Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 годину тому, ШуRik сказав:

Якийсь дєдушка дуже вмотивований, не те що чмобіки. Мабуть йому скоро теж  повістку вручать 

Я таких "Dead-ушек" щойно в чат-рулетці десятками бачив.
Це п-ц.
 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, OlaR сказав:

 

3. в США самая дорогая медицина в мире. Это не Европа. Хотя в Германии без страховки вряд ли на много дешевле получится. В Европе просто социальные страховки есть у всех

та да, я підофігів з сумми. в державній в нас можна було 100 апендицитів зробити))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Бездомный сказал:

В Госдепе США заявили о «новом Нюрнберге» для руководства России

Пытки, убийства мирных жителей, казни военнопленных и гражданских, сексуальное насилие над женщинами и детьми, насильственное переселение, фильтрационные лагеря, где украинцы подвергаются физическому и психологическому насилию, – все эти действия российских войск носят «системный характер»

Происходящее в Украине, «очевидно, указывает на новый Нюрнберг» — Посол США по особым поручениям в сфере международной уголовной юстиции Бет Ван Шак

Тобто абрамси доїдуть до бункера? 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, МаТраС сказал:

та да, я підофігів з сумми. в державній в нас можна було 100 апендицитів зробити))

що не так в цифрі? порівняйте ціни на все інше. в штатах я б заробляв пропорційно 300000-1000000 на рік і що мені та страховка? ці гроші пацієнт там вживу не бачить. він отримує послуги.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, МаТраС сказал:

та да, я підофігів з сумми. в державній в нас можна було 100 апендицитів зробити))

Не можна. В державній багато за що платить держава. Ви уявляєте, скільки коштує комуналка в лікарні? А обладнання? А лікарі з медсестрами цілодобово? А ще бухгалтерія, ІТ-департамент, кухня, пральня? Медикаменти та все інше? Якщо за все це платили не Ви, то це не означає, що за це ніхто не платить ...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, OlaR сказав:

Не можна. В державній багато за що платить держава. Ви уявляєте, скільки коштує комуналка в лікарні? А обладнання? А лікарі з медсестрами цілодобово? А ще бухгалтерія, ІТ-департамент, кухня, пральня? Медикаменти та все інше? Якщо за все це платили не Ви, то це не означає, що за це ніхто не платить ...

ну так і я кажу, не фіг скаржитись.терпимо, але можна жити) що буде після реформ хз. але все таки про страховку треба подумати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, OlaR сказал:

Це той Борис, в якому після не надто складної операції померла молода жинка? Як я розумію, її чоловік занадто заможний та люблячій, щоб Борис не зміг "порішати" замовчування цього випадку. Знаю ще випадок, коли людині там не змогли інфаркт розпізнати ... 

kyiv.media/news/vypadkovo-vidrizaly-sudynu-staly-vidomi-prychyny-smerti-molodoyi-druzhyny-eks-ministra-kvitashvili-pislya-operaczij-v-kyyivskyh-pryvatnyh-klinikah

Есть такая поговорка: у каждого хирурга свое кладбище. В любой , даже очень крутой клинике, может произойти подобное. 

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

держава взагалі ніколи ні за що не платить. за все платять її раби громадяни...

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, OlaR сказал:

Це той Борис, в якому після не надто складної операції померла молода жинка? Як я розумію, її чоловік занадто заможний та люблячій, щоб Борис не зміг "порішати" замовчування цього випадку. Знаю ще випадок, коли людині там не змогли інфаркт розпізнати ... 

Может быть статистику по зарезанным пациентам в обычных больницах приведете? Медицина дело темное. А я знаю, как меня выписали из БСП после острой полостной боли, как симулянта. Притом, что какую-то копейку завотделению в карманчик засовывал. А через час после приезда опять схватило и супруга повезла меня в Борис, где все отдиагностировали и починили. А на предмет не смогли инфарт распознать, это не возможно по определению. Это не райбольнца, где диагностика на основании слов бабушки и стетоскопа. Разве что инфарт случился, когда человек счет увидел. Ну или человек узнал местные ценники на диагностику и отказался. Тут охотно верю.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, МаТраС сказал:

ну так і я кажу, не фіг скаржитись.терпимо, але можна жити) що буде після реформ хз. але все таки про страховку треба подумати...

Терпимо , если не коснулась онкология. Если коснулась - руки выкрутят . Или замены суставов . У нас многие инвалиды могли бы "выбросить костыли" 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, МаТраС сказал:

та да, я підофігів з сумми. в державній в нас можна було 100 апендицитів зробити))

Якщо в Борисi/Добробутi 25 то вважаю, що в державной ще бiльш нiж 100 :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, ШуRik сказал:

Тобто абрамси доїдуть до бункера? 

спочатку було слово (с)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Вячеслав63 сказал:

При Зеленському почали набирати молодих "незаплямованих системою"

Куда под шумок Петя с Ренатом впихивали своих людей.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Музей сказал:
11 часов назад, Alvalk сказал:

То хто там в нас зараз в ролі Господа?  Я знав, що так скоро буде! :lol:

Вже не ПАПік.

АбіднА, да?

 

11 часов назад, Alvalk сказал:

Він настільки високо не замахувався.

Чуть ниже..

hqdefault.jpg

  • Хаха 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, миг сказал:

Куда под шумок Петя с Ренатом впихивали своих людей.

Тобто раніше впихували Петя і Рінат (тому що Рінат Петі  хоча б голоси в ВР давав на відміну від Йулі та інших так званих "євроінтеграторів") , а потім Вова і Беня (тому що він Вову у владу привів і в СН теж завів купу своїх депутатів).  І що змінилось? А нічого.
Обидва рази можна б було олігархів кинути, якщо б всі прогресивні об'єднались, а замість цього вони гризлись між собою за рейтинг. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво спостерігати за найсправедливішим судом. В Німеччині Туарегу за заміну назви автосервісу усю родину на Туареги посадили.

www.epravda.com.ua/news/2022/11/22/694131/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

Не кажіть дурні. Хто кого впихує? Всіх нарід обирає!

Ні, нарід обирає тих, хто потім вирішує, кого впихувати. Нажаль, вони цю тему не читають і тому впихують не тих, кого треба. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

посміхнулося з цієї трійці, дон, гандон, армагедон )).. чимсь нагадало, труса,  балбєса та бувалого

IMG_20221122_223639_715.jpg

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 3
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vikctor сказал:

 

И шо вас удивляет?
у нардепа рыга колесниченка отец в танке сгорел

 2 серпня 2012, 13:47

Вадим Колесниченко

Позавчера Вадим Васильевич заявил, что его отец во время Великой отечественной войны сгорел в танке.
Внимание: сам Колесниченко, исходя из его официальной биографии, родился в 1958 году. Как такое могло быть?

и таких случаев много ))

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потім доведеться довойовувати: терорист Прилєпін в студії Скабєєвої чесно зізнався, для чого Росії перемир’я. Відео

news.obozrevatel.com/ukr/russia/potim-dovedetsya-dovojovuvati-terorist-prilepin-v-studii-skabeevoi-chesno-ziznavsya-dlya-chogo-rosii-peremirya-video.htm

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я правильно розумію, що якщо Угорщину (Hungary) викинуть з Євросоюзу, то цей процес буде називатися Huexit? (с) Гудименко

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 3
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...