Догадайтесь, хто снова потерпел? Правильно, 14 октября. 

Мужнім захисникам було виділено день для свята - но захисникам було похер, хто там и що назначает, бо если встречались пехотинец, морпех и десант, ну и решали, шо свято будет сегодня - то похер на всё, но свято будет сегодня. 

Ну и так как все перечисленные виды войск борятся за звание главной падлюки Збройних Сил - то каждый последовательно поимел все именованные, номерные и красиво названные дивизии российской федерации, не пренебрегая даже бурятами. Да, на бурятов не встаёт,  але хіба хочеш - мусиш, в країні війна, соберись, тряпка. 

Позже в процесс выдачи люлей включилось ТрО, и включилось так люто, шо жо сих пор не может остановиться. У ТрО даже есть свой специальный день, но ТрО пофигу, они тоже празднуют когда хотят.

Силам Опору было похер всё и всегда, эти падлы настолько привыкли бить супостата, что остановить их могут или ядерные заряды, или предательство командования. 

Хотя нет, похер. Ядерные не остановят. 

С праздником, падлы))) Олег Болдырев ака Мартин Брест

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Погуглив трохи. Якась  хвойда, Не рівно дихає до  Стерненка, Порошенка, Гончаренка.

Ще підробляє ньюсмейкером рашаЗМІ,  використовуючи відоме прізвище:

image.png.78bceab366de5b13c30ff21385fdc61b.png

А навіщо тоді ссилатись на цю хвойду як на якогось авторітета?

6 минут назад, Canton сказал:

А с каких пряников?

Мир не украиноцентричен. Это первое. Второе - мы не знаем договоренностей между ним и правительством США. Третье - украинцы (в лице "лучших" представителей) в очередной раз показали себя абсолютно неблагодарными скотами.

Он нам НИЧЕГО не должен...а мы ему хамим...вот и будем выгребать в очередной раз за "зеленую дрисню" (тм)\

PS. Это я написал менее часа назад...какие вы все предсказуемые и недалекие

"Жду комментариев о том, что это другое и между собой не связано" . (С) 

 

Вообще то это жена Подоляка. И напхала это она ему в Твиттер. После того, как напхал Подоляк и прочая ху...та

Кушай-ТЕ, не обляпайтесь, мудаки...

Може пан мудак пояснить хто такий подоляк та за що він відповідає? Може я щось плутаю, але здається в нього статус рівня Арестовича. Чому тоді "тупа Люся" ні про що не знає та ні за що не відповідає, а тут якась родичка якогось подоляка є виразником думок уряду? Бо мені більш за все сподобалась версія пана Данілова про пеньочкі та чивокуня стосовно подоляка. Це по-перше. А по друге - епоха схованих в дупу язиков українських політиків у відповідь на образу якогось західного цабе (тим більше у випадку коли власна думка вказаного цабе повністю відрізняється від мейнстрімной західного суспільства та політикума) пішла разом з політиками на кшталт сивочолого та фрау ріббентроп. Зараз час називати підорасов підорасами. Це трохі незвично для сонного вічливого західного політика, але таки працює судячи з обсягів допомогі...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, yukon сказал:

Ви насправді думаєте, що після всіх відомих справ (особливо підриву газопроводів) щось може залежати від активності українців в соцмережах? Все в руках ЗСУ і американської адміністрації. Якщо Америка не забажає надалі підтримувати Україну, то це точно буде не із за дописів у твітері))

Він так не думає - він тут працює не покладаючи рук...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, yukon сказал:

Ви насправді думаєте, що після всіх відомих справ (особливо підриву газопроводів) щось може залежати від активності українців в соцмережах? Все в руках ЗСУ і американської адміністрації. Якщо Америка не забажає надалі підтримувати Україну, то це точно буде не із за дописів у твітері))

Вы меня за дауна считаете? Ясно, что Пентагон все порешает...

Речь шла об отношении нашей "илиты" к "руке дающей"

Поразительное умение жить в парадигме "ни дня без зашквара"(С)

Реально сброд привокзальный

  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...